<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
30
31
#

Записи

Суббота 25 мая 2019

   Міністр інфраструктури Володимир Омелян розгорнуто прокоментував виступ Президента Володимира Зеленського на форумі інтернет-діячів іForum-2019, де той виголосив свою публічну промову російською мовою з додаванням елементів молодіжного сленгу й розкритикував діяльність чиновників.

   Відповідне звернення до глави держави очільник Мінінфраструктури оприлюднив у Фейсбуці. 

   В.Омелян написав:

   «Кажуть, чиновники знають тільки 4 слова – інновація, діджеталізація, Гіперлуп та Ілон Маск.
Взагалі-то це 5 слів, бо Ілон не буде радий, якщо його ім’я та прізвище будуть писати разом.

   І правильно говорити не «діджеталізація», а дигіталізація; і, уявіть собі, – ми правильно вимовляємо це слово! Можливо українською – цифровизація. А хтось на ньому запнувся… Напевно тому, що, як мінімум, не розуміє, що це таке.

   Нічого, чувак, ми пояснимо. Тому що у нас у всіх мізків більше, ніж у вас (цитата). 

   І вибачайте, що українською, бо кацапською чиновнику не личить говорити, тим паче президенту. Може Зе!словник поповниться, хто знає? Почнемо!

   Превентивна медицина. Раджу від’їхати в бік від маршруту «квартира – студія 95-го кварталу» хоча б на 100 кілометрів та побачити, що медицину треба розвивати всебічно. Превентивна медицина по грошам вашим кураторам, і вона точно є в Швейцарії та Ізраїлю. Але ми теж її вже створюємо, з нуля.

   Приклад з Африкою хоч і має сенс, але його на голову не натягнеш. Українці були впевнені, що Україна знаходиться на мапі Європи. І у нас вже є мобільний зв’язок 4G, і він розвивається. А ще у 2013 і 3G не було, завдяки Твоїм Госпідарникам, яких Ти повертаєш до влади сьогодні.

   Минулого місяця запущено пілотний проект 5G на транспортній інфраструктурі (це ті самі безпілотні автомобілі, Big Data і таке інше). Чи мало? Нам треба перескочити відразу на телепатію? Ми ще не оголошували цей проект, як і телекінез, але вже над ним працюємо.

   Виїмка документів? Прикинь, вже всі перейшли на цифрові підписи та електронний документообіг, сервіси переходять в цифру, дигіталізація відбувається всюди. Схоже, що імунітет присутній не тільки на майбутнє, але й на сьогодення.

   Блокчейн-реєстри? СЕТАМ на блокчейні, геокадастр на блокчейні, реєстр колісних транспортних засобів Мінінфраструктури вже на етапі переведення на блокчейн. Може щось нове представите? Чи не стало відмовитись від хайпового слова?

   Електрокари? Читай-те хоча б новини! В Україні вибухове зростання їх кількості. Інфраструктура, виробництво? Всі законодавчі ініціативи ще минулого року передані від Мінінфраструктури до парламенту.

   Ми вже не говоримо про всі ініціативи та проекти з дронами, новими та інтелектуальними транспортними системами, цифровими транспортними
Читать

 190525 Neptun 0

   24 травня, на Одещині відбувся черговий етап заводських випробувань берегової версії протикорабельного ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун».

   За весь час випробувань комплекс суттєво вдосконалився, хоча це візуально непомітно.

   Насамперед йдеться про те, що в ракеті встановлено новий стартовий двигун

   Раніше це був двигун з ракети С-125 (мається на увазі стартовий прискорювач з радянського зенітно-ракетного комплексу малого радіуса дії, значна кількість ракет якого є на українських складах). Зараз маємо власний новий стартовик, який розроблений і виготовлений українськими підприємствами саме за новими вимогами.

   Другий показник це те, що на ракеті стоять інші крила і інші рулі. Вони є більшої площі та забезпечують кращу керованість та маневреність ракети. 

   Третя складова, яка так само зазнала змін, це новий радіовисотомір, який забезпечує політ над поверхнею землі або води. Він став досконалішим та забезпечує значно менші висоти на яких може літати наша крилата ракета.

   Четверта відмінність це новий блок гіроскопів, який отримав інші можливості

   П'ята - це нова система приймачів систем супутникової навігації. Вона така, що дозволяє діяти в більш складних умовах.

   Крім того, зазнали значних змін й електронні «мізки» української ПКР

   Роботи над українським комплексом ведуться з 2014 (тобто 5 років), тоді як радянсько-російський аналог Х-35 розроблявся понад 20 років (з 1983 по 2003 роки) й модернізується до цього часу.  В цьому році запланований вихід вітчизняного комплексу на державні випробування. 

    Шлях розробки комплексу пройдено значно швидко за рахунок політичної підтримки цього проекту і розумінням між Міністерством оборони та розробником ДККБ «Луч».

   Минулі випробування українського комплексу РК-360МЦ «Нептун» пройшли 5 квітня ц.р. Тоді ракета Р-360 провела у повітрі 13 хв 55 с, подолала відстань 225 км, при
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены