Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
3
6
9
10
11
12
13
14
15
18
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Воскресенье 1 сентября 2019

   Публікується допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

А теперь смотрите, зайки мои.

Если вы не можете сложить пазлик, я несмотря на отсутствие времени, просто не имею морального права не разложить его для вас, если не дошло.

Немного истории.

В июне 2014 года в Зеленополье был расстрелян лагерь наших военных ночью градами. Погибло огромное количество людей. Тогда было много вопросом, почему не окопались, почему не было блиндажей, почему в палатках в чистом поле. Я непосредственно в общении с чудом выжившими тогда участниками тех событий пыталась разобраться почему.

Они мне отвечали только одно: «Дана, ты не понимаешь, мы еще вечером по дружески общались с российскими погранцами». Один из погибших, не вспомню сейчас фамилию, но генерал, который прошел Афганистан даже общался со своим сослуживцем по Афганистану по рации, говорят, шутили смеялись. А ночью… Ночью лагерь просто выжгли. Когда выдвинулась колона с оставшимися выжившими и телами из Зеленополья, ее расстреляли еще раз.  

   Иловайск. Если для кого-то еще секрет, что согласование зеленого коридора было между генеральным штабом РФ и генеральным штабом Украины, то ещё раз повторю. Оно было именно так. И что произошло? Колону расстреляли просто в упор. 400 погибших. Их сожгли заживо.

 

   А теперь сьогодення. По моим наблюдениям Петр Алексеевич погрузился в теплую ванную где-то в году 2016, может в 2017-м.

   Зеленский, вот сейчас без наездов, с нее не вылазил. И вылазить не собирается. Вчерашние законопроекты, которые штамповались и без всяких процедур, регистрировались, если их проанализировать, даже не очень глубоко, а поверхностно, четко нам показывают, что речь идет не об обмене моряков по решению международного суда. Наличие других фамилий, в том числе Сенцова, нам говорит о том, что меняют что-то очень серьезное.

   Вот перечень законопроектов, мне кажется, названия которых говорят сами за себя:

Проект Закону про недопущення кримінальної переслідування, притягнення до кримінальної відповідальності та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської області.

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо створення та функціонування вільної економічної зони «Донбас»).

Проект Закону про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської області.

Проект Закону про мовИ в Україні.

Проект закону про прийняття заходів щодо відновлення банківської системи та грошових переказів в окремих районах
Читать

Сообщение прочтено 72 раз
kotati | 2019-09-01 09:14:29

   Дата:1 вересня 1939 — 2 вересня 1945

Місце: Європа, Тихий океан, Атлантика, Південно-Східна Азія.

Втрати:

Військові втрати:                            понад 16 000 000

Цивільні жертви:                            понад 45 000 000

Загальна кількість смертей:         понад 61 000 000

   Друга світова війна – глобальний збройний конфлікт, де взяло участь понад 60 країн, зокрема всі великі держави.

Безпосередню участь у бойових діях брали понад 100 мільйонів осіб. Супротивні держави кинули всі економічні, промислові та наукові можливості на потреби фронту, стираючи різницю між цивільними та військовими ресурсами.

Загальні людські втрати оцінюються від 50 до 80 мільйонів осіб, більшість із яких були мешканцями Радянського Союзу та Китаю, бо ні там, ні там людське життя нічого не коштувало.

Друга світова війна відзначилася численними масовими вбивствами і злочинами проти людяності, насамперед Голокостом, стратегічними килимовими бомбардуваннями та єдиним в історії військовим застосуванням ядерної зброї.

Основними причинами війни стали політичні суперечності, породжені недосконалою Версальською системою та агресивна експансіоністська політика нацистської Німеччини, Японської імперії, Італії та СРСР.

1 вересня 1939 року гітлерівські війська за звинуваченням вторглися в Польщу з одного боку, а 17 вересня 1939 року радянські війська без оголошення війни вторглися в Польщу з іншого боку.

Операція, що тривала 20 днів, призвела до остаточної окупації Червоною армією та Вермахтом всієї території Другої Польської Республіки 6 жовтня 1939 р.

Спільне вторгнення до Польщі було таємно узгоджено Пактом Молотова-Ріббентропа, підписаного 23 серпня 1939 року у Москві. Цим самим було порушено низку міжнародних угод, зокрема Пакт Бріана — Келлоґа і «Протокол Літвінова», Договір про ненапад між СРСР і Польщею і Конвенцію про визначення агресії.

Напад і подальша анексія спричинили тяжкі наслідки: зникнення з політичної карти світу Польської держави, масові арешти, Катинський розстріл, депортації народів, значне збільшення загальної чисельності населення, яке підпадало під сталінські репресії.

   Протягом тижня Польське Радіо повидомляє, що впливові світові видання, серед яких газети Le Figaro, Washington Post, Die Welt в ці вихідні вийдуть з обкладинками 1939 року.


Читать

   Компанія “Конструкторське бюро” Південне “ім. Янгеля” розробляє орбітальний космічний літак для забезпечення багаторазової доставки різних вантажів і космонавтів. Про це повідомляє прес-служба державного підприємства. Серед усього іншого апарат буде володіти багатоцільовим транспортним модулем. Саме він допоможе вирішити завдання орбітального сервісного обслуговування клієнтських супутників.

   Більш того, КБП продовжує розробку супутників дистанційного зондування Землі для оглядового, детального і надреального оптичного спостереження.

Сообщение прочтено 80 раз
kotati | 2019-09-01 08:36:03

   Российские самолеты уже давно стали посмешищем для всего мира. На этот раз на международном авиасалоне МАКС-2019 Россия решила представить новый истребитель МиГ-35. Самолет на удивление взлетел, полетел, а затем и приземлился, но в полете не обошлось без казусов.

Также пользователи социальных сетей заметили, что в процессе полета от хваленого и с помпой представленного "самого современного" истребителя отвалилась обшивка. Под опубликованными снимками пользователи писали, что с крыла самолета в полете начала отпадать обшивка целыми кусками.

В комментариях к постам появились шутки и издевки. 

Одни писали, что такой "суперсовременный и не имеющий аналогов в мире" самолет нужно брать

Другие отметили, что МиГ-35 практически развалился в полете. В качестве шуток пользователи заметили, что от крыла отвалилась не обшивка, а скрепа

Ну а третьи комментаторы сошлись во мнении, что это китайцы виноваты, так как они поставили некачественный скотч и изоленту.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены