Авторизация
Меню

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Пятница 16 сентября 2016
Сообщение прочтено 105 раз

У вас буде можливість не тільки знайти для себе багато корисного, але й стати агентом гарних справ. Це дуже просто, адже акція «До навчання готовий!» продовжено до кінця вересня .

Не всі сім’ї змогли повноцінно підготувати своїх дітей до нового навчального року. Ми знаємо про це не просто з статистики, а з уст реальних людей. Тільки за останні 3 місяці ми отримали близько 9 тисяч звернень, які це підтверджують.

Тож 24 та 25 вересня у парку «Партизанської слави» на сімейному фестивалі Дітки ми разом з вами будемо намагатися виправити дану ситуацію!

Саме на цьому святі дітей, у вас буде остання можливість долучитися до всеукраїнської акції «До навчання готовий!».

Для вашої зручності МБФ Гарних справ відкриває точку прийому канцелярії прямо на фестивалі, тож не забувайте взяти з собою зошити, фломастери, дитячий одяг та взуття (не обов’язково нові, проте придані для використання), старий пенал, який вашій дитині вже не до вподоби та інше шкільне приладдя.

Поповнюйте ряди агентів гарних справ та отримайте значок, який надалі дозволить вам прийняти участь у конкурсі:

 1. Зробіть репост даного запису
 2. Викладіть фото із значком на своїй сторінці (додавши хештег #агент_гарних_справ)

Та 29 вересня ми оберем переможця і вручимо приз від наших партнерів!

А також ми підготували для вас безліч інших сюрпризів, шукайте нас в зоні українських виробників (на карті під номером 8).

Ну і сам фестиваль обіцяє бути дуже цікавим, адже саме час скласти позашкільну програму освіти своїх дітлахів. Тепер батькам не потрібно робити опитування серед знайомих, просиджувати годинами в інтернеті у виборі хорошого «гуртка» для свого чада. 30 гуртків / 1 район / 16 годин / 2 дні - на сімейному фестивалі Дітки!

Організатори фестивалю підготували ще багато сюрпризів для своїх гостів. Сім’ї зможуть пригадати теплі безтурботні літні дні, зібратися разом та феєрично провести вихідні!

Наші контакти:

Телефон - +38 (068) 289 15 30

Електронна адреса ps@good-deeds.ua

Пишіть або телефонуйте, і наші співробітники з радістю поділяться з вами інформацією про акцію та проконсультують з приводу речей, які необхідні дітям.

Среда 14 сентября 2016
Сообщение прочтено 88 раз

Друзья, делимся с вами хорошей новостью, проект МБФ Хороших дел «Центр социальных инициатив», наконец на Спильнокошт, поэтому надеемся на вашу поддержку!https://biggggidea.com/project/tsentr-sotsialnih-initsiativ/

Многие уже знают, что Центр социальных инициатив — это мастерская благотворительных проектов, место, где молодые общественные активисты и волонтеры могут пройти специальный курс тренингов, получить все необходимые знания для создания собственного социального проекта и реализовать его под руководством экспертов центра.

На фоне конфликта с Россией, Украина оказалась в затруднительном положении, неготовность государственных структур эффективно реагировать на вызовы и действовать в экстремальных условиях особенно критической. При таком течении событий, то что делает государство — катастрофически недостаточно, надежда остается только на общество. Желающих развивать это направление и создавать действительно качественные социальные проекты, становится все больше. Но не хватает опыта, связей и просто поддержки чтобы идея переросла в действие — это особенно касается молодежи по регионам.

Именно для этого МБФ Хороших дел создал проект — Центр социальных инициатив.После такого обучения каждая инициатива будет реализована на самом высоком уровне и направлена на получение максимальных результатов.

В июне завершились тренинги в Киеве: было проведено 40-часовое комплексное обучение и реализовано 4 социальные инициативы в различных сферах.

После завершения обучения в Киеве в МБФ Хороших дел пришло около 100 заявок-писем с просьбой провести такие тренинги в регионах. Особенно активными оказались молодые лидеры Львова, поэтому следующий проект планируется провести именно там.

Надеемся на вашу поддержку, собрать нужно не так много, для того, чтобы уже к концу года в нашей стране было реализовано 20 социальных инициатив, направленных на решение актуальных проблем общества.

Львовяне ждут, а для нас важна любая поддержка. Поэтому вся надежда на вас, давайте объединимся, чтобы хоть немного улучшить ситуации в стране.

Подробнее о проекте по ссылке — ht tps://bigg ggidea.com /project/t sentr-sots ialnih-ini tsiativ/

 

Четверг 1 сентября 2016
Сообщение прочтено 68 раз


Уже третій рік поспіль МБФ Гарних справ проводить акцію «До навчання готовий!» у рамках якої допомагає малозабезпеченим сім’ям зібрати дітей до школи!

За цей час канцелярські набори від фонду отримало понад 300 дітей з різних регіонів України.

Цього року акцію реалізовано спільно з ГО «Завтра» у рамках проекту Charity Challenge. Переглянувши результати попередніх років, ми змінили формат акції і це, на нашу думку, дійсно покращило результати.

Судіть самі!

По-перше, акція триває два місяці, що дає можливість охопити ще більше сімей!

По-друге, ми перетворили вже звичну ініціативу у свято й подарували дітям не лише шкільне приладдя, а й усмішки!

Отже, у серпні 2016 року акція проходила у двох містах: Києві та Слов’янську!

Усього було «укомплектовано» 100 дітей (порівну у двох містах, середньостатистичний набор виглядає так - www.fb.com/CharityChallengeUA/posts/1578772709093254):

 • у Слов’янську діти мали змогу проявити свої таланти, висвітлити їх та отримати додаткові подарунки за свої творчі наробітки,
 • у Києві, в свою чергу, діти з багатодітних сімей із числа внутрішньо переміщених осіб розважалися на урочистому вручені шкільних наборів у «Дитячій планеті Київ».

По-третє, ми з захопленням спостерігали за кількістю речей, які надходили з усіх куточків України до Фонду у рамках акції! Це перевершило усі очікування та результати попередніх років!

Усього за місяць ми, разом з нашими друзями, партнерами та небайдужими громадянами зібрали:

 1. Папка – 100 шт
 2. Подарункові пакети – 100 шт
 3. Ручки – 584 шт
 4. Зошити – 490 шт
 5. Блокноти – 274 шт
 6. Олівці – 185 шт
 7. Стругачки – 90 шт
 8. Гумки – 37 шт
 9. Лінійки – 8 шт
 10. Закладки – 60 шт
 11. Альбоми для малювання – 20 шт
 12. Фломастери – 2 пачки
 13. Рюкзаки – 2 шт
 14. Брендована продукція різних компаній (шапки, футболки, кепки, брелоки, наклейки, пакети, сумки, підвіска-шнурок) – 169 шт (загалом всього, детальні звіти дивіться згодом)
 15. Бейджики – 5 шт
 16. Дитячий пізнавальний журнал «Професор Крейд» - 100 шт
 17. Дитячі ігри – 4 шт (різні)
 18. Термос – 4 штуки
 19. Флешки – 38 штук

Дякуємо усім, хто не залишився осторонь! Без вас це було б не можливо! Частина цих речей ще залишилася, а частина вже активно використовують !!!100 дітей!!!

У нас є ще цілий місяць аби якомога більше діток підготувати до школи, адже ще багато сімей чекають на нашу з вами допомогу!

Детальна інформація про пункти збору на сайті http://good-deeds.ua/ua/, довідки за телефоном +38068 289 15 30

А також ви маєте можливість допомогти онлайн - http://www.superdeal.com.ua/kiev/previews/236262-pomozhem-detkam-podgotovitysya-k-novomu-uchebnomu-godu

З кожного по гарній справі! Далі буде!!!


Пятница 24 октября 2014
Сообщение прочтено 127 раз
Міжнародний благодійний фонд Гарних справ від цього літа є партнером проекту «Dобрі речі» та підтримує всеукраїнську акцію «Одна тонна Добрих речей», що вже проходила в Одесі, Луцьку, а тепер завітала до столиці України – міста Києва.

Спільними зусиллями організатори прагнуть об'єднати жителів України для збору 1 тонни речей, які потім будуть передані в багатодітні родини, інтернати, дитячі будинки та будинки престарілих. Проте, вже перші результати з міста Одеси показали, що зібрати 1 тонну речей можна в кожному місті, де проходитиме акція!

Тож, 21.10.2014 року акція стартувала в місті Києві та триватиме місяць. Долучитись до ініціативи може будь-хто. Процес допомоги надзвичайно легкий: достатньо покласти те, що Ви бажаєте в пакет «DОБРI РЕЧI» та залишити його в будь-якій точці збору.

Точки збору гуманітарної допомоги в Києві:

1. Клуб "Грінада", вул. Радужна, 51.

2. Центр соціальних служб м. Києва, вул. Довженка, 2.

Центри соціальних служб районів міста:

3. вул. Андрія Бубнова, 5.

4. Харківське шосе, 57.

5. вул. Сабурова, 8.

6. вул. Лайоша Гавро, 7-г.

7. пров. Філатова, 3/1.

8. вул. Мостицька, 20.

9. пр-т Леся Курбаса, 18-г.

10. вул. Кривоноса, 21.

11. вул. Саратовська, 20.

 

Телефон «гарячої лінії»: (0800)-50-30-95. Веб-сайт: www.dobrirechi.org

Ви свідомі, сучасні та прагнете зробити світ краще? А в шафі у Вас залежалися речі, які шкода викинути? Тоді акція «Одна тонна Добрих речей» саме те, що Вам треба! Приєднуйтесь!