Авторизация
Меню

Календарь
 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Віктор Медведчук розкрив один з кремлівських сценаріїв захоплення України після президентських виборів.
Kotanna | 2019-02-09 14:12:05
Сообщение прочтено 35 раз

   Зокрема, він вважає, що в Україні після виборів опозиція зможе спрацювати за «венесуельським сценарієм» і сподівається на «розуміння Росії» у цьому питанні.

   «Опозиційні сили» можуть не визнати підсумки президентських виборів в Україні, заявив в ефірі російського «Першого каналу» кум Хуйла, нещодавно звинувачений Генеральною прокуратурою України у державній зраді.

   «… Буде робитися усе — фальсифікації, підкуп виборців. Велика кількість кандидатів — це теж одна з великих фальсифікацій. Зокрема, представники всіх кандидатів у виборчих комісіях. Їхня квота і відкриє влади зелену вулицю для масових фальсифікацій 31 березня, а потім і в другому турі», — заявив Медведчук.

   Також він заявив, що вибори, швидше за все, не будуть визнані опозицією, однак тут все залежить також від у першу чергу Росії — чи готова вона буде підтримати в Україні «венесуельський сценарій».

   «… Тут залежить не тільки від нашого визнання, але залежить від визнання міжнародної громадськості. Важливо, щоб в інших країнах, у тому числі в Росії, розуміли суть і зміст того, що зараз відбувається в Україні …», — заявив він.

 

   6 лютого 2019 р. Генеральна прокуратура України внесла до ЄРДР відомості про вчинення Медведчуком державної зради. В його діях вбачаються ознаки злочинів, передбачених ч. 1 ст. 110 КК України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ч. 1 ст. 111 КК України (Державна зрада).

   Матеріали кримінальних проваджень будуть передані в Службу безпеки України за підслідністю.

   Зазначимо, що Віктор Медведчук заявив про плани створити на сході України автономний регіон «Донбас» в рамках плану мирного врегулювання ситуації в регіоні. За його словами, цей план передбачає створення на Донбасі органів державного управління, такі як парламент, уряд та інші органи.