<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
4
5
7
8
9
10
13
14
15
17
18
21
22
23
27
29
#

Записи

Четверг 6 февраля 2020
Сообщение прочтено 33 раз
kotati | 2020-02-06 16:15:22
   У легендарного актора Кірка Дугласа була велика родина. Діти і онуки згадують його, публікуючи спільні фото в соціальних мережах. HB Style зібрав останні фото з сімейних свят.
   У Кірка Дугласа — велика і міцна сім'я. Разом з дружиною, актрисою Енн Байденс вони прожили 65 років у шлюбі. Зараз їй 100 років. У цьому шлюбі у нього народилося двоє синів — Пітер Дуглас і Ерік Дуглас (помер у 2004 році). Старший син Майкл Дуглас — відомий американський актор народився від першого шлюбу Кірка Дугласа з актрисою Дайаной Ділл. Також від першого шлюбу у Кірка Дугласа є ще один син Джоель Дуглас.

   У Кірка Дугласа троє онуків, які народилися у Майлка Дугласа — син Кемерон Дуглас від першого шлюбу з Діандрі Лукер, і син Ділан Майлк і дочка Керіс Зета, які народилися в шлюбі з Кетрін Зета Джонс.

   «З величезною сумом я і мої брати оголошуємо про те, що Кірк Дуглас залишив нас сьогодні в віці 103 роки», — написав Майкл Дуглас у своїй публікації в Instagram.

   «Для мене і моїх братів Джоела і Пітера він був просто татом, для Кетрін — чудовим свекром, для онуків і правнуків — люблячим дідом, а для його дружини Енн — чудовим чоловіком», — додав він, — «Дозвольте мені закінчити словами, які я сказав йому в останній день його народження і які завжди будуть залишатися правдою. Тато, я так сильно тебе люблю і дуже пишаюся тим, що я твій син».

    «Моєму дорогому Кіркові! Я буду любити тебе все життя. Я вже сумую за тобою. Спи солодко», — написала Кетрін Зета Джонс в своєму Instagram, опублікувавши фото з Кірком Дугласом.

   Онука Дугласа, актриса Келсі Дуглас, донька Джоела Дугласа і племінниця Майкла Дугласа поділилася в своєму Instagram великим сімейним фото, яке було зроблено в серпні 2019 року. На ньому Кірк Дуглас і його дружина, сини Майкл, Джоел і Пітер, їхні дружини, онуки Ділан, Кемірон, Джейсон, Керіс, Келсі і навіть правнучка Луа.

   У цьому ж пості Келсі Дуглас поділилася селфі з легендарним дідусем. Цікаво, що на фото Келсі Дуглас позує в кашкеті українського дизайнера Руслана Багінського.

 

Нагадаємо, володар Оскара і Золотого глобуса Кірк Дуглас помер вночі, 6 лютого, у віці 103 років.

   Эрдoгaн пoздoрoвaлся с пoчетным кaрaулoм приветствием: “Слaвa Укрaїні!”

   Мoг ли мечтaть Бaндерa, чтo приветствие “Слaвa Укрaїні!” будут испoльзoвaть президенты инoстрaнных гoсудaрств?

   Путинские пaтриoты в спешке дoстaют из зaкрoмoв стaрые нaклейки “Эрдoгaн – чм@!” и испрaвляют нa “Эрдoгaн – нaцист и бaндерoвец!” 

А вот в нaшем пoлку бaндерoвцев прибылo!!! Как и нoвый ятaгaн в спину путинoидaм тоже.


Але! Більше вражає не те, що Ердоган сказав: “Слава Україні”.

А те що президент України змовчав !

Яке Це нікчема!

Яка гидота і образа для нашої країни!

Який вселенський сором, пробач Боже!

 

П.С.

А Порошенко такі гад! Так крав з бюджету гроші, щo бюджет виповнявся!

ЗЕленський геть, чесний, не крaде, як бaригa і бюджет порожній. Крaсaва!

   Українська розмовна форма імені Ксенія. Приблизно походить від давньогрецького слова, що означає “ксеніа” – “гостинність”. Інші версії – “гостя”, “іноземка”.

   Преподобна Ксенія (світське ім’я Євсевія) народилася в аристократичній родині в Римі. Батьки мали намір віддати її заміж, але дівчина втекла на острів Кос (поблизу узбережжя Малої Азії). Тут Євсевію було навернуто у християнство пресвітером Павлом. Після цього вона змінила ім’я на Ксенію. Згодом перебралася до міста Мілас в Карії, де за власний кошт звела церкву Святого Стефана і утворила християнську громаду. Згодом стала черницею. Померла у Міласі, тому іноді зветься Ксенією Мілаською. Щодо блаженної Ксенії Петербурзької, то вона жила наприкінці ХVІІІ століття. Вийшовши заміж, жінка дуже рано овдовіла. Смерть чоловіка настільки вразила Ксенію, що вона вирішила роздати все майно, переодяглася в чоловічий одяг і прийняла подвиг юродства – один із найважчих, адже юродивий – це своєрідний дивак, на якого всі тицяють пальцями, з якого всі сміються і кого зневажають. Подвиг добровільного божевілля вона несла 45 років. Ікони цієї святої є чи не в кожному православному храмі, а ім’я Ксенія, Оксана, надзвичайно популярне.

   Наші пращури цього дня підмічали: «Вранці сорока стрибає з гілки на гілку – на відлигу». А ось якщо зайці чутливо сплять і здалеку чують мисливців – стоятиме суха морозяна погода, а коли вибігають з-під ніг – відлига втримається.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены