<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
23
30
#

Записи

Понедельник 3 июня 2019
Сообщение прочтено 59 раз
kotati | 2019-06-03 13:52:14

   Свідчення про звірства НКВС

Ці офіцери НКВС-МГБ намагалися дискредитувати УПА
 
Ці офіцери НКВС-МГБ намагалися дискредитувати УПА

У «Долині смерті» ­– на місці масових захоронень жертв спецзагону НКВС – поблизу села Пащиха на Рівненщині відкрили пам’ятний знак. Ініціатором вшанування пам’яті людей, яких закатували «перевертні Сафата», стали місцеві жителі. Дослідники збирали свідчення родичів убитих та очевидців. Спецзагін НКВС Сафата Панасюка під виглядом УПА діяв на Волині у 1944-1946 роках.

  
«У цій «Долині смерті» спочивають вічним сном українські патріоти та їхні родини, закатовані бойовиками спецзагону НКВД з листопада 44-го по грудень 1946 року» – пам’ятний знак із таким надписом і зображенням калини й свічі постав у далекій від автошляхів місцині.

Криниці на Волинській височині сягають ста метрів глибини. Скільки замордованих людей отримали вічний спочинок не на цвинтарі, а в цьому зрубі, достеменно знали хіба що їхні кати, боївку яких очолював завербований енкаведистами Сафат Панасюк. Однак відомо, що лише з Пащихи тут покояться останки 35 убитих селян. У 60-х роках минулого століття замість криниці тут виріс пагорб, а в роки Незалежності постав хрест. Відтоді щороку в літню пору тут відбуваються панахиди за невинно вбитими земляками.


Софія Мартинюк із сусідньої Яблунівки знає, що тут обірвалося життя її тітки, вдови червоноармійця, і 17-річного рідного брата, учасника УПА. Про це розповіла їй нині вже покійна мама-зв’язкова УПА.

«До цієї криниці звозили з усього повіту. Тут спочиває мій рідний брат Ткачук Сергій Никифорович. Його псевдо було «Скакун». І тут спочиває моя тітка Ткачук Зося Іванівна. А дядько загинув на фронті. І за те, що дядько воював на фронті, її закатували, вивезли сюди, кинули в криницю. Багато тут наших односельців. Моя покійна мама нарахувала з нашого села, з округи, 47 людей. Вони їх зловили і катували тут, у Пащисі. Там клуня Чайки – там їх били, після того кров по стінах лилася. Вони ще були молоді – по 17-18 років… За те, що вони служили Україні, що були націоналісти», – розповідає жінка.

Софія Мартинюк каже, що цей загін спеціально знищував «передову молодь, найбільш активних і енергійних», видаючи себе за бійців УПА.

Те ж саме творилося і в сусідньому селі
Читать

Сообщение прочтено 52 раз
kotati | 2019-06-03 13:44:29

   в Конгресі США запропонували зробити Україну головним союзником НАТО і посилити підтримку оборонного комплексу.

 

 Про це повідомляється на сторінці  посольства США в Україні у Facebook.

Документ пропонує забезпечити посилену підтримку Україні до її вступу в Північноатлантичний Альянс. Такий статус може спростити передачу державі засобів оборони.

Законопроект передбачає передачу Україні бойових систем та зміцнення її позицій у боротьбі з кібератаками.

У документі перераховується ряд положень, які повинні бути виконані США. Політика американської сторони повинна бути спрямована на такі сфери:

підтримка суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, а також євроатлантичної та європейської інтеграції нашої держави.

права народу України вільно визначати своє майбутнє та ухвалювати незалежні і суверенні рішення у сфері зовнішньої і безпекової політики, у тому числі щодо взаємовідносин з іншими країнами та міжнародними організаціями без втручання, залякування чи тиску з боку інших країн;

права України на захист від російської агресії шляхом надання їй безпекової допомоги з боку США;

подальшого утвердження демократичних цінностей в Україні, у тому числі шляхом зміцнення верховенства права, посилення прозорості та відповідальності у державному секторі, а також боротьби з корупцією.

Окрім цього, політика США має бути спрямована на:

неприйняття будь-яких територіальних змін України, вчинених у силовий спосіб, у тому числі шляхом незаконного вторгнення РФ до Криму і Донбасу та окупації цих територій;

наполегливе спонукання РФ до повної імплементації Мінських домовленостей, підтримки розгортання на Донбасі міжнародних безпекових механізмів, гарантування безпечного повернення внутрішньо переміщених осіб та біженців.

Сообщение прочтено 834 раз
kotati | 2019-06-03 12:53:14
   В России очередная истерика, стоны и гневные вопли "Не забудем, не прстим!". Случилось непоправимое - в Украине, в Харькове, "проклятые биндерофцы" снесли памятник "Спасителю.Отечества" Жукову. Забыты "Зимняя вишня", Магнитогорск, Шереметьево, Дзержинск. Вой пропагандонов стоит на всю страну.

Вспоминать о том, кем на самом деле был их кумир, ватное большинство россиян не хочет. Нужно им помочь. И так. Десять подвигов маршала Жукова:

Подвиг 1.

Ни один полководец мира не имел таких позорных поражений, как Жуков летом 1941 года.
Вся "великолепно подготовленная" Красная Армия была из-за Жукова разгромлена в первые же месяцы войны.
В 1941 году Красная Армия потеряла 6,3 миллиона солдат и офицеров.
Из них 1 миллион были расстреляны органами НКВД или посажены в ГУЛАГ за отказ воевать. 1,3 миллиона были убиты в боевых действиях. Около 4 миллиона сдались немцам большей частью добровольно, не желая воевать за советский режим.

Подвиг 2.

Перед нападением нацистов, на границе по приказу Жукова были сосредоточены 10 железнодорожных бригад численностью в 70 тысяч человек. 22 июня бойцы этих бригад отбивались от немцев кувалдами и лопатами.

Подвиг 3.

В 1941 году СССР потерял 101.100 орудий и минометов, из которых 7 тысяч были захвачены немцами уже утром 22 июня на границе, а также 6.290.000 единиц стрелкового оружия, большая часть которого досталась немцам в виде трофеев в первые дни войны, так как была складирована на границе. Противнику достались в качестве трофеев и огромные запасы горючего и боеприпасов .

Подвиг 4.

В первые же дни войны СССР потерял 10.300 самолетов, что в 2 с лишним раза больше всего числа немецких самолетов, из которых почти все были сожжены на земле, ни разу не взлетев в воздух.
Причем, большая часть была уничтожена на аэродромах немецкими танками.

Подвиг 5.

В 1941 году Красная Армия потеряла 20.500 танков из 27 тысяч предвоенных.
...
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены