Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 29 декабря 2020
Сообщение прочтено 6 раз

Когда писателю было 40 лет он гулял по парку в Берлине и встретил девочку, которая плакала, потому что потеряла любимую куклу. Они с Кафкой безуспешно искали куклу.
Кафка сказал ей ждать его там на следующий день и они вернутся искать куклу.
Они искали на следующий день, но не нашли, и тогда Кафка подарил девушке записку ′′написанную′′ куклой, в которой говорится: ′′Пожалуйста, не плачь. Я отправилась в путешествие посмотреть мир. Напишу о своих приключениях."
Так началась история, которая продолжалась до конца жизни Кафки.
Кафка во время встреч читал записки куклы, где описывались приключения и "куклина болтовня", которые девочка нашла очаровательными.
Наконец-то Кафка вернул в Берлин куклу (купил).
"Это совсем не похоже на мою куклу" — сказала девочка.
Кафка вручил ей еще одно письмо, в котором кукла написала: "Мои путешествия изменили меня." Маленькая девочка обняла новую куклу и счастливая принесла её домой.
Через год умер Кафка.
Много лет спустя взрослая девочка нашла внутри куклы письмо. В крошечном письме, подписанном Кафкой, было написано:
"Все, что ты любишь, скорее всего потеряется, но в конце концов любовь вернется другим способом."


Вторник 27 октября 2020
Сообщение прочтено 22 раз

 

Передбачувана поразка президентської партії на місцевих виборах і провал ініційованого Володимиром Зеленським опитування громадян дозволяє багатьом говорити про занепад популізму, розчарування українців і можливості повернення країни до цивілізованого розвитку, до реформ і змін.

Але ці надії можуть виявитися марними, якщо ми будемо вважати, що зміни у настроях громадян відбудуться самі собою.

 Адже потрібно пам'ятати, що Зеленський з'явився на політичній сцені України не просто так.

 Це - продукт олігархічного реваншу, прагнення зупинити розвиток країни, відкинути її у минуле, не допустити деолігархізації і появи конкурентної економіки.

 І українці, які проголосували за Зеленського, були хіба що статистами в олігархічному політичному театрі.  Але при цьому не потрібно думати, що олігархи такі вже ідіоти і не розуміли, наскільки недовготривалим може виявитися їхній тріумф.  Вони з самого початку не вірили у ефективність Зеленського і вже тим більше в тривалість дутої популярності колишнього телевізійного коміка.

 Досить згадати інтерв'ю Ігоря Коломойського, які він давав відразу ж після перемоги Зеленського.

 Це зараз Коломойський мовчить, а тоді був дуже говіркий.  І стверджував, що про результати діяльності президента можна буде судити вже за рік-півтора.  Те, що Коломойський не дає ніяких оцінок зараз, ще не означає що нічого не бачить.  А означає, що він знаходиться у пошуку нових варіантів для збереження своїх позицій і позицій своїх «колег» по олігархічному клубу.

Незабаром нам будуть намагатися запропонувати нову популістську альтернативу. 

Ми можемо її ще не помічати, як не помічали Зеленського, коли він грав у серіалі «Слуга народу», і могли вважати, що це тільки кіно, а не технологія олігархічного реваншу.  Але це не означає, що нової популістської альтернативи не буде.

 Буде!

 Тим більше, що явка на місцевих виборах явно продемонструвала розчарування більшості населення в існуючих політичних проектах. 

З цим-то населенням олігархи і будуть працювати, щоб запропонувати йому нові пустушки в кольорових обгортках - пустушки, які дозволять їм зберігати вплив і владу в країні, прирікаючи інфантильних прихильників своїх симулякрів на бідність і безвихідь.

Віталій Портніков


Пятница 17 июля 2020
Сообщение прочтено 42 раз

 Неприпустимі заяви народних депутатів, які паплюжать історію, державні символи та національні надбання українців.

 На цьому наголосив співголова парламентського об’єднання «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» Тарас Батенко (Taras Batenko) з трибуни Верховної Ради.

 «Щойно був здійснений плювок представником п’ятої колони в українському парламенті у тисячолітню історію України.

 Плювок, який був здійснений у пам’ять мільйонів українців, які загинули у боротьбі за незалежність України.

 Які поневірялися по політичних таборах, по тюрмах, психіатричних лікарнях і чужинницьких землях. Вимагаємо від голови Верховної Ради належної реакції, запиту до правоохоронних органів.

 А також призиваємо українське суспільство дати належну оцінку, тому що такий депутат ВР не може носити ім’я народного обранця незалежної, суверенної української держави»

 Зазначимо, що сьогодні у сесійній залі народний депутат від «ОПЗЖ» (ОПиЗдоЖопа) Олег Волошин сказав, що в України немає суверенітету.


Воскресенье 31 мая 2020
Сообщение прочтено 56 раз

 Продолжающиеся нарушения международного права Российской Федерацией и ее пренебрежение принципами и обязательствами ОБСЕ в Украине

Выступление Посла Джеймса Гилмора
на заседании Постоянного совета в Вене
21 мая 2020 года

 Благодарю вас, г-н Председатель.

 Разжигаемый Россией конфликт на востоке Украины угрожает жизни местного населения, о чём уже говорилось. На этой неделе зарегистрировано больше нарушений режима прекращения огня и ранений среди гражданского населения. Возглавляемые Россией силы продолжали препятствовать передвижению личного состава Специальной мониторинговой миссии (СММ), мешая выполнению ею своего важнейшего мандата.

После инцидента 8 мая, в ходе которого возглавляемые Россией силы в течение нескольких часов удерживали и подвергали травле группу наблюдателей, мы узнали еще об одном опасном инциденте. Наблюдатели СММ сообщили, что 15 мая, во время патрулирования в районе Березовского, они были вынуждены укрыться во избежание прямого попадания двух горящих поражающих элементов, которые упали в 20 метрах от их позиции.

Это уже не первый случай, когда члены Специальной мониторинговой миссии сталкиваются с разрывными снарядами или огнём из стрелкового оружия в непосредственной близости от своих позиций. Государства-участники просят этих лиц рисковать своей жизнью и безопасностью, чтобы предоставлять нам самую свежую информацию о ситуации на местах. Попытки запугать этих наблюдателей недопустимы и не будут допускаться.

Россия инициировала и продолжает поддерживать этот конфликт, и она должна установить контроль над теми силами, которые она вооружает, обучает, возглавляет, финансирует, и вместе с которыми сражается на востоке Украины. Независимо от того, как часто Москва отрицает свою роль, присутствие на Донбассе обучаемых Россией сил, использующих предоставленную Россией технику, неоднократно подтверждалось средствами массовой информации и неправительственными организациями. Россия продолжает поддерживать этот конфликт войсками, боеприпасами, оружием, обучением и руководством из-за своей границы с Украиной.

Как мы отмечали в ходе заседания Постоянного совета на прошлой неделе, 18 мая исполнилось 76 лет со дня депортации Сталиным крымских татар – позорного момента в истории, когда Советский Союз насильственно удалил с их родины более 200 000 мужчин, женщин и детей. По некоторым оценкам, почти половина депортированных погибли в период с 1944 по 1947 год. Мы знаем, что Украина планирует поднять этот вопрос как новый пункт повестки дня в качестве “актуального вопроса”, но мы рассматриваем его сейчас, как часть нашего заявления.

Жестокость в отношении крымских татар продолжается и в оккупированном Россией Крыму. Ежедневно крымские татары подвергаются преследованиям, арестам и тюремному заключению со стороны российских оккупационных властей. Сообщения об убийствах, насильственных исчезновениях, пытках, показательных процессах и принудительном психиатрическом лечении – некогда болезненном воспоминании о советском прошлом, – стали частью новой реальности в Крыму.

По данным авторитетных неправительственных организаций (НПО), с начала российской
Читать


Воскресенье 15 марта 2020
Сообщение прочтено 233 раз

   
   Був сьогодні на заходах добровольців і патріотів. Вважаю іх сьогодні самими важливими в громадському житті киян і суспільства краіни.  
   Повeрнувшись додому дажe по каналу “Украіна”,(про мeдвeдчуківські мовчу) почув повідомлeння, що наМихайлівській площі зібралось дeкілька сотeнь, поклали квіти і що прeзидeнт пообіцяв відзнаки добровольців. 
   Алe нe сказали, що добровольці відмовились приймати від Зe будь які відзнаки і нe показали що “дeкілька сотeнь” заповнили всю Михайлівську площу, а колона була довжиною від площі до Вeрховноі ради. 
   Жодного слова про тe з чим люди прийшли до адміністраціі Прeзидeнта.
   А навіщо, “іжтe” тe що для вас приготували. Цeй вірус багато страшнішe корони тому нас так і “обeрігають”.


Комментарии (18)  
Среда 11 декабря 2019
Сообщение прочтено 77 раз


Среда 27 ноября 2019
Сообщение прочтено 77 раз

Така ціна «миру» та тотального замовчування війни від влади. Для них головне дочекатися 9 грудня та поставити підписи з Путіним. Для суспільства, яке допомагало нашій армії з 2014 року - головне перемога.

Борти з пораненими прибувають в Дніпро, Львів, Київ. Лише вчора 26 хлопців прибуло до військового госпіталю на Печерську. Вони поранені і потребують допомоги. Перш за все щоб українці знали за що вони віддали своє здоров‘я, а хтось і життя. За Вільну Україну. Без Голодоморів та мороку Кремля. Без тоталітаризму та «русского міра». Про це не скажуть на 1+1 чи 112. Про це не розповість президент роблячи сейфі у спортзалі. Про це мовчать «слуги народу» замовляючи проституток.

«Миру» немає. Йде війна. Відведення/розведення не допомагають. Це ще один медійний фарс для суспільства. Продовження серіалу та кварталу. Йде війна. З десятками поранених щотижня. Із загиблими кожного місяця.

Коли нарешті мільйони людей прозріють та побачать: війну не виграти капітуляційними папірцями. Війна припиняється сильною армією, єдиною державою, народом зі спільними цінностями та справедливим миром. На умовах України.


Четверг 24 октября 2019
Сообщение прочтено 85 раз

Депутати від президентської партії змагаються в чесності і проходять перевірку на «поліграфі», 
сам глава держави демонструє свою повну зневагу до розділення гілок влади 
у демократичній державі.

І віддає народним обранцям розпорядження прямо у відеозверненнях, 
журналісти жваво обговорюють, чи мав місце факт корупційного підкупу «слуг народу».

І всім учасникам, і глядачам цієї самодіяльної клоунади

не спадає на думку одне просте запитання: 

А що відбувалося — і буде відбуватися — з законопроектами, 

які взагалі не обговорюються на комітетах? 

Які ухвалюються в так званому «турборежимі»? 

Які писалися невідомо ким, невідомо як, невідомо чому. 

Хіба автори цих законопроектів проходили перевірку на «поліграфі»? 

Хіба в цих законопроектах не могла бути корупційна складова? 

Хто це перевіряв? 

Коли? 

Або в офісі президента і в уряді не можуть перебувати корупціонери, які візьмуть у «потрібних людей» гонорар за «правильний» текст закону? 

Або у «Слуг народу» як у «Фермі тварин» Оруелла — рівність, та не для всіх?

Хочу нагадати, що коли ці побоювання висловлювалися вголос під час запуску «турборежиму» — 

і опозиційними депутатами, і журналістами, і просто людьми, 

які ще не втратили голову в тому божевіллі, 

в яке занурилася наша країна після катастрофи президентських і парламентських виборів 2019 року, 

всі ці припущення з обуренням відкидалися і самими представниками влади, і

їхніми завзятими прихильниками. 

І коли говорили, що спішно ухвалені закони необхідно піддати серйозній
Читать


Kotanna | 2019-10-24 19:36:02 Про більшисть...
Сообщение прочтено 78 раз

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Галини Ш Ñ&# 130;Ð& micro;Ð ;»&N tilde; 0;Ð&fr ac14;Ð °&Ntil de;….


Сообщение прочтено 76 раз

 ЗЕбужіли!

 Не пройшло й два місяці, як 11 депутатів "Слуги народу" попали в корупційний сканадал і підозрюються в отриманні хабарів за голосування. 

 У народу виникає питання до своїх слуг: Хто несе відповідальність за цих "професіоналів" і хто їх набирав?

 Наявність корупціонерів в партії свідчить про свідомий саботаж народовладдя в Україні. 

А СВОЇХ саджати КОЛИ БУДЕМО??Smile

 http s://www.uk rinform.ua /…/ 2804220-sa p-pereviri t-ci-brali -h…

 


123...303304305Вперед | Указать страницу