<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Среда 12 июня 2019

   І так!

   Припинити війну ніхто не обіцяв. Обіцяли припинити стріляти. Навіть у відповідь.

   Посадити олігархів ніхто не обіцяв, ви не так зрозуміли. Малося на увазі – посадити їх у Верховну Раду і щонайшвидше.

   Знизити тарифи ніхто не обіцяв, Зеленський жартував про високі тарифи.

   Відміняти Ротердам+ ніхто не обіцяв, Зеленський жартував, що це корупційна формула.

   Ну і, звісно, їздити на велосипеді ніхто не обіцяв. Вчора до президентського кортежу з п’яти авто додалося ще і шосте.

   Найближчими днями з’ясується, що підвищити пенсії та зарплати теж ніхто не обіцяв, бо це не в компетенції президента.

   Вітаю, вас зробили усіх разом!Smile

 

   Український блогер Майя Тульчиськая на своїй сторінці у фейсбук, висловилася щодо заяви представника президента у Кабміні Андрія Геруса, пре те що Зеленсткий не обіцяв знизити тарифи на комунальні послуги для населення, він заявив, що Зеленський просто “пожартував”.  Shocked

   Деякі пожежники, які першими прибули на гасіння пожежі на Чорнобильській АЕС у квітні 1986 року і отримали жахливі дози радіації, вижили, завдяки унікальному методу українського лікаря.

Цією історією поділилася у мережі користувач Лала Тарапакіна. Обожнюю розмотувати клубки і зіставляти історії. Наприклад, старе забуте інтерв’ю з Анною Губарєвою, онкологом Київського інституту радіології та онкології, яка приймала перших ліквідаторів, завело мене в безліч пошукових запитів і численних свідчень.

Фографія, що наведена вище, зроблена в 1986 році в Києві в Національному інституті раку. Пацієнти, які отримали дуже великі дози опромінення на ЧАЕС, сфотографувалися з медиками які їх лікували. Крайній зліва у другому ряді – професор Леонід Кіндзельський

Так ось.

Відомо, що перших ліквідаторів з пожежників, доставили на літаку в Москву, в 6-у клінічну лікарню. Відомо, що місць в Москві вистачило не всім.

13 пожежним пощастило – вони могли отримати інноваційне лікування від американського доктора Гейла, який мав рятувати героїв Чорнобиля за своєю новою прогресивною методикою.

11 пожежним пощастило менше – їх привезли в київський інститут радіології та онкології, до головного радіолога України, Леоніда Кіндзельского.

Гостра променева хвороба – це повільна болісна смерть, коли протягом короткого періоду часу вмирають клітини крові, потім внутрішні органи і т.д.

Москва пішла по шляху методу Гейла: іноземні лікарі в ті часи були в особливій пошані.

Метод Гейла полягав в пересадці кісткового мозку: хлопцям знаходили сумісного донора, «вбивали» власний кістковий мозок, а потім чекали, коли приживеться донорський і чи приживеться взагалі.

Доктор Роберт Гейл в шостій лікарні Москви оперує одного з постраждалих на ЧАЕС

Київ вчинив інакше.

Леонід Кіндзельський був чоловік з характером. Незважаючи на наполегливі рекомендації московських колег, він відкрито відмовився використовувати цей метод: професора збентежило, що лікування гострої променевої хвороби повністю збігається з лікуванням гострого лейкозу після променевої терапії.


Читать

Сообщение прочтено 29 раз
kotati | 2019-06-12 08:50:21

 

 Вовочка пришел в суд, чтоб сказать, что он не придет в суд, 
патамушта он не хочет, чтоб говорили, будто он пришел в суд, 
чтоб на него давить. 
Но в суд его вызвали.
Но он не придет. 
Нет, он пришел, но не придёт. 
А ещё он молодец, патамушта мог бы вызвать к себе судей, 
но пришел к ним сам. 
Пришел сказать, что не придёт.
Поняли?
Я нет. Smile

   В Індії стався черговий інцидент з військовим літаком російського виробництва. Цього разу аварію зазнав новий палубний винищувач МіГ-29К ВМФ Індії.

   Відзначається, що під час зльоту, що стався у суботу, 8 червня ц.р., у винищувача від'єднався паливний бак, який впав на злітно-посадкову смугу і загорівся.

   Через ці події була зупинена робота міжнародного аеропорту в штаті Гоа, яка була відновлена через годину.

   Сам МіГ-29 начебто залишився порівняно неушкодженим. Пілот бойового літака не постраждав.


 Зазнавший аварію корабельний винищувач МіГ-29К авіації ВМС Індії. Ганза (Гоа).

   На озброєнні індійських ВМФ знаходиться 45 палубних винищувачів МіГ-29 К/КУБ

У 2016 році індійська рахункова палата піддала МіГ-29К критиці, в доповіді відзначали проблеми з експлуатацією двигунів, електродистанційною системою управління, а також відхилення в якості планера. Як наслідок, відзначалася низька справність парку МіГ-29К ВМС Індії:

від 16 до 38% для Міг-29К;

від 21 до 47% для МіГ-29КУБ.

   Також варто відзначити, що це не перший інцидент з винищувачами радянського/російського виробництва, що стоять на озброєнні Індії, в цьому році.

   Так, двічі за цей рік зазнавали краху винищувачі-бомбардувальники МіГ-27 (в лютому та березні).

Міжнародні санкції та імпортозаміщення по-рузьки дає знати себе у таких чутливих галузях, як авіація та космонавтика.

Вторник 11 июня 2019

   По информации нескольких ведущих в Украине журналистов, Зеленский провел тайное совещание с руководством самых влиятельных СМИ страны. Присутствующим настойчиво рекомендовали не критиковать действия АП и Зеленского, в частности. Как передает replyua.net, об этом в своем блоге пишет политический аналитик Павел Нусс.

   Он отмечает, об этом в том числе рассказал в соцсети ведущий журналист Виталий Портников. Это классическое проявление цензуры – вмешательство органа власти в редакционную политику для изменения или замалчивания содержания новости. Другими словами, Зеленский осуществляет план негласной цензуры, диктатуры. Он не новое лицо в политике, а наоборот, забытое старое лицо недемократической власти, которая существовала до 2014 года.

   Аналитик пишет, всю свою профессиональную жизнь Зеленский работал на олигархических телеканалах «Интер» и «1+1», поэтому он в принципе не уважает свободные СМИ – у него есть привычка работать иначе. Задачей общества является заставить президента выполнять Закон. И мы с этой задачей справимся – заставим уважать Украину и ее новые порядки.

Сообщение прочтено 29 раз
kotati | 2019-06-11 22:27:48


   Президента Зеленського закликали в найближчий час зустрітися з членами української делегації для обговорення ситуації в ПАРЄ.

   До глави держави звернувся глава української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Володимир Ар'єв: "10 днів тому, від імені української делегації в ПАРЄ, я звернувся до президента Зеленського щодо ситуації в ПАРЄ. Можливо, новий президент ще тільки входить у курс справ і не встиг перейнятися неприємною ситуацією в Раді Європи. Тому я, тепер публічно, прошу президента зустрітися з українською делегацією в ПАРЄ, щоб делегація могла пояснити, яка може бути реакція вищої посадової особи, відповідальної за українські зовнішні відносини, на те, що зараз відбувається в ПАРЄ".

   Лише 14% респондентів відповіли, що хочуть, щоб «південний схід України залишався частиною України на тих самих умовах, як це було до кризи». 

   Понад четверть росіян хочуть, аби "південний схід України" став частиною РФ / REUTERS 

    Майже третина росіян виступають за окупацію «південного сходу України», ще приблизно така ж кількість опитаних хоче створення там «незалежної держави». 

Читайте також Вердикти міжнародних судів змусять Росію почати переговори щодо Криму – Клімкін 

   Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного російським «Левада-Центром», якими володіє УНІАН. Зокрема, на запитання: «Що ви думаєте з приводу політичного майбутнього «південно-східної України», 

29% респондентів відповіли: «Щоб південний схід України став незалежною державою»; 

27% - «Щоб південний схід України став частиною Російської Федерації». 

17% опитаних обрали відповідь: «Щоб південний схід України залишався частиною України, але отримав велику незалежність від Києва». 

Лише 14% респондентів відповіли: «Щоб південний схід України залишався частиною України на тих самих умовах, як це було до кризи». 

Не змогли відповісти - 13%. 

При цьому, відповідаючи на запитання про те, що окупація Криму вимагає від Росії значних затрат і якою мірою «ви особисто готові платити», 

лиш 7% вдповіли: «Повною мірою», 

9% вибрали відповідь: «Значною мірою», 

26% - «якоюсь мірою». 

«Зовсім не готові» платити за окупацію Криму 36% респондентів. 

17% - не вважають, що цей тягар ляже на звичайних громадян. 

5% - не визначилися з відповіддю. 

   Опитування проводилося 24 - 29 травня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення в обсязі 1 тис. 616 осіб віком від 18 років і старше в 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ. 

   Дослідження проходило вдома у респондентів методом особистого інтерв'ю. 

   Об этом рассказал министр иностранных дел Украины Павел Климкин: «Я уверен, рано или поздно Россия будет вынуждена сесть за стол переговоров ... Будет решение международного суда в отношении двух фундаментальных конвенций, в том числе, 

   о запрете финансирования расовой дискриминации. 

   Будет решение международного арбитража по конвенции по морскому праву. 

   И там тоже совершенно ясно, что делает Россия. И последствия этих решений она будет вынуждена обсуждать», - заявил глава МИД Украины.

   По его мнению, сначала Россия «будет вынуждена» обсуждать гуманитарные и экологические проблемы в Крыму.

«Но далее речь пойдет о статусе аннексированного полуострова и его деоккупации. За стол переговоров могут сесть вместе представители стран и международных организаций», - считает Климкин.

После аннексии Крыма Киев предлагал Москве различные форматы и платформы для переговоров по Крыму, рассказал министр иностранных дел Украины, но Россия отвергала все предложения. Когда именно начнутся переговоры по Крыму, Климкин не решился спрогнозировать.

Глава МИД Украины также отметил, что украинские граждане, которые приезжают в Крым, не могут находиться в безопасности, и часть граждан России предпочитает отдыхать на курортах Турции, а не на аннексированном полуострове.

Напомним, 25 мая Международный трибунал обязал Россию освободить украинских моряков.

Постоянная палата третейского суда в Гааге 10-14 июня проведет слушания относительно предварительных возражений РФ по иску Украины о нарушении права прибрежного государства согласно Конвенции ООН по морскому праву 1982 года.

Готовьтесь, лапотники.

 

   от вам й 25%!

   Під центральним входом до АП відбулась штовханина. Учасники акції хотіли повісили табличку "Адміністрація губернатора Малоросії", однак поліція її вирвала і порвала.

     Люди обурені заявами голови української делегації в ТКГ Леоніда Кучми про необхідність прописати в нових домовленостях про "режим тиші" в зоні збройного конфлікту норму "не стріляти у відповідь".

   Після цього люди накинулися на поліцейського. У свою чергу, він говорить, що не дозволить символіці агресора висіти на держадміністрації.

   Перед цим люди вигукували "Шлюха, виходь". 

   Основна вимога – "Ні капітуляції та реваншу проросійським силам в Україні"

   Час від часу учасники акції вигукують "Кучму геть!" та "Вова, в нас іде війна, зачекає шаурма".

   "Нехай допустять ветеранів до формування дорожньої карти в Мінську, інакше це буде капітуляція", - говорять ініціатори акції.

   

   Активісти спалили білий прапор, який є символом капітуляції.

   На сторінці акції в Facebook повідомляється, що метою є "введення в групу, що складає дорожню карту до Мінська, людей з ветеранів, що мають довіру у ветеранському оточенні, які б інформували про вимоги, що ставляться парламентерам в Мінську і обгрунтовували ті або інші рішення".

   Станом на 19:50 учасники акції потроху почали розходитися.

   Раніше повідомлялося, що голова української делегації у Тристоронній контактній групі в Мінську Леонід Кучма заявив про необхідність прописати в нових домовленостях про "режим тиші" в зоні збройного конфлікту норму "не стріляти у відповідь". Однак пізніше Кучма пояснив, що українські війська під час режиму тиші на Донбасі не мають відповідати на "провокаційні обстріли" з цивільних об’єктів.

   Також повідомлялось, що ТКГ на засіданні в Мінську має обговорити пропозицію Кучми зняти економічну блокаду з окупованих територій Донецької і Луганської областей. Сам політик сказав, що Донбас не знаходиться в економічній блокаді.

 

Понедельник 10 июня 2019

   де знижені тарифи, де збільшена зарплата, пенсії, 

   де руки відрубані, 

   де корупціонери посаджені, олігархи поборені, 

   чому війна не закінчена і гинуть наші воїни, а влада на ній заробляє ,

   чому Ахметов не сидить, а Медведчук з Бойком літають до рашки, 

   де новиє ліца, 

   де долар по 8, 

   де конкурсні призначення на посади, 

   де відкриті списки, де.....?????

   Немає......

   А маємо, 

   поліцаї вбивають дітей, 

   бойові втрати на фронті через "перєстать стрєлять", 

   закриті прес-конференції, 

   підвищення ціни на газ, 

  олігархи і регіонали повертаються в Україну і владу, 

   на посади без конкурсу призначено лиш бізнес-партнерів і друзів ЗЕ, 

   Конституцію і закони уЗЕленського порушують регулярно, 

   збільшено чисельність АП на 200 людей , 

   ЗЕ помилував державного зрадника, який займався шпигунством В.Висоцького, 

  прес-секретар ЗЕ звинуватила ЗСУ у вбивстві жителів Донбасу.., 

   МВФ призупинив співпрацю...

І що дальше блаЗЕні, як сказав Коломойський - Зеленський це наша спільна з Аваковим перемога і ваша також?

Назад1234...121314Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены