Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
23
30
#

Записи

Среда 26 июня 2019
Сообщение прочтено 56 раз
kotati | 2019-06-26 20:57:56

   Після того, як ПАРЄ повернула паРашу без обмеження повноважень, 7 країн – членів Ради Європи в асамблеї вдалися до спільних дій на знак протесту проти поступок країни-агресора. Про це повідомляє “Європейська правда“.

   У спільній заяві протестувальників сказано про те, що паРаша не виконала жодного з численних вимог ПАРЄ, суперечить статуту та цінностям Ради Європи.

   “Цей крок посилає дуже неправильний сигнал країні, яка вдалася до збройної агресії, до отруєнь, не дотримується права своїх громадян і прагне дестабілізувати демократії в Європі”, – сказано в документі, який було зачитано в залі після дебатів главою української делегації в ПАРЄ Володимиром Ар’євим.

   Він зазначив, що СЕ втрачає довіру людей і майбутнє цієї організації перебуває під загрозою.

   Цю заяву підписали делегати від України, Грузії, Польщі, Словаччини, Литви, Латвії та Естонії.

   Представники цих країн мають намір повернутися на батьківщину для консультацій зі своїми урядами та парламентами про подальші спільні дії у ПАРЄ.

ТТХ “Зоопарк-1”

   При спробі завдати вогневого ураження по позиціях полку «Азов» з використанням ствольної артилерії калібру 122 мм та 152 мм засобами технічної розвідки «Азову» було визначено, що противник здійснює коригування з використання комплексу артилерійської розвідки і коригування «ЗООПАРК-1» російського виробництва.

   Цей комплекс є контрбатарейним сучасним радаром, який виробляється в Російській Федерації і постачається виключно з території цієї держави.

   За словами азовців, після виявлення «ЗООПАРК-1» засобами полку у небо був піднятий азовський БПЛА, який підтвердив його роботу з околиць нині окупованого населеного пункту Горлівка. Було зафіксовано, що антена комплексу перебуває у бойовому положенні, після чого засобами «Азову» було завдано вогневого ураження по вказаному комплексу.

   Комплекс «ЗООПАРК-1» вже неодноразово використовувався ворогом на Світлодарській дузі, насамперед із метою коригування під час обстрілів українських позицій або населених пунктів з використанням ствольної артилерії. Він здатний визначати точки виходу та приходу, починаючи від 82 мінометів, закінчуючи оперативно-тактичними ракетами. Так, наприклад, комплекс здатний коригувати артилерію 122 мм та 152 мм в межах 20-30 км залежно від рельєфу місцевості.

   Цей комплекс є дуже рідкісним, навіть у Російській Федерації на озброєнні їх перебуває дуже мало. Найголовніше те, що він дозволяє коригувати артилерію за будь-яких погодних умов без використання БПЛА і завдавати досить точних уражень.

   За даними бійців полку «Азов», «ЗООПАРК-1» в бойовому положенні (з розгорнутою антеною під час коригування) за весь час АТО/ООС був визначений вперше. Вперше саме силами «Азову» були отримані документальні підтвердження, фотографії та відео його роботи.

   Космічний "метелик" — це гігантська структура, яка зовні схожа на метелика, являє собою туманність – колосальну хмару з газу і пилу.

Область зореутворення Westerhout 40 (W40) перебуває на відстані приблизно 1420 світлових років від Землі у сузір’ї Змії.

"Крила" дивовижного космічного метелика – це бульбашки розжареного міжзоряного газу, що виходить від найгарячіших і найбільш масивних світил в даному регіоні.

Також відомо, що опубліковане зображення передано на Землю з борту космічного телескопа "Спітцер" (Spitzer). Цей апарат, запущений ще в 2003 році, призначений для спостереження космосу в інфрачервоному діапазоні.

"Представлене зображення сформовано на основі чотирьох знімків, зроблених інструментом Infrared Array Camera (IRAC).

Фотографування здійснювалося на різних довжинах хвиль", — сказано в повідомленні.

 1) Почему после инаугурации Зеленского простой народ не стал жить лучше, зато он, его друзья и олигархи стали жить лучше?

2) Если Порошенко грабил страну, а Зеленский теперь не грабит, то почему простой народ не стал жить лучше? Где деньги, которые теперь никто не ворует? Выходит, что либо Порошенко не воровал, либо Зеленский начал воровать.

3) Сколько это времени "надо немножко подождать" и чего именно нужно ждать?

4) Почему в окружении президента Зеленского на должностях нет профессионалов, которые будут делать реформы, зато есть кумовья-дружбаны "с Квартала"? Правду ли говорят, что места в Слуге народа покупались за миллионы долларов за 1 место?

5) Если партия Слуга народа выиграет парламентские выборы, то кто будет проводить реформы? Юзик с квартала? Артисты, борцы, блогеры, люди, которые купили места?

6) Почему после инаугурации Зеленского в Украину не вернулся ни один заробитчанин, а вернулись олигархи и люди Януковича?

7) Почему Зеленский не остановил войну и кто теперь наживается на войне?

8) Почему Зеленский встречается и анонсирует сотрудничество с олигархами, вместо того, чтобы "отобрать у них награбленное", как он обещал? И поделить, как Шариков хотел.

9) Почему Зеленский говорит, что он за народ, но ездит в кортежах, перекрывает улицы, его охрана не пускает народ к Гидранту? Почему вместо велосипеда на улицах снова появятся авто мажоров со спецзнаками и мигалками?

10) Если Зеленский ничего не может сделать для простого рабочего народа будучи президентом, рассказывая что во всем виновато правительство и Верховная рада, почему тогда он баллотировался в президенты?

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены