Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Село, Болото і жаби) искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Понедельник 3 февраля 2014
Сообщение прочтено 146 раз
Шаманка | 2014-02-03 12:28:00

от що таке феномен села... Ми селюки живемо окремо від всіх своїм маленьким світом.Скажу Вам таке панове революція і зміни відбудеться тоді коли розворушають основу і якось вдосконалять чи шо... Час покаже.Особисто я буду старатись ,гадаю сил вистачить.
Понедельник 27 января 2014
Сообщение прочтено 114 раз
Шаманка | 2014-01-27 06:11:37
і тут нема картінок((((
Воскресенье 3 марта 2013
Сообщение прочтено 532 раз
Шаманка | 2013-03-03 17:44:48


 Суббота 9 февраля 2013
Сообщение прочтено 1021 раз
Шаманка | 2013-02-09 14:36:42

Кожну суботу в Ладижині базар….Їхати треба вранці він до 12.00 … Ось я прокинулась , зібралась … Пішла на зупинку … Дивлюся повно людей бабуськи в кольорових хустках і рябими торбами, молоко, сметану і сир, гусей везуть продавати…Якийсь дід з відром накритим тканиною , по запаху визначила там риба… Всі напружені. Ранок. Автобус,який нагадує тазика приїхав із запізненням… Почали всі туди вміщатись… Ще, навіть, не встигли вийти пасажири ,як рябі сумки вже якимось чином опиняються на сходах автобуса… і не дають вийти людям,які цього хочуть… Запаковкувались… На моїх ногах ряба сумка…(тяжка зараза), певно, там молоко, низенька бабуська, яка згорблена від тяжкої праці просить не ворушити мене ногами бо там +яйця…Я вчипилсь руками за сидіння обома руками, старюся не шивилити ногами на яких торба з яйцями і молоком… Дід з рибою чує,як хтось гонить на Януковича і починає його захищати(ох… запальний чоловік попався думаю я) Матюки летять на весь автобус проклинаємо Євросоюз, всіх президентів України( крім Яника) і тут… Цей дідик з рибою кричить, що більше не може їхати в одному автобусі з націоналістками-фашистами(де він їх тут побачив!?) кричить водію зупинити автобус, водій пояснює,що до міста ще 2 км,а тут поле … Рибний дідик лізе в карман і дістає цигарку….Хтось висмикує її ,де там курити!! …Дідик покриває матом «висмикувача цигарки» . Автобус зупиняється…Яйця на моїх ногах беруть удар на себе і… чути,як шкарлупи тріскають … Бабка(володарка яєць) матюкає рибного дідика… Останній вилазить з автобуса, плюює в його бік тикає дулю і йде в сторону села…
Вийшла бачу все взуття загадяне жовтками…. Але добре, що сніг пішов ….
Smile

Среда 6 февраля 2013
Сообщение прочтено 294 раз
Шаманка | 2013-02-06 14:50:50

Дивно,але дві форми спілкування мало чим відрізняються з усього можна виділити швидкість у чаті все досить швидко,якщо не встигенш висловитись потім вже не в тему буде,а тут собі нікуди не спішити... Там і там ціла армія цікавих думок, блог-серединка між чатом та поштою,але всі бачать,що ти пишеш. Наче й не блонда...Але картинки собі чіпляти так і ненавчилась... вірніше навчилась... не захотіла , рідніше так,як бачу...Що стосується ставлення одних до інших то все індивідуально. Але хочеться бачити свою мову тут рідну... (ну, це моє таке бажання)

http://www.youtube.com/watch?v=8nElnhHwqb0 

А і Гості) ці таємничі правдолюбці) то це тільки тут таке є) 

А з мене блогер,як з жаби балерина )  Smile

Вторник 5 февраля 2013
Сообщение прочтено 3007 раз
Шаманка | 2013-02-05 12:05:46

Хтось може скаже мені чого воюють блогери і ті, що в чаті виснуть? Я питалась не раз в багатьох і всі морозяться))) Чого не можуть жити дружно???

Вторник 29 января 2013
Сообщение прочтено 616 раз
Шаманка | 2013-01-29 08:26:10

Конопля не наркотик??? Не смішіть )))) Курете гидоту, мізками своїми розплачуєтесь... Любити себе треба,а не знущатись.... просто жахіття, коли бачиш, що всі захищають цю довбану рослину,яка так всоталася у мізки людей, що вони,навіть, не посміють її називати нароктиком... Жахіття століття прокурена країна і купка наркоманів,які захищають її...

Вторник 20 декабря 2011
Сообщение прочтено 1128 раз
Шаманка | 2011-12-20 08:50:02

 

Сьогодні перший день, коли я вирішила записувати свої сни свідомі доречі ну і такі))) які є. Так ось сни мені часто сняться,  вони різні кошмари, і так приємні… але звичайно свідомі то окермо, є сни які я пам»я таю з дитинства, а інші забуваю.

29.08.11 сьогодні вночі був ос. Спочатку мені снились цигани їх було багато в якомусь автобусі, і серед них була стара циганка, що дивилась мені в очі, спочатку її очі були темні, аж чорні потім, я підійшла поглянути ближче на них і.. вони стали блакитні я зрозуміла, що це сон … І згадала, про те що треба подивитись на руки я піднесла їх до очей і почала розуміти, що насправді я в себе в кімнаті бачу себе  на ліжку , бачу одна рука звисає і я далеко від нього, зір був мутний, а ще я бачила що біля мене лазило, щось маленьке у шапочці (думаю то тільки власний глюк) потім вирішила піти по хаті глянути, чи зможу я йти…. Було важкувато двері були закриті , а я хотіла їх відчинити, і рука моя вперлася у двері і пройшла крізь них, я зрозуміла, не треба відчиняти рука пройшла і я пройду, потім я пішла в ту кімнату, де спав тато він хропів , а потім через двері пройшла до мами, думала її позвати… а потім згадала, що я можу звалитись з ліжка і відкрила очі… я майже звалилась з ліжка… потім снів не було. Сьогодні перечитала купу інфи в інеті… про оси, чи може, що присниться))) вночі)

07.09.10  Другий ос))) досить цікавий , певно ,з несвідомим виходом в астрал. Почалось з сна , що я і Вова маємо йти до річки, приходимо туди там нема води, я розумію, що насправді сплю дивлюся у  небо там дуже гарні зірки, думаю треба до них летіти))) підскакую починаю летіти різко вдаряюсь падаю, починаю казати і просити Вовку, що ми спимо і можемо летіти і взагалі робити, все що хочеться. Думаю треба наповнити річку водою вона починає прибувати, але її мало і тут бачу, що вся вода стекла  у якусь велику яму ми йдемо до неї дивлюся вниз, а вона безкенічена , якась чорна дірка, лячно і тут розумію, що я в себе вдома трохи вище над ліжком розташована хочу прокинутись не можу, три рази буквально виходила з тіла думаючи, що прокинулась, потім бачу себе на ліжку і розумію, що ще не в фізичному тілі, а ще одна особливість то галюцинації,які буквально були у моїй кімнаті у вухах свист , а і голос , голос чула чітко , коли прокинулась слова були ніби «не йди туди», потім снився сон, що я відьма рятую світ від нечистих сил літаю на мітлі на руках у мене два перстні, один означає зло інший добро, літала рятувала(розуміла, що все сама собі придумую було цікаво)Одна особливість після якої мені точно сняться оси: 1. Треба спати вдень хоча б 2 години,і лягати пізно вночі тоді виходить ))у не знаю, чи сьогодні, щось вийде, цікаво, що зазвичай в астралі люди не бачать галюцинацій(так і в мене раніше було і ще ті слова…..) також дуже дивно) а ще ось Вовка казав, що цієї ночі йому снилась річка мілководна і я ну… жаль більше він не запам»ятав нічого, але…. Все таки цікаво))))

05.10 був ос, спочатку мені снився Ладижин снилось, що я шукаю тюль на вікна , що маємо перебиратись в квартиру , потім я літала, а потім ніби чогось пішли на смітник , і там я бачу якусь прірву лізу на край(розумію, що сплю) потім  каміння падає і я разом лечу у воду хотіла відкрити очі і прокинулась.

Суббота 26 ноября 2011
Сообщение прочтено 417 раз
Шаманка | 2011-11-26 23:56:49

Не звикайте до людей!!!!, до тих ,  хто може думати , як ви, говорити вашими думками, не відкривайте таким душі , бо потім…. Коли життя чи Вища Сила побачить, що досить і все якось зміниться потім ,важко  ніби відірвалось щось з самого дорого та з середини душі… і хоч спогади гарні…. І хоч знаєш, що все має мінятись.. Боляче і все …. Не звикати !ні до кого! й ні до чого! бо життя ,доля, випадок , або твої ж вчинки заберуть,а біль залишиться і час то не кращий лікар він лікує , якщо ти захочеш….А я так не хочу…. Crying or Very sad

Пятница 16 сентября 2011
Сообщение прочтено 829 раз
Шаманка | 2011-09-16 00:24:17

є привід сюди написати настрій підходящий. Так ось буду не про почуття, а про ось це постійне ньоркання))) Ньоркати означає жалітись, ньоркати так каже моя бабуся)) і я так кажу))) До якої пори всі будуть ньоркати????? скільки це можна терпіти тим , хто не звик  то робити? А? постійно чується все всім не так, то зробіть , щоб вам було так) всі не те кажуть, не те роблять, і що.... і що з того???? вам легше, коли ви комусь поньоркаєте??? а тій людині, що то все вислуховує і сприймає.

Р.С. І я часто ньоркаю))))

12Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены