<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
4
5
7
8
9
10
13
14
15
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Записи

Среда 22 мая 2019
Сообщение прочтено 45 раз
kotati | 2019-05-22 15:47:26

   Это становится обычным делом нашей обыденности в переписках между близкими товарищами, которые заняли противоположные политико-этические взгляды. 

   Тут либо враг, либо инфаркт!

Сообщение прочтено 299 раз
kotati | 2019-05-22 15:18:24

   Референдуми — улюблений інструмент харизматичних лідерів для просування потрібних їм рішень в обхід інститутів!

   Найбільш приголомшливою новиною в переліку приголомшливих новин останніх днів стала заява нового глави адміністрації президента Андрія Богдана про те, що команда Зеленського або сам Зеленський планують провести референдум на тему мирних домовленостей з Росією.

   Тобто фактично озвучив план капітуляції, коли на референдумі народ України сам проголосує за план Путіна-Медведчука. Просто тому, що будь-який інший швидкий мир з Росією зараз неможливий. Росії він не потрібен. У будь-якій короткостроковій перспективі. А отже, може бути реалізований тільки план Медведчука, який транслює бажання Путіна ще з 2014 року — автономія, читай федералізація, для окупованих областей, які зможуть впливати на зовнішню політику України.

   Це не торгівля людьми або територіями. Ні. Це торгівля суверенітетом.

   І референдуми — улюблений інструмент харизматичних лідерів для просування потрібних їм рішень в обхід інститутів. Будь-який харизматичний лідер ламає інститути. І займається популізмом. Це неминуче. Як і наслідки правління такого лідера. Доведено Венесуелою.

   Головне питання — навіщо вони це роблять? Все просто — їм потрібні гроші.

   В Україні завжди було два варіанти, звідки брати гроші. Захід або Росія.

   Захід дає гроші тільки в обмін реформи. І намагається за вуха втягнути в цивілізацію.

   Росія дає гроші в обмін на відсутність реформ. Щоб Україна нікуди не поділася від неї.

   До 2014 року цей цикл працював постійно. З 2014 року, з об'єктивних причин, це стало неможливо. Останні 3 млрд доларів взяв Янукович, перед тим як втік. І Україна виявилася залежна від західних кредитів і змушена була почати робити реформи. Болючі реформи. Не тільки для населення. Але і для олігархів. І тепер, на даний момент, будь-яка українська влада залежна від Заходу. Тому що потрібні гроші. І Захід вимагає прикривати схеми, підтримує Прозорро, імплементує боротьбу з корупцією.

   І зараз Захід вимагає продовжувати реформи.

   І не дає відкочувати реформи.

   І це є головною проблемою нового олігарха №1 — Коломойського.

   Тому що його мета — захистити свої активи.

   І для цього потрібно визнати націоналізацію Приватбанку незаконною.

   Але колективний
Читать

   Верховна Рада відмовилася включити до порядку денного подані Зеленським законопроекти про зміну виборчої системи на виборах до парламенту, а також системи закупівель в період виборів.

   Крім того, альтернативний виборчий законопроект, поданий групою депутатів, також не було включено до порядку денного позачергового засідання.

   Очікування, що депутати змінять систему проведення парламентських виборів, виключивши з неї мажоритарну складову і знизивши до 3% поріг для проходу до парламенту, були марними.., поки що.

   Після цього перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко оголосила про вихід кількох нардепів з фракції "Блоку Петра Порошенка".

   "Таким чином, позачергове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую закритим", - заявив спікер Андрій Парубій.

   Наступного разу в сесійній залі депутати зберуться 28 травня о 10-й годині.

Сообщение прочтено 38 раз
kotati | 2019-05-22 13:51:14

   25.02.2019 Зеленський видає: "Кому подобаеться, коли Президент призначає на посаду свого кума або близького друга? Чому так відбувається вже 28 років?" 

   21.05.2019: 3еленський призначив на головні посади своїх бізнес-партнерів, друзів та адвокатів. Smile

   А їм нада! Їм треба дуже поспішати. 

   Щоб їхні анабіозні виборці не встигли отямитися і зрозуміти, як їх наї…али/обманули. 

   Щоб їхні щасливо задурені виборці пішли знову на дільниці, як вівці на заклання, і дали їм вже абсолютний карт-бланш.

   Щоб від імені оцієї більшості, виведеною віковою негативною селекцією, гратися в свої ігри, які не мають нічого спільного з інтересами країни і держави.

   А для інших у них є купа сценаріїв і кіно! В АП прийшли ті, хто вміють їх писати і знімати. Тому не важливо, що відбувається в житті – важливо, як про це показує 1+1. Споживайте тележуйку, не вперш отримувати хйуку.

   Ну що, пристебнули ремені? Хоча, можна і не пристебувати – навряд чи злетимо

   Бо які польоти

   В країні ідіотів?

   Народжені плазувати, 

   Неспроможні все ж літати!

Сообщение прочтено 102 раз
kotati | 2019-05-22 08:09:12
Ð šÐ ;°&Nti lde;€ Ñ&# 130;Ð& cedil;Ð ;½& ETH;º Ð&cedi l;  по запросу День Миколи Ч ;Ñ& #131;Ð ´&ET H;¾ Ñ&# 130;Ð& sup2;Ð ¾&N tilde; 8;Ñ †&Nti lde;

    Згідно православним традиціям 22 травня відзначається свято святителя Миколая Чудотворця, в народі це свято називають Микола Літній.

   У році цілих два великих свята, присвячених святому Миколаю, взимку, 19 грудня – улюблене і дорослими, і дітьми День Святого Миколая, і влітку – 22 травня. Веснянесвято, присвячене святому, здавна має безліч назв: Микола Чудотворець, Микола річний, Микола весняний, Микола з теплом, Травний день, Микола милостивий, морський.

   Святий Миколай дуже шанований святий у християн всього світу. Люди здавна вірять, що він опікується і допомагає всім мандрівникам, тим, хто знаходиться далеко від будинку, морякам і, звичайно, дітям.

   Кожен на Миколу намагався одягнутися в чистий, святковий одяг, здавна українці дуже любили і з великою повагою ставилися до Миколи Угодника. Знали, що цей святий більше всіх наближений до Господа і може виконувати прохання людей.

   На Миколая не можна відмовляти нікому, хто попросить вас про допомогу, інакше за відмову допомогти нужденним, 7 років сім’я терпітиме злидні і лиха.

   У цей день вітається будь-яка праця: по дому, по господарству, в саду і городі.

   Господині в цей день намагалися навести і порядок в будинку, з самого ранку бралися за генеральне прибирання, тому що святий не любить безладу.

   До дня святого Миколая намагалися віддати всі борги, інакше вважалося, що не буде фінансової удачі весь рік.

   Хороша прикмета, якщо на Миколу йде дощ.

   Ранкова роса на Миколая вважається цілющою, нею намагаються вмитися для краси і здоров’я, походити по траві босоніж.

   З давніх-давен вважається, що святий Миколай протегує закоханим, тому молодята і ті, хто збирався грати весілля просили захисту і допомоги у святого. Незаміжні дівчата ворожили на судженого в це свято і просили Угодника послати їм хорошого жениха, доброго і вірного чоловіка, щасливе сімейне життя і діток.

   У цей день була заборона брати в руки ножиці, і зараз існує прикмета не стригти на Миколая.

Вторник 21 мая 2019

   У лісовому урочищі Сандармох убили 300 українців.

   Їх, роздягнутих до білизни, з кляпом у роті уночі вивозили на розстрільний полігон… 

   Ставили на коліна і приставляли дуло до потилиці. 

   Так в російській Карелії винищували еліту українства. Найяскравіших. Найталановитіших. Волелюбних. Цвіт нації.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

   27 жовтня 1937-го в лісовому урочищі Сандармох почалися масові розстріли в’язнів. У рапорті штатного ката-капітана Держбезпеки Матвеєва: “Приговор в отношении осужденных мною приведен в исполнение в отношении тысячи сто одиннадцати человек”. Серед них – тіла 300 українців. 

   Розстріляне українське відродження. Серед жертв – Микола Куліш, Микола Зеров, Лесь Курбас, Марко Вороний, Валер’ян Підмогильний, племінник Грушевського, професор історії Сергій Грушевський, письменник і міністр освіти УНР Антін Крушельницький з обома своїми синами. А ще – письменники, журналісти, військовики, священики…

   Вони ще могли народити дітей. Навчити своїх і дітей інших. І збудувати зовсім іншу Україну. Ніж та – зросійщена і пригнічена, яку отримали ми після 74 років Радянського Союзу. 

   Саме цього боявся Кремль тоді у 1937-му і, як бачимо, і тепер.

Джерело: tsn.ua

 

   У понеділок, 20 травня, члени Ради Безпеки ООН проголосували проти проведення засідання, ініційованого делегацією РФ щодо українського “мовного закону”.

Відповідне процедурне рішення було ухвалене на самому початку засідання. 

“Ми протестуємо проти проведення цього засідання та закликаємо інших членів проголосувати проти ухвалення його порядку денного”, - заявив постійний представник Франції при ООН Франсуа Делатр.

Делатр пояснив, що ухвалений 25 квітня закон не може ставитися на один рівень з важкою гуманітарною ситуацією на Донбасі. Він вважає, що Росія спеціально ініціювала це засідання спеціально у день інавгурації нового Президента України, аби використати Раду Безпеки для своїх цілей.

Його слова підтримав представник Німеччини при ООН Крістоф Хойзген та заступник постпреда США Джонатан Коен, постпред Польщі при ООН. Представник Росії Василій Небензя не погодився з колегами за столом та переконував, що український закон про мову пов’язаний з Мінськими домовленостями.

На голосування було поставлене процедурне питання щодо проведення засідання, і проти його ухвалення проголосували 6 держав-членів, за - лише 5, 4 - утрималися. Засідання було скасоване за відсутністю рішення про ухвалення його процедури. 

Сообщение прочтено 38 раз
kotati | 2019-05-21 08:56:40

   The country’s new leader will swap entertainment for high office tomorrow, but serious challenges await the comic actor

   Peter Conradi, Kiev
Volodymyr Zelensky stars as Napoleon in a 2012 highlight from his previous career as a comic actor
Volodymyr Zelensky stars as Napoleon in a 2012 highlight from his previous career as a comic actorUNIAN

   When the comic actor due to be inaugurated tomorrow as Ukraine’s president set out to choose the public face of his new administration, he did so in typically unorthodox style: through a message on social media.

   More than 3,000 people applied for the job of Volodymyr Zelensky’s spokesman. “The top 50 candidates have been asked to send in videos of themselves,” said Olga Rudenko, who works in the marketing department of Kvartal 95, Zelensky’s television production company, and is helping to select the winner. “We have to watch them all, pick the best 10 and show them to him.”

   Other posts in government may be filled in the same way.

   Zelensky, 41, a political novice who won 73% of the vote in last month’s second-round…

Понедельник 20 мая 2019
Сообщение прочтено 115 раз
kotati | 2019-05-20 11:19:51
NASA хочет создать альтернативу авиатопливу

   Иллинойский университет анонсировал проект по разработке системы криогенных водородных топливных элементов для питания электрических самолётов. Её созданием для NASA займётся центр CHEETA, который изучит технологию, необходимую для создания практически полностью электрической платформы для замены традиционных силовых установок на ископаемом топливе. Сумма контракта составляет $6 млн.

CHEETA – это консорциум из восьми учреждений, в который, помимо нескольких университетов, также входят Исследовательская лаборатория ВВС США, подразделения Boeing Research and Technology и General Electric Global Research. Несмотря на то, что проект находится на ранней стадии разработки, исследователи имеют чёткое представление о будущей технологии и её потенциале.

В качестве основы для накопления энергии в новой платформе учёные планируют использовать криогенный жидкий водород.

«Химическая энергия водорода преобразуется в электрическую энергию с помощью ряда топливных элементов, которые приводят в действие ультраэффективную электрическую силовую установку. Требования к водородной системе при низких температурах также позволяют добиться сверхпроводимости и использования высокомощных силовых установок», – отметил Филипп Анселл (Phillip Ansell), главный исследователь проекта.

Это похоже на то, как работает магнитно-резонансная томография (МРТ), но необходимые системы электропривода ещё не существуют, а методы интеграции технологии электрических силовых установок в авиационную платформу ещё недостаточно эффективны. Данный проект направлен как раз на решение этой проблемы.

190520 Nayev

   Сергій Наєв, заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, ще донедавна - командувач операції Об’єднаних сил, розповів чи вірить він у реалістичність миротворчої місії на Донбасі, скільки українських військових потрапило в полон бойовиків за час ООС, чи зустрічався він з представниками команди новообраного Президента України Володимира Зеленського, що таке небойові втрати і чи зупинена контрабанда через лінію розмежування.

 - Пане Сергію, Вас вже неодноразово питали про причини звільнення з посади командувача Об’єднаних сил і офіційна версія – це ротація. Чи є нормативні акти, які чітко регламентують це питання, чи все ж таки політика тут також присутня?

- Мене було звільнено з посади у зв’язку з ротацією за пропозицією військового керівництва. Питання щодо командування Об’єднаних сил регламентуються законом "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях". Відповідно до цього документу, командувач Об’єднаних сил призначається і звільняється Президентом України за поданням начальника Генштабу ЗСУ.

 - Чи правильно я розумію, що автоматично ротація все ж не відбувається після року служби на посаді?

 - Якби не було подання, то не було б і прийнято рішення.

 - Чи буде новопризначений командувач ОС так само звільнений через рік у зв’язку з ротацією?

 - Новопризначений командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сирський буде виконувати обов’язки до того часу, поки не буде прийняте інше рішення керівництвом держави та Збройних сил України. І я бажаю йому успіхів і сил на цій посаді.

 - Ваша заява про те, що Об’єднані сили можуть блискавично звільнити окуповані території і дійти до кордону з РФ, наробила багато галасу. Поясніть, що ви мали на увазі, адже північний сусід навряд чи спостерігав би за цим осторонь, і такий наступ міг би призвести до великих втрат?

 - Звісно, що викладена журналістом не в повному обсязі інформація викликає запитання. В інтерв’ю, яке я дав та яке було оприлюднене 12 травня, журналіст не вказав один важливий момент, який ми з ним попередньо досить чітко обговорювали. А саме те, що Об’єднані сили здатні виконати завдання зі звільнення окупованих територій у дуже короткий строк, якщо будуть створені умови, за яких Російська Федерація зі свого боку не буде втручатись у хід військових дій. Виключно лише за цієї умови. Я дуже добре розумію, про що говорю, бо 16 березня 2018 року під час мого призначення на посаду командувача Об’єднаних сил керівництвом було поставлено чітке завдання: зміцнити Об’єднані сили настільки, щоб вони були не тільки обороноздатні, а й спроможні звільнити тимчасово окуповані території. І це завдання виконано. Сьогодні Об’єднані сили - це вагомий аргумент в руках керівництва держави під час діалогу
Читать

Назад123...353637...394041Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены