<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
25
26
27
28
30
31
#

Записи

Среда 18 декабря 2019
Сообщение прочтено 54 раз
kotati | 2019-12-18 09:12:06

   Було це давно, ще за старої Австрії, в 1916 році. В купе першої кляси швидкого потягу Львів – Відень їхали чотири пасажири: англієць, німець, італієць.

 Четвертим був відомий львівський юрист Богдан Косів. Розмова велася навколо різних проблем і тем. Нарешті заговорили про мови – чия краща, котрій з них належить світове майбутнє.

 Першим заговорив англієць:

– Англія країна великих завойовників і мореплавців, які рознесли славу англійської мови по всьому світі. Англійська мова – мова Шекспіра, Байрона, Дікенса, Ньютона та інших великих літераторів і вчених.

– Ні в якому разі, – гордовито заявив німець. – Німецька мова – це мова двох великих імперій – Великої Німеччини й Австрії, які займають більше половини Європи. Це мова філософії, техніки, армії, медицини, мова Шіллера, Гегеля. Канта, Вагнера, Гейне. І тому, безперечно, німецька мова мас світове значення.

Італієць усміхнувся і тихо промовив:

– Панове, ви обидва помиляєтеся. Італійська мова – це мова сонячної Італії, мова музики й кохання, а про кохання мріє кожен. На мелодійній італійській мові написані кращі твори епохи Відродження, твори Дайте, Бокаччо, Петрарки, лібретто знаменитих опер Верді, Пуччіні, Россіні, Доніцетті. Тому італійській мові належить бути провідною у світі.

Українець довго думав і нарешті промовив:

– Ви ж по суті нічого не сказали про багатство і можливості ваших мов. Чи могли б ви написати невелике оповідання, в якому б усі слова починалися з тої самої літери?

– Ні. ні, ні! Це ж неможливо, – відповіли англієць, німець та італієць.

– На ваших мовах неможливо, а нашою – просто. Назвіть якусь літеру, – звернувся він до німця.

– Нехай буде П – сказав той.

– Добре. Оповідання буде називатися.

 

Перший поцілунок

Популярному перемишлянському поетові Павлові Подільчаку прийшло поштою приємне повідомлення:

Приїздіть, пане Павле,- писав поважний правитель повіту Полікарп

Паскевич,-погостюєте, повеселитесь . Пан Павло поспішив, прибувши першим потягом. Підгорецький палац Паскевічів привітно прийняв приїжджого поета.

Потім під їхали поважні персони – приятелі Паскевичів… Посадили пана Павла поряд панночки – премилої Поліни. Поговорили про політику, погоду. Пан Павло прочитав підібрані пречудові поезії. Панна Поліна програла прекрасні полонези Понятовського, прелюд Пуччіні. Поспівали пісень, потанцювали падеспань, польку. Прийшла пора пообідати.

Поставили повні підноси пляшок: портвейну,
Читать

   Але спочатку питання: “Чи знаєте Ви таку країну – Німеччина?” Звичайно, знаєте! Так ось, ця країна була визнана винною в розв’язанні війни 1914-1918 років.

 Війна почалася сто років тому, а контрибуції Німеччина закінчила платити тільки зараз! Тепер плавно переводимо розмову на Росію.

 У справі “Юкоса” Росія винна 50 мільярдів доларів, вже капають відсотки. За Крим – мільярдів сто. І, звичайно, віддати назад – це навіть не обговорюється. За Донецьк і Луганськ, дуже консервативно, 350 мільярдів доларів.

 Це п’ятсот мільярдів доларів. Причому, заплатити змусять: суд не якийсь там Басманний, він же в Європі знаходиться. Економіка Росії – експорт нафти і газу, плюс матрьошки в Росії роблять дуже добре. На оплату нафти і газу буде накладено ВИКОНАВЧИЙ ЛИСТ, скажімо, на 50% від рахунку.

 Припустимо, нафта коштує 50 доларів, будете отримувати 25, поки не продасте ДВА МІЛЬЯРДИ барелів!

 А ось тепер моє запитання: “Ви розраховуєте ОТРИМУВАТИ РОСІЙСЬКУ ДЕРЖАВНУ ПЕНСІЮ?”

 Ця пенсія згоріла на полях Донецька та Луганська, її немає. 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены