<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчи искать в постах/комментариях пользователя Kotanna
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
2
5
6
8
9
11
12
14
16
23
24
28
30
31
#

Записи

Вторник 3 июля 2018

   Під Слов’янськом взяли батюшку з АКСУ. З Московського патріархату. Машини перевіряли. Рух обмежено – відповідно, велика черга стояла. І він там почав підбурювати матюками натовп, обурюватися. Зрештою ми не витримали, притиснули його до машини. І вже животом до машини коли повертали – почули звук удару чогось металевого. Рясу піднімаємо, а там – АКСУ, патронташ, все як годиться.

– Неодноразово говорили, що в церквах Московського патріархату і наводчики були, і бойовиків переховували…

– Знаєте, я свого ставлення ніколи не приховував і буду до кінця своїх днів стверджувати, що УПЦ МП – це ракова пухлина на тілі нашої держави. І її треба видаляти хірургічним способом – як явище.

Під Слов’янськом точно було відомо, що сепаратисти благословлялися і хрестилися в храмах Московського патріархату. І боєприпаси сепари там ховали, і снайперські групи у них ночували, ховалися …

– І, напевно, ніхто не може гарантувати, що в даний час нічого подібного не відбувається?

– Я впевнений, що відбувається. Тому і кажу, що для мене Московський патріархат – абсолютно вороже явище для України.

І я дуже радий, що зараз ця тема піднімається. Я руками і ногами за ще більший розголос. Я взагалі прихильник силового методу вирішення цієї проблеми.

– Це як? Прийти, скрутити руки і депортувати?

– Так точно. Табличку зірвати і повісити іншу, що там тепер – храм Української греко-католицької, Української православної церкви Київського патріархату або будь-якої іншої конфесії. І все. Це дозволить вирішити проблему глобально.

Тому що коли на території Івано-Франківської чи Львівської області благословляють Миколу II і проклинають Мазепу – ну, вибачте мене!

– А що вас дивує? У Харкові он посилено просувають в “мученики” солдата РФ, який загинув в російсько-чеченську війну… Загарбника, фактично.

– А як вам історія в Запоріжжі, коли поп відмовився відспівувати дитину? А Києво-Печерська лавра? У мене сестра – журналіст. Вона підійшла до одного з їхніх високих церковних чинів, який на “Лексусі” приїхав, і запитала – за які гроші машина куплена? А він на неї як попре благим матом …

Впервые за полтора десятилетия российская национальная валюта - рубль - продемонстрировала самое сильное падение за первые шесть месяцев года среди валют 11 бывших советских стран за тот же период. Об этом сообщает издание Bloomberg.

После введения санкций и ужесточения денежно-кредитной политики Соединенных Штатов, рубль упал почти на 9% против доллара в 2018 году - это более чем вдвое больше, чем потери любой другой национальной валюты в группе постсоветских стран. По мнению Банка России, без американских санкций, введенных в апреле, проседание российской валюты не превысило бы 4%.

В то же время, как можно увидеть на графике издания, украинская гривна заняла первое место по темпам укрепления за первую половину 2018 года. Согласно показателям, отечественная национальная валюта за соответствующий период укрепилась на 7,1%. На втором месте оказались грузинские лари, третьи - молдавские леи.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены