<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчи искать в постах/комментариях пользователя Kotanna
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
3
4
8
10
13
16
17
21
24
26
27
28
#

Записи

Воскресенье 12 марта 2017

Ми вже знаємо, хто наш ворог, і здебільшого нам не потрібні полонені окупанти. На скільки ми змінилися за ці три роки, вони скоро дізнаються. Ми такими не хотіли бути, але вже стали, і цього вже ніщо не змінить, окрім смерті останнього загарбника.

Україна – як держава і як суспільство – зазнала суттєвих змін в найкоротший історичний термін. Власне кажучи, за роки незалежності наша державність оцінювалася за кулінарними стандартами: ні риба, ні м'ясо. Ми пішли в ілюзію дивного нейтралітету і якоїсь незрозумілої «дружби» з Росією, яка у нас на очах точила ніж для нашого ж горла, а ми навіть допомагали їй у цьому. Так що держава пливла за течією «позаблоковості», а суспільство настільки втратило орієнтири, що вже насилу ідентифікувало себе як українців.

І ось минуло три роки, за які ми пройшли неймовірний шлях. Так, ще багато залишилося аморфних і байдужих співвітчизників, а частина з них – залишилася частиною вже протухлого совка. Проте в будь-якому суспільстві основний тренд задають 10-20% активної частини населення,  його настрої визначають напрямок руху всієї маси народу. Так ось, ця лідируюча частина виявилася настільки заведеною, що наслідки цього будуть відчуватися десятиліттями.

В принципі, українці були досить інертні й миролюбні. Навіть воюючи, і добре воюючи, у складі російської або австро-угорської армії, а то і в армії Османської імперії, самі ніколи не ініціювали воєн і конфліктів, уникаючи кровопролиття до самої останньої можливості.

Путін і його прихильники зробили з нами те, чого мало хто міг зробити. Три роки даремно не пройшли. Українці серйозно взялися за зброю. А все, за що вони беруться, стає дуже серйозним і вдалим інструментом. Ми добре будуємо, добре вирощуємо хліб, але і воюємо ми теж добре, тільки весь час – за когось, а ось тепер – за себе. Так ось, Путін розбудив вмілого, сильного і розумного хижака.

Указ Президента про введення в дію Доктрини інформаційної безпеки України – це не що інше, як початок справжньої інформаційної війни. Росія здійснювала жорсткий інформаційний тиск, майже не зустрічаючи опору, а тепер матиме не тільки відсіч, а й буде отримувати удари.

Між іншим, цей указ збігся з випуском офіцерів і сержантів з відповідних училищ. 

Уже зараз фактично сталося те, чого раніше просто неможливо було уявити. Практично вся армія, і вже точно – вся діюча армія укомплектована на професійній основі. Ми маємо контрактну армію, з дуже серйозним обстріляним резервом. Війська, які стоять у тилу, поповнюються випускниками навчальних закладів України, а також військовими фахівцями, які пройшли підготовку за кордоном. Самі підрозділи не вилазять з полігонів і навчань. Армія вже починає грати м’язами, а її ударна складова – рветься в бій. Ті, які поки що стоять з того боку розмежування, ще не бачили цих військ, але обов'язково побачать. І тоді їм слід дивитися дуже уважно, бо такої війни, до якої вони звикли – не буде, і треба буде встигнути помітити хоч щось перед тим, як дивитися вже буде нічим.

Ось ця купа клоунів, які називають себе «армійськими корпусами», підуть на фарш так швидко, що багато хто навіть не встигне застрелитися. Але це ще не все. Окупанти навіть не уявляють, скільки
Читать

Сообщение прочтено 64 раз
Kotanna | 2017-03-12 18:36:48

Сотрудники конструкторского бюро «Луч» на своей странице в Фейсбуке сегодня сообщили о том, что в Украине успешно прошли испытания новых ракет.

В сообщении говорится о том, что конструкторское бюро провело успешные испытания новейших противотанковых ракет, и цель поражения этих ракет достигает пяти километров. Также сотрудники бюро "Луч" разместили в Фейсбуке видео, сделанное во время испытаний. В сообщении отмечается, что было проведено сразу несколько пусков, и все ракеты достигли обозначенных целей.

Видео:   https://w ww.youtube .com/watch ?v=JZ4UuYF yfog

В начале марта СМИ сообщили о том, что скоро Украина сделает большой прорыв в создании современных беспилотников.

Кроме того, одновременно с созданием новых беспилотников и оружия Украина выйдет на новые товарные ниши. Не смотря на войну, Украина остаётся конкурентом России на мировом рынке вооружений – отечественные производители каждый месяц удивляют современными новинками.

А чо, всё пучком – склеил ласты посол, исчезло заявление о вторжении… и? Остался живой один – янукович.

Россия вдруг заявила, что не было никакой просьбы бывшего президента Украины Януковича о вооруженном вторжении в Украину, которое сейчас, в Международном суде в Гааге, рассматривалось, как наличие преступного мотива для российской агрессии.

Теперь ждем вызова на суд в Гааге беженца Януковича. А процесс в Гааге только начался. Может мы дождемся признания Кремля, что никакого Януковича сейчас нет в России. Все кого нам показывают российские СМИ в качестве Януковича - розыгрыш кремлевских пранкеров. Кремль уверенно заявит, как и заявляет всегда, что нет и не было никого Януковича в России, и всё.

Нет, скорее всё будет традиционно, по-путински. Так, вслед за российским послом в ООН, который на все мир продемонстрировал заявления Януковича о просьбе ввода войск России в Украину, уйдет в небытие и сам автор этого заявления – бывший президент Янукович.

Зачем Путину свидетели неудачной спецоперации в Украине, на которую он потратил столько сил и времени.

И здесь интересы Кремля и Банковой опять совпадают. Нашим вождям публичный суд над Януковичем тоже не нужен. Вдруг заговорит и расскажет, как за спиной восставшего Майдана шли тайные переговоры и готовились циничные сделки, которые оказались такими успешными для нынешних всех «безальтернативных» политиков у власти.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены