<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
25
26
27
28
30
31
#

Записи

Вторник 24 декабря 2019
Сообщение прочтено 547 раз
kotati | 2019-12-24 15:02:17

200 днів Зеленського. Провал по всіх фронтах. Аби зрозуміти масштаб проблем, наведемо дані

Цього року бюджет недоотримав 51 млрд грн.

Аби зрозуміти масштаб проблем, наведемо дані попередніх років:

2015-го — перевиконання на 12 млрд грн,

2016-го — недовиконання на 1 млрд,

2017-го — недовиконання на 3,6 млрд,

2018-го — на 9,2 млрд грн. Навіть двозначних цифр не було.

 

Старожили Мінфіну стверджують, що такої складної ситуації в держфінансах не було вже років десять, навіть на початку війни й економічної кризи, при нереформованій податковій і корумпованій митниці. Бо нічого не береться з нічого. Безвідповідальні, недосвідчені люди , за спинами яких ховаються олігархи здатні розвалити державу, а не побудувати її. Що вони і роблять.

За тиждень:

1) випустили беркутівця, що розстрілював Майдан (факт розстрілу не заперечують навіть його адвокати)

2) Відновили на посаді суддю, який забороняв Майдан

3) Спеціально відмінили апеляцію по невинно засуджених волонтерах і військових в справі шеремета і побили в суді військових.

4) СБУ тепер пише листи Привату щоб погоджувати позови проти Бені в міжнародних судах, чим грубо порушує законодавство і виходить за рамки своїх повноважень.

5) Зняли обвинувачення з єфремова.

 

Сергей Марченко:

Политика по-новому – не прислать прокурора на апелляцию. Для того чтобы оставить подозреваемую в убийстве Павла Шеремета за решеткой.

100% свой прокурор, Рябошапка был на брифинге в МВС и создавал правильную картинку о нацистах-волонтерах. А когда дело дошло до рассмотрения апелляции обвиняемой Юлии Кузьменко, прокурор не пришел. Из-за отсутствия прокурора, суд не рассмотрел апелляцию и волонтер Кузьменко на 2 месяца сядет в тюрьму, чтобы не мешать лепить дело, которое разваливается.

 

Валерій Прозапас:

Поліція мала притягти за шкірку в апеляційний суд прокурорів, які дали санкцію без доказів тримати людину в СІЗО – а вона навпаки викинула з зали суду підозрювану, захист та свідків. Ворон ворону око не клює, все як завжди. Таке війде в підручники з дискредитації держави. Ну, і всіх можна привітати з фактом знищення права та відновленням мафіозної силової системи.

 

Віталій Гайдукевич:

Якщо в поліції і нацгвардії служать люди із Гідністю, то після штурму суду над Кузьменко, вони б мали написати рапорт про відставку/розірвали контракт. Якщо… Чорт він і є чорт. Чортівня – не люди.

 

Карл Волох:

Думаю, інформація, що СБУ вимагає від Привата погоджувати з нею дії проти Коломойського в західних судах – це саме те, чого дуже не вистачало МВФ аби зрозуміти, якими щирими є заяви українського керівництва щодо боротьби з олігархатом і корупцією. Вова, тримай кишеню ширше – гроші від МВФ уже летять.

 

Голобородько:

Ми вирішили зупинити будівництво шкіл, лікарень, дитсадочків. Все одно люди не подякують. Досвід попередньої влади про це говорить. Ми все врахували і таких помилок більше не повторимо.

Сообщение прочтено 57 раз
kotati | 2019-12-24 14:58:44
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены