<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
4
8
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
26
29
31
#

Записи

Воскресенье 6 октября 2019

   Голова енергетичного парламентського комітету, депутат фракції "Слуга народу" Андрій Герус пролобіював імпорт електроенергії з Росії.

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив народний депутат України Валентин Наливайченко, пише "Главком".

Він зазначив, що за ініціативою Андрія Геруса у законодавство була внесена правка, що дозволила імпорт електроенергії з Росії, який розпочався вже з 1 жовтня.

"Застерігаю щодо відновлення бізнесу — енергетичного бізнесу з країною-агресором. З 1 жовтня вже в новій Раді депутат, який очолює енергетичний комітет, нічого іншого не додумався запропонувати, як сам потайки відновив, вдумайтесь, імпорт електрики, яка, до речі, з листопада 2015 року не експортувалася в країну, звідки ви думаєте? Із Російської Федерації", – пояснив Наливайченко.

Нардеп звернув увагу на неприпустимість ведення бізнесу з країною-агресором, та зауважив, що імпорт електроенергії робить Україну енергетично залежною від Кремля.

"Я сьогодні як парламентар вже зустрічаюся з американськими партнерами, вони прямою мовою запитують: як так могло статися, що з російською компанією, яку очолює Сєчин, громадянин Росії, який знаходиться під американськими санкціями якраз за агресію проти нас з вами, відновлює бізнес Андрій Герус, депутат цієї Верховної Ради? Як це може бути?", – поцікавився Наливайченко.

Раніше в РФ підтвердили, що Україна стала експортувати електроенергію з Росії після 4-річної перерви.

  Про це на своїй сторінці у Facebook пише український блогер Іван Лютий:

   “За п’ять останніх років хто тільки не намагався клонувати Майдан, і включали “Пливе кача” і грузина возили, вливали кошти, але навіть близько не було нічого подібного. Майдан це живий організм, душа країни. Його не можна клонувати, він єдиний і неповторний.

   Всі вимоги Майдану в історії виконувалися. У 2004 році проведено третій тур виборів, де переміг Ющенко. У 2014 році підписано угоду про асоціацію. Один не підписав, підписав інший.

   Майдан закріплений в ст. 5 Конституції: Єдиним джерелом влади в Україні є народ.

   Сьогодні тисячі людей в 35 містах України вийшли сказати, що по-тихому капітулювати під видом “світу” не вийде.

   Богдан що то гавкнув про те, що Майдан проплачений і тут же вимога про його відставку включили в вимоги до Зеленському. Термін – до 14 жовтня.

   Це тільки початок. Ігри закінчилися Володимир Олександрович, як і ваше соло на роялі.

  І ще ремарка.

  Якщо відведення військ з населених пунктів України без евакуації населення все таки відбудеться – ваші дії підпадають під 135 ст. Кримінального кодексу “Залишення в небезпеці”. Якщо після цього хтось загине – вам світить до 8 років ув’язнення.

   Думай-те!

  Все буде Україна! 

   Я дізнавався… 

   Слава Україні!”

 паРашникам и даун-лугадоно-сепарам не понять. 

 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены