<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
4
5
7
8
9
10
13
14
15
17
18
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Записи

Понедельник 20 мая 2019
190520 Nayev

   Сергій Наєв, заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, ще донедавна - командувач операції Об’єднаних сил, розповів чи вірить він у реалістичність миротворчої місії на Донбасі, скільки українських військових потрапило в полон бойовиків за час ООС, чи зустрічався він з представниками команди новообраного Президента України Володимира Зеленського, що таке небойові втрати і чи зупинена контрабанда через лінію розмежування.

 - Пане Сергію, Вас вже неодноразово питали про причини звільнення з посади командувача Об’єднаних сил і офіційна версія – це ротація. Чи є нормативні акти, які чітко регламентують це питання, чи все ж таки політика тут також присутня?

- Мене було звільнено з посади у зв’язку з ротацією за пропозицією військового керівництва. Питання щодо командування Об’єднаних сил регламентуються законом "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях". Відповідно до цього документу, командувач Об’єднаних сил призначається і звільняється Президентом України за поданням начальника Генштабу ЗСУ.

 - Чи правильно я розумію, що автоматично ротація все ж не відбувається після року служби на посаді?

 - Якби не було подання, то не було б і прийнято рішення.

 - Чи буде новопризначений командувач ОС так само звільнений через рік у зв’язку з ротацією?

 - Новопризначений командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сирський буде виконувати обов’язки до того часу, поки не буде прийняте інше рішення керівництвом держави та Збройних сил України. І я бажаю йому успіхів і сил на цій посаді.

 - Ваша заява про те, що Об’єднані сили можуть блискавично звільнити окуповані території і дійти до кордону з РФ, наробила багато галасу. Поясніть, що ви мали на увазі, адже північний сусід навряд чи спостерігав би за цим осторонь, і такий наступ міг би призвести до великих втрат?

 - Звісно, що викладена журналістом не в повному обсязі інформація викликає запитання. В інтерв’ю, яке я дав та яке було оприлюднене 12 травня, журналіст не вказав один важливий момент, який ми з ним попередньо досить чітко обговорювали. А саме те, що Об’єднані сили здатні виконати завдання зі звільнення окупованих територій у дуже короткий строк, якщо будуть створені умови, за яких Російська Федерація зі свого боку не буде втручатись у хід військових дій. Виключно лише за цієї умови. Я дуже добре розумію, про що говорю, бо 16 березня 2018 року під час мого призначення на посаду командувача Об’єднаних сил керівництвом було поставлено чітке завдання: зміцнити Об’єднані сили настільки, щоб вони були не тільки обороноздатні, а й спроможні звільнити тимчасово окуповані території. І це завдання виконано. Сьогодні Об’єднані сили - це вагомий аргумент в руках керівництва держави під час діалогу
Читать

Воскресенье 19 мая 2019
Сообщение прочтено 160 раз
kotati | 2019-05-19 12:00:28

   Однажды путешественник попросил лодочника перевезти его на другой берег.

   Сев в лодку, путник заметил, что на веслах были надписи. На одном весле было написано: “Думай”, а на втором: “Делай”.

- Какие интересные у тебя весла, - сказал путешественник. - А зачем эти надписи?

- Смотри, - улыбаясь, сказал лодочник. И начал грести только одним веслом, с надписью “Думай”.

   Лодка начала кружиться на одном месте.

- Иногда случалось, что я думал о чем-то, размышлял, строил планы… Но ничего полезного это не приносило. Я просто кружил на месте, как эта лодка.

   Лодочник перестал грести одним веслом и начал грести другим, с надписью “Делай”. Лодка начала кружить, но уже в другую сторону.

- А бывало, я кидался в другую крайность. Делал что-то бездумно, без планов, без чертежей. Много сил и времени тратил. Но, в итоге, тоже кружился на месте.

- Вот и сделал надпись на веслах, — продолжал лодочник, — чтобы помнить, что на каждый взмах левого весла должен быть взмах правого весла и только тогда можно будет попасть туда, куда хочешь.

Світлина від Дмитрий Чекалкин.

Сообщение прочтено 143 раз
kotati | 2019-05-19 11:56:05

   Травень. Бузок. Каштани. Інавгурація.

   Йде Коломойський, а поруч Зеленський у валянках.

   Іноземні гості:

   - Ігорю Валерійовичу, а що це в тебе онук у валянках?

   - Без валянок ні як не можна - не наздожену! 

Сообщение прочтено 29 раз
kotati | 2019-05-19 11:36:38

Похожее Ð&cedi l;Ð&mi ddot;Ð ¾&E TH;± ;Ñ& #128;Ð °Ð ¶Ð ;µ&E TH;½ ;Ð&ced il;Ð&m icro;
   19 травня 1051 року в соборі Реймса Анна, наймолодша дочка київського князя Ярослава Мудрого, вийшла заміж за короля Франції Генріха I Капета і невдовзі тут же коронувалась на престол Франції.
< /a>< /a>< /a>
   Анна народилась між 1024-м і 1032 роком в родині Великого князя київського Ярослава Мудрого і його другої дружини Інгігерди, дочки шведського короля Олафа Шетконунга. Про її дитинство нема практично жодних відомостей, але є підстави вважати, що вона отримала хорошу освіту, уміла читати і писати, що на той час було рідкістю навіть для представників знаті. У 1043 році Анна розглядалась в якості потенціальної дружини овдовілого короля Німеччини Геріха III Чорного з Салічної династії, однак той віддав перевагу Агнес де Пуатьє, дочці герцога Аквітанії Вільгельма V.
   У 1044 році вдруге овдовів 36-річний король франків Генріх I. Після папської заборони брати шлюб з близькими родичами у пошуках потенційної нареченої у 1048 році (чи в наступному) до Києва прибуло французьке посольство на чолі з єпископом Шалона Роджером III, і навесні 1051 рокучерез Краків, Прагу і Регенсбург Анна прибула до Франції. На Святу Трійцю, 19 травня 1051 року, в Реймському соборі вона вийшла заміж за Генріха I і невдовзі тут же коронувалась на престол Франції.
   Анна Ярославна була першою королевою Франції, що коронувалась у соборі Реймса. Часом їй віддають першість і у поширенні серед монарших родин Європи грецького імені Філіп, яке носив її старший син, при котрому вона першою з французьких королев була регентом
23 травня 
Читать
Сообщение прочтено 42 раз
kotati | 2019-05-19 11:05:58

Ð šÐ ;°&Nti lde;€ Ñ&# 130;Ð& cedil;Ð ;½& ETH;º Ð&cedi l;  по запросу День пам’яті жертв Ð&ique st;Ð&f rac34;Ð ;»&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;¸&N tilde;
 5;Ð&fr ac12;Ð ¸&Nt ilde;… ;  Ñ&# 128;Ð& micro;Ð ;¿& Ntilde; 28;Ð&m icro;&Ntil de;& Ntilde; 50;Ð&s up1;

   18 і 19 травня – пам’ятні дні в історії української державності, пов’язані з наслідками комуністичної експансії. Адже події, про які згадуємо в ці дні, – трагічна сторінка історії,  в яку вписано мільйони імен невинно загублених і репресованих наших співвітчизників.

   18 травня­ відповідно до постанови Верховної Ради України від 12.11.2015 № 792-VIII та Указу Президента України від 16.05.2014№ 472/2014  вшановується пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року.  Цього року відзначаються 75-ті роковини трагедії, коли внаслідок  насильницьких дій  радянської влади за кілька днів зі своїх домівок і рідної землі було вивезено понад 194 тисячі кримських татар і інших жителів Криму.

Ð šÐ ;°&Nti lde;€ Ñ&# 130;Ð& cedil;Ð ;½& ETH;º Ð&cedi l;  по запросу День пам’яті жертв Ð&ique st;Ð&f rac34;Ð ;»&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;¸&N tilde;
 5;Ð&fr ac12;Ð ¸&Nt ilde;… ;  Ñ&# 128;Ð& micro;Ð ;¿& Ntilde; 28;Ð&m icro;&Ntil de;& Ntilde; 50;Ð&s up1;

   У третю неділю місяця – 19 травня – Указом Президента України від 21.05.2007 № 31/2007 відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.  Цього дня згадуємо тисячі й тисячі українських громадян, які за облудними звинуваченнями були позбавлені волі, посаджені в тюрми й вислані в табори, а велика частина з них поплатилася  власним життям за вчинки і погляди, які не вписувалися в канони насаджуваної комуністичної ідеології.

Похожее Ð&cedi l;Ð&mi ddot;Ð ¾&E TH;± ;Ñ& #128;Ð °Ð ¶Ð ;µ&E TH;½ ;Ð&ced il;Ð&m icro;

Суббота 18 мая 2019
Похожее Ð&cedi l;Ð&mi ddot;Ð ¾&E TH;± ;Ñ& #128;Ð °Ð ¶Ð ;µ&E TH;½ ;Ð&ced il;Ð&m icro; 
  18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу. Український інститут національної пам'яті підготував  матеріали та архівні фото, присвячені цій темі.

   Кримські татари в місцях спецпоселень після депортації в 1944 році. Архівні фото http://www.memory.gov.ua/news/krimski-tatari-v-mistsyakh-spetsposelen-pislya-deportatsii-v-1944-rotsi.

   11 травня 1944 року було прийнято цілком таємну постанову Державного комітету оборони № 5859сс «Про кримських татар». У ній наводилися претензії до кримськотатарського населення – начебто масове зрадництво та масовий колабораціонізм, які стали обґрунтуванням депортації. Насправді жодних доказів «масового дезертирства» кримських татар не існує, а абсолютна більшість колабораціоністів загинула в боях чи була засуджена в індивідуальному порядку.

   Депортація кримськотатарського населення розпочалася о 3-й годині ранку 18 травня 1944 року і завершилася в основному 20 травня. До операції було залучено 32 тис. співробітників НКВС. Депортованим давалося на збори від кількох хвилин до півгодини, дозволялося брати з собою особисті речі, посуд, побутовий інвентар та провізію в розрахунку до 500 кг на родину. У реальності ж вдавалося зібрати в середньому 20-30 кг речей та продуктів, абсолютна більшість майна залишалася і була конфіскована державою. Зафіксовано численні випадки мародерства. Протягом 2 днів кримських татар звозили машинами до залізничних станцій Бахчисарая, Джанкоя та Сімферополя, звідки ешелонами відправляли на схід.

   Під час головної хвилі депортації (18-20 травня) виселено 180 014 осіб, для перевезення яких було використано 67 ешелонів. Крім того, 6 тис. мобілізованих військкоматами протягом квітня-травня кримськотатарських юнаків окремо відправлено на наряди Головного управління формування резервів до Гурьєва (Атирау, Казахстан), Куйбишева та Рибінська, а ще 5 тис. кримських татар заслано на роботи до таборів тресту «Московуголь». Разом вигнано з Криму за перші два дні 191 044 осіб. Окремо 5989 чоловік, звинувачених у співпраці з німцями, та іншого «антирадянського елементу» заарештовано під час депортації. Вони потрапили до ГУЛАГу і в подальшому не враховувалися в загальних зведеннях про вигнанців.

Під час червневих депортацій болгар, вірмен, греків та «іноземних підданих» було додатково було виселено 3141 кримського татарина, яким пощастило врятуватися в травні. Таким чином, загальна кількість
Читать

Пятница 17 мая 2019
Сообщение прочтено 379 раз
kotati | 2019-05-17 15:59:18Не дочекаєтесь, паРашнікі та сепарообдроченці!


Українські бойові коти зроблять вам козячу пику. Very Happy 

Сообщение прочтено 54 раз
kotati | 2019-05-17 15:07:58

Миколаїв. Аеродром Кульбакіне.

 

У небі – штурмовики Су-25 

та навчально-тренувальні L-39.

В кабінах – пілоти місцевої бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова та курсанти-випускники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, – така особливість цієї льотної зміни.

На льотну практику прибуло два десятки п’ятикурсників. Вже скоро, разом із первинним офіцерським званням, молоді пілоти отримають і першу кваліфікацію «льотчик 3-го класу».

 «Саме на цій практиці курсанти матимуть більше знань і кращий вишкіл за видами підготовки», – розповів начальник факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації льотного персоналу ХНУПС полковник Олександр Дяків, який ще кілька тижнів тому очолював миколаївську бригаду штурмовиків.

Протягом льотної зміни курсанти-льотчики отримали допуск до пілотування на малих та гранично малих висотах.

Попереду польоти й отримання допусків до польотів на бойове застосування.

Четверг 16 мая 2019
Сообщение прочтено 35 раз
kotati | 2019-05-16 12:37:07

   Верховна Рада України призначила дату інавгурації Зеленського на 10.00  20 травня.

   За відповідне рішення проголосували 315 депутатів.

   За традицією, інавгурація обраного президента відбувається у сесійній залі парламенту. Для цього проводиться урочисте засідання Верховної Ради.

Сообщение прочтено 44 раз
kotati | 2019-05-16 12:05:48

   Зеленський не є особистістю, здатною вести самостійну зовнішню і внутрішню політику як Президент. Його поставили і підставили для того, щоб послабити Україну, яка і так має війну і безліч проблем.

   Про це на своїй Фейцсбук-сторінці написав вірменський митець, що живе та працює в Україні Борис Єгіазарян.

   Подаємо допис у повному обсязі мовою оригіналу:

«Мне некоторые мои друзья упрекают, что я себе позволяю резко высказываться о всенародно избранном Президенте Владимире Зеленском. Я никогда не был политиком. Но я никогда не был аполитичным. С юных лет и до сих пор я в политике не будучи политиком. В такое советское и постсоветское время, в такую эпоху я живу, мы живем. Я признаю выбор большинства украинцев, но я не признаю Президента Зеленского. Я заявляю, что я лично буду в оппозиции к этому Президенту.

Мой ум и моя совесть, моя многолетняя дружба с многими политиками, дипломатами, мой жизненный опыт мне позволяют говорить о том, что Зеленский не является личностью способной вести самостоятельную внешнюю и внутреннею политику как Президент. Его поставили и подставили для того, чтобы ослабить Украину, которая и так имеет войну и множество проблем (Можно возразить откуда 73% поддержки? Да, это правда. И я очень хорошо понимаю, и не только я, как в течении многих лет была проделана серьезная политтехнологическая работа против Украины. Тут не надо повторяться, рассказывать).

Вся пошлость, бескультурье, даже в искусстве комическом, не дают никаких шансов думать о нем как о политике способного стать главой государства. Кандидат был порождением бескультурья. Прикрываясь успехом на выборах, его «команда» пытается создать группового президента. Так не бывает!

Что касается инаугурации именно 19-го числа. Это день памяти жертв политических репрессий. От этих репрессий погибло и было искалечены судьбы миллионов людей. В этот день отмечается такая же трагедия, как и геноцид армян, как и Холокост. Это было страшное преступление против человечества. А цей пацан, как пахан, в своем хамском выступлении требует инаугурацию только 19-го числа. А инаугурация – это важный день, это праздник в государстве. А он хочет: пацан сказал, пацан сделал. Или вы не слышали его тон обращения?

Все понимают, что если инаугурация будет не 19-го, а 20-го, 21-го, 22-го, или 27-ого ничего в этой жизни и в его президентстве не меняется. А пацан ведет себя как на дебатах, чтобы выглядеть перед своим электоратом, что он остается таким же крутым. И это не его позиция. А позиция некоторых его советников. Позиция советников – а хамство его. Это его образ с 95-го квартала. Это я удивлен, что многим такой человек, такая культура может понравиться.

Теперь что касается моей позиции. Когда Янукович стал президентом даже в самых публичных местах, даже в государственных учреждениях, когда я заходил всегда говорил, что Янукович не президент, он пахан. И говорил прилюдно, что Янукович плохо закончит. И был у меня слоган: «Долой Януковича!» Мне жалко Зеленского, как человека, что из-за болезненных амбиций он согласился влезть в чужую игру и туда втянуть всю Украину. Я думаю, что риски и опасности большие. И политическая карьера, и политический конец Зеленского очень плохой».


Читать
Назад123...363738394041Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены