Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
7
13
16
24
26
27
28


Вторник 5 февраля 2019
Сообщение прочтено 168 раз

   Хуйло вирішило впертися у президентську гонку в Україні! О як достала москальського недопалка українська незалежність від паРаши! Аж сам особисто вирішив втрутитися.

   Хуйло вважає, що інтереси народів Росії і України співпадають. Воно, бля, так вважає! Путін заявив, що люди в обох країнах хочуть економічного розвитку, однак це нібито суперечить інтересам офіційного Києва. А ось й крайній – Київ офіційний!

“Інтереси Росії та України, народів – збігаються. Чи не збігаються інтереси київського керівництва і деяких зацікавлених політичних кіл. Росія і Україна зацікавлені в розвитку економік”, – сказав він.

Так, так ми бачимо, як Петро Порошенко хуйла за кадика схопив!

Путін підкреслив, що Україна і Росія зацікавлені у співпраці та об’єднання, в розвитку своїх економік, тому що багато чого їм дісталося ще з радянських часів – кооперація, єдина інфраструктура, єдина енергетична система, транспорт. Єдине гімно теж. А от історія, мова, народ - все інше, нічого спільного! Й тут виходить русофобія та один блядський нарот, потні ноги йому в рот!

“На жаль, наші українські сьогоднішні колеги вважають за необхідне цим знехтувати. У них залишився один товар, яким вони успішно торгують, – це русофобія, і ще вони торгують політикою поділу Росії і України, розтягування двох народів і двох держав. Комусь це подобається на Заході, хтось вважає, що не можна ні в якому разі допустити зближення на будь-якої грунті Росії і України, тому сьогоднішнє українське керівництво активно і не без успіху торгує цим товаром “, – сказав Путін.

Й знов українське керівництво хуйлу жити заважає!

“Я думаю, що це колись закінчитися, ми, у всякому разі, зацікавлені, щоб така ситуація закінчилася як-якнайшвидше”, – підкреслив він, сидючі у нашому Криму та впроваджуючи війну на Донбасі. Мимротворць хуйлов! Також він зазначив, що обговорював з президентом США Дональдом Трампом участь США в переговорах по Україні.

Раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявляв, що вже призначений спецпредставник адміністрації США по Україні, він буде займатися питаннями врегулювання української кризи на постійній основі. Ага!


Комментарии (6)