<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
4
5
7
8
9
10
13
14
15
17
18
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Записи

Среда 26 июня 2019

   Космічний "метелик" — це гігантська структура, яка зовні схожа на метелика, являє собою туманність – колосальну хмару з газу і пилу.

Область зореутворення Westerhout 40 (W40) перебуває на відстані приблизно 1420 світлових років від Землі у сузір’ї Змії.

"Крила" дивовижного космічного метелика – це бульбашки розжареного міжзоряного газу, що виходить від найгарячіших і найбільш масивних світил в даному регіоні.

Також відомо, що опубліковане зображення передано на Землю з борту космічного телескопа "Спітцер" (Spitzer). Цей апарат, запущений ще в 2003 році, призначений для спостереження космосу в інфрачервоному діапазоні.

"Представлене зображення сформовано на основі чотирьох знімків, зроблених інструментом Infrared Array Camera (IRAC).

Фотографування здійснювалося на різних довжинах хвиль", — сказано в повідомленні.

 1) Почему после инаугурации Зеленского простой народ не стал жить лучше, зато он, его друзья и олигархи стали жить лучше?

2) Если Порошенко грабил страну, а Зеленский теперь не грабит, то почему простой народ не стал жить лучше? Где деньги, которые теперь никто не ворует? Выходит, что либо Порошенко не воровал, либо Зеленский начал воровать.

3) Сколько это времени "надо немножко подождать" и чего именно нужно ждать?

4) Почему в окружении президента Зеленского на должностях нет профессионалов, которые будут делать реформы, зато есть кумовья-дружбаны "с Квартала"? Правду ли говорят, что места в Слуге народа покупались за миллионы долларов за 1 место?

5) Если партия Слуга народа выиграет парламентские выборы, то кто будет проводить реформы? Юзик с квартала? Артисты, борцы, блогеры, люди, которые купили места?

6) Почему после инаугурации Зеленского в Украину не вернулся ни один заробитчанин, а вернулись олигархи и люди Януковича?

7) Почему Зеленский не остановил войну и кто теперь наживается на войне?

8) Почему Зеленский встречается и анонсирует сотрудничество с олигархами, вместо того, чтобы "отобрать у них награбленное", как он обещал? И поделить, как Шариков хотел.

9) Почему Зеленский говорит, что он за народ, но ездит в кортежах, перекрывает улицы, его охрана не пускает народ к Гидранту? Почему вместо велосипеда на улицах снова появятся авто мажоров со спецзнаками и мигалками?

10) Если Зеленский ничего не может сделать для простого рабочего народа будучи президентом, рассказывая что во всем виновато правительство и Верховная рада, почему тогда он баллотировался в президенты?

Вторник 25 июня 2019

   Рішення Парламентської асамблеї Ради Європи про повернення російської делегації до ПАРЄ без будь-яких попередніх умов - серйозне, я б навіть сказав, історична поразка Заходу перед обличчям країни, яка першою в новому тисячолітті порушила міжнародне право і силою приєднала до себе чужу територію

   Але не будемо себе обманювати. Це не тільки поразка Заходу. Це ще й серйозна поразка Української держави. Звичайно, знайдуться ті, хто назве це провалом дипломатії. Але коли програє держава, коли поразка стає вибором цілого народу, дипломатія виявляється безсилою.

   Уже доводилося писати про те, що Захід скористався ситуацією, яка склалася після президентських виборів в Україні для того, щоб забезпечити повернення Росії до ПАРЄ і свої майбутні домовленості з Кремлем - а вони не за горами. Але що значить - скористався?

   Західні політики мають особливу чуйність до власної громадської думки. А громадська думка і в Європі, і в Північній Америці завжди на боці слабкого, якого атакує сильний. На боці слабкого, який бореться із сильним навіть тоді, коли не може цього сильного перемогти - але здатися також не може. На боці Давида, який виходить проти Голіафа.

   Але якщо Давид не хоче воювати з Голіафом - то чому з Голіафом повинен воювати глядач їхнього двобою? Навпаки, якщо Давид хоче помиритися з Голіафом, завдання глядача - допомогти йому у цьому примиренні. І у першу чергу - заспокоїти самого Голіафа.

   Після президентських виборів в Україні західним лідерам просто нема чого соромитися. Весь світ бачив, як українці переважною більшістю голосів проголосували за людину, яка пропонувала їм “просто перестати стріляти”. Те, що ця людина говоритиме після свого обрання президентом, для Заходу ніякого значення мати не буде. Для Заходу має значення програма, з якою людина перемагає на виборах. “Просто перестати стріляти” - це і є програма. Тому що в країні, яка дійсно хоче чинити опір агресії, людина з таким гаслом не потрапить навіть у першу десятку претендентів після першого туру голосування.

   А в Україні така людина перемогла на виборах глави держави із вражаючим відривом. Вражаючим не тільки для нас самих, але і для Заходу.

   Українці можуть розповідати самим собі будь-які історії про мотиви, якими вони керувалися, коли голосували за Володимира Зеленського. Про свої надії, про нові обличчя, про втому про традиційних політиків, про бажання припинити війну і знизити тарифи.

   Все це дуже є дуже цікавим і корисним для журналістів, соціологів і психологів.

   Але головне, за що проголосували українці - так це за можливість поразки своєї держави. І тепер нам всім просто потрібно навчитися жити в країні, яка буде зазнавати одну поразку за іншою. Тєрпіли, плть!

Shocked

Замглавы российской делегации, председатель комитета Госдумы по международным делам Леонид Слуцкий выдвинут кандидатом на пост заместителя председателя ПАСЕ. Соответствующее голосование пройдет сегодня, 25 июня, во второй половине дня методом тайного голосования, сообщила председатель ПАСЕ Лилиан Мори Паскье, передает Интерфакс-Украина.

По ее словам, если Слуцкий будет поддержан большинством голосов, он будет избран вице-председателем ассамблеи, а российской делегации придется выбрать другого заместителя главы российской делегации.

Следует отметить, что выдвижение Леонида Слуцкого на пост заместителя председателя ПАСЕ было оспорено украинской делегацией.

Ранее сообщалось, что украинская делегация в ПАСЕ приостановила работу на сессии, кроме тех моментов, когда поднимаются вопросы обжалования полномочия российской делегации.

 

   Президент України Володимир Зеленський не прибув до Парламентської асамблеї Ради Європи захищати національні інтереси України. 

   Натомість, він реєстрував торгові марки “ZeNews” і “Зробимо це разом”. Про це ІНФОРМАТОР дізнався після аналізу дій Зеленського за останні дні. 

   Сьогодні Володимир Зеленський написав на своїй сторінці в Facebook, що розчарований рішенням Парламентської асамблеї Ради Європи затвердити без обмежень повноваження делегації Російської Федерації. “Минулого тижня я особисто обговорював це питання з президентом Франції та з Федеральним канцлером Німеччини. Намагався переконати пана Макрона та пані Меркель, що повернення російської делегації до ПАРЄ можливе лише після того, як Росія виконає принципові вимоги Асамблеї. Шкода, що наші європейські партнери нас не почули та вчинили інакше”, – написав він.

   Однак, як стало відомо, вчора президент Володимир Зеленський реєстрував ще кілька торгових марок. 

   Про це сказано в базі даних Укрпатенту. 


   Згідно з інформацією реєстру поданих заявок, реєстрації очікують ТМ “Зе ньюз” і “Ze news”. Ці ТМ Зеленський планує використовувати в поліграфії, сфері освіти, рекламі й телекомі. 


   Також вчора президент подав заявку на реєстрацію слогана “Зробимо це разом!”, який планує використовувати в тих же видах діяльності, що і зазначені вище ТМ. 


   Ще одна вчорашня заявка стосується реєстрації англомовного слогана “Improv life show”, яких призначений для роботи в рекламній, освітньої та телекомунікаційній сферах. 

   Важливо зазначити, що у Конституції України у 5 розділі 106 статті зазначено, що Президент України: 

– забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави; 

– представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України. 

   Тож Зеленський, замість захисту національних інтересів України в ПАРЄ, залишився реєструвати торгові марки. 

    Як відомо, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що
Читать

   Українці вважають перший місяць президентства Володимира Зеленського”катастрофою”.

   Про це свідчать результати опитування, проведеного на сайті OBOZREVATEL.

   У респондентів запитували: “Зеленський рівно місяць як став президентом: як вам?”.

   43% опитаних відповіли, що “це катастрофа і далі буде тільки гірше”.

   34% повідомили, що поки рано робити висновки про роботу Зеленського і “йому потрібно дати час”.

   22% респондентів вважають, що глава держави “дуже гідно” справляється зі своєю посадою. “Перші враження хороші”, – відповідали опитані українці.

І лише 1% зазначив, що не стежить за політикою в Україні.

   В опитуванні взяли участь 27 275 користувачів сайту.

 

   Також Зеленський скасував понад 150 указів, виданих його попередниками, першими трьома президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком, а також експрезидентом Віктором Януковичем.

   Ще Зеленський виступив за легалізацію грального бізнесу.

   Представники української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи просили Володимира Зеленського застосувати дипломатичні важелі для того, щоб не допустити повернення РФ у ПАРЄ. Але в Офісі Президента таке звернення проігнорували. Мабуть у офісного планктону інші, більш важливі завдання!

"Вперше українська делегація не має дипломатичної підтримки з боку глави держави", - Ар'єв про ситуацію в ПАРЄ

   "На моє прохання провести таку зустріч з президентом Зеленським, щоб скоординувати дії, щоб заручитися підтримкою нової влади, ми отримали мовчання. Це вперше, коли за багато років українська делегація не має дипломатичної підтримки з боку глави держави", – наголосив народний депутат України, глава Постійної делегації України в Парламентській Асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв.

   "Раніше ПАРЄ була одним із важливих міжнародних майданчиків у боротьбі України проти Росії. В резолюції ПАРЄ від 2014 року чітко зазначено, що позбавлення права голосу РФ і виведення її парламентарів з керівних посад Асамблеї пов’язане передусім з анексією Криму і збройною окупацією української території", – нагадав народний депутат.

  "І коли сьогодні звучать заяви від європейських політиків про те, що делегацію РФ потрібно повертати до ПАРЄ тільки через те, що росіяни позбавлені можливості захищати свої громадянські права в європейських судах, то, з огляду на триваючу агресію Росії проти України, це виглядає як політика подвійних стандартів. А щодо українських громадян, які продовжують потерпати від окупації, взагалі – цинічним блюзнірством", – нагадав народний депутат.

   "На жаль, після приходу популістів і радикалів у Європі, а також через наполягання керівництва Німеччини та Франції для росіян у ПАРЄ складається сприятлива ситуація. Тому сьогодні наша делегація опинилися у вкрай складній ситуації, фактично сам-на-сам із ворогом", – наголосив Володимир Ар’єв.

   Для того, "щоб Російська Федерація залишилася за дверима Парламентської Асамблеї, потрібний не тільки чіткий сигнал з Києва, але й повна мобілізація усіх дипломатичних каналів для протидії повернення Росії до ПАРЄ", – зазначив Ар’єв.

Понедельник 24 июня 2019

   Міністерство оборони України видало указ про скорочення понад тисячі медичних посад у військових шпиталях, про це заявила нардеп Оксана Корчинська під час години запитань до уряду в Раді, передає Depo.ua.

   “Звертаюся до Міністерства оборони. Про що думало міністерство оборони, Генеральний штаб, коли видали указ про скорочення понад тисячі медичних посад у військових шпиталях? За п’ять років вони прийняли понад 12 тисяч поранених. У нас щодня є поранені і травмовані. Ви збираєтеся скоротити ці посади на користь тилової служби. Ви розумієте, що це призведе до закриття низки лікувальних і реабілітаційних центрів? Ви зараз скоротите найкращих військових лікарів і медсестер нашої країни під час війни. Ви зруйнуєте наші можливість в порятунку військових в Україні. Прошу пояснення”, – сказала Корчинська.

   ЗЕєбіли у всій красі.

    22 червня 1941 року - початок масових розстрілів у в‘зницях Західної України, що тривали цілий кривавий тиждень! 
   На момент вибуху німецько-радянської війни львівські тюрми сбули переповнені. Наприклад, у тюрмі на Лонцького при ліміті 1500 осіб перебувало 3638 українських патріотів! 
   Розстріли розпочалися вранці 22 червня. Радянські кати використовували різні страхітливі способи страти. Згідно зі звітом начальника тюремного управління НКВД УРСР «Про евакуацію в’язнів з тюрем Західної України та інших областей УРСР» від 12.07.1941 року, у Львові протягом 22-28 червня 1941 знищено 2464 в’язнів
   У Львівській області розстріляно 4140 осіб. Спочатку убивали в’язнів пострілом у потилицю у спеціальній камері, а трупи вивозили за межі міста. До сьогодні ці місця не віднайдено. Фронт швидко наближався, і процес розстрілу «спростили». Одна розстрільна команда закидала в камеру гранати, а інша – добивала тих, хто вцілів. Тому останки людей були сильно понівечені. Спочатку мертвих виносили із камер і ховали у подвір’ях тюрем. Часто не встигали замести сліди. Близько 700 тіл було поховано у зовнішньому дворі тюрми на Лонцького у трьох ровах. 
   Знищували евакуйованих в’язнів і в центрально-східних областях України – у пересильних тюрмах Умані, Києва та Харкова. 
   Одне із масових знищень заарештованих відбулося на Тернопільщині (Заліщицька трагедія). Тоді з обох боків зруйнованого залізничного моста через Дністер пригнали 14 вагонів із в’язнями, в кожному з яких знаходилося від 50 до 70 людей. Вагони облили пальним, підпалили та скинули у ріку. Ніхто не вижив. 
   Радянська пропаганда приписала всі ці злочини нацистам
   Загалом у перші тижні війни в тюрмах Західної України було умертвлено близько 22 тисяч українських патріотів
   Світла пам‘ять!


   Вперше в історії військовий підрозділ країни, яка не є членом НАТО, пройшов сертифікацію SOF і має право залучатися до сил швидкого реагування  Північноатлантичного альянсу. Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Відповідним підрозділом в Україні став 140-й центр Сил спеціальних операцій ЗСУ, який проходив відповідні іспити в Литві від західних колег.

Сили швидкого реагування НАТО (СШР) були створені в 2002 році і складаються з сухопутних військ, повітряних і морських сил, а також військ спеціального призначення. Дані підрозділи готові до проведення операцій евакуації або реагування на кризові ситуації у всіх частинах світу. У разі виникнення значного військового конфлікту вони повинні стримувати ворога до підходу основних сил до 30 днів.

Рішення про застосування СШР приймає рада. Сухопутні сили СШР НАТО силою бригади здатні проводити операції вимушеного силового входу. Морські сили виконують роль ударної групи з авіаносцем. Повітряні сили здатні здійснювати до 200 щоденних вильотів. В операціях можуть використовувати спеціальні підрозділи.

Назад123...252627...394041Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены