Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
4
5
6
7
8
9
10
11
16
17
19
20
21
24
25
26
28
29
30
#

Записи

Вторник 27 августа 2019
Сообщение прочтено 81 раз
kotati | 2019-08-27 11:25:52

   Українська школа танкобудування створила три революційні проекти. 

Танк Т-34 визнаний кращим танком Другої Світової війни. 

Танк Т-64 – з механізмом заряджання і екіпажем з трьох осіб – став родоначальником нового покоління радянських танків. Це був танк прориву, створений для швидкого пронизування залізними клинами дивізій оборони НАТО – аж до Ла-Маншу. Навіть при ядерній війні. 

Про третій революційний проект відомо набагато менше. В рамках завершальних робіт за радянським проектом в 1988-2001 роках в Харкові були розроблені і виготовлені кілька, як і раніше секретних прототипів і дослідних зразків танка нового покоління, один з крайніх варіантів мав позначення Об’єкт 477A1 “Нота”.

У 1988-2001 рр. в Харкові були розроблені і виготовлені кілька, секретних прототипів і дослідних зразків танка нового покоління, один з крайніх варіантів мав позначення Об’єкт 477A1 «Нота»

Це танк, оснащений гарматою на 152 мм, яку можна замінити на натівську під новий боєприпас в 140 мм. 

Це танк, де екіпаж знахолдиться у високо захищеному просторі. 

Це танк, в якому передбачалося все, що сьогодні є писком військової моди: від бойової керуючої системи до виходу на повністю роботизований танк. 

Реалізація цих рішень на новій елементній базі на танку, під який є вся конструкторська документація, виглядає вельми спокусливо. В “Оплоті” від “Ноти” втілена наймізерніша частина.

Один з ходових макетів танка “Нота” планувалося продемонструвати в 2017 році в Києві на День незалежності. Звичайно, проїзд найбільш секретного танка по Хрещатику викликав би набагато більший фурор, ніж показ російської “Армати” на Червоній площі. Але в останній момент від цієї драйвової затії відмовилися. 

При всій секретності про потенціал “Ноти” знають і китайці, і саудити – за принципом “ми за ціною не постоїмо”. Нам же потрібно реорганізувати промисловість, розвивати конструкторську школу, підтягувати молодь, формувати ринки збуту під військову продукцію в більшому масштабі, ніж готова буде переварити наша рідна армія. Так, можна і далі імпровізувати з “Оплотами”. 

А можна почати партію і по “Нотах”. Podmigivanie

Сообщение прочтено 73 раз
kotati | 2019-08-27 08:53:12

Украина произвела испытания космической ракеты

   Впервые в новейшей истории накануне дня Независимости в Украине проведены огневые испытания космической ракеты-носителя класса «Циклон-4».

Об этом сообщила пресс-служба «конструкторского бюро Южное».

«23 августа, накануне 28-й годовщины Независимости нашей страны, впервые за время ее новейшей истории, были проведены огневые испытания ступени ракеты-носителя в целом — состоялся прожиг третьей ступени ракеты-носителя среднего класса «Циклон-4» спроектированный КБ «Южное», изготовленной на Южмаше», говорится в сообщении, на официальной странице Южмаша в соцсети Фейсбук в субботу

Ракета предназначена для работы непосредственно в космосе и для выведения на орбиту спутников.

«Во время огневых испытаний все системы отработали отлично, двигатель степени включался пять раз, как и было запланировано конструкторами КБ Южное. Испытания признаны успешными!» – отметили в КБ «Южное».

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены