<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
4
5
6
7
8
9
10
11
16
17
19
20
21
24
25
26
28
29
30
#

Записи

Вторник 27 августа 2019
Сообщение прочтено 45 раз
kotati | 2019-08-27 11:25:52

   Українська школа танкобудування створила три революційні проекти. 

Танк Т-34 визнаний кращим танком Другої Світової війни. 

Танк Т-64 – з механізмом заряджання і екіпажем з трьох осіб – став родоначальником нового покоління радянських танків. Це був танк прориву, створений для швидкого пронизування залізними клинами дивізій оборони НАТО – аж до Ла-Маншу. Навіть при ядерній війні. 

Про третій революційний проект відомо набагато менше. В рамках завершальних робіт за радянським проектом в 1988-2001 роках в Харкові були розроблені і виготовлені кілька, як і раніше секретних прототипів і дослідних зразків танка нового покоління, один з крайніх варіантів мав позначення Об’єкт 477A1 “Нота”.

У 1988-2001 рр. в Харкові були розроблені і виготовлені кілька, секретних прототипів і дослідних зразків танка нового покоління, один з крайніх варіантів мав позначення Об’єкт 477A1 «Нота»

Це танк, оснащений гарматою на 152 мм, яку можна замінити на натівську під новий боєприпас в 140 мм. 

Це танк, де екіпаж знахолдиться у високо захищеному просторі. 

Це танк, в якому передбачалося все, що сьогодні є писком військової моди: від бойової керуючої системи до виходу на повністю роботизований танк. 

Реалізація цих рішень на новій елементній базі на танку, під який є вся конструкторська документація, виглядає вельми спокусливо. В “Оплоті” від “Ноти” втілена наймізерніша частина.

Один з ходових макетів танка “Нота” планувалося продемонструвати в 2017 році в Києві на День незалежності. Звичайно, проїзд найбільш секретного танка по Хрещатику викликав би набагато більший фурор, ніж показ російської “Армати” на Червоній площі. Але в останній момент від цієї драйвової затії відмовилися. 

При всій секретності про потенціал “Ноти” знають і китайці, і саудити – за принципом “ми за ціною не постоїмо”. Нам же потрібно реорганізувати промисловість, розвивати конструкторську школу, підтягувати молодь, формувати ринки збуту під військову продукцію в більшому масштабі, ніж готова буде переварити наша рідна армія. Так, можна і далі імпровізувати з “Оплотами”. 

А можна почати партію і по “Нотах”. Podmigivanie

Сообщение прочтено 42 раз
kotati | 2019-08-27 08:53:12

Украина произвела испытания космической ракеты

   Впервые в новейшей истории накануне дня Независимости в Украине проведены огневые испытания космической ракеты-носителя класса «Циклон-4».

Об этом сообщила пресс-служба «конструкторского бюро Южное».

«23 августа, накануне 28-й годовщины Независимости нашей страны, впервые за время ее новейшей истории, были проведены огневые испытания ступени ракеты-носителя в целом — состоялся прожиг третьей ступени ракеты-носителя среднего класса «Циклон-4» спроектированный КБ «Южное», изготовленной на Южмаше», говорится в сообщении, на официальной странице Южмаша в соцсети Фейсбук в субботу

Ракета предназначена для работы непосредственно в космосе и для выведения на орбиту спутников.

«Во время огневых испытаний все системы отработали отлично, двигатель степени включался пять раз, как и было запланировано конструкторами КБ Южное. Испытания признаны успешными!» – отметили в КБ «Южное».

Пятница 23 августа 2019
Сообщение прочтено 68 раз
kotati | 2019-08-23 16:30:32

Вітаю містян Харкова зі Святом!

Вітаю мешканців МЕТА зі Святом.

Вітаю Україну зі Святом!

Слава Україні! Very Happy 

Похожее Ð&cedi l;Ð&mi ddot;Ð ¾&E TH;± ;Ñ& #128;Ð °Ð ¶Ð ;µ&E TH;½ ;Ð&ced il;Ð&m icro;

Сообщение прочтено 104 раз
kotati | 2019-08-23 07:47:54Відповідно до статті 20 Конституції України державними символами України є
Державний Прапор України,
Державний Герб України і
Державний Гімн України.

Державний Прапор України –
стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг
синього і жовтого кольорів.
Четверг 22 августа 2019

   Слово «провальный» не преувеличение – это видно по итогам. 

Для Нетаньяху в первую очередь действительно важно было набрать очки в глазах израильского избирателя – у него в сентябре выборы. Так что поддержка репатриантов из Украины ему будет совсем не лишней. Но дело не ограничилось символическими заявлениями о дружбе – из Киева израильский премьер вернулся с победой. И богатыми дарами. А мы коротко подведем итоги встречи. Или зафиксируем убытки, обе формулировки можно использовать с равной степенью справедливости.

Итак, начнем с хорошего и нейтрального. 

   Соглашение о свободной торговле между Украиной и Израилем

Тут больше красивых слов, чем реальных подвижек. Потому что соглашение подписано давно и украинским парламентом ратифицировано. Теперь дело за израильскими депутатами, которые могут его ратифицировать в сентябре после выборов. Так что считать это Соглашение результатом встречи не стоит. Зато подписали дополнительное соглашение о сотрудничестве в сфере сельского хозяйства. Сложно сказать, что этого выигрывает Украина. Возможно, вырастет товарооборот апельсины оттуда, а курятина туда. Или только апельсины, посмотрим. Идем дальше, там уже сплошной минус.

   Пенсионное соглашение. 

Все было просто – репатриант из Украины в Израиль получал там гражданство и по достижению пенсионного возраста получал израильскую пенсию. Она выше украинской пенсии, ну так там и государство богаче. Так вот, Зеленский и Нетаньяху договорились, что теперь Украина будет выплачивать пенсии, социальные выплаты инвалидам и ликвидаторам аварии на ЧАЭС, которые репатриировали в Израиль после 1991 года. Прямо скажем, такая поддержка израильскому Пенсионному фонду будет не лишней. А для украинского дефицитного ПФ чистый минус. Как и для украинского бюджета. Своя логика в этом есть – мы платим пенсии гражданам Украины, а теперь будем платить и гражданам другого государства, которые в Украине когда-то жили. По факту просто приличная сумма ежегодно будет уходить из украинского бюджета в экономику Израиля.

   Иврит в украинских ВУЗах и украинский язык в израильских. 

Ну, хорошо. А кому кому в Израиле нужен украинский язык, но вдруг?

А вот готовить трудовые ресурсы со знанием иврита для израильской экономики в украинских ВУЗах – это шикарно!

Борьба за молодых людей из Украины, готовых работать в другой стране, ведется очень активно. В

Нетаньяху молодец – делает ставку на кадры с высшим образованием. Сливки снимает. Ему аплодисменты, а Зеленскому вопрос – что Украина в перспективе от этого выигрывает? Снова теряет квалифицированную рабочую силу и за бюджетные средства готовит специалистов для работы в других странах? Где наш профит?

   А теперь жоппа!

Биньямин Нетаньяху пригласил Владимира Зеленского (и даже сказал, что уже договорились) посетить столицу Израиля Иерусалим. Это вообще капкан – Иерусалим столицей Израиля из приличных
Читать

   З метою забезпечення динамічного та послідовного руху оборонної реформи Міністр оборони України Степан Полторак на засіданні Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України озвучив основні завдання на майбутню перспективу.

   Так рішенням Міністра оборони України Міжвідомчій робочій групі з питань проведення оборонного нагляду доручено забезпечити організоване проведення оборонного нагляду на засадах спроможностей, із використанням можливостей Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи високого рівня.

   Перше – до 30 вересня 2019 року подати до Ради національної безпеки і оборони України висновки з оцінки безпекового середовища на середньострокову перспективу, інформацію про досягнення стратегічних цілей за результатами реформування, оцінку стану Збройних Сил України. Також у тримісячний термін після завершення оборонного огляду подати до РНБО звіт про результати його проведення, а у чотиримісячний термін після затвердження нової Стратегії національної безпеки України та за результатами проведення оборонного огляду подати на розгляд Уряду проєкт Стратегії воєнної безпеки України.

   Друге – заступникам Міністра оборони України доручено забезпечити прямі закупівлі Міністерством оборони продукції (робіт, послуг) оборонного призначення за імпортом та впровадження інфраструктурних проєктів. До 20 грудня 2019 року – створити єдиний закупівельний орган Міноборони для закупівлі озброєння, військової техніки, матеріальних ресурсів і послуг для Збройних Сил і до 29 листопада 2020 року розробити проєкт автономної військової бази на Сході України та військово-морської бази на узбережжі Азовського моря.

Також керівному складу Міноборони забезпечити ефективну взаємодію з Міністерством закордонних справ, Мінінформполітики, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій, Мінветеранів, Служби зовнішньої розвідки та Служби безпеки України для захисту національних інтересів.

   Третє – Генеральному штабу Збройних Сил України доручено до 20 грудня 2019 року завершити реорганізацію та розпочати злагодження підрозділів Генштабу ЗСУ в нових штатних структурах. До 31 жовтня 2020 року – завершити заходи щодо трансформації системи об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління у Збройних Силах України згідно з основними принципами, а також, за результатами оборонного огляду — унормувати структуру, порядок розроблення та затвердження Плану оборони держави.

   Четверте ‑ Генеральному штабу ЗСУ, спільно з Міжвідомчою робочою групою з питань проведення оборонного огляду, у ході оборонного огляду провести аналіз спроможностей Міноборони, Збройних Сил та Державної спеціальної служби транспорту, забезпечити позбавлення від надлишкових і застарілих спроможностей та першочерговий розвиток бойових спроможностей;

Міністр оборони України доручив Генеральному штабу Збройних Сил України до 20 червня 2020 року трансформувати систему морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України відповідно до принципів НАТО.

Ой, а тут як цікаво! 
Виявляється під шумок Зеленський також злив Нетаньяху міжнародну позицію України по статусу Єрусалиму. Зеленський погодився на відкриття представництва України в Єрусалимі. Про це сам Нетаньяху радісно повідомив по поверненню додому: https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/19/7223947/

Пояснюю для тих, хто не розуміє, чому це капець.

Міжнародна спільнота не визнає Єрусалиму за Ізраїлем, так само, як не визнає Криму за Росією. Лише декілька країн в світі підтримали перенесення столиці Ізраїлю до Єрусалиму. Але попри те, що серед них США, підтримка яких для нас дуже важлива, Україна проголосувала саме ПРОТИ
Навіть не зважаючи на те, що Трамп громогласно оголосив, що візьме на карандаш всі країни, що проголосують в ООН проти, і що припинить їм допомогу. 
Україна проголосувала ПРОТИ. 
Бо у нас теж захопили частину території і пояснюють це сакральністю і древністю, точно так як Ізраїль посилається на Біблію ним же самим і написану.

Україна проголосувала ПРОТИ. Україна НЕ ВИЗНАЛА перенос столиці Ізраїля в Єрусалим. І сама не збиралася переносити своє посольство туди.

А наркоман взяв і погодився.

Отак просто. Ви спитаєте, що він отримав? А ніфіга. Він же дурачок. Нічого не отримав.

Тут треба поглянути не тільки зі сторони порушення наших принципів. Тут треба дивитись ще ось з якої сторони.

Противники дій Ізраїля, жорсткі противники, це країни Близького Сходу. Єгипет, Туреччина, Ліван, Саудівська Аравія і тд.

Відкриваємо дані нашого експорту до цих країн і дивимось: може там Ізраїль у нас супер важливий торгівельний партнер, важливіший за ці країни?

Експорт за 2018 рік: 
...
Читать

Сообщение прочтено 25 раз
kotati | 2019-08-22 13:51:02

   Трудно быть долбоёбом! Хотя ЗЕбилу не привыкать, оно квартаный придурок. 
   Ну от виявилося, що коли ти знімаєш відосікі під час передвиборчих перегонів, це одне. Можна сипати модними гаслами, стукати головою о паркет і вимагати негайно прєкратіть вот єто вот всьо!
   Інша справа, коли ти в ці самі гасла входиш в реальності і тут вже зовсім інші правила. Тут треба рухатись поміж краплями.
   Ось заголовок ТСН буквально від 3 квітня цього року: “РАСКРЫТЬ ОФШОРЫ И ЛИКВИДИРОВАТЬ РОТТЕРДАМ+. У ЗЕЛЕНСКОГО ВЫДВИНУЛИ ТРЕБОВАНИЯ К ПОРОШЕНКО ДО ЗАВЕРШЕНИЯ ПРЕЗИДЕНТСТВА”

   Знову ж таки, НАБУ ні на жарт збудилося останнім часом, брифінги, тактичні шкарпетки і шабля наголо, аби переконати у доцільності свого існування.

   Але тут така фігня, лояльний електорат сидить і чекає покращень, треба щось терміново робить. Головне розібратись що саме треба робить. Новообраний президент скликав нараду щодо стану енергетичної галузі, куди запросили САП, НАБУ і СБУ і запитав на цій нараді “шо дєлать?” – пише Бутусов. 
Терміново згадали про те, що за розрахунками вугілля вистачить лише до жовтня, якщо не поповнювати запаси.

   І тут бінго – виявляється, що найдешевшою схемою закупівлі вугілля була формула Роттердам +.

   А більш за все подобаэться оце: Парадоксальная ситуация. С чем пойдут в суд НАБУ и САП по “Роттердам+”? – запитує Бутусов.

   З нетерпінням чекатиму відповіді на це запитання. 

   А ще дуже цікаво дізнатись що про це думає таємний експерт, на якого покладається НАБУ у своєму розслідуванні. ShockedSmile

Сообщение прочтено 22 раз
kotati | 2019-08-22 13:33:46

   “Якщо два світові лідери в унісон заявляють про можливість повернення Росії до G7, а в тебе щодня загиблі і поранені на сході, питання окупованої території не вирішене – то це твоя поразка і результат твоїх недолугих дій.

   Можна, звісно, традиційно промовчати або пробурмотіти, як невдобно чи цікаво вийшло, але суті це не змінить.”

   Нагадаємо, президенти США і Франції у телефонній розмові у вівторок домовилися, що вони хочуть запросити Росію до участі у саміті країн “Великої сімки” в 2020 році. Про це повідомляє CNN з посиланням на високопоставлене джерело в адміністрації президента США.

Volodymyr Omelyan

  Політики, експерти, блогери та користувачі соціальних мереж обурені мовчанкою нової української влади, зокрема президента України Володимира ЗЕленського і його Офісу, на заяви світових лідерів щодо можливого повернення Росії до "Великої сімки" (G7), з якої її виключили за окупацію Криму і військову агресію на Донбасі.
   Ці ЗЕбільні шмаркачі приведуть Рідну Неньку до могили.

123Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены