Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
14
15
16
17
18
22
28
31
#

Записи

Понедельник 13 января 2020
Сообщение прочтено 56 раз
kotati | 2020-01-13 12:53:36

   Вірно! Ця шелупонь зустрічалася з Сурковим. При чому ця зустріч не випадкова, а запланована, судячи з того, що чартер вже там чекав.

Сурков тиснув, щоб як найскоріше особливий статус Донбасу було закріплено в Конституції, — це останній крок, що лишився до повної капітуляції України.

Зараз це буде в турборежимі буде намагатися зробити ЗЕбільна влада!

Судячи з усього, Зеленському дуже лячно піти на подібний крок, бо він розуміє, що це викличе неабиякий спротив в країні. Воно очкує. Цілком можливо, що це призведе до масових протестів та Майдану.

Збиття літаку в Ірані було здійснено за безпосередньої участі Росії для того, щоб залякати особисто Зеленського та його родину (мовляв, додому можна не повернутись). І саме тому переляканий Зеленський повертався на тому самому літаку, що привіз Суркова, разом з ним через Москву — це був єдиний безпечний для нього варіант. 

І саме тому була відсутня будь-яка більш-менш нормальна реакція з боку української влади — всі чітко знали що саме відбувається. Ніхто навіть з курортів не повернувся. 

Чому зустріч була саме в Омані? Щоб сховати там отримані від державної зради гроші. Готовність до неї та умови Зеленський озвучив особисто Путіну на зустрічі віч-на-віч в Парижі. Саме для цього Зеленський її так прагнув, посилаючи численні сигнали (промови, поступки на фронті, переслідування патриотів тощо), які було почуто. Чому з Сурковим? Бо саме він є відповідальним та курує проект знищення України як самостійної держави.

 

В препіздєнти Фофана ЗЕєбенського привів Каломойський саме для реалізації подібного сценарію та під умови, що втрачені за Порошенка гроші йому будуть повернені з великою компенсацією.

За це гідранту ЗЕленському була намальована картинка того, як можна стати дуже заможною людиною, домовившись з росіянами, та що саме для цього треба зробити. Кандидата та електорат готували декілька років за допомогою серіалу. В якості заходів по підтримці реалізації цього плану до влади також було приведено більшість непрофесійних людей з відсутнім критичним мисленням та сліпою покорою, щоб зменшити вплив людського фактору.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены