Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
7
13
16
24
26
27
28


Среда 20 февраля 2019
Сообщение прочтено 60 раз

   У середу, 20 лютого, відбудеться засідання Генеральної Асамблеї Організації об’єднаних націй (ООН) щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.

   Українську делегацію очолює Президент України Петро Порошенко.

   Як повідомляє прес-служба АП включення пункту 67 “Ситуація на тимчасово окупованих територіях України” до порядку денного Генасамблеї ООН було ініційоване Україною.

   “Проведення дебатів на згадану тему у 5-ту річницю початку агресії Російської Федерації проти України стане першим комплексним розглядом у рамках ГА ООН цього питання”, – йдеться в повідомленні.

   Виступ глави держави буде присвячений темі збройної агресії Росії проти України, а також злочинам Кремля на окупованих територіях. З найвищої трибуни світу ще раз буде доведено до відома світової спільноти про ті злочини, які скоєні Росією.

   Йтиметься “про широкомасштабний вимір російської агресії, яка включає не лише збройну агресію та гуманітарні злочини, а й злочини, які мають екологічні наслідки, питання, пов’язані з порушенням прав людини”.

   Заплановано проведення низки двосторонніх зустрічей Глави Української держави, зокрема з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем та Головою 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Марією Фернанда Еспіноса Гарсес.

   У рамках програми перебування в США Президент України також візьме участь у молебні за загиблими Героями Небесної сотні.

 


Комментарии (2)  
Сообщение прочтено 108 раз

Ð Ð ;¼& ETH;µ ;Ñ& #128;Ð ¸&ET H;º&E TH;°&E TH;½ ;Ñ& #129;Ð ºÐ ;¸&E TH;¹  ракетный эсминец Ð&frac 12;Ð&d eg;Ð&i quest;&Nti lde;€ а в ;Ð&raq uo;Ñ ;&ET H;µ& Ntilde; 30;Ñ ;&Nt ilde; ;  в Одессу ...

   Американский ракетный эсминец США USS Donald Cook направляется в Черное море, 25 февраля он зайдет в порт Одессы. 

   Эсминец начал проход через пролив Дарданеллы в северном направлении и направляется в Черное море для проведения операций по обеспечению безопасности и укрепления региональной стабильности, повышения боеготовности и военно-морского потенциала совместно с союзниками НАТО и партнерами в регионе.

   В ночь на 20 января эсминец ВМС США «Дональд Кук» вошел в акваторию Черного моря. Коммандер Мэттью Дж. Пауэлл пояснил, что американский флот таким образом демонстрирует свою поддержку союзникам и партнерам в «общих региональных интересах».


Комментарии (6)  
Сообщение прочтено 109 раз

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Рідна Україна.

   20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. 

   

   Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом.

   Сумний список Небесної сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. 

   Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. 

   До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. 

   З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. 

   Окрім українців, жертвами режиму Януковича стали білоруси, вірмени та грузини. 

   Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної сотні. 

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Yuriy Ivanovych.


Комментарии (5)