Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
4
5
7
8
9
10
13
14
15
17
18
21
22
23
27
29
#

Записи

Понедельник 24 февраля 2020

   Международная Совместная следственная группа (JIT) заявила о наличии свидетеля запуска ракеты по малайзийскому Boeing рейса MH17 в небе над Донбассом в 2014 году.

 Такую информацию озвучил нидерландский следователь, председатель JIT Фред Вестербеке во время американского общественно-политического телешоу «60 минут» на канале CBS (чтобы посмотреть видео, доскролльте новость до конца).

«Я бы сказал, что у меня есть очевидец. Но не сказал, сколько их», – подчеркнул Вестербеке на вопрос о том, действительно ли у следствия есть «свидетели запуска ракеты».

 По его словам, нет сомнений в том, что ракетная система «Бук», с помощью которой был произведен выстрел, принадлежала именно 53-й бригаде вооруженных сил Российской Федерации.

 Нидерландский следователь также заявил, что Россия вообще не помогала в расследовании на протяжении последних пяти лет. При этом отметил, что россияне должны были предоставить им всю информацию и доказательства, которые нужны в этом сложном расследовании.

Нидерландские следователи заявили о свидетеле запуска российской ракеты "Бук"

 Нидерландские следователи заявили о свидетеле запуска российской ракеты «Бук»

«Они должны были сказать нам на второй день после того, как это произошло… Сказать: «Мы сделали ошибку» или «То, чего не должно было случиться». Выйти вперед. Это то, что они должны были, но никогда не делали», – подытожил Вестербеке.
Нидерландские следователи заявили о свидетеле запуска российской ракеты "Бук"

 

Нидерландские следователи заявили о свидетеле запуска российской ракеты «Бук»

 

 

 

   Оксана Забужко заявила, що нинішня риторика влади України свідчить про те, що країну повертають у радянську епоху.

   Таку думку вона озвучила в інтерв’ю “Апострофу”, обурившись тим, як українцям намагаються підмінити цінності й орієнтири.

   Це можна побачити тут, в ленті МЕТА, як деякі совководрочери долбятся в зад СССР.

   “В Україні зараз формують “шлунково-кишкову” національну ідентичність. Це поворот у СРСР. Молоде покоління не знає про Радянський союз в його останні десятиліття, не відбувається ця, так би мовити, трансмісія пам’яті. Нас тягнуть у 1970-1980-ті й намагаються нам створити уявлення як про “золотий вік”, коли все було “добре і якісно”. 
   Якщо зайти на будь-який паблік у соцмережах з радянськими фото, ви одразу отримаєте цілу хвилю ботів, які розповідають про те, “яку країну проср*ли”. Це ще один мем – вони бувають не тільки сучасні. “А яке все було якісне. А морозиво яке смачне, а ГМО не було”, – обурилася письменниця.
   З тією ж метою, на її думку, на українському телебаченні протягом 20 років показували “Іронію долі”: щоб люди впадали в ностальгію за часами молодості, забуваючи про злидні й вічні черги тієї епохи. Забужко підкреслила, що подібні відгомони вона побачила і в гучній новорічній промові президента Володимира Зеленського.

    “Ця новорічна промова препизде нта, де не було ні прапора, ні будь-яких символів, із меседжем: “Яка різниця, як називається вулиця, якщо вона заасфальтована”, – це риторика брежнєвської епохи. 

   Це риторика всіх тодішніх фільмів. 

   Це головна аксіома на рівні мему. 

   Це те, що в кінці фільму “П’ять вечорів” пафосно вимовляє Людмила Гурченко, дивлячись красивими очима в кадр: “Тільки б не було війни! Тільки б не було війни! Тільки б не було війни!” – провела паралелі письменниця.

   Це говорилося з усіх екранів, всіх репродукторів: “Яка різниця?! Хлібчик є? Головне, щоб війни не було! Спасибі партії та рідному радянському уряду за турботу!” І ще випустять якусь ткалю на сцену, яка розповість, що їй квартиру дали, – і люди сидять, слухають, опустивши очі, й думають, коли їх додому відпустять”, – додала вона.


Читать

   Два визначення Печерського районного суду Києва про виклик Петра Порошенка на допит у Державне бюро розслідувань ухвалені з однаковими грубими процесуальними і орфографічними помилками, що свідчить про явний політичний характер цих рішень. Крім того, це порушення законів здійснювалось з відома генерального прокурора України Руслана Рябойшапки.

Про це повідомив адвокат п’ятого президента України, лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка Ілля Новіков.

"Що з цими рішеннями не так? Майже все:

- традиційно для ДБР не той суд, Печерський замість Шевченківського; 

- клопотання подано слідчим, яка не має повноважень; 

- неправдиві відомості про ухилення Порошенко від явки по викликах та ін.

   Але для розуміння механіки як це координували і проводили через суди, найважливіше - це порушення нової, прийнятої в грудні 2019 року статті 482-прим-два КПК. Вона приймалася в рамках переходу до нової моделі депутатського індемнітету, і передбачає, що судове рішення про примусовий привід депутата на допит приймається суддею а) за клопотанням слідчого, погодженим особисто генпрокурором або його в.о., і б) тільки в присутності самого депутата, якого повинні завчасно сповістити про засідання", - написав Новіков у Facebook.

   За його словами, у даному випадку генпрокурор Рябошапка погодив обидва клопотання - і він, і слідчі, які подали їх в ОГПУ на узгодження, зрозуміло, віддавали собі звіт, що Порошенко депутат, а не приватна особа, інакше ця частина процедури просто не була б потрібна. Але в клопотаннях поданих до Печерського суду і в рішеннях слідчих суддів Вовка і Константинової згадки про депутатський статус Порошенко немає.

   "І ніхто його не повідомляв. Слідчі зробили вигляд, що як би забули, а судді - що як би не знали, що мова йде про народного депутата. Ми очікуємо, що саме так вони будуть пояснюватися в Вищій раді правосуддя. І зрозуміло, чого такі пояснення стоять. Це політично мотивовані взаємно узгоджені судові рішення в рамках кримінального провадження. Зараз нам набагато простіше довести це, ніж раніше", - додав адвокат.

   Новіков підкреслив, що основною помилкою опонентів Порошенка є як раз їхня синхронність.

   "Чи можна якось пробувати пояснити, що в одному випадку суддя замотався, зрозумів ситуацію, щось переплутав без злого умислу. Два рази, двоє суддів одночасно, за одним сценарієм і з однаковими помилками ("професійно" замість "професійну", "провадження" замість "провадженнях") - так не буває. Це вже цілком явно маркує злочинну змову, причому брали участь в цій змові з повним розумінням, що підготовляють і виносяться неправосудний судові акти і судді, і слідчі,
Читать

Сообщение прочтено 53 раз
kotati | 2020-02-24 19:36:11

 ЗЕЛЕНСЬКИЙ, глянь, як ти, вже не сaм згaньбився нa увесь свiт, a згaньбив укрaїнське селище, укрaїнцiв

Середньовiччям в унiсон, одночaсно, укрaїнцiв нaзвaли двi особи – 

кремлiвськa шльондрa Мaрiя Зaхaровa й місцевий блаЗЕнь Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ! 

Як так співпало? Машка тобі партитуру для твого роялю малює?

Просто подивiться що про нaс нaписaли в свiтових ЗМi, спiвстaвте з тим, що розповiдaє очевидець i зробiть репост цiєї aфери! Як тепер достукaтись до тих свiтових ЗМi, aби змiнити нaслiдки цiєї скaженої брехнi??? 

Їб*лaн ти вовкa!!!! i влaдa твоя їб*лaнськa, середньовiчнa! Тaкa ж як вся росiя!

Ось що про ситуaцiю в Нових Сaнжaрaх писaли iноземнi ЗМi:

   CNN: «Протестувaльники нaпaли нa конвой aвтобусiв, що перевозили укрaїнських громaдян тa iноземцiв, евaкуйовaних iз китaйського мiстa Ухaнь, порaнивши дев’ятьох прaцiвникiв полiцiї тa одного цивiльного в четвер. Коли розповсюдилися глобaльнi побоювaння тa хибнi уявлення щодо спaлaху коронa вiрусу, протестувaльники перекрили дороги в укрaїнському селищi Новi Сaнжaри, де протягом двох тижнiв у медичному центрi стежитимуть зa 72 евaкуйовaними. В Укрaїнi немaє дiaгностовaних випaдкiв появи нового коронaвiрусу. Мiнiстерство внутрiшнiх спрaв Укрaїни зaявило, що «aгресивнi громaдяни» почaли зaкидaти aвтобуси кaмiнням, a один чоловiк нaмaгaвся вдaрити мaшину полiцiї».

   ВВС: «Десятки протестувaльникiв в укрaїнському селищi нaпaли нa aвтобуси, що перевозили евaкуйовaних людей iз урaженого коронaвiрусом Китaю. Евaкуйовaних привезли до оздоровчого сaнaторiю в Новi Сaнжaри, що в Полтaвськiй облaстi, де вони перебувaтимуть нa кaрaнтинi 14 днiв. Президент Володимир Зеленський зaкликaв протестувaльникiв проявити спiвпереживaння. Службa безпеки Укрaїни зaявилa про фaльшивий електронний лист iз зaявою вiд Мiнiстерствa охорони здоров’я, де непрaвдиво стверджується, що деякi евaкуйовaнi люди зaрaзилися вiрусом. У четвер 45 укрaїнцiв тa 27 iноземних громaдян вилетiли з Ухaня у Китaї, епiцентру смертельного спaлaху, до Хaрковa нa сходi Укрaїни. Потiм шiсть aвтобусiв вiдвезли їх до оздоровчого сaнaторiю в Новi Сaнжaри, де їх зустрiли демонстрaнти, якi зaпaлювaли бaгaття тa кидaли кaмiння. У мaленькому мiстечку було помiчено бронетехнiку. Пiсля нaпруженого протистояння полiцiя тa Нaцiонaльнa гвaрдiя розблокувaли дорогу до будiвлi, де евaкуйовaнi проведуть 14 днiв».

   Associated Press: «Зусилля Укрaїни вiдпрaвити нa кaрaнтин понaд 70 людей, евaкуйовaних з Китaю через новий вiрусний спaлaх, у четвер перетворилися нa хaос, коли мiсцевi мешкaнцi, якi виступaють проти переїзду, кидaли кaмiння нa евaкуйовaних тa вступaли в сутичку з полiцiєю. Чиновники зaсудили нaсильство, мiнiстр охорони здоров’я крaїни пообiцялa приєднaтися нa двa тижнi нa кaрaнтин до евaкуйовaних, нaмaгaючись зaспокоїти протестувaльникiв, якi бояться, що вони будуть зaрaженi».

   The Guardian: «Укрaїнa: жорстокi сутички, коли мiсцевi жителi кидaють кaмiння в aвтобуси евaкуйовaних
Читать

   В эфире передачи "Реальная политика" на телевизионном канале "Украина 24", премьер-министр Украины Алексей Гончарук говорил об ипотеке в стране. Так, он сообщил о том, что они являются на данный момент недоступными для простых украинцев. Он обронил неосторожное заявление о том, что чтобы оплачивать ипотеки, нужно продавать наркотики, или оружие. Само собой, данное высказывание растащили на цитаты местные средства массовой информации и представители оппозиционных сил.

   Так, это высказывание подметил и член парламентской фракции "Европейская солидарность" Алексей Гончаренко. Тот сообщил, что для того, чтобы делать подобные заявления на должности премьер-министра, нужно самому покупать наркотики.

Правительство уебанов и наркоманов, от гаранта до гидранта!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены