Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
3
6
9
10
11
12
13
14
15
18
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Четверг 19 сентября 2019
Сообщение прочтено 103 раз
kotati | 2019-09-19 12:04:51
Яке свято 19 вересня: що потрібно обов'язково зробити в цей день
   В церковному календарі це день вшанування архангела Михаїла — одного з найбільш відомих біблійних персонажів.
   Інші назви свята: «Михайлов день», «Михайлівські заморозки», «Перша братчина», «Чуди». 
   Вважалося, що з цього дня починаються перші ранкові заморозки. 
   У селах влаштовувалися братчина. 
   Всього в році були дві великі братчина — Михайлівська та Микільська (19 грудня).

Цей день потрібно обов'язково провести з сім'єю, піти в гості до рідних і близьких. Приготуйте щось для столу, можете взяти з собою медовуху (її традиції приносили наші предки). Все, що подадуть, потрібно з'їсти, а навіть якщо щось залишилося, то викидати не можна. Віддайте це голодним і знедоленим. Але краще для них приготувати спеціальні страви. Так можете очистити душу від 100 гріхів.

Народні прикмети на 19 вересня

   Є також традиція у цей день задавати різні питання, але відповідати треба на них чесно, щоб Михайло не покарав. У таке свято не потрібно конфліктувати, сваритися. Постарайтеся обговорити все мирно і тихо, в кінці обов'язково обійміть один одного.

   У цей день вирішували важливі питання сусідів і сім'ї, а старший в селі вислуховував скривджених і приймав рішення, яке не можна оскаржити. 19 вересня не можна працювати. Якщо не послухаєтеся заборони, то можете сьогодні ж захворіти, а будь-які справи погано закінчаться, якщо взагалі колись закінчаться. Тому краще не їхати за товаром, можуть обікрасти або трапиться пожежа. Не залазьте сьогодні на дерева, впадете разом з плодами і завдасте собі каліцтво.

   Жінки раніше на Михайлове чудо лікували хворих лихоманкою тютюном. Його кладуть в узголів'я ліжка і відпоюють водою з дзвонів. На шию хворому треба повісити мішечок з зашитою усередині зміїної шкурою.

   Віруючим треба піти в храм і помолитися за здоров'я не тільки рідних і близьких, але і ворогів. Купіть найбільшу і поставте свічку біля ікони архангела Михаїла. Після виходу з церкви загадайте бажання. Воно повинно обов'язково здійснитися, якщо ви творили добрі справи і не носили в серці злість.

   Архистратиг Михаїл - небесний покровитель Києва. 
 
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены