<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вторник 21 мая 2019
Сообщение прочтено 46 раз
kotati | 2019-05-21 08:56:40

   The country’s new leader will swap entertainment for high office tomorrow, but serious challenges await the comic actor

   Peter Conradi, Kiev
Volodymyr Zelensky stars as Napoleon in a 2012 highlight from his previous career as a comic actor
Volodymyr Zelensky stars as Napoleon in a 2012 highlight from his previous career as a comic actorUNIAN

   When the comic actor due to be inaugurated tomorrow as Ukraine’s president set out to choose the public face of his new administration, he did so in typically unorthodox style: through a message on social media.

   More than 3,000 people applied for the job of Volodymyr Zelensky’s spokesman. “The top 50 candidates have been asked to send in videos of themselves,” said Olga Rudenko, who works in the marketing department of Kvartal 95, Zelensky’s television production company, and is helping to select the winner. “We have to watch them all, pick the best 10 and show them to him.”

   Other posts in government may be filled in the same way.

   Zelensky, 41, a political novice who won 73% of the vote in last month’s second-round…

Понедельник 20 мая 2019
Сообщение прочтено 124 раз
kotati | 2019-05-20 11:19:51
NASA хочет создать альтернативу авиатопливу

   Иллинойский университет анонсировал проект по разработке системы криогенных водородных топливных элементов для питания электрических самолётов. Её созданием для NASA займётся центр CHEETA, который изучит технологию, необходимую для создания практически полностью электрической платформы для замены традиционных силовых установок на ископаемом топливе. Сумма контракта составляет $6 млн.

CHEETA – это консорциум из восьми учреждений, в который, помимо нескольких университетов, также входят Исследовательская лаборатория ВВС США, подразделения Boeing Research and Technology и General Electric Global Research. Несмотря на то, что проект находится на ранней стадии разработки, исследователи имеют чёткое представление о будущей технологии и её потенциале.

В качестве основы для накопления энергии в новой платформе учёные планируют использовать криогенный жидкий водород.

«Химическая энергия водорода преобразуется в электрическую энергию с помощью ряда топливных элементов, которые приводят в действие ультраэффективную электрическую силовую установку. Требования к водородной системе при низких температурах также позволяют добиться сверхпроводимости и использования высокомощных силовых установок», – отметил Филипп Анселл (Phillip Ansell), главный исследователь проекта.

Это похоже на то, как работает магнитно-резонансная томография (МРТ), но необходимые системы электропривода ещё не существуют, а методы интеграции технологии электрических силовых установок в авиационную платформу ещё недостаточно эффективны. Данный проект направлен как раз на решение этой проблемы.

190520 Nayev

   Сергій Наєв, заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, ще донедавна - командувач операції Об’єднаних сил, розповів чи вірить він у реалістичність миротворчої місії на Донбасі, скільки українських військових потрапило в полон бойовиків за час ООС, чи зустрічався він з представниками команди новообраного Президента України Володимира Зеленського, що таке небойові втрати і чи зупинена контрабанда через лінію розмежування.

 - Пане Сергію, Вас вже неодноразово питали про причини звільнення з посади командувача Об’єднаних сил і офіційна версія – це ротація. Чи є нормативні акти, які чітко регламентують це питання, чи все ж таки політика тут також присутня?

- Мене було звільнено з посади у зв’язку з ротацією за пропозицією військового керівництва. Питання щодо командування Об’єднаних сил регламентуються законом "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях". Відповідно до цього документу, командувач Об’єднаних сил призначається і звільняється Президентом України за поданням начальника Генштабу ЗСУ.

 - Чи правильно я розумію, що автоматично ротація все ж не відбувається після року служби на посаді?

 - Якби не було подання, то не було б і прийнято рішення.

 - Чи буде новопризначений командувач ОС так само звільнений через рік у зв’язку з ротацією?

 - Новопризначений командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сирський буде виконувати обов’язки до того часу, поки не буде прийняте інше рішення керівництвом держави та Збройних сил України. І я бажаю йому успіхів і сил на цій посаді.

 - Ваша заява про те, що Об’єднані сили можуть блискавично звільнити окуповані території і дійти до кордону з РФ, наробила багато галасу. Поясніть, що ви мали на увазі, адже північний сусід навряд чи спостерігав би за цим осторонь, і такий наступ міг би призвести до великих втрат?

 - Звісно, що викладена журналістом не в повному обсязі інформація викликає запитання. В інтерв’ю, яке я дав та яке було оприлюднене 12 травня, журналіст не вказав один важливий момент, який ми з ним попередньо досить чітко обговорювали. А саме те, що Об’єднані сили здатні виконати завдання зі звільнення окупованих територій у дуже короткий строк, якщо будуть створені умови, за яких Російська Федерація зі свого боку не буде втручатись у хід військових дій. Виключно лише за цієї умови. Я дуже добре розумію, про що говорю, бо 16 березня 2018 року під час мого призначення на посаду командувача Об’єднаних сил керівництвом було поставлено чітке завдання: зміцнити Об’єднані сили настільки, щоб вони були не тільки обороноздатні, а й спроможні звільнити тимчасово окуповані території. І це завдання виконано. Сьогодні Об’єднані сили - це вагомий аргумент в руках керівництва держави під час діалогу
Читать

Воскресенье 19 мая 2019
Сообщение прочтено 183 раз
kotati | 2019-05-19 12:00:28

   Однажды путешественник попросил лодочника перевезти его на другой берег.

   Сев в лодку, путник заметил, что на веслах были надписи. На одном весле было написано: “Думай”, а на втором: “Делай”.

- Какие интересные у тебя весла, - сказал путешественник. - А зачем эти надписи?

- Смотри, - улыбаясь, сказал лодочник. И начал грести только одним веслом, с надписью “Думай”.

   Лодка начала кружиться на одном месте.

- Иногда случалось, что я думал о чем-то, размышлял, строил планы… Но ничего полезного это не приносило. Я просто кружил на месте, как эта лодка.

   Лодочник перестал грести одним веслом и начал грести другим, с надписью “Делай”. Лодка начала кружить, но уже в другую сторону.

- А бывало, я кидался в другую крайность. Делал что-то бездумно, без планов, без чертежей. Много сил и времени тратил. Но, в итоге, тоже кружился на месте.

- Вот и сделал надпись на веслах, — продолжал лодочник, — чтобы помнить, что на каждый взмах левого весла должен быть взмах правого весла и только тогда можно будет попасть туда, куда хочешь.

Світлина від Дмитрий Чекалкин.

Сообщение прочтено 174 раз
kotati | 2019-05-19 11:56:05

   Травень. Бузок. Каштани. Інавгурація.

   Йде Коломойський, а поруч Зеленський у валянках.

   Іноземні гості:

   - Ігорю Валерійовичу, а що це в тебе онук у валянках?

   - Без валянок ні як не можна - не наздожену! 

Сообщение прочтено 36 раз
kotati | 2019-05-19 11:36:38

Похожее Ð&cedi l;Ð&mi ddot;Ð ¾&E TH;± ;Ñ& #128;Ð °Ð ¶Ð ;µ&E TH;½ ;Ð&ced il;Ð&m icro;
   19 травня 1051 року в соборі Реймса Анна, наймолодша дочка київського князя Ярослава Мудрого, вийшла заміж за короля Франції Генріха I Капета і невдовзі тут же коронувалась на престол Франції.
< /a>< /a>< /a>
   Анна народилась між 1024-м і 1032 роком в родині Великого князя київського Ярослава Мудрого і його другої дружини Інгігерди, дочки шведського короля Олафа Шетконунга. Про її дитинство нема практично жодних відомостей, але є підстави вважати, що вона отримала хорошу освіту, уміла читати і писати, що на той час було рідкістю навіть для представників знаті. У 1043 році Анна розглядалась в якості потенціальної дружини овдовілого короля Німеччини Геріха III Чорного з Салічної династії, однак той віддав перевагу Агнес де Пуатьє, дочці герцога Аквітанії Вільгельма V.
   У 1044 році вдруге овдовів 36-річний король франків Генріх I. Після папської заборони брати шлюб з близькими родичами у пошуках потенційної нареченої у 1048 році (чи в наступному) до Києва прибуло французьке посольство на чолі з єпископом Шалона Роджером III, і навесні 1051 рокучерез Краків, Прагу і Регенсбург Анна прибула до Франції. На Святу Трійцю, 19 травня 1051 року, в Реймському соборі вона вийшла заміж за Генріха I і невдовзі тут же коронувалась на престол Франції.
   Анна Ярославна була першою королевою Франції, що коронувалась у соборі Реймса. Часом їй віддають першість і у поширенні серед монарших родин Європи грецького імені Філіп, яке носив її старший син, при котрому вона першою з французьких королев була регентом
23 травня 
Читать
Сообщение прочтено 52 раз
kotati | 2019-05-19 11:05:58

Ð šÐ ;°&Nti lde;€ Ñ&# 130;Ð& cedil;Ð ;½& ETH;º Ð&cedi l;  по запросу День пам’яті жертв Ð&ique st;Ð&f rac34;Ð ;»&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;¸&N tilde;
 5;Ð&fr ac12;Ð ¸&Nt ilde;… ;  Ñ&# 128;Ð& micro;Ð ;¿& Ntilde; 28;Ð&m icro;&Ntil de;& Ntilde; 50;Ð&s up1;

   18 і 19 травня – пам’ятні дні в історії української державності, пов’язані з наслідками комуністичної експансії. Адже події, про які згадуємо в ці дні, – трагічна сторінка історії,  в яку вписано мільйони імен невинно загублених і репресованих наших співвітчизників.

   18 травня­ відповідно до постанови Верховної Ради України від 12.11.2015 № 792-VIII та Указу Президента України від 16.05.2014№ 472/2014  вшановується пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року.  Цього року відзначаються 75-ті роковини трагедії, коли внаслідок  насильницьких дій  радянської влади за кілька днів зі своїх домівок і рідної землі було вивезено понад 194 тисячі кримських татар і інших жителів Криму.

Ð šÐ ;°&Nti lde;€ Ñ&# 130;Ð& cedil;Ð ;½& ETH;º Ð&cedi l;  по запросу День пам’яті жертв Ð&ique st;Ð&f rac34;Ð ;»&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;¸&N tilde;
 5;Ð&fr ac12;Ð ¸&Nt ilde;… ;  Ñ&# 128;Ð& micro;Ð ;¿& Ntilde; 28;Ð&m icro;&Ntil de;& Ntilde; 50;Ð&s up1;

   У третю неділю місяця – 19 травня – Указом Президента України від 21.05.2007 № 31/2007 відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.  Цього дня згадуємо тисячі й тисячі українських громадян, які за облудними звинуваченнями були позбавлені волі, посаджені в тюрми й вислані в табори, а велика частина з них поплатилася  власним життям за вчинки і погляди, які не вписувалися в канони насаджуваної комуністичної ідеології.

Похожее Ð&cedi l;Ð&mi ddot;Ð ¾&E TH;± ;Ñ& #128;Ð °Ð ¶Ð ;µ&E TH;½ ;Ð&ced il;Ð&m icro;

Суббота 18 мая 2019
Похожее Ð&cedi l;Ð&mi ddot;Ð ¾&E TH;± ;Ñ& #128;Ð °Ð ¶Ð ;µ&E TH;½ ;Ð&ced il;Ð&m icro; 
  18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу. Український інститут національної пам'яті підготував  матеріали та архівні фото, присвячені цій темі.

   Кримські татари в місцях спецпоселень після депортації в 1944 році. Архівні фото http://www.memory.gov.ua/news/krimski-tatari-v-mistsyakh-spetsposelen-pislya-deportatsii-v-1944-rotsi.

   11 травня 1944 року було прийнято цілком таємну постанову Державного комітету оборони № 5859сс «Про кримських татар». У ній наводилися претензії до кримськотатарського населення – начебто масове зрадництво та масовий колабораціонізм, які стали обґрунтуванням депортації. Насправді жодних доказів «масового дезертирства» кримських татар не існує, а абсолютна більшість колабораціоністів загинула в боях чи була засуджена в індивідуальному порядку.

   Депортація кримськотатарського населення розпочалася о 3-й годині ранку 18 травня 1944 року і завершилася в основному 20 травня. До операції було залучено 32 тис. співробітників НКВС. Депортованим давалося на збори від кількох хвилин до півгодини, дозволялося брати з собою особисті речі, посуд, побутовий інвентар та провізію в розрахунку до 500 кг на родину. У реальності ж вдавалося зібрати в середньому 20-30 кг речей та продуктів, абсолютна більшість майна залишалася і була конфіскована державою. Зафіксовано численні випадки мародерства. Протягом 2 днів кримських татар звозили машинами до залізничних станцій Бахчисарая, Джанкоя та Сімферополя, звідки ешелонами відправляли на схід.

   Під час головної хвилі депортації (18-20 травня) виселено 180 014 осіб, для перевезення яких було використано 67 ешелонів. Крім того, 6 тис. мобілізованих військкоматами протягом квітня-травня кримськотатарських юнаків окремо відправлено на наряди Головного управління формування резервів до Гурьєва (Атирау, Казахстан), Куйбишева та Рибінська, а ще 5 тис. кримських татар заслано на роботи до таборів тресту «Московуголь». Разом вигнано з Криму за перші два дні 191 044 осіб. Окремо 5989 чоловік, звинувачених у співпраці з німцями, та іншого «антирадянського елементу» заарештовано під час депортації. Вони потрапили до ГУЛАГу і в подальшому не враховувалися в загальних зведеннях про вигнанців.

Під час червневих депортацій болгар, вірмен, греків та «іноземних підданих» було додатково було виселено 3141 кримського татарина, яким пощастило врятуватися в травні. Таким чином, загальна кількість
Читать

Пятница 17 мая 2019
Сообщение прочтено 432 раз
kotati | 2019-05-17 15:59:18Не дочекаєтесь, паРашнікі та сепарообдроченці!


Українські бойові коти зроблять вам козячу пику. Very Happy 

Сообщение прочтено 67 раз
kotati | 2019-05-17 15:07:58

Миколаїв. Аеродром Кульбакіне.

 

У небі – штурмовики Су-25 

та навчально-тренувальні L-39.

В кабінах – пілоти місцевої бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова та курсанти-випускники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, – така особливість цієї льотної зміни.

На льотну практику прибуло два десятки п’ятикурсників. Вже скоро, разом із первинним офіцерським званням, молоді пілоти отримають і першу кваліфікацію «льотчик 3-го класу».

 «Саме на цій практиці курсанти матимуть більше знань і кращий вишкіл за видами підготовки», – розповів начальник факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації льотного персоналу ХНУПС полковник Олександр Дяків, який ще кілька тижнів тому очолював миколаївську бригаду штурмовиків.

Протягом льотної зміни курсанти-льотчики отримали допуск до пілотування на малих та гранично малих висотах.

Попереду польоти й отримання допусків до польотів на бойове застосування.

Назад123...373839404142Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены