<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
7
8
13
15
16
17
19
20
22
24
26
28
29
30
#

Записи

Четверг 14 ноября 2019

   Ветераны АТО возмущены заявлением Коломойского

   Движение ветеранов Украины обратилось к президенту Владимиру Зеленскому из-за заявления Игоря Коломойского касательно мира со страной-агрессором Россией. Ветераны считают, что заявления Коломойского подпадают под статью 111 УК "Государственная измена". Об этом организация сообщила на своей странице в Facebook.

   Недавно Коломойский дал интервью для The New York Times, в котором призвал отказаться от Запада и "повернуться обратно в сторону России". По его словам, Россия сильнее и сотрудничество с ней является самым лучшим вариантом для Украины.

   Ветераны заявили, что после интервью Коломойского прошло уже много времени, чтобы как-то отреагировать на заявление Коломойского. Они также отметили, что такие заявления неприемлемы для ветеранской общественности и проукраинского населения Украины.

   Ветераны требуют от Зеленского, чтобы он официально отреагировал относительно заявлений Коломойского и дал надлежащую оценку его словам. Также они хотят, чтобы органы начали следствие по ст. 111 "Государственная измена".

   - Рівень мінімальної заробітної плати у порівнянні з бюджетом поданим на перше читання не змінився.

З 1 січня мінімальна заробітна плата складатиме 4723 гривні. Мінімальна зарплата зросте на 550 грн., або на 13%.

Нагадаємо, що за три роки з 2017 по 2019 рік мінімальна заробітна плата зросла на 2573 грн.

   - Прожитковий мінімум у порівнянні з бюджетом поданим на 1 читання не змінився.

У І півріччі 2020 року Уряд взагалі не планує переглядати прожитковий мінімум. З 1 січня 2020 року і до 1 липня 2020 року прожитковий мінімум збережено на рівні грудня 2019 року – 2102 гривні (для працездатних осіб), 1638 гривень (для осіб, які втратили працездатність), 1779 грн. (для дітей віком до 6 років), 2218 гривень (дітей віком від 6 до 18 років). Тобто всі соціальні виплати, які прив’язані до параметрів прожиткового мінімуму будуть заморожені.

   - Підвищувати пенсії та здійснювати передбачену законом індексацію Уряд у І півріччі 2020 року не збирається.

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб, що формує мінімальну пенсію зросте у 2020 році на 8% лише починаючи з липня 2020 року (до 1769 грн.).

   - Громадян чекає зменшення субсидій.

Уряд у порівнянні з проектом поданим на 1 читання додатково зменшив обсяг видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг на 58.8 млн.грн.

   Глава МЗС в конфіденційних бесідах з міністрами зізнається, що йому дуже складно працювати при нинішньому президенті і він за власним бажанням може подати у відставку.

   “Розповідають, що міністр закордонних справ Вадим Пристайко в приватних розмовах з іншими міністрами зізнається, як йому важко працювати при нинішньому президенті. І питає колег, чи не час йому піти у відставку, тому що кожен день ускладнює його позиції

Зовнішню політику підім’яли Андрій Єрмак і Ігор Новіков. Останнього багато навіть в оточенні Зеленського позаочі називають не інакше як аферистом. 

Одним словом, професіоналам в оточенні шахраїв працюється несолодко“, – написав телеведучий.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены