<ћ≈“ј> - ”краина | Ѕлоги | ”крањнська
<META> - ”краина
»нтернет
–еестр
Ќовости
–ефераты
“овары
Ѕлоги
искать в блоге ѕритч≥ искать в постах/комментари€х пользовател€
јвторизаци€
Ћогин:
ѕароль:
 
#

 алендарь

 ќкт€брь 
ѕн
¬т
—р
„т
ѕт
—б
¬с
 
4
8
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

«аписи

—реда 15 ма€ 2019
—ообщение прочтено 64 раз
kotati | 2019-05-15 11:41:18

   як тут нам втирають, «еленський закликаЇ виборц≥в запам'€тати пр≥звища народних депутат≥в ¬ерховноњ –ади поточного скликанн€, €к≥ не виконали своњх об≥ц€нок ≥ не визначилис€ на пленарному зас≥данн≥ у в≥второк, 14 травн€, з датою ≥навгурац≥њ.

   ««апам'€тайте пр≥звища депутат≥в цього скликанн€. ≤ на наступних парламентських виборах - роб≥ть висновки. «робимо њх разом! », - написав в≥ртуальний ѕрезидент «еленський на своњй в≥ртуальн≥й стор≥нц≥ в соцмереж≥ Facebook у в≥второк.

   ѕостаЇ питанн€, в≥н що, також в≥ртуально звернувс€ до парламенту, оск≥льки в≥н сам туди не йде? „ому? “ому що не може. “ому що треба  призначити людей, €к≥ вже могли збирати депутат≥в, щоб провести голосуванн€. јле йому потр≥бно побудувати свою пол≥тичну силу, €коњ у нього не маЇ! ћало того, в≥н поводить себе, €к фейк! ¬≥н в≥ртуальний. “ут треба працювати, готуватис€, ну хоть щось д≥€ти! јле дл€ цього потр≥бен час, натхненн€, спроможн≥сть й розум, чого у нього вистачаЇ лише на в≥ртуальн≥ зверненн€ та заклики.

   «еленський реально н≥кого не закликаЇ. ¬≥н поки що не може… «амах на рубль, удар на коп≥йку.

   “ак що, пан≥ та панове, все €к завжди. Ќажаль!

    оли ми говоримо про реванш, то, в першу чергу, думаЇмо про прост≥р символ≥чного.

«несенн€ волонтерського намету в ’арков≥.

¬≥дкат декомун≥зац≥њ.

–уйнуванн€ новоњ символ≥ки.

Ќазви вулиць, шк≥льн≥ програми, пантеон героњв та антигероњв тощо.

    ћи виходимо з того, що реванш ‒ це т≥льки й лише руйнуванн€ символ≥чного контуру. 

“ого самого, що став з'€вл€тис€ п≥сл€ рос≥йського вторгненн€.

“ого самого, €ким крањна оточувала себе в пошуках в≥дпов≥д≥ на запитанн€ «де зак≥нчуютьс€ вони й де починаЇмос€ ми».

÷ього контуру не ≥снувало дес€тил≥тт€ми. ”крањна залишалас€ в рад€нськ≥й орб≥т≥ нав≥ть тод≥, коли —–—– припинив своЇ ≥снуванн€.

ƒл€ когось питанн€ ≥дентичност≥ були важливими.

    огось влаштовував статус-кво. «а≥ржав≥л≥ шестер≥нки стали провертатис€ лише п≥сл€ анекс≥њ та вторгненн€. ¬≥йна стала ударом деф≥брил€тора, змусивши давати в≥дпов≥д≥ на запитанн€, €к≥ було заведено вважати «неактуальними».

   ≤ тепер, коли ми розм≥рковуЇмо про «в≥дкат», то зводимо його опис до розмиванн€ символ≥чного частоколу. јле в тому й р≥ч, що «реванш» може мати куди б≥льше про€в≥в, ан≥ж ми звикли думати. “ому що прост≥р новоњ етики ц≥лком може всто€ти.

   —имвол≥чне ‒ за вс≥Їњ його нев≥дчутност≥ ‒ даЇ в≥дпов≥д≥ на запитанн€ ≥дентичност≥.

«’то ми?»

« им себе вважаЇмо?»

«ўо вважаЇмо нормою, а що ‒ њњ порушенн€м».

   ¬они можуть бути вторинними дл€ б≥льшост≥, але первинн≥ дл€ тих, хто звик виходити протестувати на вулиц≥. ѕр€ма спроба реваншу в ц≥й сфер≥ може мати занадто вибухонебезпечний потенц≥ал. ј тому не виключено, що нового «колективного “абачника» в коридорах влади ми не побачимо.

   Ќатом≥сть ми ц≥лком можемо ви€вити реванш в тих сферах, «революц≥йна Їмн≥сть» €ких на пор€док нижча.

Ќаприклад, в економ≥ц≥.

Ќацбанк.

«Ќафтогаз».

ƒецентрал≥зац≥€.

ћонетарна пол≥тика.

   ¬с≥ ц≥ сфери критично важлив≥ дл€ ст≥йкост≥ держави, але мають куди менше значенн€ дл€ обивател€. ѕросто тому, що складн≥ й незрозум≥л≥ дл€
„итать

   “€гнуть, зрозум≥ло, через можлив≥ достроков≥ вибори –ади, а також тому, що не хочуть «л€гати» п≥д «еленського, мовл€в, не треба на нас тиснути, записувати р≥зн≥ в≥део - ми, коли захочемо, тод≥ й проголосуЇмо. „астина пол≥тик≥в, старий ≥стебл≥шмент, не сприймають «еленського €к президента, ≥ тому хочуть тр≥шки поставити його на м≥сце, це очевидно.

   “ому в сьогодн≥ питанн€ про ≥навгурац≥ю розгл€не ком≥тет, а в четвер, ймов≥рно, будуть голосувати, ≥ най≥мов≥рн≥ше, проголосують за дату ≥навгурац≥њ - не ран≥ше 28 травн€, щоб убезпечити розпуск, або ж буде домовлен≥сть ≥з «еленським про те, що депутати проголосують за дату ≥навгурац≥њ, зручну йому, але –аду розпускати не будуть.

   ћабуть у них Ї бажанн€ зм≥нити виборчу систему, знизити до 3% прох≥дний бар'Їр, завести багато р≥зних фракц≥й ≥ зб≥льшити св≥й контроль, скаж≥мо так, над хаосом у менш структурованому парламент≥, тим самим не дати можлив≥сть «еленському сформувати б≥льш≥сть з двома або одним суб'Їктом, адже тод≥ вони будуть у програшн≥й ситуац≥њ. ÷е зрозум≥ло.

   √оловним союзником ¬олодимира «еленського зараз Ї величезна дов≥ра населенн€, €ку люди висловили, проголосувавши за нього. ≤ зараз в≥н може сказати, що хот≥в провести €к≥сн≥ зм≥ни, €ких вимагаЇ сусп≥льство, але ц≥ стар≥ пол≥тики не дають цього зробити. јле!

јле, тут не ст≥льки парламент не йде до нього, ск≥льки в≥н сам не йде до парламенту. Ќай≥мов≥рн≥ше, €кби у «еленського було бажанн€, в≥н би м≥г призначити людей, €к≥ вже могли збирати депутат≥в, щоб провести голосуванн€.

јле, в≥н не йде цим шл€хом, в≥н йде шл€хом виключно непубл≥чним, або вони ведуть переговори з власниками «акц≥й» основних пол≥тичних сил.

Ќасправд≥, сам «еленський не зац≥кавлений у дострокових парламентських виборах. ќск≥льки, в такому раз≥, йому потр≥бно свою пол≥тичну силу побудувати, треба п≥дготуватис€, а дл€ цього потр≥бен час, натхненн€, спроможност≥ й розум.

’оча сверб≥ж триваЇ, депутати поки не вийшли за рамки дозволеного – у них Ї 30 дн≥в, щоб призначити дату ≥навгурац≥њ, тому вони поки т€гнуть кота за хв≥ст.

Ќародн≥ обранц≥ в основному думають про контроль поток≥в, розпод≥л солодкого, смачного, жирного «пирога».

… меншою м≥рою њх хвилюЇ питанн€ загрози з боку –ос≥њ тощо, вони хочуть поб≥льше виторгувати дл€ себе, зокрема в питанн≥ ≥навгурац≥њ ≥ початку д≥€льност≥ новоњ команди.

јле, незважаючи на те, що шанси на достроков≥ вибори вже м≥зерно мал≥, в ”крањн≥ можливо все: €кщо Ї пол≥тична вол€, то можна «нагнути», використати потр≥бну аргументац≥ю, ≥, в принцип≥, њх провести. “обто не в≥дкидаЇтьс€ можлив≥сть проведенн€ дострокових вибор≥в. ¬одночас, €кщо ≥навгурац≥ю призначать на 28 травн€ - це трохи зменшуЇ шанси.

ќ така херн€, мал€та!

¬торник 14 ма€ 2019
—ообщение прочтено 49 раз
kotati | 2019-05-14 19:37:39

  XVII стол≥тт€:

1627 – наказ цар€ ћихайла з поданн€ ћосковського патр≥арха спалити в держав≥ вс≥ прим≥рники надрукованого в ”крањн≥ «”чительного ™вангел≥€»  ирила —тавровецького.
1690 – засудженн€ й анафема —обору –ѕ÷ на « ≥евск≥€ Ќовы€  ниги» ѕ. ћогили,  . —тавровецького, —. ѕолоцького, Ћ. Ѕарановича, ј. –адивиловського та ≥нших.
1696 – ухвала —ейму –еч≥ ѕосполитоњ про запровадженн€ польськоњ мови в судах ≥ установах ѕравобережноњ ”крањни.

XVIII стол≥тт€:

1720 – указ цар€ ћосков≥њ ѕетра ≤ про заборону книгодрукуванн€ украњнською мовою ≥ вилученн€ украњнських текст≥в з церковних книг.
1729 – наказ ѕетра ≤≤ переписати з украњнськоњ мови на рос≥йську мову вс≥ державн≥ постанови ≥ розпор€дженн€.
1731 – вимога ≥мператриц≥ јнни ≤ван≥вни вилучити книги старого украњнського друку, а «науки запроваджувати на власн≥й рос≥йськ≥й мов≥» (рос. науки вводить на собственном российском €зыке). ” таЇмн≥й ≥нструкц≥њ правителев≥ ”крањни кн€зю ќ. Ўаховському 1734 р. наказала вс≥л€ко перешкоджати украњнц€м одружуватис€ з пол€ками та б≥лорусами, «а побуждать их и искусным образом приводить в свойство с великоросами».
...
„итать

—ообщение прочтено 795 раз
kotati | 2019-05-14 16:10:38

"«давалос€, що вс≥ сили пекла з≥бралис€, щоб не допустити прийн€тт€ закону про мову. јле вони з≥ткнулис€ з великою волею украњнського народу ≥ вони побачили профес≥йну, злагоджену роботу ус≥Їњ команди, €ка працювала над законом. я хочу попередити вс≥х тих, хто сьогодн≥ думаЇ, що пол≥тична кон'юнктура зм≥нилас€ ≥ хто погрожуЇ нам судами ≥ скасуванн€м цього закону. ѕослухайте мене уважно! як т≥льки ви торкнетес€ ≥ спробуЇте робити рев≥з≥ю чи закону про мову чи декомун≥зац≥њ чи питанн€ церкви, ви в≥дчуЇте весь гн≥в украњнського народу", - сказав ѕаруб≥й перед п≥дписанн€м закону.

ћи ¬∆≈ це зробили!

ћова ћаЇ «наченн€!

—лава ”крањн≥!

ѕаруб≥й п≥дписав мовний закон

ѕаруб≥й п≥дписав мовний закон

    »ѓ¬. 14 травн€. ”ЌЌ. √олова ¬ерховноњ –ади ”крањни јндр≥й ѕаруб≥й 

п≥дписав закон про забезпеченн€ функц≥онуванн€ украњнськоњ мови €к державноњ 

п≥д час зас≥данн€ парламенту, передаЇ кореспондент ”ЌЌ.

   “Ќев≥дкладно п≥дписую закон про забезпеченн€ функц≥онуванн€ украњнськоњ мови €к державноњ”, — наголосив ѕаруб≥й.

ѕри цьому в≥н за€вив, що нев≥дкладно передаЇ через јпарат ¬–” дл€ п≥дпису ѕрезидентов≥ ”крањни.

—ообщение прочтено 55 раз
kotati | 2019-05-14 08:48:34

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Светлани ÐШÐ ;²&ET H;°&ET H;½ Ð&cedi l;Ñ ˆÐ ;¸&E TH;½ ;Ð&fra c34;&Ntild e;—.

   —лава ”крањн≥! Ўановне панство, нещодавно почитав коп≥ю ст≥нограми зустр≥ч≥ кандидата в президенти ¬.«еленськго з командуванн€м «— ”крањни. ¬иношу њњ на ваш розсуд. ” мене залишилис€ т≥льки так≥ слова за €к≥ мене обов'€зково забан€ть!

   ... — одной стороны - ¬.«еленский со своими экспертами, с другой - Ќ√Ў, командующий ќќ— и командующие родов и видов войск.

ћуженко: яка стратег≥€ веденн€ бойових д≥й предбачаЇтьс€ ¬ами, €кщо ¬и станете ¬ерховним √оловнокомандувачем?

«еленський: ¬ принципе правильно. ¬от там значит по поводу он сказал смотрите вообще вс€ эта военна€ истори€ здесь потому что стратеги€ дл€ того чтобы. ѕравда вам кто-то там популистически щаз за€вил шо нужно отвоевывть, война, война значит ну и где там э... смотри как только и нас всех устраивает. Ќас всех устраивает.

Ќаев: Ёэээ...

«абродский:  онцепци€ применени€ ƒЎ¬ будет измен€тьс€?

«еленський: “о есть моЄ мнение, что ƒЎ¬ нужно э... вы правильно совершенно правильно сказали когда это не просто военные, когда мы понимаем чем занимаетс€ десантник ничего страшного пусть будет ƒЎ¬.

Ћунев: —илы —пециальных ќпераций, созданные дл€ решени€ сложных и узкоспециализированных задач в услови€х гибридной войны...

«еленський: я бы сейчас неплохо € просто очень боюсь такие вещи вообще трогать это как труханул грушу и всЄ посыпалось, понимаете? ћне кажетс€ если сегодн€ это ваше ——ќ по большому счЄту, это же то о чЄм мы говорили там дл€ каких-то задач, ну так а что такое ——ќ тогда, ——ќ ну пускай это пусть оно работает, пусть оно хочет быть здесь и эти все люди, что важно они же воюют в ”краине вот же самое главное.
ѕоэтому € бы эту сферу и не только эту но очень много особенно всЄ, что св€занно с ——ќ € бы их не мучил и не обращал бы внимание зачем они вообще нужны.

ћуженко: ”правление войсками в современной войне предполагает...

«еленський (перебуваючи ћуженка): Ќе тот уровень управлени€ э... не то нету то о чЄм мы говорили э... переход€ в то, что бы мы делали в ту часть у вас же много вопросов когда э... просто когда будет у нас легко воевать, когда всЄ будет он-ла- он-лайн, когда то мы очень хотим сделать электронную войну

Ќаев: ... электронную войну?!...

¬оронченко: “овариш≥ оф≥цери, € п≥шов.

«еленський: “о есть - поплыл? ’аха. ¬ы ж мор€к?

¬оронченко: »менно пошел. ѕлавает... ааа, ладно.

Ћунев: я з ¬ами.

«абродский: ј € додивлюс€, не кожного дн€ таке показують...

Ќаев (встает): Ќа данный момент ситуаци€ в зоне проведенн€ ќперац≥њ ќб'Їднаних —ил...

«еленський: (перебивает Ќаева): ¬от вы скока раз были в ј“ќ?

Ќаев:  омандую ќќ— с весны две тыс€чи восем...

«еленський:
„итать

ѕонедельник 13 ма€ 2019
    ќт див≥тьс€, €ка картина вже, хоча зел€ формально ще не вступив на посаду

   1) зм≥ набрали в рота води та н≥€коњ корупц≥њ €ка г≥рша за в≥йну - вже не ≥снуЇ. ÷е попри те, що лунають заклики до нового розграбунку арм≥њ. 

   2) "команда" каже про списанн€ 7млрд боргу по ™—¬ фопам, а на справд≥ немаЇ н≥€ких 7млрд, Ї що найб≥льше 2млрд. “обто проф≥т дл€ "команди" - €кихось 5 млрд грн

   3) задекларували боротьбу з фопами. ѕередаю палки в≥танн€ ≤“ галуз≥ у першу чергу. 

   4) ™— не хоче вводити санкц≥њ проти –‘ за паспорти в ќ–ƒЋќ, жодноњ за€ви з цього приводу в≥д "команди". 

   5) —Ўј каже що в оточенн≥ президента Ї вороги д≥ючого президента —Ўј. 

   6) по вс≥х фронтах зникають нав≥ть нат€ки що в ”крањн≥ в≥йна, ≥ веде в≥йну проти нас - рф, а ми маЇмо захищатис€.

≤ тому не буде н≥чого доброго дл€ ”крањни найближч≥ роки. ѕитанн€ стоњть т≥льки на ск≥льки погано буде, та чи зможемо ми залишитис€ суб'Їктними та у поточних кордонах.

   ≈ра б≥дност≥ ск≥нчилас€. ≈ра грабунку розпочалас€.

   јле!

—ообщение прочтено 30 раз
kotati | 2019-05-13 10:01:49

190513 Stratfor

   ћосква стр≥мко втрачаЇ доходи в≥д продажу зброњ й здатн≥сть конкурувати з ≥ншими експортерами.

ќборонна промислов≥сть –ос≥њ постала сам на сам з великим ворогом, але це не ≥ноземна в≥йськова сила.  ремль прагне модерн≥зувати вс≥ г≥лки рос≥йськоњ арм≥њ. јле оборонна ≥ндустр≥€ крањни ледве зводить к≥нц≥ з к≥нц€ми через скороченн€ масштаб≥в замовлень, а також через нестачу висококвал≥ф≥кованих кадр≥в ≥ обмежен≥ технолог≥чн≥ можливост≥.

ѕро це йдетьс€ у зв≥т≥ приватноњ анал≥тично-розв≥дувальноњ компан≥њ Stratfor. «г≥дно з≥ св≥жими даними, продуктивн≥сть рос≥йського аерокосм≥чного сектору стр≥мко падаЇ. ” 2018 роц≥, прим≥ром, виробники ав≥ац≥йного сектору випустили на 13,5% продукц≥њ менше, н≥ж роком ран≥ше. ≤ це пад≥нн€ продовжилос€ у 2019-му. «а перш≥ два м≥с€ц≥ поточного року аерокосм≥чне виробництво скоротилос€ на 48% у пор≥вн€нн≥ з аналог≥чним пер≥одом у 2018-му.

—короченн€ оборонного виробництва в –ос≥њ ставить п≥д сумн≥в њњ конкуренту спроможн≥сть у цьому пол≥ загалом. якщо ћосква д≥йсно хоче виставл€ти себе €к в≥йськову силу в довгостроков≥й перспектив≥, тод≥ дл€ нењ здоров’€ сектору – це вже велика проблема. ¬≥це-прем’Їр-м≥н≥стр –‘ ёр≥й Ѕорисов пов’€зав скороченн€ виробництва з тимчасовим спов≥льненн€м замовлень на виробництво в≥йськових систем. јле Stratfor пише, що занепад – не тимчасове €вище. Ќасправд≥, ситуац≥€ стане нав≥ть г≥ршою у майбутньому.

ѕад≥нн€ ц≥н на нафту опустила –ос≥ю нижче нав≥ть м≥н≥мального бажаного р≥вн€ доход≥в. ÷е змусило њњ скоротити витрати на арм≥ю €краз тод≥, коли рос≥йськ≥ виробники озброЇнь втрачають конкурентну спроможн≥сть на м≥жнародному ринку. –азом ц≥ фактори подбають про те, щоб рос≥йськ≥й оборонн≥й промисловост≥ було важко виборсатис€ з≥ свого скрутного становища.

Stratfor зауважуЇ, що похмурий стан виробник≥в зброњ гостро контрастують з тим, €к –ос≥€ часто намагаЇтьс€ нал€кати св≥т сенсац≥йними новими зразками. Ќасправд≥ ж лише к≥лька з роздутих зразк≥в змогли привабити покупц≥в. Ѕ≥льш≥сть рос≥йських розробок лишаютьс€ на р≥вн≥ прототип≥в. –ос≥€ зробила пр≥оритетом розробку важкого озброЇнн€ на зразок м≥жконтинентальних бал≥стичних ракет «—армат». ќск≥льки так≥ зразки мають ключове стратег≥чне значенн€ дл€ загальноњ в≥йськовоњ позиц≥њ крањни. ќднак, ћосква або не змогла розвивати ≥нш≥ програми, або ж запустила њх у дуже обмежених масштабах.

ѕ≥д тиском скороченн€ державного бюджету  ремль нав≥ть почав зменшувати ф≥нансуванн€ на оборону з 2017 року. ≤ це сильний ≥ндикатор того, що попри бажанн€ модерн≥зувати арм≥ю, –ос≥€ постала з ф≥нансовими викликами, €к≥ нищать њњ амб≥ц≥њ.

ќбвал м≥жнародних ц≥н на нафту у 2014 роц≥ вдарив доходах –ос≥њ. Ќин≥ ж рос≥йськ≥ нафтов≥ доходи зростають. јле крањна дос≥ не змогла позбутис€ тих насл≥дк≥в, €к≥ спричинив обвал ц≥н. ќкр≥м того, низьк≥ податки й зах≥дн≥ санкц≥њ через рос≥йську в≥йну проти ”крањни скоротили доступний ф≥нансовий пул дл€ в≥йськових планувальник≥в ћоскви.


„итать

Ќазад123...2526272829¬перед | ”казать страницу
ѕоиск:
»нформаци€ќбщениеЅизнесƒосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстна€ реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> ¬се права защищены