<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Четверг 18 июля 2019

   Владимир Ельченко, являющийся представителем украинского государства в Совете безопасности ООН, жестко, но по сути, поставил на свое место Российскую Федерацию, представители которой заявили, что закон об украинском языке ущемляет русскоязычное население. Как информирует replyua.net со ссылкой на «Обозреватель», такое заявление Ельченко озвучил в ходе заседания, 16 июля.

В частности, украинец заявил: «Представитель РФ продемонстрировал вопиющее неуважение к Совету безопасности Организации объединенных наций, злоупотребляя своим правом просить повторного рассмотрения его письма. Языковый закон не имеет никакого отношения к вопросам, которые должен обсуждать Совет безопасности, ведь он регулирует внутреннюю политику. Государство, которое веками подавляло украинский язык, не может нам указывать, на каком языке нам нужно писать и гооворить!»

Также Владимир Ельчен ко добавил: «В РФ, где проживает порядка трех миллионов украинцев, нет ни одной украинской школы. В Крыму до аннексии Россией было семь украинских школ. Оккупационные власти закрыли все украинские школы. Напомню слова из притчи: «Ты, лицемер, вынь прежде бревно из твоего глаза и тогда увидишь, как вынуть сучок из глаза брата твого». Языковый закон является исключительно нашим внутренним делом, и мы сами разберемся с этим с помощью наших партнеров, включая международные институты».

   Сьогодні політики з проросійського пулу, які діють чітко за наказом Кремля, спробували нав’язати у Страсбурзі власний порядок денний, що руйнує концепцію захисту України на міжнародній арені. Тільки зусиллями команди «Європейської Солідарності» вдалось зруйнувати ці плани, захистити національні інтереси нашої держави та зберегти міжнародну коаліцію у новообраному Європейському парламенті, – про це п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» заявив журналістам під час прямого включення зі Страсбурга.

«Подивіться, з чим сюди приїхали Опоблок чи Опоплатформа – фактично, путінська «п’ята колона». Оточена сонмом російських журналістів, які забезпечують їм піар підтримку, вони не піднімали жодного разу питання, які життєво важливі для України. Вони приїхали презентувати себе, як проросійська політична сила, яка на сьогоднішній день має зруйнувати концепцію захисту українського інтересу в Європарламенті. Дякуючи нашим рішучим зусиллям, сьогодні ця спроба «п’ятої колони» Кремля тут, в Страсбурзі провалилася», – повідомив Петро Порошенко.

Необхідно сконсолідувати усі проукраїнські сила на зовнішньополітичній арені для спільного захисту нашої держави і протидії гібридній агресії Росії. Особливо важливо про це пам’ятати усім демократичним партіям в період передвиборчих баталій, – переконаний Порошенко.

«Сьогодні, не зважаючи на те, що є розпал передвиборчої кампанії, інтереси України тут – в Страсбурзі, під час першої сесії новообраного Європейського парламенту. Коли ми боремося за українські інтереси на зовнішньому фронті – ми наголошуємо, всі суперечності треба відкинути і залишити всередині України. На зовнішньому фронті ми маємо виступати як єдина, злагоджена команда – в цьому і реалізується пропозиція, що наша команда готова підставити плече новій владі і не допустити прорахунків або помилок, які будуть працювати на шкоду нашій державі», – наголосив лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

   Відомий український музичний продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував інтерв’ю першого помічника Зеленського Сергія Шефіра:

   «Ми хочемо вийти на нормальний переговорний процес з Росією. Для цього потрібно зробити перший крок. Повинен бути мир. Будь-яка війна закінчується переговорами. Але без втрати територій з нашого боку! Ми шукаємо можливість зараз вийти на розмову на рівних», – сказав Сергій Шефір в інтерв’ю LB.ua.

   Так команда Зе нічого і не зрозуміла з попередньої 5-річки, яка почалася в березні 2014-го анексією Криму! Вони просто прогуляли цей жорстокий урок, який українському народу дала рашистська РФ…. При владі нині або двієчники, або – зрадники (з РФ нормальний переговорний процес – неможливий: доведено попередніми 5-ма роками!!!)

   П'ятий президент України Петро Порошенко під час зустрічей з представниками країн Європи обговорив з ними умови вступу України до Євросоюзу.

Про це Петро Порошенко розповів під час брифінгу у Стразбурзі, трансляцію вів "Прямий".

"Ми проговорили питання підтримки курсу реформ в Україні. Я дуже дякую за це. Бо ми не можемо, щоб реформи зупинилися. І дуже головне – крім того, що є в резолюції, ми попросили, щоб група друзів була налаштована на те, щоб обов’язково ми проговорили питання щодо надання Україні перспективи повноцінного членства в Євросоюзі, щоб обговорили рекомендації для того, щоб Україна стала повноцінним членом НАТО. І, безумовно, говорили про Копенгагенські критерії", - сказав Порошенко.

Він також зазначив, що говорили про те, що саме Україні потрібно зробити для того, щоб мати можливість подавати заявку.

"Але ми домовились, що у 2023 році ми маємо відповідати критеріям. І, приблизно розраховуючи на 27 рік, під час президентства Литви, ми будемо мати всі можливості для того, щоб починати апелювати, претендувати, ставати врешті-решт членами Європейського Союзу. Це є програма "Європейської солідарності", це є програма нашої команди. І сьогодні, незважаючи на те, що є розпал виборчої кампанії, сьогодні інтереси України тут, в Страсбурзі, під час першої сесії новообраного Європейського парламенту", - додав Порошенко.

Нагадаємо, п'ятий президент України Петро Порошенко під час зустрічі у Страсбурзі, 16 липня, з європейськими партнерами обговорив питання надання Україні розширеної макрофінансової допомог и.

Сьогодні, 18 липня, новообраний Європейський парламент підтримав резолюцію щодо українських політичних в'язнів Кремля, в якій засуджуються дії Російської Федерації.

Засідання Європарламенту транслювалося у ефірі "Прямого".

"За" проголосувао 458 євродепутатів.

У документі Європарламент вимагає від РФ безумовного і негайного виконання рішень Міжнародного трибуналу у Гамбурзі щодо звільнення 24 військовополонених українських моряків і повернення Україні трьох захоплених кораблів.

Також євродепутати визнали акт, який був здійсненний РФ у Керченській протоці і нейтральних водах Чорного моря, військовою агресією проти України.

Також у резолюції міститься перелік усіх українських політв’язнів, які утримуються у Росії та на окупованих нею територіях України. Європарламент вимагає від Кремля негайно їх звільнити.

Крім того, була дана оцінка ноті РФ щодо звільнених українських моряків, в якій від офіційного Києва вимагалось визнати українських моряків злочинцями. Як визначив, ЄП, українські моряки мають бути звільнені без будь-яких умов і дискусій.

У резолюції також йдеться про збереження санкцій проти Росії, поки вона не виконає усі умови Мінських домовленостей, не виведе свої війська та незаконні збройні формування з території України і не віддасть під контроль Києва чи миротворців неконтрольовану ділянку кордону. Більше того, якщо це не буде зроблено, то Європарламент постановив розглянути посилення санкцій проти Росії. Йдеться, зокрема, про закриття доступу до фінансових ресурсів як для фізичних, так і для юридичних осіб Росії.

Крім того, євродепутати заклилкали РФ гарантувати безперешкодний доступ на окуповані українські території Криму та Донбасу для міжнародних міжурядових організацій, зокрема Моніторингової місії ООН з прав людини, Місії ОБСЄ з оцінки стану справ із дотриманням прав людини в Криму, Комісара Ради Європи з прав людини, інших конвенцій та інституційних механізмів Ради Європи та міжнародних гуманітарних організацій, зокрема Міжнародного Комітету Червоного Хреста;

Також у ЄП висовили занепокоєння щодо повідомлень про умови утримання, включаючи заяви про катування і жорстоке поводження та відмову в доступі до базових медичних послуг.

Також у документі нагадується, що багато російських судових рішень щодо українських політичних в'язнів пов'язані зі шпигунством (у тому числі у справах Павла Гриба, Олексія Стогнія, Гліба Шаблія, Володимира Присіча, Володимира Дудки, Дмитра Штиблікова, Євгена Панова, Андрія Захтея, Валентина Вигівського, Віктора Шура і Дмитра Долгополова).

   Основне, що повинен знати і розуміти український виборець

    21 липня ми не просто будемо обирати народних депутатів до ВРУ, а вибирати майбутнє України, майбутнє наших дітей і внуків, обирати життя або смерть для себе і держави як такої в цілому. Тому до виборів ми повинні підійти дуже серйозно, прагматично, зважено, без емоцій і позбутися  того інформаційного бруду, яким забили голову нам зовнішні і внутрішні вороги.

Про це йдеться у заяві Львівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

«Вони протягом року зомбували українців, їх переконували в тому, що все те добре, що робить направду українська влада, є злом і помилками, а лише слуги Путіна і Коломойського можуть нам принести мир, добробут і щастя. Вони добилися свого, від’єднали від народу українську владу, посіяли у людей зневіру і страх, їх надію на світле  майбутнє», – йдеться у заяві.

 

«Це сприяло тому, що президентом під час визвольної війни обрали шоумена, який не має відповідних знань і жодного досвіду управління державою, немає України в його серці і будь-якого відношення до титульної нації, не знає і не розуміє проблем і бажань нашого народу. Він має нахил до авторитарного керівництва, запальгий, неврівноважений, нахабний і мстивий. З

За сорок днів урядування він зробив більше порушень Конституції і законів України, помилок і проколів, ніж Порошенко за п’ять років!

Він руйнує державні та громадські інститути, сіє розбрат і хаос, міжетнічну ворожнечу і неспокій.

Це смертельна загроза українській нації та самому існуванню незалежної Української держави!», – зазначають ветерани.

У документі також відзначається: «Зеленський, Коломойський і Разумков на хвилі роздутого рейтингу їх партії Слуга народу (диявола) рейтингу намагаються обрати послушний парламент і мати в ньому конституційну більшість, щоб встановити абсолютну диктатуру меншості, ліквідувати всі досягнення останніх п’яти років, призупинити реформи і наш рух до євроатлантичних структур.

Їх метою є безроздільно панувати над українською нацією, звести її до становища безсловесних рабів, не допустити розвитку і збагачення нашої мови і культури, нашої церкви і армії,  позбавити нас, наших дітей і внуків світлого європейського майбутнього. Це повний демонтаж Української національної держави, порушення геополітичної рівноваги в Європі та світі, посилення місця у світі та руйнівної діяльності путінської Московської імперії тьми!

Дорогі українці! Розважливо і спокійно думайте і аналізуйте наше сучасне становище і непередбачуване майбутнє, прагматично і без емоцій прийміть правильне рішення, проголосуйте самі та переконайте родичів, знайомих і сусідів віддати свій голос за партію Європейська солідарність, за мир, спокій, розвиток і процвітання Незалежної Української Держави!», – йдеться у документі.

Сообщение прочтено 66 раз
kotati | 2019-07-18 13:55:47

   На России перед запуском астрофизической космической обсерватории «Спектр-РГ» в ночь на 13 июля возникла проблема, из-за которой переносили запуск.

   Она была связана с трещиной в трубопроводе на второй ступени ракеты-носителя «Протон-М», рассказал источник в ракетно-космической отрасли.

   По его словам, специалистам пришлось заварить, а затем загерметизировать трещину клеем на стартовом комплексе космодрома.

   Ранее руководитель пресс-службы «Роскосмоса» Владимир Устименко говорил, что причиной переноса пуска стало «снижение давления в баке второй ступени ракеты-носителя из-за негерметичности трубопровода наддува бака».

 

Сообщение прочтено 54 раз
kotati | 2019-07-18 12:48:16
Сообщение прочтено 34 раз
kotati | 2019-07-18 09:27:05

   Очень смешно наблюдать, как не находят себе места сторонники Зеленского, что Европарламент пригласил Петра Порошенко в Страсбург.

   На самом деле авторитет – это, когда ты не имеешь полномочий, но твое мнение ценится больше, чем должностного лица с полномочиями. 

   Пересмотрел вчера эфир на «Свободе Слова» и понимаю, почему приглашают именно Порошенко, потому что Вакарчук и другие экспонаты заняты сейчас тем, что «мочат» друг друга, но не имеют реального плана действий и авторитета на международной арене...

Пятница 12 июля 2019
Сообщение прочтено 55 раз
kotati | 2019-07-12 17:36:08

   Це дуже небезпечна історія, яка не раз призводила до диктатури.

Мирослава Барчук, журналіста та телеведуча висловила в себе на сторінці обурення поведінкою президента Володимира Зеленського на засіданні в Борисполі: 

“Про скандал в Борисполі.

Президентська влада в руках людини з ураженою гідністю це небезпечно.

Неважливо, коли тебе образили чи травмували: в дитинстві чи на корпоративах, коли тебе тримали в коридорах і сприймали як обслуговуючий персонал сильні цього світу чи коли ти носив валізу за Собчаком. Неважливо. Важливо те, як це вилазить з тебе, коли ти отримуєш владу.

І коли ти легко стаєш виразником почуття ресентименту мільйонів.

І ще небезпечно, коли є суспільний запит на твоє хамство. 

Бо Сталін — це суспільний запит. 

Путін — це суспільний запит. 

Президент Хам — це суспільний запит. 

Це дуже небезпечна історія, яка не раз призводила до диктатури”.

 

 

 

 

Назад123...232425...404142Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены