<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
30
31
#

Записи

Вторник 14 мая 2019

   Слава Україні! Шановне панство, нещодавно почитав копію стінограми зустрічі кандидата в президенти В.Зеленськго з командуванням ЗС України. Виношу її на ваш розсуд. У мене залишилися тільки такі слова за які мене обов'язково забанять!

   ... С одной стороны - В.Зеленский со своими экспертами, с другой - НГШ, командующий ООС и командующие родов и видов войск.

Муженко: Яка стратегія ведення бойових дій предбачається Вами, якщо Ви станете Верховним Головнокомандувачем?

Зеленський: В принципе правильно. Вот там значит по поводу он сказал смотрите вообще вся эта военная история здесь потому что стратегия для того чтобы. Правда вам кто-то там популистически щаз заявил шо нужно отвоевывть, война, война значит ну и где там э... смотри как только и нас всех устраивает. Нас всех устраивает.

Наев: Ээээ...

Забродский: Концепция применения ДШВ будет изменяться?

Зеленський: То есть моё мнение, что ДШВ нужно э... вы правильно совершенно правильно сказали когда это не просто военные, когда мы понимаем чем занимается десантник ничего страшного пусть будет ДШВ.

Лунев: Силы Специальных Операций, созданные для решения сложных и узкоспециализированных задач в условиях гибридной войны...

Зеленський: Я бы сейчас неплохо я просто очень боюсь такие вещи вообще трогать это как труханул грушу и всё посыпалось, понимаете? Мне кажется если сегодня это ваше ССО по большому счёту, это же то о чём мы говорили там для каких-то задач, ну так а что такое ССО тогда, ССО ну пускай это пусть оно работает, пусть оно хочет быть здесь и эти все люди, что важно они же воюют в Украине вот же самое главное.
Поэтому я бы эту сферу и не только эту но очень много особенно всё, что связанно с ССО я бы их не мучил и не обращал бы внимание зачем они вообще нужны.

Муженко: Управление войсками в современной войне предполагает...

Зеленський (перебуваючи Муженка): Не тот уровень управления э... не то нету то о чём мы говорили э... переходя в то, что бы мы делали в ту часть у вас же много вопросов когда э... просто когда будет у нас легко воевать, когда всё будет он-ла- он-лайн, когда то мы очень хотим сделать электронную войну

Наев: ... электронную войну?!...

Воронченко: Товариші офіцери, я пішов.

Зеленський: То есть - поплыл? Хаха. Вы ж моряк?

Воронченко: Именно пошел. Плавает... ааа, ладно.

Лунев: Я з Вами.

Забродский: А я додивлюся, не кожного дня таке показують...

Наев (встает): На данный момент ситуация в зоне проведення Операції Об'єднаних Сил...

Зеленський: (перебивает Наева): Вот вы скока раз были в АТО?

Наев: Командую ООС с весны две тысячи восем...

Зеленський:
Читать

Понедельник 13 мая 2019
    От дивіться, яка картина вже, хоча зеля формально ще не вступив на посаду

   1) змі набрали в рота води та ніякої корупції яка гірша за війну - вже не існує. Це попри те, що лунають заклики до нового розграбунку армії. 

   2) "команда" каже про списання 7млрд боргу по ЄСВ фопам, а на справді немає ніяких 7млрд, є що найбільше 2млрд. Тобто профіт для "команди" - якихось 5 млрд грн

   3) задекларували боротьбу з фопами. Передаю палки вітання ІТ галузі у першу чергу. 

   4) ЄС не хоче вводити санкції проти РФ за паспорти в ОРДЛО, жодної заяви з цього приводу від "команди". 

   5) США каже що в оточенні президента є вороги діючого президента США. 

   6) по всіх фронтах зникають навіть натяки що в Україні війна, і веде війну проти нас - рф, а ми маємо захищатися.

І тому не буде нічого доброго для України найближчі роки. Питання стоїть тільки на скільки погано буде, та чи зможемо ми залишитися суб'єктними та у поточних кордонах.

   Ера бідності скінчилася. Ера грабунку розпочалася.

   Але!

Сообщение прочтено 51 раз
kotati | 2019-05-13 10:01:49

190513 Stratfor

   Москва стрімко втрачає доходи від продажу зброї й здатність конкурувати з іншими експортерами.

Оборонна промисловість Росії постала сам на сам з великим ворогом, але це не іноземна військова сила. Кремль прагне модернізувати всі гілки російської армії. Але оборонна індустрія країни ледве зводить кінці з кінцями через скорочення масштабів замовлень, а також через нестачу висококваліфікованих кадрів і обмежені технологічні можливості.

Про це йдеться у звіті приватної аналітично-розвідувальної компанії Stratfor. Згідно зі свіжими даними, продуктивність російського аерокосмічного сектору стрімко падає. У 2018 році, приміром, виробники авіаційного сектору випустили на 13,5% продукції менше, ніж роком раніше. І це падіння продовжилося у 2019-му. За перші два місяці поточного року аерокосмічне виробництво скоротилося на 48% у порівнянні з аналогічним періодом у 2018-му.

Скорочення оборонного виробництва в Росії ставить під сумнів її конкуренту спроможність у цьому полі загалом. Якщо Москва дійсно хоче виставляти себе як військову силу в довгостроковій перспективі, тоді для неї здоров’я сектору – це вже велика проблема. Віце-прем’єр-міністр РФ Юрій Борисов пов’язав скорочення виробництва з тимчасовим сповільненням замовлень на виробництво військових систем. Але Stratfor пише, що занепад – не тимчасове явище. Насправді, ситуація стане навіть гіршою у майбутньому.

Падіння цін на нафту опустила Росію нижче навіть мінімального бажаного рівня доходів. Це змусило її скоротити витрати на армію якраз тоді, коли російські виробники озброєнь втрачають конкурентну спроможність на міжнародному ринку. Разом ці фактори подбають про те, щоб російській оборонній промисловості було важко виборсатися зі свого скрутного становища.

Stratfor зауважує, що похмурий стан виробників зброї гостро контрастують з тим, як Росія часто намагається налякати світ сенсаційними новими зразками. Насправді ж лише кілька з роздутих зразків змогли привабити покупців. Більшість російських розробок лишаються на рівні прототипів. Росія зробила пріоритетом розробку важкого озброєння на зразок міжконтинентальних балістичних ракет «Сармат». Оскільки такі зразки мають ключове стратегічне значення для загальної військової позиції країни. Однак, Москва або не змогла розвивати інші програми, або ж запустила їх у дуже обмежених масштабах.

Під тиском скорочення державного бюджету Кремль навіть почав зменшувати фінансування на оборону з 2017 року. І це сильний індикатор того, що попри бажання модернізувати армію, Росія постала з фінансовими викликами, які нищать її амбіції.

Обвал міжнародних цін на нафту у 2014 році вдарив доходах Росії. Нині ж російські нафтові доходи зростають. Але країна досі не змогла позбутися тих наслідків, які спричинив обвал цін. Окрім того, низькі податки й західні санкції через російську війну проти України скоротили доступний фінансовий пул для військових планувальників Москви.


Читать

Воскресенье 12 мая 2019
Сообщение прочтено 45 раз
kotati | 2019-05-12 09:26:23

Ð šÐ ;°&Nti lde;€ Ñ&# 130;Ð& cedil;Ð ;½& ETH;º Ð&cedi l;  по запросу в ;Ñ& #150;Ð ¹&Nti lde; Ñ&# 140;Ð& ordm;Ð ¾&E TH;²& ETH;°  Ð&frac 14;Ð&m icro;Ð ´&Nt ilde; ;Ð&mic ro;Ñ ;&Nt ilde;‚ ;Ñ& #128;Ð °

   Міжнародний день медичних сестер представники цієї гуманної професії відзначають 12 травня. В цей день в 1820 році народилася засновниця першої в світі служби сестер милосердя Флоренс Найтінгейл. Ця англійка разом зі своїми соратниками надавала медичну допомогу під час Кримської війни. До цієї служби приєдналися відразу багато монашок, а пізніше ідея, висунута Флоренс Найтінгейл, об'єднала навіть представниць аристократії.


   Відомо, що в числі сестер милосердя були навіть дочка і дружина Миколи II (моя дочка теж у 2017 році у хірургічному відділені київського військового шпиталю). 


   Природно, для досягнення такого масштабу роботи потрібно було багато фізичних і духовних сил. Тому цілком справедливо, що святкування сучасного дня медичних сестер відбувається в день народження Найтінгейл.

   Сьогодні представниці цієї професії можуть розраховувати на допомогу Міжнародної ради медичних сестер, яка представлена в 141 країні світу. Ця структура захищає права медсестер і, серед іншого, займається розробкою та проведенням заходів присвячених цьому святу.

   В Україні це свято відзначають не так давно: з 1993 року.

   Зі Святом вас, дорогі наші!

Ð šÐ ;°&Nti lde;€ Ñ&# 130;Ð& cedil;Ð ;½& ETH;º Ð&cedi l;  по запросу в ;Ñ& #150;Ð ¹&Nti lde; Ñ&# 140;Ð& ordm;Ð ¾&E TH;²& ETH;°  Ð&frac 14;Ð&m icro;Ð ´&Nt ilde; ;Ð&mic ro;Ñ ;&Nt ilde;‚ ;Ñ& #128;Ð °

Сообщение прочтено 42 раз
kotati | 2019-05-12 09:07:35


   У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня.

   В Україні - цей день відзначається в другу неділю травнявідповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

   Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

   Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.


   Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

   Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.


   В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом.

   Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

   В 2019 році День матері в Україні припадає на 12 травня.

   Зі Святом!

Суббота 11 мая 2019
Сообщение прочтено 185 раз
kotati | 2019-05-11 09:07:05

   Даже несмешно.
   Но триумфальное "я наказую", обращенное к парламенту, таки да! Все ждали, ну когда же проклюнется Голобородько, как Хайд из Джекила. Достанет автомат и начнет хуярить. Наезд, крупный план, мужественное лицо, играют желваки, в глазах пламя преисподней. Жах! Shocked

   Но это, наверное, в следующей серии.
   В этой пока только истерика, фрустрация и записюканные колготки.
   Но как же ему хочется погремушку, матірбожа 😄
   Як голому їб...ся
   Жаль, что депутаты вряд ли снимут ответный ролик. И чтобы в нем одна фраза всего одна "а що, якщо ні?". И закадровый смех.

Но, почему то, несмешно!

Пятница 10 мая 2019
Сообщение прочтено 65 раз
kotati | 2019-05-10 09:22:38

 Рослыми, с портупеями.
Обученными в Пентогоне 
Ракетной и пр.обороне.
Плечистыми, мускулистыми ,
Семитами и нео- фашистами. 
Евреи построят дороги, 
Вокзалы, мосты, синагоги.
Загонят в библиотеку ,
Простого, пилять, человека!
А в день Христа вознесения 
Обрежут все население.
А не заселили покуда ,
Бегите расийськи ублюды! 

Smile

Четверг 9 мая 2019
Сообщение прочтено 83 раз
kotati | 2019-05-09 11:57:14


Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

Среда 8 мая 2019
Сообщение прочтено 148 раз
kotati | 2019-05-08 20:59:29

   Меншість що "програла" оговталась від удару, перебуває в доброму гуморi, не соромиться свого вибору, більше того - відкрито тролить більшість, що "перемогла". А «переможці» ходять і ниють, бо, бачите, в більшості пригорає від меншості.
Людоньки, ви ж перемогли. Перемогли! Вас - в три рази більше. Ну, так і ведіть себе як переможці. Демонструйте впевненість, готовність взяти відповідальність за країну, і т.д.
   А то ж що виходить. Багато "переможців" не беруть на себе вiдповiдальнiсть, раптом почали на всі боки заявляти, що голосували за Зеленського, щоб "прибрати Порошенко", і розбігаються як таргани. Мовляв, місія виконана, вмиваємо руки.

   Нi, дорогенькi!
   Це так не працює. Чого ви соромитеся? Як свідомі громадяни, тепер ви повинні згуртуватися навколо свого лідера, його переможного курсу і забезпечити новому преЗЕденту таку підтримку, щоб він міг втілити свої задуми на благо всiєї України. Тому що ви не просто позбулися одного - ви обрали іншого. Тому вся відповідальність за країну тепер на вас.

Тепер ви нам покажете, як виграти війну за тижні.
Тепер ви нам покажете, як підняти зарплати вчителям до 4000 доларів в місяць.
Тепер ви нам покажете, як зменшити комунальні тарифи при збільшенні зарплат до $4k
Тепер ви нам покажете, як збільшити пенсіі, отримуючи зарплати в конвертах.
Тепер ви нам покажете, як за 5 років відремонтувати всі дороги, набудувати для всіх доступне житло і відбудувати країну.
Тепер ви нам покажете, як відмінити Роттердам+ за відсутності імпорту вігілля з рф і блокади Донбасу, як купляти дешевше в ЄС.
Тепер ви нам покажете, як ваш преЗЕдент посадить Коломойського, Фiрташа, Медведчука, Ахметова...

І ще багато різних економічних і суспільних див ви будете демонструвати, бо ви ж не "кончені прислужники шоколадного бариги"!
Бо ви ж не "вилизувателі влади, яка згнобила добровольців в Іловайську та Дебальцеві"!
Бо не ви ж "за шоколадки з Банкової відмазували «свинарчуків»"!

А тепер i правда "давайте припинемо мову ворожнечі" і спільно будуватимемо нову Україну - ви на боцi влади будуватимете, а ми в опозиції будемо конструктивно хвалить або хулить обрану вами владу.

I коли ви з честю проводжатимете Зеленського, а не зноситимете його, i при цьому не витовчете дбайливо посадженi панi Мариною коло хати тюльпани, от тодi i поговоримо. Бо ми голосували за Порошенка з готовнiстю роздiлити вiдповiдальнiсть за його курс i дiї, а ви з Зеленським шарити вiдповiдальнiсть чомусь не збираєтесь?

І ще одне! Ми не вибирали коміка шоумена на найвищу посаду, тому маємо повне право тролити і сміятися з нього всі 5 років поспіль, як він 5 років насміхався з України і українців.

З увагою до Зеленоїдів,

Ваші Порохоботи.Smile

Сообщение прочтено 77 раз
kotati | 2019-05-08 20:07:42

   5 мая в московском аэропорту «Шереметьево» загорелся при посадке самолет Sukhoi Superjet 100. На его борту находилось 78 человек: 73 пассажира и 5 членов экипажа – 41 из них погиб.

   С технической точки зрения Sukhoi Superjet 100 проблемный самолет. В нем очень много импортных узлов и агрегатов, которые пытались замещать – не получилось. Двигатель французский, поэтому сделали российскую модификацию… Множество претензий к качеству сборки и самого самолета.

   Между тем, как оказалось, достаточно высокопоставленные кремлевские эксперты открыто говорили об опасности и высокой степени аварийности данного типа лайнеров еще семь лет назад. Тем не менее, российские власти проигнорировали сообщения собственных чиновников и советников, сознательно подвергнув граждан смертельной опасности.

   Так, еще в самом начале 2012 года председатель «Движения развития», действительный государственный советник 3 класса Юрий Крупнов, полностью лояльный к российским властям человек, писал о кризисном состоянии российской военной авиации. В частности, в марте 2012 года он отмечал, что в военной авиации также намечается линия на закрепление и доминирование в структуре российских ВВС истребителя лишь одного производителя – «Сухого», и серьезно критиковал это решение.

   «Сухой Суперджет» представляет собой крайне неудачную модель — Эмбрайер 20-летней давности… Этот самолет гробит все нашу авиацию. Дальнейшее отсутствие по этому факту решений со стороны руководства страны является уже крайне странным», – писал Крупнов.

   К слову, вскоре после этого произошла катастрофа Суперджета-100 в мае 2012 года во время демонстрационного полета для представителей ряда авиакомпаний в Индонезии. Лайнер врезался в склон горы Салак на высоте 5200 футов (1,6 километра) в труднодоступной местности. На борту разбившегося самолета находилось 45 человек: восемь россиян, один француз, один гражданин США, остальные пассажиры были гражданами Индонезии. На этом неудачи «Сухого» не закончились. На днях даже официальное кремлевское СМИ РИА «Новости» подготовило подборку поломок и катастроф лайнера Sukhoi Superjet с 2011 по 2019 годы. Список получился весьма внушительным.

   Вторил Крупнову и другой эксперт «Движения развития» Александр Палагин, который в том же 2012 году возмущался, как быстро подходит к своей агонии ОКБ им. Микояна, где главным итогом двухлетнего управления авиаконструктора Михаила Погосяна стал громкий провал МиГ-35 на индийском тендере. Он отмечал и тот факт, что по состоянию на 2012 год на краю пропасти стоял и ОКБ им. Туполева – единственный в России разработчик стратегических бомбардировщиков.

   Как следствие этой политики, в октябре 2011 года Россия проиграла США в битве за право поставить Индии 22 ударных вертолета, а «тендер века» на поставку индийским ВВС 126 многоцелевых истребителей в конце января 2012 года выиграла Франция со своими Rafale. Российский же МиГ-35 вылетел из соревнования в апреле 2011 года. Как отмечало РБК еще в феврале 2012 года, иностранные покупатели российской авиатехники неоднократно жаловались на аварийность российских машин. За последние два-три года Индия потеряла не один десяток МиГов, после чего их даже стали называть
Читать

Назад12345678Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены