Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі Притчі шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Грудень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
25
26
27
28
30
31
#

Записи

Неділя 29 грудня 2019
Повідомлення прочитано 165 раз
kotati | 2019-12-29 20:52:13

   Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено:

   3.14дец стране. Зеленый @%@$дец…

   Почему? Поясню на пальцах.

Когда меня спрашивали, ну что стоит Путину поднять трубку и отпустить наших пленных? Я отвечал – ВСЕ! Тогда он публично признает, что никакой правовой системы и судебной системы в стране нет…

Т.е. это будет означать скорый и неизбежный крах государства…

Путин даже наших моряков… не менял! Им просто суд в ПРАВОВОМ поле РФ изменил меру пресечения, и они под личные обязательства чиновников Украины покинули РФ. Под обязательство являться на суд. А если не явятся – станут два раза преступниками с точки зрения РФ.

Вам просто об этом не сказала наша пропаганда.

Поздравляю! Зеленский сегодня сделал то, во что его толкали все внешние игроки, стремящиеся к смерти и разделу Украины…

Он сделал то, чего нельзя делать… Он показал, что по звонку можно нагнуть генпрокурора, а генпрокурор может нагнуть прокуроров…. процессуально независимых…

Что по звонку можно нагнуть суд…

До сраки теперь байки о реформах… судебных и прокурорских. Это крах государства…

И уже неважно, кто и кого там обменяет. Все уже свершилось. Дальше нет смысла лицемерить.

У нас нет ни суда ни прокуратуры… У нас есть монарх, феодализм и нет государства.

Сегодня Путин победил нас (((( Победил чисто и профессионально.

Сперва по газу… отказались от претензий… Потом по обмену – по сути признали, что события на майдане есть причина конфликта, а потом расписались в отсутствии суда и прокуратуры.

АМИНЬ.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Михайл а   Чаплиги

 

Вівторок 24 грудня 2019
Повідомлення прочитано 722 раз
kotati | 2019-12-24 15:02:17

200 днів Зеленського. Провал по всіх фронтах. Аби зрозуміти масштаб проблем, наведемо дані

Цього року бюджет недоотримав 51 млрд грн.

Аби зрозуміти масштаб проблем, наведемо дані попередніх років:

2015-го — перевиконання на 12 млрд грн,

2016-го — недовиконання на 1 млрд,

2017-го — недовиконання на 3,6 млрд,

2018-го — на 9,2 млрд грн. Навіть двозначних цифр не було.

 

Старожили Мінфіну стверджують, що такої складної ситуації в держфінансах не було вже років десять, навіть на початку війни й економічної кризи, при нереформованій податковій і корумпованій митниці. Бо нічого не береться з нічого. Безвідповідальні, недосвідчені люди , за спинами яких ховаються олігархи здатні розвалити державу, а не побудувати її. Що вони і роблять.

За тиждень:

1) випустили беркутівця, що розстрілював Майдан (факт розстрілу не заперечують навіть його адвокати)

2) Відновили на посаді суддю, який забороняв Майдан

3) Спеціально відмінили апеляцію по невинно засуджених волонтерах і військових в справі шеремета і побили в суді військових.

4) СБУ тепер пише листи Привату щоб погоджувати позови проти Бені в міжнародних судах, чим грубо порушує законодавство і виходить за рамки своїх повноважень.

5) Зняли обвинувачення з єфремова.

 

Сергей Марченко:

Политика по-новому – не прислать прокурора на апелляцию. Для того чтобы оставить подозреваемую в убийстве Павла Шеремета за решеткой.

100% свой прокурор, Рябошапка был на брифинге в МВС и создавал правильную картинку о нацистах-волонтерах. А когда дело дошло до рассмотрения апелляции обвиняемой Юлии Кузьменко, прокурор не пришел. Из-за отсутствия прокурора, суд не рассмотрел апелляцию и волонтер Кузьменко на 2 месяца сядет в тюрьму, чтобы не мешать лепить дело, которое разваливается.

 

Валерій Прозапас:

Поліція мала притягти за шкірку в апеляційний суд прокурорів, які дали санкцію без доказів тримати людину в СІЗО – а вона навпаки викинула з зали суду підозрювану, захист та свідків. Ворон ворону око не клює, все як завжди. Таке війде в підручники з дискредитації держави. Ну, і всіх можна привітати з фактом знищення права та відновленням мафіозної силової системи.

 

Віталій Гайдукевич:

Якщо в поліції і нацгвардії служать люди із Гідністю, то після штурму суду над Кузьменко, вони б мали написати рапорт про відставку/розірвали контракт. Якщо… Чорт він і є чорт. Чортівня – не люди.

 

Карл Волох:

Думаю, інформація, що СБУ вимагає від Привата погоджувати з нею дії проти Коломойського в західних судах – це саме те, чого дуже не вистачало МВФ аби зрозуміти, якими щирими є заяви українського керівництва щодо боротьби з олігархатом і корупцією. Вова, тримай кишеню ширше – гроші від МВФ уже летять.

 

Голобородько:

Ми вирішили зупинити будівництво шкіл, лікарень, дитсадочків. Все одно люди не подякують. Досвід попередньої влади про це говорить. Ми все врахували і таких помилок більше не повторимо.

Повідомлення прочитано 67 раз
kotati | 2019-12-24 14:58:44
Середа 18 грудня 2019
Повідомлення прочитано 73 раз
kotati | 2019-12-18 09:12:06

   Було це давно, ще за старої Австрії, в 1916 році. В купе першої кляси швидкого потягу Львів – Відень їхали чотири пасажири: англієць, німець, італієць.

 Четвертим був відомий львівський юрист Богдан Косів. Розмова велася навколо різних проблем і тем. Нарешті заговорили про мови – чия краща, котрій з них належить світове майбутнє.

 Першим заговорив англієць:

– Англія країна великих завойовників і мореплавців, які рознесли славу англійської мови по всьому світі. Англійська мова – мова Шекспіра, Байрона, Дікенса, Ньютона та інших великих літераторів і вчених.

– Ні в якому разі, – гордовито заявив німець. – Німецька мова – це мова двох великих імперій – Великої Німеччини й Австрії, які займають більше половини Європи. Це мова філософії, техніки, армії, медицини, мова Шіллера, Гегеля. Канта, Вагнера, Гейне. І тому, безперечно, німецька мова мас світове значення.

Італієць усміхнувся і тихо промовив:

– Панове, ви обидва помиляєтеся. Італійська мова – це мова сонячної Італії, мова музики й кохання, а про кохання мріє кожен. На мелодійній італійській мові написані кращі твори епохи Відродження, твори Дайте, Бокаччо, Петрарки, лібретто знаменитих опер Верді, Пуччіні, Россіні, Доніцетті. Тому італійській мові належить бути провідною у світі.

Українець довго думав і нарешті промовив:

– Ви ж по суті нічого не сказали про багатство і можливості ваших мов. Чи могли б ви написати невелике оповідання, в якому б усі слова починалися з тої самої літери?

– Ні. ні, ні! Це ж неможливо, – відповіли англієць, німець та італієць.

– На ваших мовах неможливо, а нашою – просто. Назвіть якусь літеру, – звернувся він до німця.

– Нехай буде П – сказав той.

– Добре. Оповідання буде називатися.

 

Перший поцілунок

Популярному перемишлянському поетові Павлові Подільчаку прийшло поштою приємне повідомлення:

Приїздіть, пане Павле,- писав поважний правитель повіту Полікарп

Паскевич,-погостюєте, повеселитесь . Пан Павло поспішив, прибувши першим потягом. Підгорецький палац Паскевічів привітно прийняв приїжджого поета.

Потім під їхали поважні персони – приятелі Паскевичів… Посадили пана Павла поряд панночки – премилої Поліни. Поговорили про політику, погоду. Пан Павло прочитав підібрані пречудові поезії. Панна Поліна програла прекрасні полонези Понятовського, прелюд Пуччіні. Поспівали пісень, потанцювали падеспань, польку. Прийшла пора пообідати.

Поставили повні підноси пляшок: портвейну,
Читать

   Але спочатку питання: “Чи знаєте Ви таку країну – Німеччина?” Звичайно, знаєте! Так ось, ця країна була визнана винною в розв’язанні війни 1914-1918 років.

 Війна почалася сто років тому, а контрибуції Німеччина закінчила платити тільки зараз! Тепер плавно переводимо розмову на Росію.

 У справі “Юкоса” Росія винна 50 мільярдів доларів, вже капають відсотки. За Крим – мільярдів сто. І, звичайно, віддати назад – це навіть не обговорюється. За Донецьк і Луганськ, дуже консервативно, 350 мільярдів доларів.

 Це п’ятсот мільярдів доларів. Причому, заплатити змусять: суд не якийсь там Басманний, він же в Європі знаходиться. Економіка Росії – експорт нафти і газу, плюс матрьошки в Росії роблять дуже добре. На оплату нафти і газу буде накладено ВИКОНАВЧИЙ ЛИСТ, скажімо, на 50% від рахунку.

 Припустимо, нафта коштує 50 доларів, будете отримувати 25, поки не продасте ДВА МІЛЬЯРДИ барелів!

 А ось тепер моє запитання: “Ви розраховуєте ОТРИМУВАТИ РОСІЙСЬКУ ДЕРЖАВНУ ПЕНСІЮ?”

 Ця пенсія згоріла на полях Донецька та Луганська, її немає. 

Середа 11 грудня 2019
Повідомлення прочитано 68 раз
kotati | 2019-12-11 17:42:59
Четвер 5 грудня 2019
Повідомлення прочитано 340 раз
kotati | 2019-12-05 19:51:51

Наші вітання тим, 

хто віддає частку себе 

підтримуючи нашу віру в добро, 

людяність 

та майбутнє України!

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від К ;Ð&fra c34;Ð& frac14;&ET H;°&ET H;½ Ð&acut e;Ñ ƒÐ ;²&ET H;°&ET H;½ Ð&frac 12;Ñ ;  Сил Ñ&# 129;Ð& iquest;&ET H;µ& Ntilde; 34;Ñ ;–&ET H;°&ET H;»& Ntilde; 40;Ð&f rac12;Ð ;¸&N tilde;
 3;  Ð&frac 34;Ð&i quest;Ð ;µ&N tilde; 8;Ð&de g;Ñ †&Nti lde;– й ;  ЗС України.

Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені