Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Вторник 11 февраля 2020

   Розумієте в чому парадокс? Що розгляду справи в обмані Президента Міністром внутрішніх справ і Генеральним прокурором на брифінгу в справі Шеремета - не буде. 

   Що на всю країну Зеленський заявив про погані броніки через доповідь Труби, при цьому Рябошапка сам же заявив, що доказів мало для суду - тут він не потерпівший від невірної доповіді.

   Зеленський - тєрпіла, бо дві жінки на відео попередили його про негідне спілкування з ветеранами війни на Донбасі, що при такому спілкуванні йому треба переживати за своє життя при таких приїздах на передову.

   Він то їх послухав, тепер навіть в Ватикані в броніку і 20 чоловік охорони, Smile Маруся Звіробій і Софія Федина/ Sofiya Fedyna попередили і висновки зроблені, але тепер в Марусі браслет на нозі. А голуб миру від переляку отримав офіційний статус потєрпевшого...

   Як же гидко дивитись на це все на 6 році війни...   

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Ingwar  Berk.  

 Ну щo ЗЕлюпінські пpиxильники, вiтaємо васю: вaшoгo ЗЕ oфiцiйнo визнaнo пoТEPПIЛим у cпpaвi Звipoбiй. 

   Він став ТЕРПІЛОЮ!

Дopeчi, визнaнo дaвнo, з тиx caмиx пip, як вiн дaв пoкaзи cлiдчoму нa Фeдину тa Звipoбiй, дe зaзнaчив, щo вiн ЗЛЯКАВСЯ!

Чecнo?

Я нaвiть Янукoвичa нe мoжу уявити в пoдiбнiй cитуaцiї…

Людинa, якa зaймaє пocaду Вepxoвнoгo гoлoвнoкoмaндувaчa вoюючoї кpaїни, ДАЄ ПОКАЗИ cлiдaку, нa двox oбуpeниx жiнoк i визнaє пepeд уciєю cвiтoвoю cпiльнoтoю тa пepeд влacнoю кpaїнoю, щo вiн ЗЛЯКАВСЯ.

Кoжeн xлoпчик, якoгo виxoвaли чoлoвiкoм, мeнe зapaз poзумiє. Цe нacтiльки низькo тa ницo, щo кoмeнти тут зaйвi.

Сьoгoднi в зaлi cуду пpoзвучaли тaкi cлoвa: «… з пpoтoкoлу дoпиту пoтepпiлoгo Зeлeнcькoгo…»…

Щe paз пepeчитaйтe. І щe paз. Щe paзoчoк.

Пepeчитaли? Нe copoмнo?

Нe copoмнo зa cвiй куций вибip, ЗЕбіли?

Оcoбливo я зapaз xoтiв би глянути в oчi тим «бpутaльним мaчo», якi тoпили зa ньoгo. Ну, як вaм, дoдiки?

А знaєтe, щo caмe цiкaвe? Кoли ви нaвчитecь кpитичнo миcлити чи, xoчa б, пpocтo миcлити, тo зpoзумiєтe, щo, кoли ocь таке ЧМО зaймaє тaку Пocaду, в пepшу чepгу, пoвиннo бути СТРАШНО i тiльки пoтiм – copoмнo.

Пoтєpпєвший пpєзiдeнт, терпіла... Акуєть.

Вiтaю з нoвим МІЖНАРОДНИМ copoмoм.

   Пoдививcя виcтуп Мaруci Звiрoбiй нa cудi.  Зеленcький звичaйнo мaрнo влiз в цю icтoрiю.

   Жiнкa-вoїн, якa прoтиcтoїть cиcтемi, нa чoлi якoї cтoїть гoлoвнoкoмaндувaч-бoягуз. 

Вoнa – iдеaльний aрхетип укрaїнcькoї жiнки. Жiнки з хaрaктерoм, гoнoрoм, мужнicтю. Незaлежнa тa хaризмaтичнa вiдьмa, якa вiд iменi нaрoду кляне пaнiв. Укрaїнa в принципi крaїнa, якa cпирaєтьcя нa жiнoчий oбрaз, дуже мaтрiaрхaльнa.

І ocь, Гoлoбoрoдькo, який cтрiмкo перетвoрюєтьcя нa бюрoкрaтичну пaрoдiю Путiнa, знaхoдить coбi вoрoгa в oбличчi цiєї дiвчини. Якa уocoблює coбoю тoй caмий гoлoc нaрoду, який Гoлoбoрoдькo нaмaгaєтьcя привлacнити.

   Мaруcя – це вiдпoвiдь вiльнoї Укрaїни нa рaдянcьку влaду cлуг.

i чим бiльше Зеленcький буде нaмaгaтиcя цей гoлoc зaдушити, тим гiршими будуть нacлiдки. Не миттевo. aле неoдмiннo.

Cергій Висоцький


 

Четверг 6 февраля 2020
Сообщение прочтено 41 раз
kotati | 2020-02-06 16:15:22
   У легендарного актора Кірка Дугласа була велика родина. Діти і онуки згадують його, публікуючи спільні фото в соціальних мережах. HB Style зібрав останні фото з сімейних свят.
   У Кірка Дугласа — велика і міцна сім'я. Разом з дружиною, актрисою Енн Байденс вони прожили 65 років у шлюбі. Зараз їй 100 років. У цьому шлюбі у нього народилося двоє синів — Пітер Дуглас і Ерік Дуглас (помер у 2004 році). Старший син Майкл Дуглас — відомий американський актор народився від першого шлюбу Кірка Дугласа з актрисою Дайаной Ділл. Також від першого шлюбу у Кірка Дугласа є ще один син Джоель Дуглас.

   У Кірка Дугласа троє онуків, які народилися у Майлка Дугласа — син Кемерон Дуглас від першого шлюбу з Діандрі Лукер, і син Ділан Майлк і дочка Керіс Зета, які народилися в шлюбі з Кетрін Зета Джонс.

   «З величезною сумом я і мої брати оголошуємо про те, що Кірк Дуглас залишив нас сьогодні в віці 103 роки», — написав Майкл Дуглас у своїй публікації в Instagram.

   «Для мене і моїх братів Джоела і Пітера він був просто татом, для Кетрін — чудовим свекром, для онуків і правнуків — люблячим дідом, а для його дружини Енн — чудовим чоловіком», — додав він, — «Дозвольте мені закінчити словами, які я сказав йому в останній день його народження і які завжди будуть залишатися правдою. Тато, я так сильно тебе люблю і дуже пишаюся тим, що я твій син».

    «Моєму дорогому Кіркові! Я буду любити тебе все життя. Я вже сумую за тобою. Спи солодко», — написала Кетрін Зета Джонс в своєму Instagram, опублікувавши фото з Кірком Дугласом.

   Онука Дугласа, актриса Келсі Дуглас, донька Джоела Дугласа і племінниця Майкла Дугласа поділилася в своєму Instagram великим сімейним фото, яке було зроблено в серпні 2019 року. На ньому Кірк Дуглас і його дружина, сини Майкл, Джоел і Пітер, їхні дружини, онуки Ділан, Кемірон, Джейсон, Керіс, Келсі і навіть правнучка Луа.

   У цьому ж пості Келсі Дуглас поділилася селфі з легендарним дідусем. Цікаво, що на фото Келсі Дуглас позує в кашкеті українського дизайнера Руслана Багінського.

 

Нагадаємо, володар Оскара і Золотого глобуса Кірк Дуглас помер вночі, 6 лютого, у віці 103 років.

   Эрдoгaн пoздoрoвaлся с пoчетным кaрaулoм приветствием: “Слaвa Укрaїні!”

   Мoг ли мечтaть Бaндерa, чтo приветствие “Слaвa Укрaїні!” будут испoльзoвaть президенты инoстрaнных гoсудaрств?

   Путинские пaтриoты в спешке дoстaют из зaкрoмoв стaрые нaклейки “Эрдoгaн – чм@!” и испрaвляют нa “Эрдoгaн – нaцист и бaндерoвец!” 

А вот в нaшем пoлку бaндерoвцев прибылo!!! Как и нoвый ятaгaн в спину путинoидaм тоже.


Але! Більше вражає не те, що Ердоган сказав: “Слава Україні”.

А те що президент України змовчав !

Яке Це нікчема!

Яка гидота і образа для нашої країни!

Який вселенський сором, пробач Боже!

 

П.С.

А Порошенко такі гад! Так крав з бюджету гроші, щo бюджет виповнявся!

ЗЕленський геть, чесний, не крaде, як бaригa і бюджет порожній. Крaсaва!

   Українська розмовна форма імені Ксенія. Приблизно походить від давньогрецького слова, що означає “ксеніа” – “гостинність”. Інші версії – “гостя”, “іноземка”.

   Преподобна Ксенія (світське ім’я Євсевія) народилася в аристократичній родині в Римі. Батьки мали намір віддати її заміж, але дівчина втекла на острів Кос (поблизу узбережжя Малої Азії). Тут Євсевію було навернуто у християнство пресвітером Павлом. Після цього вона змінила ім’я на Ксенію. Згодом перебралася до міста Мілас в Карії, де за власний кошт звела церкву Святого Стефана і утворила християнську громаду. Згодом стала черницею. Померла у Міласі, тому іноді зветься Ксенією Мілаською. Щодо блаженної Ксенії Петербурзької, то вона жила наприкінці ХVІІІ століття. Вийшовши заміж, жінка дуже рано овдовіла. Смерть чоловіка настільки вразила Ксенію, що вона вирішила роздати все майно, переодяглася в чоловічий одяг і прийняла подвиг юродства – один із найважчих, адже юродивий – це своєрідний дивак, на якого всі тицяють пальцями, з якого всі сміються і кого зневажають. Подвиг добровільного божевілля вона несла 45 років. Ікони цієї святої є чи не в кожному православному храмі, а ім’я Ксенія, Оксана, надзвичайно популярне.

   Наші пращури цього дня підмічали: «Вранці сорока стрибає з гілки на гілку – на відлигу». А ось якщо зайці чутливо сплять і здалеку чують мисливців – стоятиме суха морозяна погода, а коли вибігають з-під ніг – відлига втримається.

Понедельник 3 февраля 2020
Сообщение прочтено 65 раз
kotati | 2020-02-03 11:47:12

 АБЫР.., АБЫР.., АБЫРВАЛГ!!! 

Примус! Признание Америки! Москвошвея! 

Буржуи! Собаки за газ!! 

Шаурма! Пивная! Еще парочку! 

Я нелох! Какаяразница!

Давос! Лаос! Отсос!

Оман! Туман! Атаман!

Не толкайся, подлец, слезай с подножки!

Примус! Герус! Герпес!

Я тебе покажу, твою мать!

Руки прочь от России!

Воскресенье 2 февраля 2020

   В Україні наразі повторюється та ж складна ситуація власного політичного вибору, яка існувала тут рівно 100 років тому

Тоді більшість суспільства вирішила припинити подальшу збройну боротьбу з російським агресором, що згодом вилилося у колективізацію, вивезення до Сибіру, ув'язнення в ГУЛАГу, Голодомор, масові розстріли та втрати у Другій світовій і Афганській війнах. Про це розповів журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников в етері щотижневої програми "Суботній політклуб", яка 1 лютого 2020 року вийшла на Еспресо.TV.

"Немає вибору між війною і миром, є вибір між захистом території країни і розумінням, що люди будуть гинути на лінії зіткнення, наші військові, наші громадяни. Роками! 

Або - домовитися з Москвою на російських умовах, стати частиною Росії і отримати всі ті негаразди, які очікують на тих, хто Росії здається. 

Я просто наведу вам для прикладу 1920 рік, коли війна в Україні закінчилася, було повністю більшовиками зайнято Київ, вибито польські війська, викинуто українські війська Петлюри з нашої території. Почався "мир", який багато хто вітав, звичайно, на українській території, а хтось навіть був прихильником більшовиків. Ніхто не захистив Україну, вирішили, що "мир" краще. Програли її захисники", - пояснив Портников.

Однак далі, додав він, всупереч попереднім очікуванням не було ані "миру", ані усього, що обіцяли окупанти.

"Після цього була колективізація із неймовірною кількістю жертв і виселенням до Сибіру. 

Був Голодомор. 

Були сталінські репресії. 

Була Друга світова війна. 

Був голод післявоєнний. 

І була, вже тоді коли, здавалося, ситуація стабілізувалася відносно, була війна в Афганістані. 

Давайте порахуємо кількість людей, українців, які загинули в результаті всих цих подій. Ми знаємо про 6 млн жертв Голодомору. Ми не уявляємо собі кількість українських жертв у Другій світовій війні... Україна була територією війни повністю, на відміну від Росії, яка не повністю увійшла в театр воєнних дій. Значить, ми можемо казати: мінімум там 5-6 млн. Порахуємо якусь кількість мільйонів в результаті сталінських репресій. Це теж кілька мільйонів людей. І зрозуміймо: в результаті того, що українці виявилися нездатними захистити свою державність від більшовиків, а хтось і не хотів й вважав, що хай війна просто закінчиться, ми втратили десь кілька десятків мільйонів наших громадян. Якщо зараз ми вирішемо, що краще домовитися з Путіним
Читать

Сообщение прочтено 54 раз
kotati | 2020-02-02 15:17:08

Після концерту хлопчик попросився до гримерки “вар’ятів”. Думаю, як завжди, фото,селфі. А він сором’язливо простягнув конверт – Притула

   Український шоумен та волонтер Сергій Притула на своїй сторінці у Facebook розповів, як українці допомагають українській армії: 

“Після концерту у Вараші хлопчик попросився до гримерки “вар’ятів”.

Ну, думаю, як завжди, фото/селфі. 

А він сором’язливо простягнув конверт. 

З одного боку “Слава Україні”. 

З другого “Від Марка, Дарія і Енея”. 

Каже: “Ось, ми на Армію назбирали”.

Воно якось не пасує старшому дядькові при підлітках сльозу пускати, то я й не став. Але хотів.

І воно так кожного разу, коли хтось після концерту підійде і (на сцені або під гримеркою) тицьне в руку якусь купюру з тихим “на хлопців”.

Коли громада УГКЦ з Віченци передасть мамі в Збараж черговий конверт з євро.

Коли дівчинка-редактор, яка самотужки виховує дитину, зі своєї “сірої” зарплати відраховує 2000 грн.

Коли під готелем у Хмельницькому молодий батько просить побути коло малого, який грається мотоциклетним шоломом, повертається у готель, виносить пару тисяч гривень і каже: “ти знаєш, що з цим робити”.

Коли телефонує вночі Петя з Ізраїлю і каже: “розпиши, що кому у який підрозділ треба, я тут по наших “наколядував” 1500 доларів, щоб знали, куди гроші підуть. Було більше, але там в одного бійця біда, то я ще йому трохи перекинув”.

Кожного разу хочеться плакати і стоїть комок у горлі. Бо ті хлопчики могли б витратити ці гроші на якісь ігри. Мама на дитину. Діаспоряни на родини. Батько на сина. А Петя міг би просто жити своїм заробітчанським життям і не паритись.

Але виховання, патріотизм і усвідомлення важливості підтримки свого війська, не дозволяють їм залишатися байдужими. Як і у випадку із сотнями тих, хто здійснює щоденно перекази на волонтерські рахунки. Не обов’язково мої.

По-перше, я щиро дякую усім за допомогу. 

По-друге, за довіру. Її дуже важко завоювати, але дуже легко втратити. А розчарувати людей за теперішніх умов – це раз плюнути!

У мене зараз у сусідньому вордівському
Читать

   В Украине провели испытания артиллерии изготовленной по стандартам НАТО. Видео испытаний впечатляет. Интересно когда ВСУ получат новинку вооружения?

   В Украине испытали САУ "Богдана", эта артиллерийская система изготовлена по стандартам НАТО, в ней используется калибр 155 мм. Применяемый в украинских ВСУ советский стандарт предусматривает калибр 152 мм.

   Самоходную артиллерийскую установку испытали, произведя гидровыстрел на полигоне под Днепром. 

   Сообщение об успешных испытаниях появилось на странице Конструкторско-производственного предприятия "Украинская бронетехника".

   В подтверждение на странице предприятия опубликовали видео, на котором запечатлен момент выстрела.

   В сообщении говорится, что удалось проверить и испытать все имеющееся вооружение машины. 

   На предприятии планируют перейти к испытаниям с применением инертного заряда и уже после этого к боевым снарядам. 

   Самоходная артиллерийская установка "Богдана" - это совместная разработка Краматорского завода тяжелого вооружения и компании "Украинская бронетехника"

   "Богдана" имеет спаренную бронированную кабину, в ней размещается экипаж самоходки, система наведения автоматизирована, также есть система зарядки боекомплекта. В контейнерах, расположенных на артиллерийской установке помещается от 20 снарядов. 

Назад1234...404142Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены