<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 24 мая 2019

   Прихильники Володимира Зеленського вирішили його підтримати і створили на офіційному сайті президента десяток петицій про скасування зареєстрованої раніше петиції про його відставку.

   Станом на ранок 24 травня таких прохань зареєстровано 13 штук.

   Однак навіть загальна сума їхніх голосів менша, ніж у петиції про відставку Зеленського, яка була створена 22 травня. Станом на 07:30 п'ятниці за неї проголосували вже близько 41,5 тисяч українців!

   А на 10:30 - 45 252
   Як відомо, для розгляду петиції її мають підписати не менше 25 тисяч осіб протягом 3 місяців.

 

 

Петиція проти петиції: прихильники Зеленського заспамили сайт президента

Петиція проти петиції: прихильники Зеленського заспамили сайт президента

Петиція проти петиції: прихильники Зеленського заспамили сайт президента

Петиція проти петиції: прихильники Зеленського заспамили сайт президента

Четверг 23 мая 2019
Дата оприлюднення: 22 травня 2019. Набрано голосів 18258 з 25000 необхідних!
№22/053360-еп

   Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. 
   Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. 
   І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!

 

Среда 22 мая 2019

   Елена Зеркаль, один из опытнейших юристов и дипломатов, которая руководила работой группы украинских специалистов в международных судах против страны-террориста - отказалась принимать участие в фарсе, который комик называет Администрацией Президента.

   Как известно, вчера появился указ о назначении Елены Зеркаль  на должность зам.главы АП по внешнеполитическому направлению. Но так как Зеркаль не поставили в известность о том, что  АП станет сборищем дружбанов и кукловодов комика, а не реально действующим учреждением работающим на благо государства, то единственный вменяемый человек и специалист среди шоблы окружающей комика, приняла очевидное решение - не участвовать в этом фарсе

   Так что поздравляю нас всех, позиция Украины в судах висит в воздухе - это и иски в Гааге по оккупации, по захвату моряков и другие. Возможно Зеркаль согласится работать Уполномоченным по международным судам, понимая важность этой работы, но уж явно не в структуре, где ее начальством станут люстрированные чиновники Януковчиа и посипаки Коломойского

   Вырисовывается интересная ситуация, Зеркаль это внешняя политика, которая тесно координируется с нашими союзниками - прежде всего с США. Если вспомнить про информацию о том, что Волкер общался с Зеленским и просил его не назначать посипаку Коломойского на должность главы АП, то вероятно Зеркаль дала предварительное согласие потому, что комик уверял ее в том, что Богдан не будет ее руководителем. Но когда Коломойский приказал свеой шестерке (он же таки Шестой) поставить Богдана главой АП, комик естественно подчинился, никого не предупредив. Получается, комик просто обманул Зеркаль. Получается, комик не только ссыкло, а и брехло.

Сообщение прочтено 52 раз
kotati | 2019-05-22 15:47:26

   Это становится обычным делом нашей обыденности в переписках между близкими товарищами, которые заняли противоположные политико-этические взгляды. 

   Тут либо враг, либо инфаркт!

Сообщение прочтено 353 раз
kotati | 2019-05-22 15:18:24

   Референдуми — улюблений інструмент харизматичних лідерів для просування потрібних їм рішень в обхід інститутів!

   Найбільш приголомшливою новиною в переліку приголомшливих новин останніх днів стала заява нового глави адміністрації президента Андрія Богдана про те, що команда Зеленського або сам Зеленський планують провести референдум на тему мирних домовленостей з Росією.

   Тобто фактично озвучив план капітуляції, коли на референдумі народ України сам проголосує за план Путіна-Медведчука. Просто тому, що будь-який інший швидкий мир з Росією зараз неможливий. Росії він не потрібен. У будь-якій короткостроковій перспективі. А отже, може бути реалізований тільки план Медведчука, який транслює бажання Путіна ще з 2014 року — автономія, читай федералізація, для окупованих областей, які зможуть впливати на зовнішню політику України.

   Це не торгівля людьми або територіями. Ні. Це торгівля суверенітетом.

   І референдуми — улюблений інструмент харизматичних лідерів для просування потрібних їм рішень в обхід інститутів. Будь-який харизматичний лідер ламає інститути. І займається популізмом. Це неминуче. Як і наслідки правління такого лідера. Доведено Венесуелою.

   Головне питання — навіщо вони це роблять? Все просто — їм потрібні гроші.

   В Україні завжди було два варіанти, звідки брати гроші. Захід або Росія.

   Захід дає гроші тільки в обмін реформи. І намагається за вуха втягнути в цивілізацію.

   Росія дає гроші в обмін на відсутність реформ. Щоб Україна нікуди не поділася від неї.

   До 2014 року цей цикл працював постійно. З 2014 року, з об'єктивних причин, це стало неможливо. Останні 3 млрд доларів взяв Янукович, перед тим як втік. І Україна виявилася залежна від західних кредитів і змушена була почати робити реформи. Болючі реформи. Не тільки для населення. Але і для олігархів. І тепер, на даний момент, будь-яка українська влада залежна від Заходу. Тому що потрібні гроші. І Захід вимагає прикривати схеми, підтримує Прозорро, імплементує боротьбу з корупцією.

   І зараз Захід вимагає продовжувати реформи.

   І не дає відкочувати реформи.

   І це є головною проблемою нового олігарха №1 — Коломойського.

   Тому що його мета — захистити свої активи.

   І для цього потрібно визнати націоналізацію Приватбанку незаконною.

   Але колективний
Читать

   Верховна Рада відмовилася включити до порядку денного подані Зеленським законопроекти про зміну виборчої системи на виборах до парламенту, а також системи закупівель в період виборів.

   Крім того, альтернативний виборчий законопроект, поданий групою депутатів, також не було включено до порядку денного позачергового засідання.

   Очікування, що депутати змінять систему проведення парламентських виборів, виключивши з неї мажоритарну складову і знизивши до 3% поріг для проходу до парламенту, були марними.., поки що.

   Після цього перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко оголосила про вихід кількох нардепів з фракції "Блоку Петра Порошенка".

   "Таким чином, позачергове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую закритим", - заявив спікер Андрій Парубій.

   Наступного разу в сесійній залі депутати зберуться 28 травня о 10-й годині.

Сообщение прочтено 44 раз
kotati | 2019-05-22 13:51:14

   25.02.2019 Зеленський видає: "Кому подобаеться, коли Президент призначає на посаду свого кума або близького друга? Чому так відбувається вже 28 років?" 

   21.05.2019: 3еленський призначив на головні посади своїх бізнес-партнерів, друзів та адвокатів. Smile

   А їм нада! Їм треба дуже поспішати. 

   Щоб їхні анабіозні виборці не встигли отямитися і зрозуміти, як їх наї…али/обманули. 

   Щоб їхні щасливо задурені виборці пішли знову на дільниці, як вівці на заклання, і дали їм вже абсолютний карт-бланш.

   Щоб від імені оцієї більшості, виведеною віковою негативною селекцією, гратися в свої ігри, які не мають нічого спільного з інтересами країни і держави.

   А для інших у них є купа сценаріїв і кіно! В АП прийшли ті, хто вміють їх писати і знімати. Тому не важливо, що відбувається в житті – важливо, як про це показує 1+1. Споживайте тележуйку, не вперш отримувати хйуку.

   Ну що, пристебнули ремені? Хоча, можна і не пристебувати – навряд чи злетимо

   Бо які польоти

   В країні ідіотів?

   Народжені плазувати, 

   Неспроможні все ж літати!

Сообщение прочтено 123 раз
kotati | 2019-05-22 08:09:12
Ð šÐ ;°&Nti lde;€ Ñ&# 130;Ð& cedil;Ð ;½& ETH;º Ð&cedi l;  по запросу День Миколи Ч ;Ñ& #131;Ð ´&ET H;¾ Ñ&# 130;Ð& sup2;Ð ¾&N tilde; 8;Ñ †&Nti lde;

    Згідно православним традиціям 22 травня відзначається свято святителя Миколая Чудотворця, в народі це свято називають Микола Літній.

   У році цілих два великих свята, присвячених святому Миколаю, взимку, 19 грудня – улюблене і дорослими, і дітьми День Святого Миколая, і влітку – 22 травня. Веснянесвято, присвячене святому, здавна має безліч назв: Микола Чудотворець, Микола річний, Микола весняний, Микола з теплом, Травний день, Микола милостивий, морський.

   Святий Миколай дуже шанований святий у християн всього світу. Люди здавна вірять, що він опікується і допомагає всім мандрівникам, тим, хто знаходиться далеко від будинку, морякам і, звичайно, дітям.

   Кожен на Миколу намагався одягнутися в чистий, святковий одяг, здавна українці дуже любили і з великою повагою ставилися до Миколи Угодника. Знали, що цей святий більше всіх наближений до Господа і може виконувати прохання людей.

   На Миколая не можна відмовляти нікому, хто попросить вас про допомогу, інакше за відмову допомогти нужденним, 7 років сім’я терпітиме злидні і лиха.

   У цей день вітається будь-яка праця: по дому, по господарству, в саду і городі.

   Господині в цей день намагалися навести і порядок в будинку, з самого ранку бралися за генеральне прибирання, тому що святий не любить безладу.

   До дня святого Миколая намагалися віддати всі борги, інакше вважалося, що не буде фінансової удачі весь рік.

   Хороша прикмета, якщо на Миколу йде дощ.

   Ранкова роса на Миколая вважається цілющою, нею намагаються вмитися для краси і здоров’я, походити по траві босоніж.

   З давніх-давен вважається, що святий Миколай протегує закоханим, тому молодята і ті, хто збирався грати весілля просили захисту і допомоги у святого. Незаміжні дівчата ворожили на судженого в це свято і просили Угодника послати їм хорошого жениха, доброго і вірного чоловіка, щасливе сімейне життя і діток.

   У цей день була заборона брати в руки ножиці, і зараз існує прикмета не стригти на Миколая.

Вторник 21 мая 2019

   У лісовому урочищі Сандармох убили 300 українців.

   Їх, роздягнутих до білизни, з кляпом у роті уночі вивозили на розстрільний полігон… 

   Ставили на коліна і приставляли дуло до потилиці. 

   Так в російській Карелії винищували еліту українства. Найяскравіших. Найталановитіших. Волелюбних. Цвіт нації.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

   27 жовтня 1937-го в лісовому урочищі Сандармох почалися масові розстріли в’язнів. У рапорті штатного ката-капітана Держбезпеки Матвеєва: “Приговор в отношении осужденных мною приведен в исполнение в отношении тысячи сто одиннадцати человек”. Серед них – тіла 300 українців. 

   Розстріляне українське відродження. Серед жертв – Микола Куліш, Микола Зеров, Лесь Курбас, Марко Вороний, Валер’ян Підмогильний, племінник Грушевського, професор історії Сергій Грушевський, письменник і міністр освіти УНР Антін Крушельницький з обома своїми синами. А ще – письменники, журналісти, військовики, священики…

   Вони ще могли народити дітей. Навчити своїх і дітей інших. І збудувати зовсім іншу Україну. Ніж та – зросійщена і пригнічена, яку отримали ми після 74 років Радянського Союзу. 

   Саме цього боявся Кремль тоді у 1937-му і, як бачимо, і тепер.

Джерело: tsn.ua

 

   У понеділок, 20 травня, члени Ради Безпеки ООН проголосували проти проведення засідання, ініційованого делегацією РФ щодо українського “мовного закону”.

Відповідне процедурне рішення було ухвалене на самому початку засідання. 

“Ми протестуємо проти проведення цього засідання та закликаємо інших членів проголосувати проти ухвалення його порядку денного”, - заявив постійний представник Франції при ООН Франсуа Делатр.

Делатр пояснив, що ухвалений 25 квітня закон не може ставитися на один рівень з важкою гуманітарною ситуацією на Донбасі. Він вважає, що Росія спеціально ініціювала це засідання спеціально у день інавгурації нового Президента України, аби використати Раду Безпеки для своїх цілей.

Його слова підтримав представник Німеччини при ООН Крістоф Хойзген та заступник постпреда США Джонатан Коен, постпред Польщі при ООН. Представник Росії Василій Небензя не погодився з колегами за столом та переконував, що український закон про мову пов’язаний з Мінськими домовленостями.

На голосування було поставлене процедурне питання щодо проведення засідання, і проти його ухвалення проголосували 6 держав-членів, за - лише 5, 4 - утрималися. Засідання було скасоване за відсутністю рішення про ухвалення його процедури. 

Назад123...363738...404142Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены