<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
4
5
7
8
9
10
13
14
15
17
18
21
22
23
27
29
#

Записи

Воскресенье 2 февраля 2020

   В Україні наразі повторюється та ж складна ситуація власного політичного вибору, яка існувала тут рівно 100 років тому

Тоді більшість суспільства вирішила припинити подальшу збройну боротьбу з російським агресором, що згодом вилилося у колективізацію, вивезення до Сибіру, ув'язнення в ГУЛАГу, Голодомор, масові розстріли та втрати у Другій світовій і Афганській війнах. Про це розповів журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников в етері щотижневої програми "Суботній політклуб", яка 1 лютого 2020 року вийшла на Еспресо.TV.

"Немає вибору між війною і миром, є вибір між захистом території країни і розумінням, що люди будуть гинути на лінії зіткнення, наші військові, наші громадяни. Роками! 

Або - домовитися з Москвою на російських умовах, стати частиною Росії і отримати всі ті негаразди, які очікують на тих, хто Росії здається. 

Я просто наведу вам для прикладу 1920 рік, коли війна в Україні закінчилася, було повністю більшовиками зайнято Київ, вибито польські війська, викинуто українські війська Петлюри з нашої території. Почався "мир", який багато хто вітав, звичайно, на українській території, а хтось навіть був прихильником більшовиків. Ніхто не захистив Україну, вирішили, що "мир" краще. Програли її захисники", - пояснив Портников.

Однак далі, додав він, всупереч попереднім очікуванням не було ані "миру", ані усього, що обіцяли окупанти.

"Після цього була колективізація із неймовірною кількістю жертв і виселенням до Сибіру. 

Був Голодомор. 

Були сталінські репресії. 

Була Друга світова війна. 

Був голод післявоєнний. 

І була, вже тоді коли, здавалося, ситуація стабілізувалася відносно, була війна в Афганістані. 

Давайте порахуємо кількість людей, українців, які загинули в результаті всих цих подій. Ми знаємо про 6 млн жертв Голодомору. Ми не уявляємо собі кількість українських жертв у Другій світовій війні... Україна була територією війни повністю, на відміну від Росії, яка не повністю увійшла в театр воєнних дій. Значить, ми можемо казати: мінімум там 5-6 млн. Порахуємо якусь кількість мільйонів в результаті сталінських репресій. Це теж кілька мільйонів людей. І зрозуміймо: в результаті того, що українці виявилися нездатними захистити свою державність від більшовиків, а хтось і не хотів й вважав, що хай війна просто закінчиться, ми втратили десь кілька десятків мільйонів наших громадян. Якщо зараз ми вирішемо, що краще домовитися з Путіним
Читать

Сообщение прочтено 41 раз
kotati | 2020-02-02 15:17:08

Після концерту хлопчик попросився до гримерки “вар’ятів”. Думаю, як завжди, фото,селфі. А він сором’язливо простягнув конверт – Притула

   Український шоумен та волонтер Сергій Притула на своїй сторінці у Facebook розповів, як українці допомагають українській армії: 

“Після концерту у Вараші хлопчик попросився до гримерки “вар’ятів”.

Ну, думаю, як завжди, фото/селфі. 

А він сором’язливо простягнув конверт. 

З одного боку “Слава Україні”. 

З другого “Від Марка, Дарія і Енея”. 

Каже: “Ось, ми на Армію назбирали”.

Воно якось не пасує старшому дядькові при підлітках сльозу пускати, то я й не став. Але хотів.

І воно так кожного разу, коли хтось після концерту підійде і (на сцені або під гримеркою) тицьне в руку якусь купюру з тихим “на хлопців”.

Коли громада УГКЦ з Віченци передасть мамі в Збараж черговий конверт з євро.

Коли дівчинка-редактор, яка самотужки виховує дитину, зі своєї “сірої” зарплати відраховує 2000 грн.

Коли під готелем у Хмельницькому молодий батько просить побути коло малого, який грається мотоциклетним шоломом, повертається у готель, виносить пару тисяч гривень і каже: “ти знаєш, що з цим робити”.

Коли телефонує вночі Петя з Ізраїлю і каже: “розпиши, що кому у який підрозділ треба, я тут по наших “наколядував” 1500 доларів, щоб знали, куди гроші підуть. Було більше, але там в одного бійця біда, то я ще йому трохи перекинув”.

Кожного разу хочеться плакати і стоїть комок у горлі. Бо ті хлопчики могли б витратити ці гроші на якісь ігри. Мама на дитину. Діаспоряни на родини. Батько на сина. А Петя міг би просто жити своїм заробітчанським життям і не паритись.

Але виховання, патріотизм і усвідомлення важливості підтримки свого війська, не дозволяють їм залишатися байдужими. Як і у випадку із сотнями тих, хто здійснює щоденно перекази на волонтерські рахунки. Не обов’язково мої.

По-перше, я щиро дякую усім за допомогу. 

По-друге, за довіру. Її дуже важко завоювати, але дуже легко втратити. А розчарувати людей за теперішніх умов – це раз плюнути!

У мене зараз у сусідньому вордівському
Читать

   В Украине провели испытания артиллерии изготовленной по стандартам НАТО. Видео испытаний впечатляет. Интересно когда ВСУ получат новинку вооружения?

   В Украине испытали САУ "Богдана", эта артиллерийская система изготовлена по стандартам НАТО, в ней используется калибр 155 мм. Применяемый в украинских ВСУ советский стандарт предусматривает калибр 152 мм.

   Самоходную артиллерийскую установку испытали, произведя гидровыстрел на полигоне под Днепром. 

   Сообщение об успешных испытаниях появилось на странице Конструкторско-производственного предприятия "Украинская бронетехника".

   В подтверждение на странице предприятия опубликовали видео, на котором запечатлен момент выстрела.

   В сообщении говорится, что удалось проверить и испытать все имеющееся вооружение машины. 

   На предприятии планируют перейти к испытаниям с применением инертного заряда и уже после этого к боевым снарядам. 

   Самоходная артиллерийская установка "Богдана" - это совместная разработка Краматорского завода тяжелого вооружения и компании "Украинская бронетехника"

   "Богдана" имеет спаренную бронированную кабину, в ней размещается экипаж самоходки, система наведения автоматизирована, также есть система зарядки боекомплекта. В контейнерах, расположенных на артиллерийской установке помещается от 20 снарядов. 

   В Америке видят смысл в том, 

   чтобы ввести на оккупированные украинские территории международную миротворческую миссию.

 

                                              Уильям Тейлор

   Об этом заявил временный поверенный в делах США в Украине Уильям Тейлор. в интервью "ЗН".

   Тейлор уверен, чтобы прекратить конфликт в Донецкой и Луганской областях в первую очередь должный уйти российские военные, чтобы украинская власть смогла восстановить на данных оккупированных территориях свой контроль.

   "Урегулирование на Донбассе в любом случае должно основываться на том, что российские силы уйдут, а Украина, в конечном итоге, восстановит свой контроль", — заявил дипломат.

   Как сообщает Тейлор, одним из элементов этого процесса могло бы быть введение на отдельные территории Донецкой и Луганской областей международных сил.

   "Определенный шанс и смысл в этом есть. Это мог бы быть промежуточный шаг между уходом русских из Донбасса и восстановлением полного контроля Украины над ним".

   Прежде всего решение о направлении миссии должен утвердить Совет Безопасности ООН. 

   "В средине Европы продолжается вооруженный конфликт и странам следует быть готовыми заплатить за то, чтобы его остановить".

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены