Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
14
15
16
17
18
22
28
31
#

Записи

Четверг 30 января 2020
Світлина від Енергія Львова.

   Порядок дій дуже простий:
1. Янукович тікає в Ростов та наймає адвокатів на російські гроші.
2. Упродовж 5 років Порошенко фактично знімає країну з "газової голки" Газпрому та налагоджує міцні зв'язки з США та Європою. Владна команда виграє численні суди проти Росії, в міжнародному полі займає критичну антиросійську позицію, і мінімізує вплив російської культури. За результатами декомунізації з вулиць зникають імена радянських "героїв", а українська церква вперше за сотні років поневірянь отримує офіційне визнання та митрополію. Росія загнана в глибокі санкції. Поплічники Януковича бояться навіть сунутись в Україну, бо знають, що тут їх чекає тюрма.
3. Після приходу до влади, Зеленський оголошує, що його основною метою є переслідування попередньої влади та Порошенка, про Росію за півроку не згадує жодним поганим словом, а "зелені" міністри і депутати закликають до того, що з Росією треба дружити. Основний партнер і наставник Зеленського, Коломойський, каже, що розворот в бік Путіна незворотній і закликає взяти у Росії 100 мільярдів доларів, які та готова нам дати за повернення "додому".
4. МВС планомірно дискредитує інших представників пост-майданної країни: Парубія, Федину, бойових генералів АТО, волонтерів та медиків. 
...
Читать

Сообщение прочтено 78 раз
kotati | 2020-01-30 09:21:22

 (букаф багато, але цікаво)

   По мере того как версия: рейс "Тегеран – Киев" компании Международные авиалинии Украины (МАУ) был сбит иранскими военными, начинает обрастать доказательной базой, возникает большое сомнение в случайности произошедшего.

Версию: иранцы сбили его непреднамеренно, озвучил миру такой информированный человек как Дональд Трамп. Озвучил как своё частное мнение, а не как мнение Пентагона, ЦРУ, Госдепа и США как субъекта. Это подарок от Трампа иранским аятоллам с намёком – мы согласимся считать, что вы сделали это случайно, если вы в этом сами признаетесь и сделаете то, что положено делать в таких случаях, и немножечко больше. "Больше" – это расформирование "Корпуса Стражей Исламской революции" (КСИР), который проводил ночью 8 января операцию "Мученик Сулеймани", и который в апреле 2019 г. объявили террористической организацией в Бахрейне, Саудовской Аравии и США.
...
Читать

   Три роки поспіль українська економіка показувала стабільне зростання. Проте у 2019 році вона впала на 1,8% у порівнянні з 2018. Уряд ЗЕбілів вважає, що виною тому тепла погода та модернізація виробництва.

   Він заявив, що протягом 2019 року багато великих промислових компаній України модернізували виробничі потужності й через це змушені були призупиняти на деякий час свою діяльність. І це стало однією з причин падіння обсягів промислового виробництва.

Нічого не нагадує?!

   Найбільше падіння було зафіксовано в постачанні електроенергії, газу та пари. Милованов говорить, що це також через низький попит і зовсім не згадує Росію.

   Варто зазначити, що з 1 жовтня 2019 року завдяки так званій «поправці Герпеса» імпорт електроенергії з Росії було відновлено і обсяг, станом на 20 січня, вже перевищив 15%.

Нічого не нагадує?! Пальців для підрахунків не треба?

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены