<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
23
30
#

Записи

Вторник 4 июня 2019

   Як відомо, за доручення Зеленського, його другу та бізнес-партнеру Івану Баканову, якого Зеленський поставив керувати СБУ, було незаконно надане військове звання - лейтенант. У зв'язку з цим, у військових і тих, хто знайомий з роботою Служби безпеки України особисто, виникло кілька питань.

   1) Яким чином Баканову було присвоєне звання? На підставі чого? Коли і де він приймав присягу? Виходіть, для отримання звання не треба ні військова кафедра, ні військовий вуз. Треба просто бути товаришем Зеленського.

   2) Як і коли він проходив спецперевірку, яку повинен пройти будь-який співробітник СБУ, тим більше - керівник. Якщо враховувати, що перевірка триває місяць-другий і обов'язкові етапи неможливо пройти за пару діб. А це - доступ до держтаємниці, секретним документам та інше. Це ще одно грубе порушення закону.

   3) Щодо перевірки на детекторі брехні. Вона обов'язково мала бути. Чи проходив її Баканов? До того ж розшифрування даних перевірки - теж декілька днів.

   Після його заяв про те, що СБУ перед усім повинна займатися економічними злочинами, хоча Зеленський у своїй пропаганді говорив прямо протилежне, у кожної адекватної людини виникає обґрунтований сумнів, що близький друг Зеленського розуміє чим повинна займатись Служба безпеки під час війни.

Сообщение прочтено 67 раз
kotati | 2019-06-04 14:54:09

Три раза меняли версию: &quot;копы&quot; Ð&ique st;Ñ ;‹&Nt ilde;‚ ;а ;Ð&raq uo;Ð&c edil;&Ntil de;& Ntilde; 40; замять дело о Ð&midd ot;Ð&d eg;Ñ ;&Nt ilde;‚ ;Ñ& #128;Ð µ&ET H;»& ETH;µ ;Ð&fra c12;Ð& frac12;&ET H;¾ Ð&frac 14; ребенке

Твоя смерть, Кирило, є недаремною і вона змінить Україну.

Зеркаль оприлюднила заяву України у суді ООН за позовом проти РФ

   КИЇВ. 4 червня. УНН. Перед Міжнародним судом ООН, який розглядає справу України проти Росії, стоїть питання визначення юрисдикції для розгляду цього позову, і адвокати України представлять чіткі аргументи, що справа подана на розгляд суду ООН належним чином. Про це йдеться в оприлюдненій Агентом України на слуханнях, заступником міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олени Зеркаль заяві для виступу в суді, передає УНН.

Вступна заява Агента України на слуханнях у Міжнародному Суді ООН 4 червня 2019 року, яку оприлюднила Зеркаль у Facebook, виглядає так:

 • Пане Голово, Члени Суду. Виступати перед вами від імені України – велика честь.
 • Україна щиро вірить у цей Суд та мирне вирішення спорів. Ми добросовісно звернулися до цього Суду у 2017 році з метою захисту своїх прав та гуманності. Це перший позов, який Україна подала до Міжнародного Суду ООН. І він значить багато для нас, адже ми віримо у міжнародне правосуддя.
 • Пане Голово, Члени Суду, у той час, як Україна звертається до вас за правосуддям, Росія щосили прагне його уникнути.
 • Вчора Росія показала своє ставлення до міжнародного права. Це зневага до права та народу України. Це затягування процесу з метою уникнення відповідальності за свою незаконну поведінку. Це знівечення принципів міжнародного права з метою легітимізації власної руйнівної діяльності. І, зрештою, коли все це не спрацьовує, у хід йде заперечення усіх відомих фактів.
 • Як і два роки тому, під час слухань із застосування тимчасових заходів, вчора, тут у Суді, ми стали свідками цього ставлення. Впродовж щонайменше останніх 5 років спостерігаємо таку поведінку на всіх міжнародних майданчиках. Росія вчинила численні порушення міжнародного права, і вона прагне уникнути відповідальності за все без винятку. У результаті виникає відчуття наділеності правом зневажати право, без жодних наслідків. Росія продовжує спотворювати цю справу, представляючи її як політично вмотивовану та штучну. Варто відзначити, що події в Україні вона називає державним переворотом і громадянською війною, заявляючи, що єдиний спір, який існує між нашими державами, стосується агресії та застосування міжнародного гуманітарного права.
 • Наша реакція на цей російський наратив проста: ми нічого не приховуємо і нічого не спотворюємо. Справжній зміст спору, який ви розглядаєте, полягає у тлумаченні та застосуванні Міжнародної конвенції про боротьбу із фінансуванням тероризму (ICSFT) та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації (CERD). Крапка.
 • Пане Голово, Члени Суду, дозвольте мені знову представити вам справжній характер справи, яку ви розглядаєте.
 • Саме політика Росії щодо України спричинила порушення Міжнародної конвенції про боротьбу із фінансуванням тероризму. Яких заходів вжила Росія? Чи запобігала Росія фінансуванню тероризму в Україні? Ні. Чи проводила розслідування? Ні. Чи надавала нам допомогу у пошуку злочинців? Ні. У результаті, було збито літак МН17. На демонстраціях і в нічних клубах лунали вибухи. Житлові квартали накривало снарядами. Сотні людей було вбито і понівечено. Тисячі було залякано. Дотримання Росією вимог ICSFT дозволило б уникнути цієї жахливої шкоди.

 • Читать
  Сообщение прочтено 84 раз
  kotati | 2019-06-04 12:40:28

      Ми живемо в країні, яка називається (принаймні, зараз) Україна. А це означає багато речей.

  Наприклад, те, про що писав іще другий президент цієї країни Леонід Кучма – що Україна не Московія. І в політичному сенсі теж.

  Тобто в Україні політика не існує десь за хмарами чи кремлівськими стінами, як у Московії.

  І українські виборці – вони реально мають владу в день виборів. У їхній владі вибрати того чи іншого президента, ту чи іншу партію в парламент.

  І політика, відповідно, є не самодостатньою річчю, яка на людський фактор чхати хотіла – а є продовженням, наслідком дій, настроїв і уподобань суспільства.

  І політики, відповідно, ці настрої і уподобання враховують, формують і маніпулюють ними.

  Отже, першопочатком всього в Україні є суспільство. Люди.

  І отут ми підходимо до суті.

  А суть в тому – люди, не тупіть. Не тупіть, люди. Вами маніпулюють. Ви ретранслюєте вкиди. ВАМИ МАНІПУЛЮЮТЬ. Тобто люди легко і просто піддавалися маніпуляціям. І навіть охоче – тому що розпочався масовий, потужний і тотальний розгін Зради. А хтось цього так хотів!

   

  І люди в цій Зраді взяли основну участь. Без їхньої участі нічого б не було. Бо весь цей механізм – він і був розрахований на людей, не на еліти, не на західних партнерів-донорів, ні, а саме на людей. Які ходять на вибори і вибирають собі владу.

  Люди, вами маніпулюють. Вам підсовують “вождя” за “вождем”, а ви, як отара вівець, ходите за ними, невже ви такі тупі?!

   

  Вибори-2019 офіційно підтвердили те, що люди тупі. Тупі настільки, що вони не здатні на елементарну мозкову діяльність. Ми чули не одне пояснення за фактом голосування за Зеленського у другому турі.

  І в основному це все вкладається в рамки – “я ненавиджу Порошенка”.

  Сама така постановка питання свідчить про те, що людиною тривалий час цілеспрямовано системно маніпулювали. Бо це – удар на емоції, чим у свій час славилася така Ю.Тимошенко.

  На емоції, а не на розум, оскільки у випадку підключення розуму ставали очевидними дві речі:

  Перша – Порошенко дуже непоганий президент України. А серед тих, хто був до нього, він, цілком імовірно, найкращий.

  Друга – зважаючи на перше (та й взагалі, з елементарної людської логіки – купівлі телефона, наприклад, чи автівки), міняти Порошенка треба
  Читать

  Сообщение прочтено 58 раз
  kotati | 2019-06-04 11:37:17

  У еще одного Sukhoi Superjet отвалились шасси на посадке. 393165.jpeg

     Фото: youtube. com/Следственный комитет Российской Федерации 

     Следственный комитет Российской Федерации дал ход уголовному делу инцидента с самолетом Sukhoi Superjet 100.

     Напомним, что вчера, в Якутии, российский пассажирский самолет выкатился за пределы взлетно-посадочной полосы. Известно, что на борту, включая пассажиров и членов экипажа, находилась почти сотня человек. Нескольким из них понадобилась медицинская помощь.

     Одним из пострадавших в ходе инцидента с самолетом Sukhoi Superjet 100 оказался младенец. Из-за того, что самолет вылетел за пределы взлетно-посадочной полосы, его тряхануло, и на голову ребенку упала сумка из багажного отделения наверху. Медики обследовали ребенка и не диагностировали у него каких-либо серьезных травм. Оказав ему первую необходимую медицинскую помощь, врачи отпустили родителей с младенцем.

     Отметим, что это далеко не первый подобный случай с Sukhoi Superjet 100. В июне текущего года в Подмосковье самолет совершил аварийную посадку без правой стойки шасси.

     Ранее "Правда.Ру" писала о том, что специалисты Межгосударственного Авиационного Комитета нашли у самолетов Sukhoi Superjet 100 те же неполадки, что и у рухнувшего 11 февраля в Подмосковье Ан-148. Так, оказывается, что помимо постоянных проблем с шасси Sukhoi Superjet 100 имеет проблемы и с индикатором скорости у пилотов.


  Читайте больше на https://ww w.pravda.r u/news/dis tricts/139 5543-samol et/?fbclid =IwAR3_BAK EVc_o7biVL _uBcaMZVuh ljJ848yoYn lbBNREc8L9 9CUK4wwD70 Ck     Допис журналіста Олександра Костюка публікується в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

     “Прихильників Зеленського не проймає ніяка логіка. Ніякі зашквари їхнього кумира. У них головний аргумент, аргумент №1: “Зате такий як ми”. 

     І це істинна правда. Справді – такій як вони. 

     Навіщо їм надто розумний, який знає кілька мов, економіку, політологію, міжнародні відносини? 

     Ходить в костюмі з краваткою? 

     Працює день і ніч? На рівних розмовляє з Меркель чи Трампом? 

     Їм потрібен такий, що їсть шаурму, говорить на суржику, не може зв’язати двох слів, забиває на роботу заради Турції чи Монатіка. Точно такий як вони. 

     І вони щасливі. Готові простити йому безмежну дурість, повну залежність від коломойського, розвал економіки, армії та втрату державності. 

     Навіщо їм армія? Щоб синочка призвали? Та краще, щоб її не було. 

     Що їм та держава? Її на хліб не намажеш. Поршенко точно таким не буде. Тому одна єдина поїздка Порошенка на відпочинок посеред неймовірного кількарічного навантаження – викликає люту ненависть. 

     А Вова наш. Ну з’їздив у Турцію. Ну сходив на концерт. Ну пострибав на лігє смєха. Нада жє чєловєку атдахнуть. Нє дают работать порохоботи.” – пише журналіст у своєму Фейсбуці.

     Ось така хйуня, малята!

  Сообщение прочтено 90 раз
  kotati | 2019-06-04 08:33:16

     Жить стало веселе...

  Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg; від Русь - Україна.

  Поиск:
  ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
  добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены