<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчи искать в постах/комментариях пользователя Kotanna
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
3
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Під Слов’янськом взяли батюшку Московського патріархату з АКСУ. Черговий раз бачимо, що УПЦ МП – це ракова пухлина на тілі нашої держави.

Kotanna | 2018-07-03 09:26:41  
Сообщение прочтено 49 раз

   Під Слов’янськом взяли батюшку з АКСУ. З Московського патріархату. Машини перевіряли. Рух обмежено – відповідно, велика черга стояла. І він там почав підбурювати матюками натовп, обурюватися. Зрештою ми не витримали, притиснули його до машини. І вже животом до машини коли повертали – почули звук удару чогось металевого. Рясу піднімаємо, а там – АКСУ, патронташ, все як годиться.

– Неодноразово говорили, що в церквах Московського патріархату і наводчики були, і бойовиків переховували…

– Знаєте, я свого ставлення ніколи не приховував і буду до кінця своїх днів стверджувати, що УПЦ МП – це ракова пухлина на тілі нашої держави. І її треба видаляти хірургічним способом – як явище.

Під Слов’янськом точно було відомо, що сепаратисти благословлялися і хрестилися в храмах Московського патріархату. І боєприпаси сепари там ховали, і снайперські групи у них ночували, ховалися …

– І, напевно, ніхто не може гарантувати, що в даний час нічого подібного не відбувається?

– Я впевнений, що відбувається. Тому і кажу, що для мене Московський патріархат – абсолютно вороже явище для України.

І я дуже радий, що зараз ця тема піднімається. Я руками і ногами за ще більший розголос. Я взагалі прихильник силового методу вирішення цієї проблеми.

– Це як? Прийти, скрутити руки і депортувати?

– Так точно. Табличку зірвати і повісити іншу, що там тепер – храм Української греко-католицької, Української православної церкви Київського патріархату або будь-якої іншої конфесії. І все. Це дозволить вирішити проблему глобально.

Тому що коли на території Івано-Франківської чи Львівської області благословляють Миколу II і проклинають Мазепу – ну, вибачте мене!

– А що вас дивує? У Харкові он посилено просувають в “мученики” солдата РФ, який загинув в російсько-чеченську війну… Загарбника, фактично.

– А як вам історія в Запоріжжі, коли поп відмовився відспівувати дитину? А Києво-Печерська лавра? У мене сестра – журналіст. Вона підійшла до одного з їхніх високих церковних чинів, який на “Лексусі” приїхав, і запитала – за які гроші машина куплена? А він на неї як попре благим матом …

Комментарии rss
tgkh | 04.07.2018 16:17 |

Скоро Украина успешно избавится от Московского патриархата. 

Kotanna | 05.07.2018 08:11 |

не так скоро, но поступь отправить этих пропарашных ублюдков к ебеням, твердая!

дай только томос получить.

и вааще, ПРИВЕТ!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены