Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
7
13
16
24
26
27
28


Суббота 9 февраля 2019
Сообщение прочтено 345 раз   Два года назад 8 февраля 2017-го в результате сложной операции украинских спецслужб в Донецке был уничтожен один из главарей наемников "ДНР", раскрученный российской пропагандой - "Гиви", командир батальона "Сомали". "Гиви" зашкварили прямо в его служебном кабинете на тщательно охраняемой территории его батальона.

   А за четыре дня до этого 4 февраля 2017-го в Луганске наши утилизировали Анащенко, позывной "Спец".  Анащенко не рекламировал себя,
Читать


Комментарии (22)  
Сообщение прочтено 44 раз

   Зокрема, він вважає, що в Україні після виборів опозиція зможе спрацювати за «венесуельським сценарієм» і сподівається на «розуміння Росії» у цьому питанні.

   «Опозиційні сили» можуть не визнати підсумки президентських виборів в Україні, заявив в ефірі російського «Першого каналу» кум Хуйла, нещодавно звинувачений Генеральною прокуратурою України у державній зраді.

   «… Буде робитися усе — фальсифікації, підкуп виборців. Велика кількість кандидатів — це теж одна з великих фальсифікацій. Зокрема, представники всіх кандидатів у виборчих комісіях. Їхня квота і відкриє влади зелену вулицю для масових фальсифікацій 31 березня, а потім і в другому турі», — заявив Медведчук.

   Також він заявив, що вибори, швидше за все, не будуть визнані опозицією, однак тут все залежить також від у першу чергу Росії — чи готова вона буде підтримати в Україні «венесуельський сценарій».

   «… Тут залежить не тільки від нашого визнання, але залежить від визнання міжнародної громадськості. Важливо, щоб в інших країнах, у тому числі в Росії, розуміли суть і зміст того, що зараз відбувається в Україні …», — заявив він.

 

   6 лютого 2019 р. Генеральна прокуратура України внесла до ЄРДР відомості про вчинення Медведчуком державної зради. В його діях вбачаються ознаки злочинів, передбачених ч. 1 ст. 110 КК України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ч. 1 ст. 111 КК України (Державна зрада).

   Матеріали кримінальних проваджень будуть передані в Службу безпеки України за підслідністю.

   Зазначимо, що Віктор Медведчук заявив про плани створити на сході України автономний регіон «Донбас» в рамках плану мирного врегулювання ситуації в регіоні. За його словами, цей план передбачає створення на Донбасі органів державного управління, такі як парламент, уряд та інші органи.


Сообщение прочтено 68 раз

   Глави Міноборони Франції та Німеччини Флоранс Парлі і Урсула фон дер Ляйен підписали контракт на проведення дослідно-конструкторських робіт зі створення винищувача шостого покоління, повідомив портал Defense News.

   Уточнюється, що договір укладений між європейським концерном Airbus і французької Dassault Aviation.

   Роботи почнуться в рамках проекту Future Combat Air System (FCAS). Вартість дворічного контракту оцінюється від 65 до 74 мільйонів євро.

   Передбачається, що літаки проекту FCAS до 2040 року замінять застарілі французькі винищувачі четвертого покоління Rafale і німецькі Eurofighter Typhoon.

   Раніше в Airbus повідомляли, що перспективний європейський винищувач буде мати технологіями 

малої помітності, 

швидкої передачі даних управління та контролю, в тому числі, за допомогою штучного інтелекту,

системою автоматичного розпізнавання цілей, 

а також лазерним зброєю.


Комментарии (3)  
Сообщение прочтено 65 раз

   Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній розповів в інтерв’ю журналу «Новое время», що він вважає головною проблемою та нашим внутрішнім ворогом.

   «Вона (корупція) — головна проблема і наш внутрішній ворог. Ми говоримо про агресію з боку Російської Федерації — тут у нас є потужний зовнішній ворог. Але у нас є і не менш вагомий внутрішній ворог — корупція.

   Вона глибоко проникла у свідомість не тільки української влади, але й українського суспільства, яке, на жаль, не готове так швидко змінитися.

   Це добре показують опитування, коли у людей запитують:

— «Ви проти корупції?

— Так, я проти.

— Але ви за те, щоб можна було вирішити питання якимось іншим, незаконним шляхом?

— Так.

   Ось такий парадокс», — сказав митрополит.

 

   Епіфаній впевнений, що зараз йде боротьба за цінності в суспільстві.

   «Думаю, вона буде продовжуватися, тому що ми рухаємося в напрямку Європи. Поступово європейські цінності — демократія, свобода — все ж таки подолають проблеми, які вкоренилися в українській державі», — додав він.


Комментарии (2)