<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Parabola искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Понедельник 1 июня 2020

   Про це повідомляє пресцентр Харківського національного університету повітряних сил.

 На базі 299 бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова (м. Миколаїв) та на базі 831 бригади тактичної авіації (м. Миргород) курсанти-льотчики виконали перший самостійний виліт на бойових літаках – штурмовик типу СУ-25 та винищувач типу СУ-27.

Повідомляється, що практика буде тривати близько 20-ти тижнів.

Кожен курсант повинен буде виконати тренувальні польоти різного рівня складності та отримати майже вісімдесят годин у повітрі, що відповідає вимогам триступеневої системи підготовки.

Курсант-льотчик на СУ-27. Фото: ХНУПС

Фото: ХНУПС

Курсант-льотчик на СУ-27. Фото: ХНУПС

Фото: ХНУПС

   «Передаючи свої знання та мудрість майбутнім офіцерам, досвідчені льотчики стверджують, що відчувши небо хоч один раз, відважні сміливці будуть підійматися в небо знову і
Читать

Воскресенье 31 мая 2020

Олексій Арестович. Фото: Апостроф.

 Військовому та політичному оглядачу Олексію Арестовичу виконання Володимиром Зеленським функцій президента України нагадує дії випадкової людини, що під час польоту літака зайняла крісло пілота. Про це він розповів в етері щотижневої інформаційно-аналітичної програми "Студія Захід" з Антоном Борковським, передають Патріоти України. 

 "Таке банальне порівняння, але воно справжнє. Ми обрали покерувати літаком, на якому ми летимо з дітьми та батьками на відпочинок до Туреччини, гарного хлопця з-поміж пасажирів. А він похапцем намагається навчитися керувати літаком і слухає тих, хто вправно керує морськими катерами і краде гроші на авіаційному паливі. Все. Це управлінська катастрофа для України", - пояснив Арестович. 

 Зеленський не придатний до президентства. Ані за особистими якостями, ані за професійними! 

 Звітна річна прес-конференція глави держави, наголосив експерт, свідчить про відсутність у нього власної сформованої позиції з того чи іншого приводу, тому що у відповідь на важливі запитання він або передає чужу думку, або переходить на особистості.

 На думку Арестовича, це пов'язано з тим, що президент не усвідомлює, що відбувається в країні, і в його оточенні немає нікого, хто міг би його об'єктивно інформувати. Що ж стосується пояснення від прихильників Зеленського, що начебто поки що "нічого не сталося", то це свідчить, що люди "не розуміють як працюють причинно-наслідкові зв'язки", додав політолог. "Ці наслідки вже у жовтні цього року почнуть відчуватися кожним українцем по холодильнику", - зазначив Арестович.

Сообщение прочтено 15 раз
kotanol | 2020-05-31 16:17:06

   Силовий обшук Музею Гончара, який відбувся 26 травня 2020 року, був незаконним. Печерський суд 28 травня відмовив слідчим ДБР у клопотанні про надання дозволу на обшук.

 Про це повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань журналістам під стінами ДБР.

 Він процитував ухвалу суду і заявив, що вона була винесена 27 червня о 20:20, але ДБР досі цю інформацію не оприлюднює. Головань наголосив, що рішення суду остаточне і оскарженню не підлягає.

"Незаконний обшук, який був здійснений працівниками ДБР зі зламом дверей, з побиттям журналістів, з порушенням прав народних депутатів, з порушенням прав адвокатів, який відбувся 26 травня, якось про цей обшук ДБР мовчить. Адже обшук був вчинений без ухвали суду, відверто незаконно, Кодекс вимагає, що у тих виняткових випадках, коли слідчий здійснює обшук без судової ухвали, він повинен негайно звернутися до суду з клопотанням про надання такого дозволу на такий обшук і отримати цю ухвалу постфактум", - пояснив адвокат Головань.  

"Якщо суд відмовляє у задоволенні такого клопотання, то встановлюється факт незаконності обшуку, і вся інформація, отримана відповідно до обшуку, і докази визнаються недопустимими. Я вже не кажу про те, що підтверджується факт протиправних дій такого слідчого, якого потрібно притягати до встановленої законом відповідальності", - зазначив Ігор Головань.

"Оці "брех-шталмейстери" з ДБР весь час показують якісь "відосики", роблять якісь брифінги. У них ціла пресслужба, але вони чомусь мовчать. 27ттравня 2020 року Ухвала іменем України слідчий суддя Печерського районного суду Підпалий розглянувши в засіданні в залі суду клопотання слідчого ДБР Дощенка, про проведення обшуку, ухвалив відмовити у задоволення клопотання Ухвала оскарженню не підлягає. Повний текст ухвали проголосити 27 травня 2020 року о 20.20. Отже з 20 години 20 хвилин 27 травня вони знають, що чинили протиправний незаконний обшук. І ДБР про це мовчить як риба", - наголосив адвокат.

"Не дивлячись на те що вже 27 травня було ясно що обшук незаконний, слідкувати продовжують за музеєм, за кошти платників податків, тут он за кошти платників податків зганяють автомобілі і цілі підрозділи, відбувається використання потужностей створеного для боротьби з беззаконням органу виключно для того, щоб виправдовувати сказані на пресконференціях глави держави – що сумно" - резюмував Ігор Головань. 

28 травня слідчий ДБР приніс у музей Гончара ухвалу про арешт картин родини Порошенків.

Нагадаємо, 26 травня спецназ ДБР розпочав
Читать
Сообщение прочтено 15 раз
kotanol | 2020-05-31 16:01:53
 Продолжающиеся нарушения международного права Российской Федерацией и ее пренебрежение принципами и обязательствами ОБСЕ в Украине

Выступление Посла Джеймса Гилмора
на заседании Постоянного совета в Вене
21 мая 2020 года

 Благодарю вас, г-н Председатель.

 Разжигаемый Россией конфликт на востоке Украины угрожает жизни местного населения, о чём уже говорилось. На этой неделе зарегистрировано больше нарушений режима прекращения огня и ранений среди гражданского населения. Возглавляемые Россией силы продолжали препятствовать передвижению личного состава Специальной мониторинговой миссии (СММ), мешая выполнению ею своего важнейшего мандата.

После инцидента 8 мая, в ходе которого возглавляемые Россией силы в течение нескольких часов удерживали и подвергали травле группу наблюдателей, мы узнали еще об одном опасном инциденте. Наблюдатели СММ сообщили, что 15 мая, во время патрулирования в районе Березовского, они были вынуждены укрыться во избежание прямого попадания двух горящих поражающих элементов, которые упали в 20 метрах от их позиции.

Это уже не первый случай, когда члены Специальной мониторинговой миссии сталкиваются с разрывными снарядами или огнём из стрелкового оружия в непосредственной близости от своих позиций. Государства-участники просят этих лиц рисковать своей жизнью и безопасностью, чтобы предоставлять нам самую свежую информацию о ситуации на местах. Попытки запугать этих наблюдателей недопустимы и не будут допускаться.

Россия инициировала и продолжает поддерживать этот конфликт, и она должна установить контроль над теми силами, которые она вооружает, обучает, возглавляет, финансирует, и вместе с которыми сражается на востоке Украины. Независимо от того, как часто Москва отрицает свою роль, присутствие на Донбассе обучаемых Россией сил, использующих предоставленную Россией технику, неоднократно подтверждалось средствами массовой информации и неправительственными организациями. Россия продолжает поддерживать этот конфликт войсками, боеприпасами, оружием, обучением и руководством из-за своей границы с Украиной.

Как мы отмечали в ходе заседания Постоянного совета на прошлой неделе, 18 мая исполнилось 76 лет со дня депортации Сталиным крымских татар – позорного момента в истории, когда Советский Союз насильственно удалил с их родины более 200 000 мужчин, женщин и детей. По некоторым оценкам, почти половина депортированных погибли в период с 1944 по 1947 год. Мы знаем, что Украина планирует поднять этот вопрос как новый пункт повестки дня в качестве “актуального вопроса”, но мы рассматриваем его сейчас, как часть нашего заявления.

Жестокость в отношении крымских татар продолжается и в оккупированном Россией Крыму. Ежедневно крымские татары подвергаются преследованиям, арестам и тюремному заключению со стороны российских оккупационных властей. Сообщения об убийствах, насильственных исчезновениях, пытках, показательных процессах и принудительном психиатрическом лечении – некогда болезненном воспоминании о советском прошлом, – стали частью новой реальности в Крыму.

По данным авторитетных неправительственных организаций (НПО), с начала российской оккупации полуострова исчезло около 15 человек. 24 мая исполняется четыре года со дня исчезновения крымскотатарского лидера Эрвина Ибрагимова после того, как его остановили мужчины в форме сотрудников дорожной полиции, когда он направлялся для наблюдения за политически мотивированным судебным
Читать

Сообщение прочтено 59 раз
kotanol | 2020-05-31 14:43:44


 Це Свято, присвячене Святому й головному місту Київської Русі, яке відзначають у останню неділю травня.

 Перше святкування Дня Києва відбулося наприкінці травня 1982 року – святкування 1500-річчя Києва. Особисто приймав участь у цьому заході на Республіканському стадіоні.

 З 1984 року почалися регулярні вернісажі на Андріївському узвозі.

 А в останню неділю травня 1987 вперше був офіційно відзначено День міста Києва. Цю дату запропоновав журналіст В'ячеслав Лашук.

 В дійсності, заходи присвячені Дню Києва, відбуваються протягом декількох днів (трьох–п'яти), які передують останній неділі травня.

   Якщо його фірми з 2014-ого показували для податкової лише збитки?

 «Ще днями побачимо реальні статки голови Верховної Ради, міністрів і народних депутатів від монобільшості. І там, повірте, чекає багато дуже цікавих відкриттів…»

 Про це на своїй сторінці у Facebook пише український політик та журналіст Володимир Ар’єв:

 «Великі статки Порошенка взагалі не секрет. На його підприємствах люди працюють офіційно, щороку в бюджет йде кілька мільярдів податків, а фонд оплачував нагальні потреби армії з 2014 року і витрачає сотні мільйонів на допомогу в боротьбі з коронавірусом тепер.

 А от подивитися на статки Зеленського і Слуг народу буде цікаво – 1 червня крайній термін подання е-декларацій. І от тоді будуть питання – звідки у Зеленського дві квартири у Великобританії і розкішна вілла в італійському Форте-деі-Мармі, якщо його фірми з 2014-ого показували для податкової лише збитки або невеличкий прибуток, з якого стільки елітної нерухомості не накупиш. Значить, Зеленський під час війни обкрадав і державу, і армію, ухиляючись від сплати податків. Про це була хороша стаття і розслідування на ТБ (посилання в коментарях).

 Після цього стає зрозуміло, що Форбс-Україна, яким керує близький до Саакашвілі головний редактор, є не стільки незалежним калькулятором, скільки заангажованим політичним інструментом.

 Ще днями побачимо реальні статки голови Верховної Ради, міністрів і народних депутатів від монобільшості. І там, повірте, чекає багато дуже цікавих відкриттів. Особливо болючих для тих, хто ще вірить в «чистоту» цієї влади. Тому ці дні народ годують позавчорашнім протухлим інформаційним їдлом, щоб після оприлюднення правди, слуги знову кричали своїм легковірним: «А ось Порошенко…» Так, Монах?

Вторник 26 мая 2020

   Український поштовий сервіс став першим українським ресурсом, який погодився на співпрацю з Росією.

 Так що, українська електронна пошта МЕТА зливає дані ФСБ?

   Присутність українського сервісу в реєстрі помітили активісти проєкту РосКомСвобода.

   Зазначається, що ФСБ може вимагати у META всі контакти користувачів з адресної книги, електронної пошти, а також дані про кількість та обсяг повідомлень, авторизації через сторонні сервіси, особисте листування всередині інтернет-ресурсу та інші метадані.

   В ході чергового моніторингу реєстру ГРІ РосКомСвобода виявила нового учасника, який цікавий тим, що став першим з українських інтернет-сервісів, який погодився на співпрацю з Роскомнаглядом і ФСБ, – відзначили в проекті.

   Що це означає для користувачів

   Для внесення в реєстр сервіс погодився надати свої дані Роскомнагляду, а також зобов'язався "збирати, зберігати та надавати інформацію про дії користувачів на своєму ресурсі уповноваженим держорганам".

   За так званим "законом Ярової", який набув чинності 1 липня 2018 року, учасник реєстру зобов'язується зберігати всі телефонні розмови, текстові повідомлення, зображення, аудіо, відеозаписи та іншу інформацію від 30 днів до півроку в залежності від типу інформації. Крім того, реєстр повинен передавати цю інформацію російським спецслужбам на їх запит.

   Активісти проєкту припустили, що Роскомнагляд міг внести компанію до реєстру без повідомлення про те, які обов'язки на неї тепер покладаються, проте в публічному полі власники сервісу поки ніяк свої взаємини з російськими силовиками і наглядовими органами не прокоментували.

   Що відомо про МЕТА? Це сервіс електронної пошти створений на базі однойменного пошуковика. В Україні він працює з 1998 року. 

   У 2007 році партнерами компанії стали інвестгруппа "Російські фонди" і міжнародна венчурна компанія Digital Sky Technologies, створена російським бізнесменом Юрієм Мільнером.

Сообщение прочтено 32 раз
kotanol | 2020-05-26 12:47:31

   Сложные чувства вызвала у меня пресс-конференция Владимира Зеленского, посвящённая годовщине своей инаугурации. Несмотря на все мои ожидания, что Зеленский продемонстрирует своим избирателям, что он не случайно был выбран на этот пост, я увидел только растерянного, испуганного человека, которому, порой, даже нечего было сказать журналистам на их вопросы. Мне странно было наблюдать, что почти каждому второму журналисту, вместо прямого ответа на поставленный вопрос, он  пытался задать встречный вопрос. Было видно, что вопросы журналистов его раздражают.

   А ещё возникло подозрение, что Зеленский живёт в каком-то ином мире, придуманном его окружением. В нём его окружают совсем другие проблемы, чем те, в которых мы с вами живём. В его мире нет проблем с украинским и русским языком, там, главным, есть желание быстрее посадить Порошенко, в нём украинские телеканалы хорошо работают на территориях ОРДЛО, ему кажется, что в стране нет людей, способных работать в Кабмине….  Хорошо, что он понимает, что за этот год он так ничего и не сделал для страны.

https://w ww.faceboo k.com/Vikt oriaJoy21/ videos/256 2722007390 157/

   В его выступлении я не увидел ни того, что сделано, ни того, что он собирается делать в дальнейшем. Как говорится, ни планов, ни дел. Только какие-то «мифические» планы «Б» и «С»…. Непонятно его стремление искать министров в Кабмин, думать о роспуске Рады и не понимать, что его в тёмную используют российские спецслужбы.

   А ещё, он врал. Беззастенчиво и смешно. Складывалось впечатление, что его просто убедили, что это так и есть, на самом деле. Но, он не на сцене, где играть – профессия. Теперь он должен знать, что всё, что им сказано, будет проверено и исследовано. И этого он не понимает. Хорошо разобрал его ложь Борислав Береза в эфире «Прямого». Посмотрите, начиная с 45:45 минуты.

https://youtu.be/k_Jj7dfOWDw

   На мой взгляд, это было самое слабое появление украинского Президента в эфире. Даже изменник Янукович был более убедителен и последователен в своих высказываниях.

   А ещё меня всё время раздражал плохо завязанный галстук. Такое впечатление, что он в зеркало перед пресс-конференцией не смотрел.

В общем, кого выбрали, так и живём. 


Читать
Сообщение прочтено 57 раз
kotanol | 2020-05-26 11:33:53

   Сервіс електронної пошти META виявили в реєстрі організаторів поширення інформації (ГРІ), який з 2014 року веде Роскомнагляд. Український поштовий сервіс став першим українським ресурсом, який погодився на співпрацю з Росією.

Присутність українського сервісу в реєстрі помітили активісти проєкту РосКомСвобода.

   Зазначається, що ФСБ може вимагати у META всі контакти користувачів з адресної книги, електронної пошти, а також дані про кількість та обсяг повідомлень, авторизації через сторонні сервіси, особисте листування всередині інтернет-ресурсу та інші метадані.

   В ході чергового моніторингу реєстру ГРІ РосКомСвобода виявила нового учасника, який цікавий тим, що став першим з українських інтернет-сервісів, який погодився на співпрацю з Роскомнаглядом і ФСБ, – відзначили в проекті.

   Що це означає для користувачів

   Для внесення в реєстр сервіс погодився надати свої дані Роскомнагляду, а також зобов'язався "збирати, зберігати та надавати інформацію про дії користувачів на своєму ресурсі уповноваженим держорганам".

   За так званим "законом Ярової", який набув чинності 1 липня 2018 року, учасник реєстру зобов'язується зберігати всі телефонні розмови, текстові повідомлення, зображення, аудіо, відеозаписи та іншу інформацію від 30 днів до півроку в залежності від типу інформації. Крім того, реєстр повинен передавати цю інформацію російським спецслужбам на їх запит.

   Активісти проєкту припустили, що Роскомнагляд міг внести компанію до реєстру без повідомлення про те, які обов'язки на неї тепер покладаються, проте в публічному полі власники сервісу поки ніяк свої взаємини з російськими силовиками і наглядовими органами не прокоментували.

   Що відомо про МЕТА? Це сервіс електронної пошти створений на базі однойменного пошуковика. В Україні він працює з 1998 року. 

   У 2007 році партнерами компанії стали інвестгруппа "Російські фонди" і міжнародна венчурна компанія Digital Sky Technologies, створена російським бізнесменом Юрієм Мільнером.

Воскресенье 24 мая 2020

Cyril and Methodius.jpg

 Кирило (мирське ім'я – Костянтин; близько 827 - 14 лютого 869) 

і його старший брат 

 Мефодій (Методій) (мирське ім'я – Михаїл бл. 815 - 13 квітня 885) 

 народились у місті Солунь (тепер Салоніки, Греція) в сім'ї воєначальника. 

 За походженням болгари (за менш популярною версією слов'яномовні греки).

Файл:Cyril and Methodius monument Sofia.jpg — Википедия

 Болгарська церква встановила день пам'яті Кирила і Мефодія, який згодом став святом національної освіти й культури. У Болгарії запроваджено орден «Кирило і Мефодій» та Міжнародну премію імені братів Кирила і Мефодія – за визначні праці зі староболгаристики і славістики.

Ім'я Кирила і Методія носила перша українська політична організація в Києві – Кирило-Мефодіївське братство.

 Кирилу та Мефодію встановлений пам'ятник на головній площі у місті Мукачеве Закарпатської області.


 На честь братів названо астероїд 2609 Кирило-Мефодій.

Кирилл и Мефодий - Wikiwand 

 Дата встановлена в Україні «…на підтримку ініціативи органів державної влади, Національної академії наук України, громадських і релігійних організацій та враховуючи історичне та просвітницьке значення спадщини слов'янських первоучителів у здобутку національної культури…»

 згідно з Указом Президента України

   «Про День слов'янської писемності і культури» від 17 вересня 2004 р. №1096/2004.

 Відзначається щорічно 24 травня в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

 День слов'янської писемності і культури святкують також у Білорусі, Болгарії, Македонії, Сербії, Чорногорії та у ряді інших країн.

123456789Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены