<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
30
31
#

Записи

Воскресенье 5 мая 2019
Сообщение прочтено 37 раз
kotati | 2019-05-05 20:06:49

   Смішно виглядала спроба вимагати інавгурацію на 19 травня у людей, які не впевнені, що вона може відбутися 19 січня, і ще невідомо якого року.Podmigivanie
   Новообраний взяв з собою листочок паперу, не врахувавши, що спілкуватиметься з зубрами української політики, спискок вимог кожного з яких є для нього непідйомний.
   На приклад, один з найменших і маловпливовий заговорив не менше як про прем'єра, а що скажуть важковаговики?
   І риторика, я всенароднообраний президент, також немає жодного значення, так як кожен нардеп носить гордий статус народного обранця і так само представляє виборців.
   Першим свої послуги політичного посередництва запропонував Ляшко, у нього завжди ніс по вітру, але це всього лише спроба зачепитися, так як все одно потрібно домовлятися з БПП та НФ, які як більшість, проводять себе спокійно і впевнено.
   Не домовився, можеш так і не набути повноважень, ні в цьому скликанні ВР, а може і в наступному.
   І це цілком нормально, так як парламент це парле, мистецтво домовленостей і компромісів, а в цьому потрібно мати або феноменальний талант або значний політичний досвід.

   Можна тільки уявити, як Парубій чесно винесе на розгляд ВР пару десятків інавгураційних постанов, які не наберуть достатньої кількості голосів, винних не буде, немає принципу колективної відповідальності, немає законної системи примусу нардепів голосувати так чи інакше. Прем'єр продовжить адмініструвати виконавчу владу, а Порошенко тримати міжнародний фронт.
   Сильний замах не означає сильний удар, це не кіно і не шоу, і це поки перший урок реальної політики, він над ним сміявся, а зараз - 
   "Сплобуй плойти Палубія", якщо зможеш. Podmigivanie 

Сообщение прочтено 39 раз
kotati | 2019-05-05 18:49:20

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Олени Ð&iexc l;Ð&ce dil;Ð& acute;Ð ;¾& Ntilde; 28;Ñ ;‡&Nt ilde;ƒ ;Ð&ord m;.

Молодая команда в Брюсселе вышла к журналистам 

и там общались с руками в карманах в стиле пацанов на районе.

Фотка уже летает по миру. 

Но, все должны гордиться новой кровью. 

Знанием этикета, их пониманием статуса государства. 

И сказать спасибо, что они рояль еще не достали. Smile

Сообщение прочтено 32 раз
kotati | 2019-05-05 17:53:57
   Казалось бы Россия уже ничем не может удивить, но с каждым днем нашим восточные соседи опровергают этот факт. Так, недавно на границе РФ была обнаружена Бубонная чума.

   Об этом пишут Акценты.

   Именно та смертоносная болезнь, которая погубила более 60 миллионов человек в 14-м веке и считалась полностью искорененной появилась на границе России. Как сообщают российские СМИ уже есть первые жертвы этого заболевания.

   Эпидемия бубонной чумы была зафиксирована на границе России, которая соприкаается с Монголией.

   Так, в свое время европейцы называли эту болезнь «черной смертью». Первая вспышка чумы за последнее время была зафиксирована в монгольской провинции Баян-Улгий.

   Данные територии граничат с российским Алтаем и Тывой. По предварительным данным от балезни пострадали уже двое человек.

   На данный момент во всем регионе введен карантин, но совершенно логичным кажется тот факт, что в РФ сейчас бъют тревогу из-за бубонной чумы.

   Так, уже с экстренным заявлением выступили представители Роскомнадзора. Там призывают россиян временно отказатся от поездок в Монголию.

   По данным ведомства очагом эпидемии стало употребление сырого мяса и внутренних органов сурка.

  «Это животное является основным резервуаром для возбудителя чумы на территории очага, который является природным», — отметили в Роскомнадзоре.

   Учасники акцій попередніх років поскаржилися на викинуті в урни портрети загиблих у Великій Вітчизняній війні

   Влада казахстанського міста Актобе вирішила відмовитися від проведення 9 травня акції «Безсмертний полк».

   Про це повідомляється на сайті міської адміністрації.

   Відповідне рішення було прийнято після звернення учасників акцій попередніх років, які поскаржилися на викинуті в урни портрети загиблих у Великій Вітчизняній війні. Також влада висловила побоювання, що через проведення акції на дорогах можуть утворитися затори, що викличе для жителів міста великі незручності.

   Як відзначили в адміністрації, організатори подібних заходів повинні були за 10 днів до проведення акції подати заяву до органів виконавчої влади, проте цього не було зроблено.

   Влада запропонувала всім бажаючим вшанувати пам’ять учасників Великої Вітчизняної війни, приєднавшись до святкових заходів, які пройдуть 9 травня в парку Першого президента Республіки Казахстан.

   Нагадаємо, глава МЗС України Павло Клімкін пропонує українцям на 9 Травня вийти на вулиці з портретами українців, замордованих у часи сталінських репресій.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены