Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Воскресенье 15 марта 2020
Сообщение прочтено 49 раз

   
   Був сьогодні на заходах добровольців і патріотів. Вважаю іх сьогодні самими важливими в громадському житті киян і суспільства краіни.  
   Повeрнувшись додому дажe по каналу “Украіна”,(про мeдвeдчуківські мовчу) почув повідомлeння, що наМихайлівській площі зібралось дeкілька сотeнь, поклали квіти і що прeзидeнт пообіцяв відзнаки добровольців. 
   Алe нe сказали, що добровольці відмовились приймати від Зe будь які відзнаки і нe показали що “дeкілька сотeнь” заповнили всю Михайлівську площу, а колона була довжиною від площі до Вeрховноі ради. 
   Жодного слова про тe з чим люди прийшли до адміністраціі Прeзидeнта.
   А навіщо, “іжтe” тe що для вас приготували. Цeй вірус багато страшнішe корони тому нас так і “обeрігають”.


Комментарии (14)  
Среда 11 декабря 2019
Сообщение прочтено 8 раз


Среда 27 ноября 2019
Сообщение прочтено 6 раз

Така ціна «миру» та тотального замовчування війни від влади. Для них головне дочекатися 9 грудня та поставити підписи з Путіним. Для суспільства, яке допомагало нашій армії з 2014 року - головне перемога.

Борти з пораненими прибувають в Дніпро, Львів, Київ. Лише вчора 26 хлопців прибуло до військового госпіталю на Печерську. Вони поранені і потребують допомоги. Перш за все щоб українці знали за що вони віддали своє здоров‘я, а хтось і життя. За Вільну Україну. Без Голодоморів та мороку Кремля. Без тоталітаризму та «русского міра». Про це не скажуть на 1+1 чи 112. Про це не розповість президент роблячи сейфі у спортзалі. Про це мовчать «слуги народу» замовляючи проституток.

«Миру» немає. Йде війна. Відведення/розведення не допомагають. Це ще один медійний фарс для суспільства. Продовження серіалу та кварталу. Йде війна. З десятками поранених щотижня. Із загиблими кожного місяця.

Коли нарешті мільйони людей прозріють та побачать: війну не виграти капітуляційними папірцями. Війна припиняється сильною армією, єдиною державою, народом зі спільними цінностями та справедливим миром. На умовах України.


Четверг 24 октября 2019
Сообщение прочтено 15 раз

Депутати від президентської партії змагаються в чесності і проходять перевірку на «поліграфі», 
сам глава держави демонструє свою повну зневагу до розділення гілок влади 
у демократичній державі.

І віддає народним обранцям розпорядження прямо у відеозверненнях, 
журналісти жваво обговорюють, чи мав місце факт корупційного підкупу «слуг народу».

І всім учасникам, і глядачам цієї самодіяльної клоунади

не спадає на думку одне просте запитання: 

А що відбувалося — і буде відбуватися — з законопроектами, 

які взагалі не обговорюються на комітетах? 

Які ухвалюються в так званому «турборежимі»? 

Які писалися невідомо ким, невідомо як, невідомо чому. 

Хіба автори цих законопроектів проходили перевірку на «поліграфі»? 

Хіба в цих законопроектах не могла бути корупційна складова? 

Хто це перевіряв? 

Коли? 

Або в офісі президента і в уряді не можуть перебувати корупціонери, які візьмуть у «потрібних людей» гонорар за «правильний» текст закону? 

Або у «Слуг народу» як у «Фермі тварин» Оруелла — рівність, та не для всіх?

Хочу нагадати, що коли ці побоювання висловлювалися вголос під час запуску «турборежиму» — 

і опозиційними депутатами, і журналістами, і просто людьми, 

які ще не втратили голову в тому божевіллі, 

в яке занурилася наша країна після катастрофи президентських і парламентських виборів 2019 року, 

всі ці припущення з обуренням відкидалися і самими представниками влади, і

їхніми завзятими прихильниками. 

І коли говорили, що спішно ухвалені закони необхідно піддати серйозній
Читать


Kotanna | 2019-10-24 19:36:02 Про більшисть...
Сообщение прочтено 12 раз

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Галини Ш Ñ&# 130;Ð& micro;Ð ;»&N tilde; 0;Ð&fr ac14;Ð °&Ntil de;….


Сообщение прочтено 12 раз

 ЗЕбужіли!

 Не пройшло й два місяці, як 11 депутатів "Слуги народу" попали в корупційний сканадал і підозрюються в отриманні хабарів за голосування. 

 У народу виникає питання до своїх слуг: Хто несе відповідальність за цих "професіоналів" і хто їх набирав?

 Наявність корупціонерів в партії свідчить про свідомий саботаж народовладдя в Україні. 

А СВОЇХ саджати КОЛИ БУДЕМО??Smile

 http s://www.uk rinform.ua /…/ 2804220-sa p-pereviri t-ci-brali -h…

 


Среда 31 июля 2019
Сообщение прочтено 24 раз

   На самом деле его звали Осип Шор.

030127150622b

Наш герой родился 30 мая 1899. Мать была дочерью одесского банкира, отец — владельцем магазина колониальных товаров, что давало семье большую прибыль. У Осипа был старший брат Натан. В 1901 году отец умер от сердечного приступа и мать вместе с детьми переехала жить в Одессу. Там они жили в доме № 78, который находился по улице Полтавской победы (ныне это ул. Канатная). Через несколько лет мать вышла замуж за купца Раппопорта из Санкт-Петербурга, а Осип и Натан остались жить у дедушки.
...
Читать


Четверг 18 июля 2019
Сообщение прочтено 20 раз

   На России перед запуском астрофизической космической обсерватории «Спектр-РГ» в ночь на 13 июля возникла проблема, из-за которой переносили запуск.

   Она была связана с трещиной в трубопроводе на второй ступени ракеты-носителя «Протон-М», рассказал источник в ракетно-космической отрасли.

   По его словам, специалистам пришлось заварить, а затем загерметизировать трещину клеем на стартовом комплексе космодрома.

   Ранее руководитель пресс-службы «Роскосмоса» Владимир Устименко говорил, что причиной переноса пуска стало «снижение давления в баке второй ступени ракеты-носителя из-за негерметичности трубопровода наддува бака».


Вторник 16 июля 2019
Сообщение прочтено 36 раз

   Коли нависла загроза з боку Чорного і Азовського моря, виникла необхідність оперативно відпрацювати систему ефективного захисту. Для захисту з моря ми змогли швидко провести роботу щодо модернізації ракетних комплексів С-125. Але це локальне вирішення питання. Комплексне вирішення цієї проблеми - мобільний комплекс крилатих ракет "Нептун", створений також у понадстислі терміни. 

   Наші крилаті ракети зможуть знищувати військові кораблі РФ будь-якого класу не тільки в Чорному й Азовському морі, а й у портах їхнього базування, а за необхідності, впродовж декількох хвилин знести міст, яким так хизується Росія. 

   Так вийшло, що в України на початок війни не було жодної крилатої ракети. Отримані в спадок від СРСР ми віддали росіянам, коли відмовлялися від ядерної зброї. Фактично з нуля було створено універсальний мобільний комплекс крилатих ракет. Виконано величезний обсяг роботи - роботи, яка робить нас сильними і змушує зважати на наші інтереси.


Комментарии (1)  
Вторник 25 июня 2019
Сообщение прочтено 35 раз

   В течение последних лет саммит крупнейших экономик мира посещал и украинский президент, однако в этом году Вовочку Зеленского на G20 не пригласили.

Это связано с тем, что европейские лидеры, которые и приглашали Украину на саммит в последние годы, не уверены, будет ли новая власть проводить политику своих предшественников.

Уже были странные решения украинских судов, попытки локального реванша…

У многих наблюдателей возникает впечатление, что внешняя политика отходит на второй план у Зеленского. Это основная причина весьма специфического отношения Запада к избранному президенту.

 

Первый официальный зарубежный визит Владимира Зеленского был в Париж, но ничего «материального» он оттуда он не привез. Произошли какие-то разговоры с французским бизнесом, который и без того инвестирует в Украину довольно много. Европейские страны ожидают конкретики от Зеленского в том, в какую сторону идет Украина.

Очевидно, американская сторона тоже не делала усилий для приглашения украинского президента в Осаку. Для Вашингтона сейчас на повестке дня Иран и Китай — в США при действующем президенте Трампе Украину считают делом Европейского союза.

Кроме того, в администрации Трампа есть открытый конфликт в отношении Коломойского: команда Зеленского явно пошла против пожеланий Белого дома, назначив людей олигарха на должности. Несмотря на приглашение Дональда Трампа посетить Вашингтон, прохладное отношение к Зеленскому сохраняется.

 

В рамках избирательной кампании, которая уже началась в США, Трампом будут использоваться такие аргументы, как борьба с иностранными олигархами, которые обсели Америку, в частности Коломойский. Как мы знаем, недавнее расследование выявило, что украинский олигарх скупил чуть не весь Кливленд. Во время выборов Трампу надо показать, как он борется с иностранцами, которые не дают стране развиваться — и Украину будут использовать в этом контексте.

Или будет иметь негативные последствия отсутствие украинского президента на G-20? Так, ведь Россия почувствует, что происходит изменения, а позиции Украины на Западе ослабли. И россияне попытаются этим воспользоваться.


123...303304305Вперед | Указать страницу