<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Понедельник 11 ноября 2019

Политолог Тарас Черновил в эфире одного из каналов отметил, что сейчас новая власть, вспоминая о войне и Минских соглашениях любит подчеркивать, что «Это же Порошенко согласовывал, Порошенко поддержал, Порошенко сдавал…». при этом никто из окружения президента даже не пытается дать ответ на вопрос, почему именно этот «предатель Порошенко»:

не сделал ни одного шага назад, 

почему при нем отвоевывали территории и добивали РФ во всем мире, 

почему «формулу Штайнмайера» в значительно критической ситуации отвергли и даже на рассмотрение не выносили, 

а сейчас все это обрушилось?

На самом деле ответ на этот вопрос знают все, потому что он очевиден:

Потому что тогда были у власти достойные люди, а сегодня – приспособленцы-непрофессионалы.

Пока президентом Украины был Петр Порошенко, мы могли быть уверены: нас не предадут.

Сейчас, когда пришли «новые лица», настоящие профессиОНАЛЫ,с нам приходится даже в нейтральных ситуациях ожидать измену и коварство.

По словам Черновила, мы больше не Центрально-Украинский прототип Израиля. Мы не Грузия, мы даже не Беларусь.

Мы – это странное население, которое выбирает власть, которая «… легли и просят …».

Воскресенье 10 ноября 2019

   Заступник голови Міністерства закордонних справ Олена Зеркаль після винесення рішення Міжнародного суду ООН заявила, що Російська Федерація вперше в історії відповість за порушення міжнародного права.

   "Далі буде розгляд по суті. Суд повинен провести аналіз того, скільки буде потрібно Росії для підготовки їх до меморандуму, та прийняти протокольний наказ. Після цього РФ повинна буде подати свій меморандум, у якому викладе власну позицію за всіма пунктами, за якими Україна надала факти порушення конвенцій. І після цього розпочнуться слухання", – заявила Зеркаль.

   "Росія вперше відповідатиме за порушення міжнародного права та порушення прав людини, за всі наші звинувачення, включаючи MH17", – заявила заступник глави МЗС.

   Нагадаємо, сьогодні Міжнародний суд ООН відхилив заперечення Росії щодо юрисдикції у справі про тероризм.

Сообщение прочтено 45 раз
kotati | 2019-11-10 19:06:09

Ви побачили, щоб Зеленський подякував Lana Zerkal за переконливу перемогу в Міжнародному суді ООН в справі України проти РФ щодо Донбасу і Криму?

Ні!

Ви побачили Зеленського хоч раз над понівеченим тілом українського вояка бодай у госпіталі?

Ні!

Звісно, що ні!

Це ж не вписується в босяцьку формулу капітуляції цього шморкача.

Нущо, наголосувалися, ЗЕбіли!

   Але в Міжнародному валютному Фонді так не вважають. Бо вбачають бізнес-партнерство Зеленського і Коломойського.

 «Занепокоєння українською корупцією гальмує позику МВФ.

 Фонд хоче, щоб президент компенсував мільярди - в тому числі гроші, що зникли з банку того, хто його підтримав.

 Міжнародний валютний фонд відклав допомогу для України, оскільки побоюється, що президент країни не поверне мільярди доларів, нібито розкрадені з банків - у тому числі з того, який колись контролювався його близьким прихильником, - стверджують люди, обізнані з переговорним процесом.

 МВФ заявив президентові Володимиру Зеленському, що він повинен наполегливо шукати відсутні гроші, щоб виконати обіцянку очищення фінансової системи від шахрайства, відмивання грошей та крадіжок.

 Фонд натякнув на ці проблеми, коли заявив, що затримав схвалення нового рішення в вересні. Чиновники МВФ виявили "недоліки в законодавчій базі, всеохопній корупції та значній частині економіки, де домінують неефективні державні підприємства чи олігархи", - сказав Рон ван Роден, керівник місії МВФ в цій країні.

 Чиновники Національного банку України повідомили The Wall Street Journal, що вони зобов'язані заспокоїти МВФ та відновити зниклі банківські депозити.

 "Очікування МВФ та інших міжнародних партнерів полягає в тому, що ми повинні докласти всіх зусиль, щоб повернути ці гроші", - сказала в середині жовтня перший заступник губернатора центрального банку Катерина Рожкова.

 Губернатор центрального банку Яків Смолій сказав журналісту, що сподівається забезпечити новий кредит МВФ до кінця року.

 Україна зарезервувала пакет коштів МВФ у розмірі 3,9 мільярда доларів, перед виборами пана Зеленського навесні, і прагне більше коштів, щоб пройти серію виплат боргів, що мають бути віддані в наступні місяці.

 Серед київських викликів для схвалення програми МВФ - Ігор Коломойський, магнат та прихильник пана Зеленського, який перебуває під слідством у США.

 Коломойський та інший бізнесмен, кожен з яких мав 45% акцій у найбільшій фінансовій установі в Україні - ПриватБанку, до того, як він був націоналізований у 2016 урядовцями, коли вони заявили, що необхідно запобігти краху фінансової системи.

 Цього року голова Національного банку заявив, що у ПриватБанку в його балансі була діра у 5,6 мільярда доларів, коли він був націоналізований.

 МВФ стримує наступний набір позик, поки не переконається, що уряд пана Зеленського буде наполегливо намагатися повернути приблизно 15 мільярдів доларів, викрадених у понад 100 банків, включаючи ПриватБанк за останнє десятиліття!

   Я стою за спиною цього бійця, стою на українській землі і дивлюсь на цю саму білу сигнальну ракету, чітко усвідомлюючи, що, як би не називали те, що тут відбувається, лінія фронту пересувається в бік Києва.

   Я намагаюсь гнати спогади про те, як разом з бійцями заходив у звільнені села, які повертатимуть в «сіру зону», і, у той самий час, читаю публічні заяви бойовиків про те, що вони заходитимуть туди зі зброєю.

   Майже водночас із запуском сигнальної ракети дізнаюсь, що у Польщі за запитом Росії затримано нашого легендарного Ігоря «Тополю» Мазура. Активіста Майдану, офіцера ЗСУ, заступника начштаба 131-го розвідбату. Того самого, який першим заходив у повністю звільнене Широкине.

   Пам’ятаю, як наприкінці лютого 16-го почув його голос в телефонній трубці: «Швидше приїжджай. Широкине наше!» Переконаний, що таким чином, гібридно та підступно, Кремль намагається нацькувати на українську владу націоналістів та ветеранський рух, ще й посварити нас з польськими друзями.

   Хіба в мене одного стійке відчуття, що відведення військ в цьому полі та російський запит на арешт – не просто збіг у часі?

   Я дивлюсь на білу ракету і пригадую, що на війні не існує довіри і справедливості. Я чую бадьорі рапорти про дзеркальне і одночасне відведення українських військ з української землі, слухаю заспокійливе про животворящий «Нормандський формат», і відчуття, що ми над прірвою, стає ще гострішим.

Андрій Цаплієнко

Суббота 9 ноября 2019
Сообщение прочтено 90 раз
kotati | 2019-11-09 20:56:59
 vgbasov | 2019-11-09 19:38:57 

   Станом на 31 березня 2019-го року ми знаходились в стані війни з РФ. Але ми мали війну ОБМЕЖЕНУ.

Обмежену наступними факторами:

 1. Збройними Силами України, якій на той момент стали досить сильними, щоб утримувати ворога в межах  частини Луганської  та Донецької областей;
 2. Потужною, ешелонованою системою укріплень на лінії зіткнення;
 3. Мінськими угодами, які передбачали відповідальність РФ за події на Донбасі, зобов’язання виведення терористичних військ з території України та повернення контролю України на кордоні з РФ. І санкції на РФ, які постійно посилювались  в разі невиконання ними цих пунктів;
 4. Визнанням світовою спільнотою та провідними світовими інститутами того факту, що на сході України  законні, конституційні сили, ЗСУ протистоять  незаконним терористичним угрупуванням, контрольованим РФ;
 5. Все це вело до очевидного визнання РФ агресором в Україні та світі, внаслідок чого ми мали:
 • Міжнародну підтримку, вибудувану наполегливою, копіткою 5річною дипломатичною роботою;
 • Військову підтримку;
 • Економічну та фінансову підтримку України;
 • Економічний тиск на ворога, який знесилював його;

 

Все це в нас було. Станом на сьогодні влада України знімає ці обмеження війни одне за іншим.

 1. Фінансування ЗСУ зменшується, блокується під різними приводами робота оборонної промисловості, витискаються з армії бойові, патріотичні командири та бійці;
 2. Ми залишаємо вибудувану роками лінію укріплень;
 3. Влада України відміняє мінські угоди, які передбачали відповідальність РФ. І замінює їх іншими угодами, в яких передбачається виключно відповідальність України за все, що відбувається на Сході. І виключається (навіть не згадується) будь-яка відповідальність РФ;
 4. Так званою формулою Штайнмайєра передбачається легалізація в українському правовому полі маріонеткової влади ОРДЛО, і (що найгірше) – легалізація в Україні терористичних збройних сил РФ під виглядом «народної міліції» (назва насправді не важлива). Таким чином, з точки зору міжнародного права ЗСУ матиме абсолютно рівні права з терористами ОРДЛО. СБУ – з КГБ ОРДЛО, МВС – з МВД ОРДЛО  і т.д.
 5. РФ перестає бути агресором, війна на Сході України повністю отримує статус внутрішньо українського конфлікту. Крім того:

Читать
   vgbasov | 2019-11-08 21:34:14 

   И так, в ДНерии прошла проверка на всех уровнях, 1 АК корпус проверяли проверочная комиссия ВС РФ, на признак утери средств, боеприпасов, мазуты и топлива, а государственный аппарат недореспублики проверял сам Владимир Сурков, который изъявил увидеть куда делись выделяемые Россией деньги на развитие республике

   Итог такой, Пушилин обкапался и ему уже ищут правдивую смену на подобии Захарченка, а в военном корпусе начались разбирательства по поводу хищений военных средств. Даже военный обозреватель России, патриот совей страны, который освещал событие Чеченской войны Александр Сладков, в шоке от происходящего в ДНерии. По его словам одним из главных фундаментов государственного строения республики есть коррупция. За его словами, деньги на военные нужды до рядового боевика практически не доходят. При обстрелах артиллерии по вопах и позициях боевиков материалы на восстановления не приходят вообще. Терпилам дают указание добывать материалы, разрушая жилые дома, спихивая свою работу на украинских военных. Вот его интервью на телеграмм-канале:

"Люди в окопах, мягко говоря, недовольны. Сейчас украинская артиллерия, совершенно спокойно и БЕЗНАКАЗАННО, разбивает позиции Народной милиции ДНР.

Разбивает и не даёт восстанавливать. А как восстанавливать, кстати!? Фортификацией занимаются сами бойцы, хап-способом (брёвна и доски начальство не выдаёт – крутитесь, как хотите, воруйте, покупайте, берите по знакомству, разбирайте чьи-то дома на передовой – не волнует). Да сами, боевики уже давным-давно недовольны, знают, что их давно перевели в разряд «потерпевших»: отвечать на обстрелы нельзя, даже если тебя убивают, заявлять об обстрелах нельзя (раз по тебе стреляют, значит ты их чем-то провоцируешь, сам виноват, тебя и накажем). Каждый боец письменно поклялся, что стрелять не будет, комбаты по утрам вынужденно докладывают, что у них всё нормально".

И кстати, Сладков не один раз упоминал боевиков в форме "терпил", да именно "терпил". Людей в ДНерии на вопах сделали терпилами, по его словам у них отобрали документы, что бы некто не смог убежать, условия ужасны. 

На вопы периодически приезжают спецы по обстрелам, которые укрепляют свои навыки по украинским военным и уходят на
Читать

Среда 6 ноября 2019

   Російські окупаційні війська збільшили кількість робіт з мінування місцевості вздовж лінії зіткнення та у "сірій зоні"

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута, повідомляє Укрінформ.

"З початку листопада зросла інтенсивність проведення ворогом інженерних робіт, у тому числі з мінування місцевості вздовж лінії зіткнення включно з так званою сірою зоною", - сказав Праута.

Разом з тим, наголосив речник, збільшилась кількість небойових втрат особового складу окупантів. Так, 1 листопада військовослужбовець одного з підрозділів першого корпусу ЗС РФ зазнав важких поранень внаслідок необережного поводження з протипіхотною міною під час її встановлення. Водночас командування окупантів приховує зазначений інцидент.

 

Вторник 5 ноября 2019

МВФ сказал что кредит Украине не даст.

Дыра в бюджете будет расти.

С Путиным договориться не получается.

Ну что ж, Зеленскому пора ехать домой к Порошенко и спросить, 

как он принял страну с пустым бюджетом, 

а оставил с 20 млрд$ запасами в золото-валютном фонде и с растущим ВВП

как он возродил украинскую армию и вывел в 10-ку сильнейших армий Европы

как он смог добиться антипутинской коалиции 

и санкций против кремлевской банды.

Да да. 

Пора ехать на поклон к Петру Алексеевичу 

и заодно позвонить Гонтаревой, 

попростить чтобы она вернулась в Украину 

и снова возглавила НБУ.

Очень легко быть популистом и очень трудно быть реалистом!

   У Росії вимагають від України визнати «факт провокації» у Керченській протоці, щоб повернути захоплені судна. Про це заявив член Ради Федерації РФ Сергій Цеков, передає ТАСС.

   За словами депутата, «говорити про майно» можна після визнання «провокації». Крім того, Цеков заявив, що кораблі представляють інтерес для слідства.

   Сенатор вважає, що у влади Росії немає бажання витрачати гроші на зберігання чужого майна.

   Нагадаємо, МЗС України направило Росії ноту з вим огою повернути захоплені в районі Керченської протоки кораблі. У міністерстві вважають, що утримуючи кораблі, Росія маскує наслідки їх обстрілу.

Назад123...91011...404142Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены