<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
23
30
#

Записи

Четверг 27 июня 2019

   На цій цирковий виставі, по іншому назвати і не можна, тремтячий від злоби Зеленський звинуватив МЗС та його очільника пана Клімкіна у тому, що після того, як РФ вчора не виконала рішення трибуналу ООН по нашім морякам - МЗС висловило рішучій протест та закликала РФ негайно виконати вимоги трибуналу ООН.

   Зеленський буквально сказився від того, що МЗС України відкинуло вимо гу РФ судити українців, після передачі їх нам, за "порушення морського кордону РФ" по законах РФ. 

Цита та:  "Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест з приводу невиконання Російською Федерацією Наказу Міжнародного трибуналу з морського права від 25 травня 2019 року та продовження незаконного утримання 24 українських моряків – членів екіпажів військових кораблів Бердянськ, Нікополь і Яни Капу.

25 червня МЗС України отримало ноту Міністерства закордонних справ Російської Федерації, у якій міститься цинічна пропозиція щодо надання українською стороною письмових гарантій участі України у продовженні кримінального переслідування українських моряків відповідно до російського законодавства.

Вважаємо цю пропозицію Росії неприйнятною та такою, що загострює спір між Україною та Росією стосовно імунітетів військових кораблів. Про це українська сторона уже поінформувала Міжнародний трибунал з морського права.

У цьому зв’язку вимагаємо від Росії без будь-яких подальших умов виконати Наказ Міжнародного трибуналу з морського права і невідкладно звільнити захоплених 24 українських моряків."

Так що? Виявляється, Зеленський таємно домовився з Москвою, що вони плюють на рішення міжнародного трибуналу ООН, передають моряків, ми визнаємо свою провину!!! та судимо наших бійців по російським законам!! - а Зеленський подає це нам як свою велику перемогу? Інакше цю істерику не пояснити. 

А тут МЗС, бачте, послало росіян якомога далі, та хоче щоб Москва виконувала вимоги міжнародного права, а не таємні домовленості с Зеленським. Ось така проста істина.

Ось вам і "секрет" стратегії Зеленського - це зливати інтереси держави окупантам, та видавати це за особисті перемоги. Саме те, що ніколи не робив і не зробив би Порошенко. Тому росіяни і включили на повну пропагандистську машину на допомогу Зеленському с меседжем - "аби хто, тільки не Порошенко" на виборах. Як ми бачимо - їх задум спрацював. 

Ну що, виборці ЗЕєбіла
Читать

Сообщение прочтено 70 раз
kotati | 2019-06-27 21:54:17

   Це є помилкою Зеленського. Цим своєї країни не звільнити й Путіна не втихомирити.

Ділянка розведення – приблизно 2 км по фронту, у районі підірваного мосту наші підрозділи відведено на 1 км від лінії зіткнення, визначеної ОБСЄ. Інспекція ОБСЄ повідомляє, що підрозділ супротивника в районі мосту також відведено на 1 км від лінії зіткнення.

Після фіксації ОБСЄ розведення військ у цій зоні буде розпочато розмінування під контролем ОБСЄ.

Мета розведення – українська сторона збирається відновити міст зі Станиці до Луганська, щоб полегшити сполучення для мешканців окупованих територій. У зоні розведення встановлено три відеокамери для контролю обстановки, які цілодобово моніторять ситуацію.

Реалізовано план розведення, визначений у 2016-му, але якого раніше ніколи фактично не виконували із провини російської сторони. У районі мосту, за заявою командування ООС, супротивник припинив стрілянину. Це не одностороннє розведення, і Станиці не здали.

Та в добрі наміри російського командування вірити не варто, панівну над мостом висоту із пам'ятником князю Ігореві, як і раніше, контролює супротивник, вона в зону розведення не потрапляє. Ворог, як і раніше, зберігає тактично вигідні позиції, а дистанція так само дає змогу діставати з важкого піхотного озброєння, не кажучи вже про артилерію всіх калібрів.

 

   Розведення військ заради мосту – політичне рішення президента Зеленського, яке не виправдане військовою обстановкою. Росія почала роздавання паспортів на нашій землі, а ми у відповідь – розведення.

 

   Учора під Горлівкою для обстрілу наших позицій супротивник застосував російську станцію артилерійської розвідки "Зоопарк" у взаємодії зі 120-мм мінометами, 122-мм та 152-мм гаубицями. Лише завдяки грамотним діям наших воїнів і швидкому виявленню та накриттю артилеристами "Азова" російського "Зоопарку" нашим вдалося уникнути втрат.

 

   Розведеннями військ своєї країни не звільнити й Путіна не втихомирити. Тактичне рішення у Станиці не мотивовано стратегією війни, майбутнє війни не визначено.

   У Путіна стратегія є – він проводить політику 

затягування війни на нашій землі, 

асимілювання населення, 

роздавання паспортів тощо!

   В України стратегії немає. У такій ситуації на успіхи і зміну обстановки годі й розраховувати. Розведення військ у ситуації, що склалася, – це помилка Зеленського. Починати з такого на Донбасі не варто було… 

  Саш, що робити? Це ж (далі йде експресивна гра слів). Бл*дь, я це місце знаю як свої п’ять пальців. Я там воював, звідти не можна відходити!

Це текст одного з десятків повідомлень, які сьогодні прийшли мені в приват. Бійці розуміють, що відбувається.

А відбувається наступне:

Наразі наші війська перебувають на лінії фортифікаційних споруд, які будувались багато років. ЗСУ тонким шаром розподілені по передовій лінії. Є місця, де кілометр фронту захищає 10 солдат, а де й менше.

Але навіть в таких місцях прорвати оборону непросто. Тому що за роки ЗСУ забрали висоти, взяли під вогневий контроль сектори, організували логістику, викопали двометрові окопи та капоніри, закопали в землю ДОТи. Вибити навіть жменьку людей з укріпленої лінії непросто. А якщо почнеш вибивати – так до них допомога під’їде, бо логістика, продуманий підвіз боєприпасів, друга лінія фортифікації, третя, резерв – задовбешся цей клаптик землі завойовувати.

Сьогодні ми почали віддавати фортифікаційну лінію. Просто так. Наші війська останні тижні були обстріляні крупним калібром. Росія не повернула моряків. Не відпустила і других в’язнів Кремля. Хакнула ПАРЄ.

А ми просто почали відступати назад.

Без гарантій. Без прозорості. Просто тому, що так домовився Кучма.

Тепер я розповім, що буде далі.

Росія не виконає своїх зобов’язань. Вчергове. Почнуться бої. Загинуть солдати. Загинуть тільки тому, що хтось захотів пограти в піддавки. Ми втратимо ще один шматок контрольованої території. Наші солдати схилять суперника до миру, закопаються в землю, втримають ситуацію. Як зазвичай. Тому що зможуть. У цьому я не сумніваюся.

І ані Зеленський, ані Кучма не візьмуть на себе відповідальність за те, що сталося і станеться.

За моїми даними, в Адміністрації Президента Мінські домовленості віддані на відкуп Кучмі. На ПАРЄ взагалі забили. Команда Зеленського зараз займається бізнесом і виборами. Хомчак у відповідь на виявлену йому честь готовий виконувати будь-які рішення згори. Критика ЗСУ наверх не піднімається. 
Так у нас зараз вирішуються питання війни.

Я спілкувався на двох зустрічах із представниками ОБСЄ. Вони мені прямо сказали, що не можуть контролювати пересування збройних сил РФ. Вони не контролюють кордон, їх спостерігачі допущені всього на два прикордонних пропускних пункти.

Тому заяви, що зараз відбувається відвід сил під контролем ОБСЄ – брехня та маніпуляції. Більше того, в ОБСЄ не уявляють, як могла б виглядати місія, яка взагалі зможе контролювати
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены