Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Parabola искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
18
22
23
24
25
26
27
28
#

Записи

Воскресенье 21 февраля 2021

20 лютого 2014 року початок вторгнення Росії в Україну, 
намагання ворога перетягнути Україну на паРашу.

20 лютого 2014 року – початок захвату Криму
рашистськими окупантами,
початок визвольної війни українського народу
проти російського іга.

20 лютого 2021 року відзначаємо сьому річницю
відродження національного духу України,
починаючи з вогняного Водохреща 2014 року
і до подвигу героїв Майдану 18–20 лютого 2014 року,
Героїв Небесної Сотні.
Небесна сотня – це перші герої російсько-української війни.
Якби не Майдан, то Україна могла перетворитись
на «федеральний округ» Російської Федерації.

Зараз зрозуміло, як пояснити, що дата початку
операції «За повернення Криму»
й дата розстрілу Небесної сотні на Майдані
в Києві — одна й та ж — 20 лютого!

Слава Україні!

Суббота 20 февраля 2021
   Цей День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

   До сьогоднішніх роковин наймасовіших розстрілів протестувальників під час Революції Гідності Національний музей Революції Гідності за інформаційної підтримки Українського інституту національної пам'яті розпочав інформаційну кампанію «Вдячні за свободу».

   Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

   Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.

   105 Героям Небесної Сотні посмертно надано звання Герой України, а троє іноземців – громадянин Білорусі Михайло Жизневський та громадяни Грузії Зураб Хурція і Давид Кіпіані – посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.

Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури 

й свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

Слава Україні!

Героям Слава!

Пятница 19 февраля 2021
Сообщение прочтено 215 раз
kotanol | 2021-02-19 14:08:37

Державний герб України – один із трьох офіційних символів, крім прапора і гімну.

Він презентує певну країну, як суверенну незалежну державу, і є офіційною емблемою, що зображується на офіційних документах, печатках, грошах.

Державний герб України складається з Малого та Великого гербів.

Малим Державним гербом, відповідно до Конституції України, є золотий тризуб на синьому щиті, затверджений Верховною Радою України 19 лютого 1992 року.

Великий Герб України певний час перебував на стадії розробки. Наприкінці 2020 року було визначено найкращий його ескіз.

Журі отримало 125 робіт, з яких до конкурсу було допущено 112, було проведено кілька турів голосування для визначення переможця.

Перемогла робота Олексія Кохана, яка виконана в авторському стилі і не має жодних запозичень або чужих елементів, та яка відображує ідею соборності і єдності України.

З лівого боку на ескізі зображена фігура архангела Михаїла (представляє центральну Україну чи Наддніпрянщину), з правого боку - фігура Лева (як символ Західноукраїнської народної республіки у 1918 році). Посередині між ними - зображення сучасного малого герба на синьому щиті. Також у верхній частині ескізу знаходиться хоругва, а на ній зображено козака з мушкетом (уособлює південну і південно-східну Україну).

 

Малий Державний Герб залишається основним та функціонуватиме в усіх сферах життя.

Великий Державний Герб буде використовуватися тільки у вузькій сфері. Традиційно, великий герб у більшості країн, хоча є відмінності у законодавстві, використовується тільки главами держав.

Є думка, що великий герб має передовсім використовувати глава держави – на своїх символах, бланках, таблицях тощо, а малий герб має використовувати уряд.

Ось яскравий приклад, Королівство Швеція, яке має великий герб, але цей герб є королівським, тому посольства Швеції, уряд і парламент цієї країни використовують шведський малий герб.

Наразі в Україні необхідно розробити законопроект щодо державних символів і ухвалити його у Верховній Раді, де буде чітко визначено роль великого і малого гербів.

Тризуб має прадавні корені, проте досі немає єдиної думки щодо походження і тлумачення цього знака.

Тризуб є стародавнім символом, який зустрічався на нашій території з найдавніших часів. Його найдревніше зображення, знайдене археологами, датується X століттям. Зображення тризуба археологи знаходять на монетах, посуді, печатках, якими скріплювалися  міжнародні договори, укладені Київською Руссю.

Саме тризуб став спадкоємним геральдичним знаком для нащадків князя Володимира Великого. Сам же князь київський Володимир Святославович карбував його на монетах, де з одного боку зображувався портрет володаря, а з іншого – тризуб.

Традиція використання тризуба як герба веде свій початок із 1918 року, коли він став державним гербом Української Народної Республіки.

У
Читать

Среда 17 февраля 2021

Причина проста: вакцины в Украине нет, ее не завезли.

блаЗЕнь ждет, когда барыга

вакцину купит за свои.

чтобы потом прокукарекать

про достижения свои! Smile

Когда уколют первого украинца в Украине никто предсказывать не берется. Однако вакцину ждут со дня на день, как каждый день нам лапшает самый главный санитар Украины Виктор Ляшко.

Как только вакцина поступит в Украину, так сразу и начнут прививать наших граждан. Вакцинацию от коронавируса могут начать буквально на следующий день после поступления прививочного материала, грузит Ляшко. Он надеется, что первый транш препарата поступит в Украину уже на этой неделе. Свежо питание, но серется с трудом.

Естессно, что первой поступит в нашу страну вакцина от компании AstraZeneca, которую производят в Индии. Предположительно ее будет от 500 тыс. до 1 миллиона доз (вот такой вот незатейливый разбег в полляма доз, а бабла-то сколько общакового гуляет!). В целом у нашей страны есть подтверждение на поставку 12 миллионов доз вакцин от компаний  AstraZeneca и Novavax. Вакцина, которая должна поступить, закуплена за деньги из украинского бюджета. Из бюджета и в полляма доз зазор! Красавчеги!

А вот обещанной бесплатной вакцины Pfizer, которая якобы должна поступить в Украину в рамках международного проекта COVAX, пока нет. Наша ЗЕвласть говорит, что всему виной «бюрократические моменты», тормозящие поступление препарата. Дескать, чтобы зарегистрировать вакцину в стране, нужно сначала подписать соглашения: между COVAX и Pfizer и между Pfizer и украинской стороной. Сегодня в Украину уже якобы должны поступить документы на подписание. Тогда можно будет регистрировать эту вакцину в нашей стране. Что мешало это все сделать раньше при современных средствах коммуникации и тотальной ЗЕджитализации страны – неизвестно. Хотя и так понятно, пока вакцинный бюджет не распилят – шара не прокатит.

Напомним, вечноЗЕльоный президент пообещал, что для граждан, прошедших вакцинацию от коронавируса, будет снят ряд запретов. В частности, они смогут беспрепятственно выезжать за границу.

Во! Йопта! Значица щас выезджать за границу препятственно?

А каково ему в Эмиратах щас, препятственному?

Сообщение прочтено 73 раз
kotanol | 2021-02-17 11:50:19


Існує принаймні дві дати Міжнародного дня кота (англ. World Cat Day):

17 лютого — святкується в Європі, зокрема Італії і Польщі;

8 серпня — святкується за ініціативою Міжнародного фонду захисту тварин 

з 2002 року, зокрема у Великій Британії.

 

Національні дні котів відзначають

у Японії (22 лютого),

в Україні (1 березня)

і в США (29 жовтня).

Святкуємо – 17.02,  22.02,  01.03,  08.08,  29.10! Very Happy

 

Вторник 16 февраля 2021
Сообщение прочтено 31 раз
kotanol | 2021-02-16 16:46:24

   16 лютого військові журналісти відзначають своє професійне свято.
   З 2018 року відповідно до наказу Міністра оборони України, бійців інформаційного фронту, які служать в українському війську, вітають з нагоди Дня вшанування військового журналіста України.
   Дату для урочистого дня обрали 16 лютого.
   Саме 16 лютого 2015 року неподалік міста Дебальцеве під час виконання бойового завдання загинув редактор редакції телебачення Телерадіостудії Міністерства оборони України Бриз капітан 3 рангу Дмитро Лабуткін.
Він до останнього подиху продовжував вести зйомку подій, з честю виконавши як військовий, так і журналістський обов’язок. 

   
   Військові журналісти із самого початку російської агресії на Донбасі були поряд із захисниками Батьківщини у Слов’янську, Луганському, ДАПі, Авдіївській промзоні, Світлодарську, Волновасі, Щасті, Станиці Луганській, Трьохізбенці, Мар’їнці, Талаківці, Широкиному й інших найгарячіших точках українського спротиву. Ризикуючи своїм життям, вони допомагали і військовим, і цивільним, та виконували важливе призначення: розповідати правду про події, які відбуваються у районі проведення АТО й ООС. Військовим журналістам доводиться ризикувати життям та здоров’ям, аби здобути оперативну й правдиву інформацію, Адже чимало матеріалів готується в умовах бойових дій.
Попри небезпеки й ризик, представникам військових медіаструктур вдалося підготувати десятки тисяч повідомлень, сюжетів та репортажів із передової.
Військові журналісти Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України та телерадіостудії Бриз, Військового радіо Армія FM, Військового телебачення, інформагентства Арміяінформ, прес офіцери українського війська зробили величезний внесок в інформаційну боротьбу із російською агресією.

Привітаймо сьогодні військових журналістів 
Читать
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены