Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7


Среда 12 сентября 2018
Сообщение прочтено 33 раз

   Малайзійський інформаційний ресурс FMT News повідомив про складнощі у сервісному обслуговуванні раніше придбаних російських винищувачів Су-30МКМ та Міг-29Н.

   Особливо проблематично відправити їх на ремонт до РФ, адже російська бюрократична машина всіляко створює для цього перешкоди, чого немає з американською технікою, що також перебуває на озброєні у Малайзії.

   Окрім того джерело вказало, що купівля винищувачів у РФ замість аналогічних, більш дешевих та надійних літаків у США чи однієї з країн ЄС, дуже схожа на чергову масштабну корупційну угоду.

   Раніше, у липні 2018 року, міністр оборони Малайзії Мохамад Сабу назвав цифру у 4 з 28 російських винищувачів, які перебувають на озброєнні королівських ВПС, готові до польотів, тоді як решта 24 перебувають у довгостроковому ремонті.

   Найбільш ймовірним вирішенням проблеми передбачається закупівлі вживатих винищувачів F/A-18C/D Hornet у США замість придбаних у 2008-2009 роках винищувачів Су-30.

   Індія ще навчила, що з цими упирями справ не мають.Smile


Сообщение прочтено 40 раз

   Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони.

   Ракета виконала заплановану програму та вразила морську ціль на відстані 100 кілометрів.

   Українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, вражаючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 кілометрів, за потреби навіть в портах їхнього базування.

   В разі необхідності крилаті ракети здатні вражати також стратегічні інфраструктурні об’єкти – наприклад, мости Podmigivanie або поромні переправи. Very Happy 


Сообщение прочтено 135 раз

   В Генштабе ВСУ было принято решение усилить присутствие группировки украинских военных по всей линии Азовского побережья. Такое решение было принято вследствие активизации российских военных в акватории Азовского моря и той блокады украинских суден, которую устраивает паРаша.

   В частности, на Мариупольском направлении будет сосредоточено большое количество тяжелого вооружения украинской армии. Сами военные считают, что таким образом они не собираются идти на прямую конфронтацию с российской стороной, а лишь хотят своим присутствием поддержать украинские корабли, проход которых Россия блокирует в Азовском море. Также отмечается, что на побережье Азовского моря уже прибыла военная авиация для патрулирования местности.

   Как сообщалось ранее, США заявили, что в случае эскалации ситуации в Азовском море они готовы предоставить Украине противокорабельные ракеты, способные поражать цель на максимальном расстоянии. Одно лишь заявление уже должно стать сдерживающим фактором для России в намерении и дальше блокировать украинские корабли.


Комментарии (17)