Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
14
15
16
17
18
22
28
31
#

Записи

Воскресенье 12 января 2020

   Политолог Кирилл Сазонов отметил на своей странице в «Фейсбук», что Иран в конечном итоге признал свою вину за сбитый украинский «Боинг». Однако при этом, по словам политолога, осталось еще несколько вопросов, ответы на которые будут не мене мощной бомбой, чем ракетный удар, нанесенный военными по гражданскому авиалайнеру.

   Сазонов подчеркнул, что точку в этом деле ставить еще слишком рано. Ведь украинский самолет на самом деле был сбит не иранскими военными, а бойцами Корпуса Стражей Иранской Революции - элитного военного формирования, созданного в 1979 году. У иранской армии на вооружении нет ЗРК «ТОР-1». Зато они есть на вооружении у КСИР. Здесь возникает логичный вопрос - откуда у организации, признанной Соединенными Штатами террористической, появились зенитно-ракетные комплексы.

   Цепочка получается и впрямь интересная. Либо Россия поставила этой организации ЗРК вместе с боекомплектом, либо в Иране находились российские экипажи, которых традиционно называют «инструкторы» или «советники».

   Здесь просто напрашивается аналогия с «Боингом» компании «Малазийские авиалинии», сбитым в небе над Донбассом в 2014 году. Получается, что российские военные из своего оружия снова сбили гражданский борт, находясь на территории другой страны.

Сообщение прочтено 49 раз
kotati | 2020-01-12 20:58:43

   Політолог, діяч російської опозиції Андрій Піонтковський (Вашингтон) в ефірі програми телеканалу Еспресо "Студія Захід з Антоном Борковським" про паризький ультиматум, тактику "салямі" і колективного Зеленського.

 Ми в Україні, послухавши новорічне привітання президента Зеленського, врешті окреслили для себе, якою буде так звана нова внутрішньо-українська стратегія і тактика, де неважливо, як названа вулиця.

Звісно, це  привітання українського народу –  переспіви основних тез російської пропаганди: "давайте припинимо цей безглуздий внутрішній конфлікт, який у нас розгортається". Але на мене більш емоційне, більш важке враження справило інше привітання з боку вашого президента – це привітання пана Путіна з Новим роком. Я розумію, що йде обмін, ні, "обмін" тут -  неправильне слово, йдеться про звільнення захоплених російською владою заручників, за яких доводиться видавати злочинців-терористів. Але перетворювати це у форму привітання воєнного злочинця, який розв’язав війну проти країни, - це вже геть не вкладається у жодні рамки. Звісно, це з тріумфом було сприйнято російською пропагандою. Запущено лічильник до наступної призначеної бандитської зустрічі, уже не в Парижі, а в Берліні - Зеленський повинен привезти зміни до Конституції. Ось це - дві абсолютні  фундаментальні зради нової української влади. Перше – оголошення попередньої влади партією війни, тобто фактично заява міжнародній спільноті, що Україна – винуватиця війни й  усіх подій, що відбувалися на її території, що призвело до катастрофічного падіння міжнародного престижу України. Ми бачили, що, якщо раніше нормандський формат – це було троє проти одного Путіна, то зараз – це троє проти одного Зеленського. І друге – Україна канонізувала путінську інтерпретацію Мінських домовленостей, від яких до останнього часу категорично відмовлялася. Фактично, це - капітуляція.

Маю враження, що триває негласне швартування України не тільки до ОРДЛО, а до Москви.

Ну, ОРДЛО – це і є до Москви. ОРДЛО – це випущений щупалець Москви для захоплення України. Нам усім пора припиняти дискусії про Зеленського. Хто такий Зеленський, наївна людина, яка бажає добра Україні, чи щось інше? Слід говорити про колективного Зеленського – ось цей апарат, який зараз реалізовує владу в Україні і її зовнішню політику. От щодо таких людей як Коломойський, Богдан, Єрмак, Портнов, - так, і Портнов, -  усі ці люди сьогодні є реальною владою в Україні. Колективний Зеленський – це неоднорідна інституція. Там є люди, які намагаються проводити патріотичну лінію та й сам Зеленський, здається, вже потрохи починає розуміти, чим для нього це все закінчиться. Тому що ці люди, яких я перерахував, це – герої Росії, які виконують свій обов’язок. З ними все буде добре. А ось відповідатиме за зраду перед українським народом, звичайно, сам Зеленський. Мені здається, розуміння того, що він робить, зростає. І те зобов’язання, яке він на себе взяв, на яке його поставили на лічильник, - зміни до Конституції України до наступної "стрілки" в Берліні – він не зможе виконати, тому що це викличе великий супротив громадянського суспільства в Україні. Москва це розуміє, але тим не менше свідомо штовхає Зеленського на цей шлях, розраховуючи, що виникнуть ситуації хаосу і громадянського протистояння в Україні, якими вона знову зможе скористатися для захисту законно обраного президента від "чергового бандерівського перевороту". Нас чекають дуже драматичні події, якраз
Читать

Колаж обох трансляцій "Плюсів" видання "Обоз"

   Колаж обох трансляцій "Г+Г" (Гімно+Гімно) видання "Обоз".
   Після виступу президента України Володимира ЗЕленського 
11 січня по ситуації з літаком МАУ, 
який збили в Тегерані іранською ракетою, 
в ефірі телеканалу "Г+Г" показали концерт "Кварталу 95". 
Несумісний контраст прикро вразив багатьох глядачів, 
зазначають Патріоти України

   На інцидент гнівно відреагували десятки українців в коментарях під відеозверненням, яке опублікували на сторінці Офісу президента в Facebook.

   Українці відзначають, що заставка "Вечірнього кварталу" почалася після закінчення промови Зеленського навіть без паузи! Українці назвали це ганьбою і неподобством.

   "Коли більш менш привели в норму і вид студії і спіч президента, не обійшлося без ганьби. На каналі Г+Г після закінчення виступу вискакує заставка "кварталу" і радісні пики, включаючи президента, співають веселу пісеньку. Противно так. Вас дивляться люди, які втратили дітей, батьків і близьких, ми сумуємо, розумієте, блазні? "

   "А можна було після виступу на Г+Г не ставити програму вечірній квартал із Зеленським? Жах як неприємно було дивитися два Зеленських в різних вимірах. Тут він сумує а через 30 секунд веселиться"

   "Як можна після такого виступу включати 95 квартал? Це неподобство! Які ха-ха?"

   "Г+Г" Виступив президент з сумним обличчям, почитав з суфлера... і відразу, без перерви на рекламу, без суфлера, веселе личко і "кожен щовечора настає раптом ". До речі почався квартал з виступу Зелі в ролі Порошенка"

"Але квартал таки був, і навіть без паузи!", - пишуть користувачі.

Звичайне ЗЕбільне БИДЛО.

 цей преЗЕдент не буде захищати своїх громадян, свою авіакомпанію. Він кине їх заради сумнівних домовленостей.

 Особливо цинічно в промові Зеленського щодо збитого в Ірані українського літака було про цінність кожного життя. Це після того, як українське слідство відкрили за порушення безпеки польотів, а не щодо теракту чи умисного збиття літака, як це мало б бути. Як намагалися відразу повісити всю провину на екіпаж і власну авіакомпанію. І це попри те, що в МАУ шаленно опиралися і наполягали на власній повній невинуватості в цьому інцеденті. Цінність життя українського екіпажу всі ці дні ніяк не хвилювала, як видно.

 Про швидку реакцію консула і посла теж було по-дурному сказано, якщо згадати заяву українського посольства, ніби там технічна несправність літака і теракт виключено.

 Як запхали в дупу язика і тупо спостерігали за маніпуляціями іранців з рештками літака, аж доки Канада не почала погрожувати санкціями і не добилася міжнародної слідчої групи з залученням експертів західних країн. Тільки після цього українським експертам показали кабіну пілотів, що й прояснило, що ракета була і вона саме в кабіну і влучила.

 Про своєчасність і швидкість реагування на інцедент – це також було мерзенно. В той час як сам Зеленський десь тинявся по Оману. Що він там робив – чи то офшорні рахунки перевіряв, чи з російськими емісарами зустрічався? Голова СБУ ніяк не міг повернутися з Куршавелю. А міністр транспорту Криклій так і не перервав відпустки. Зразу видно, що люди до влади прийшли щоб гарно і якісно подорожувати світом, а не напружуватися під час надзвичайних подій.

 Про «ми працювали без істерик», то можна з певністю стверджувати, що якби не ті заяви США, Канади, Великобританії, Австралії та генсека НАТО, які неадеквати з Офісу президента умудрилися назвати «спекуляціями», то Іран би не визнав своєї провини, а Зеленський ще й сьогодні б щось мукав про «не все очевидно».

 До того ж, всі ці хамські вимоги до США та Канади надати відому їм інформацію щодо атаки на наш літак показали ще одну важливу річ. Провідні розвідки світу не співпрацюють з цим українським керівництвом. Інакше взагалі б цієї дикої ситуації не виникло, коли український президент дізнається про таку інфомацію з телевізора. Просто порівняйте нинішні події та заяви з ситуацією зі збиттям російськими військами МН-17, коли саме українські офіційні особи першими заявили про атаку російським «Буком». Це стало можливим завдяки співпраці з розвідками провідних краін НАТО. Зараз цієї співпраці, як стало зрозуміло, немає. Що й не дивно, якщо згадати про дивні чартери з Москви до Оману та членів родин з громадянством РФ трохи не у кожного українського високопосадовця. І з ким тоді консультувався
Читать

Сообщение прочтено 31 раз
kotati | 2020-01-12 10:21:54

   Свято покликане підкреслити важливість дівчаток для сім'ї, а також зберегти теплими відносини вже дорослих дівчат і їхніх матерів.

У світовому святковому календарі є декілька днів, присвячених дочкам.

Так, 12 січня відзначається Міжнародний день дочок.

Також ЮНІСЕФ свого часу відвів останню неділю вересня для дня майбутніх матерів.

В Україні більше прижився американський День дочки, який традиційно святкують 25 квітня. В цей день суспільство звертає увагу на труднощі виховання майбутніх жінок, складності взаємин в сім'ї і інші проблеми.

Історія Дня дочки

Імовірно, День дочки був заснований для того, щоб позначити важливість дочок для сім'ї, адже раніше, на жаль, народження дівчинки вважалося ганебним і навіть невдалим.

День Дочки став органічним доповненням до низки «сімейних» свят: Дня батька, Дня матері і знайшов цікавий соціальний характер. В це свято суспільна увага спрямовується на проблеми адаптації підлітків, їх взаємодію один з одним і з близькими.

Свято покликане підкреслити важливість дівчаток для сім'ї, а також зберегти теплими відносини вже дорослих дівчат і їхніх матерів.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены