<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
4
8
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
26
29
31
#

Записи

Среда 30 октября 2019
Сообщение прочтено 43 раз
kotati | 2019-10-30 09:02:23

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Дмитрий Чекалкин.

   Не знаю, чи пам‘ятаєте, але на початку року я просив (абсолютно щиро) назвати мені бодай одну рису Зеленського, котра відповідає вашій уяві про гідного президента. Тоді ніхто цього не зробив. Зараз пройшов час, ми накопичили певний матеріал для аналізу і не повинні робити висновки на підставі тільки припущень. Тож, давайте ще раз спробуємо.

   - Розумний?
Очевидно вже, що ні. Достатньо послухати його експромтні висловлювання, аби зрозуміти абсолютно пересічний рівень його інтелекту.

   - Освічений?
Ну, тут і коментувати нічого. Знань про політику, економіку і суспільство у Янелоха нижче середнього, та й загальний рівень відверто не вищий.

   - Чесний і законослухняний? 
Навряд. Раніше ми знали, в основному про офшори, ухилення від армії чи про участь у виведенні грошей приватівських вкладників. Сьогодні вже маємо статистику: він бреше і кривить душею більше за будь-кого із своїх попередників. Та й факт, що від перших днів віддав країну на розграбування Коломойському з Портновим, про цю чесноту говорить багато.

   - Досвідчений держуправлінець і дипломат?

Обговорення не потребує.

   - Авторитетний за кордоном?
Подивіться, як його плескає по щоці Юнкер чи наставляє Ердоган, і все про авторитет буде зрозуміло.

   - Патріот своєї країни?
...
Читать

Понедельник 28 октября 2019
Сообщение прочтено 78 раз
kotati | 2019-10-28 22:23:11

   На своїй сторінці в Фейсбук Helgi Sharp зробив пост. 

Публікуємо допис мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено.

Нардеп фракции “Слуга народа” Александр Качура ОФИЦИАЛЬНО пожаловался в ГПУ и ГБР в связи с высказываниями Софии Федины в адрес Зеленского.

   Хорошие новости. Podmigivanie

Почему хорошие?

   Во-первых, говорю как юрист: у нас не мордор, и такие высказывания не тянут даже на административную ответственность – не говоря уже об уголовной...

   Во-вторых, сейчас “слугам” на голубом глазу вспомнят уже подзабытые эбонитовые палочки, сравнение Украины с порноактрисой, расстрел Голобородьком парламента в фильме, по мотивам которого он ошибочно был избран президентом, пожелания Дубинского вытравить газом всех участников съезда ЕС и многое другое.

   А Софию Федыну поздравляю с тем, что на этот раз именно она оказалась теми граблями, о которые “слуги” в очередной раз разобьют свой лоб. И будут разбивать его до тех пор, пока до их жопы не дойдёт, что органом мышления является не она, а тот самый лоб. Smile

 

Сообщение прочтено 32 раз
kotati | 2019-10-28 22:01:44

   Ніхто за жодних обставин не має права по-хамські, зверхньо погрожувати ветеранові.

 Особливо президент України, який зайняв свою посаду виключно завдяки сотням тисяч таких сміливих людей, які ціною свого життя і здоров’я зберегли країну, яку він має велику честь очолювати. Президент має відповідати цій честі, а не поводитись ніби тепер йому все дозволено і ніякі політичні наслідки не настануть. Адже репутація, як відомо, може втратитись за один день.

   Людина, яка кілька разів ухилялась від призову, не має права говорити ветеранові бойових дій, як йому захищати свою країну.

   Людина, яка має дуже поверхневі знання з управління державою, не має морального права корчити із себе експерта і поширювати нісенітниці про скорочення всіх соціальних витрат , щоб налякати простих людей бідністю та змусити їх добровільно впустити в свої будинки найманців Путіна.

   Те, що ми бачили на відео – це сором і ганьба. Це жахлива зверхність і зневага до тих людей, яким не байдужа доля України. До тих людей, які зараз в часи російського реваншу на вагу золота.

   Пам’ятаєте це радянське відчуття “малоросійської другосортності”, цю їдучу плісняву, яку ми так довго стирали власною кров’ю на Майданах і на війні – ви відчуваєте, як нею зараз тхне?

   Саме тому на абсолютно нормальні питання від учасника бойових дій, питання не про випуски “Ліги сміху”, а про національні інтереси і долю сотень мирних мешканців президент реагує звинуваченнями та залякуваннями. 

   У президента немає конструктивної відповіді на ці питання, але є погрози і ресурси ці погрози втілити. Так робили в СРСР – слідкували за “нєугодними”, погрожували обшуками і втілювали їх, приїжджаючи на воронках серед ночі, позбавляли повноважень і волі людей, які різко виступали проти незаконності, вседозволеності та зловживання посадовими ресурсами.

   Зверхня та некоректна розмова президента з добровольцем справедливо викликала хвилю обурення. Втім, таку манеру розмови дозволяє собі не лише пан Зеленський. На початку року Олександр Дубінський (з партії “Слуга Народу”) дозволив собі жартувати про вбивство українських громадян – він пропонував отруїти газом тих, хто прийшов на форум Петра Порошенка.

   Ті, хто бачив на власні очі людські страждання, просто не можуть сміятись над подібними жартами. Так само як не можуть сміятись на таким люди, які ще не втратили здоровий глузд. А таких людей, пане президенте, в нашій країні дуже багато.

   Зеленський в розмові (та і загалом ця фраза постійно проскакує в його мові ледь помітним лейтмотивом) раз чи два нагадав, що його обрала більшість.

   Пане президенте, практика показує, що люди здатні змінювати свою думку. Ви вікрито пишаєтесь літніми результатами виборів та перемогою, але подивіться у вікно – вже осінь. Хто знає, які ідеї могли визріти за цей час в головах ваших тодішніх прихильників.

   Не думаю, що
Читать

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Юлії Ð&iexc l;Ñ ƒ&Nti lde;€ к ;Ð&fra c34;Ð& sup2;Ð ¾&N tilde; 1;.   

   "...Одна из проблем, которую нельзя решить высокоточными ракетами, - миллиарды недорослей, недоучек, недоразвитков. 

Примитивные народы умели воспитывать своих мальчиков и девочек. 

Простая культура целиком влезала в одну голову, и в каждой голове были необходимые элементы этики и религии, а не только техническая информация. Культура была духовным и нравственным целым. Естественным примером этой цельности оставались отец с матерью. Сейчас они банкроты. 

Тинейджер, овладевший компьютером, считает себя намного умнее деда, пишущего авторучкой. 

Мир изменился, каждые пять лет он другой, и все старое сбрасывается с корабля современности. 

Растут миллиарды людей, для которых святыни, открывшиеся малограмотным пастухам, не стоят ломаного гроша. Полчища Смердяковых, грядущие гунны, тучей скопились над миром. И они в любой день готовы пойти за Бен Ладеном или Баркашовым. Записку Иконникова гунны не прочли (а если б и прочли - что им Иконников? Что им князь Мышкин?). Судьбу Другого они на себя не возьмут… 

Одно из бедствий современности - глобальная пошлость, извергаемая в эфир. Возникает иллюзия, что глобализм и пошлость - синонимы. И глобализм уже поэтому вызывает яростное сопротивление. Не только этническое. Не только конфессиональное... 

   Одна из особенностей великих культурных миров - способность к историческому повороту, переходу от расширения вовне к внутреннему росту, от захваченности центробежными процессами к созерцанию духовного центра и покаянию за отрыв от него…. 

Лидерами станут страны, которые лучше других сумеют создать новый стиль жизни, включить паузу созерцания в череду дел, избавиться от лихорадки деятельности, от "блуда труда, который у нас в крови" (Мандельштам). Пионерами могут быть и большие и маленькие страны, сильные и слабые. Мы не знаем, кто вырвется вперед. Но начинать должны все. 

Решающей становится не экономика, а педагогика, начиная с детского сада. Дети схватывают начатки нового быстрее взрослых. Я вспоминаю слова девочки четырех лет: "Мама, не говори громко, от этого засыхают деревья"…. С самого раннего детства можно воспитывать понимание радости, которую дает созерцание. И это подготовит людей к переоценке ценностей, к переходу от инерции неограниченного расширения техногенного мира к цивилизации созерцания, духовного роста и равновесия с природой. 


Читать
Воскресенье 27 октября 2019

   На сьогодні в рамках держоборонзамовлення не укладено контрактів на суму в кілька мільярдів гривень. Такої катастрофи з держоборонзамовленнями — це визнають у самому Міноборони, — не було ще з часів початку російсько-української війни.

   Про це у своїй статті для DT.UA пише Валентин Бадрак, директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння. За його словами, ці ресурси в поточному році використані не будуть.

   "Зрозуміло, багато підводних каменів свідомо залишили попередники на чолі з передбачливим ватажком. Але в цілому система не створена з власної волі", — зазначає експерт.

   У той же час, за словами автора, процес оборонного планування йде за планом, і скоро вдасться побачити перше творіння нової влади — оновлену Стратегію нацбезпеки. 

   Уявити собі не можу, що за ЗЕбільний твір вийде!

 

   Ну що вам сказати? Пацанчик на районі. Одного вже відправили до Ростова. Цей же, якби цікавився політикою хоч трохи, знав би про такий факт. А оскільки цей думає, що біологія і зародження життя почалися з нього, то немає на те нашої ради.

   Після «спілкування» у штабі ООС повідомили, що ті люди, з якими спілкувався Вовка (41 рочок, виконавець ролі президента України), “перебувають в Золотому нелегально і цьому всьому буде надана правова оцінка”.

   Тобто, штаб ООС свідомо підпустив Вову до невідомо кого? До нелегалів і порушників законів? А якби його там застрелили?

   Я мало вірю в те, що зустріч не була санкціонована службою безпеки і охороною президента. Скоріше за все, після хамського ляпання язиком, яке ми неодноразово спостерігали раніше і побачили зараз, штабісти намагаються якось пом’якшити вихлоп і знівелювати скандал.

   Але ось що я хочу сказати про «нелегальних добровольців».

   В 2014 році, коли Донбас вже був нафарширований смертоносною російською технікою і зброєю, такі самі «нелегальні добровольці», в кросівках і тапках на босу ногу, пішли вмирати за свою країну і за свою землю. А Вовка в цей час, 14 травня 2014 року, постив життєрадісне відео з Красної площі. І запевняв, що «все истории, все легенды, что в России происходит информационная, антиукраинская война, все неправда. Я нахожусь здесь уже второй раз и вас, бендеровцев, уже ненавижу».

   Остання фраза – це такий жарт. Власне, до цього були «ебонітові палички» і «сеньйор Голодомор». Тому все ок з точки зору пацанчика з району і маргінесу, який хавав цю бидлятину.

   А за день до такої оптимістичної заяви майбутнього, прости Господи, президента України, 13 травня 2014 року сталося таке: близько 30-ти проросійських терористів влаштували засідку на околицях села Маячка у кущах уздовж річки. Внаслідок нападу терористів на колону 95-ї окремої аеромобільної бригади ЗС України загинули 6 десантників, 9 отримали поранення та контузії, ще один військовий загинув від отриманих поранень під час транспортування до шпиталю.

   Журналісти Схем відслідкували щонайменше чотири польоти Зеленського в Москву в травні-червні 2014 року. 

   В той час, коли розстрілювали наші блок-пости, гинули наші воїни, в тому числі ті самі «нелегальні добровольці», вже були зареєстровані смерті українських дітей і жінок. 

   14 червня військово-транспортний літак Іл-76 при посадці в аеропорту «Луганськ» був обстріляний терористами. І всі 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської бригади та 9 членів екіпажу загинули. 

   В той час, коли самі терористи із «ДНР» офіційно підтверджували смерті російських військовослужбовців, Вова включався в прямі ефіри з Москви і стверджував, що в Росії немає «аниукраинской войны».

   Тому йому не зрозуміти те, про що намагалися сказати бійці сьогодні в Золотому. Не відчути. Не пече. Не болить. Не сниться.


Читать

Сообщение прочтено 29 раз
kotati | 2019-10-27 13:22:46

 Думаєш, ноги можна витирати об все і об усіх? Кураж?

 Ветеран АТО Гліб Бабіч про візит Володимира Зеленського в Золоте, де він зустрівся з бійцями-добровольцями.

У всій красі – той, який з придихом називає себе президентом, і впевнений, що він “не лох”

Панове військові, добровольці та ветерани – у вас є ще якісь сумніви, як до вас ставляться? І як будуть ставитися далі?

Ти не лох, Вова (ти ж так просив себе називати?)

Ти маленький самозакоханий хам. Геній некомпетентності і нахрапа.

Зараз тобі здається, що ти схопив Бога за все відразу. Думаєш, ноги можна витирати об все і об усіх?

Кураж?

Та ні. Ти вже багато зробив для того, щоб зіштовхнути в прірву країну.

А зараз почав рух до прірви сам.

Твій вибір.

Боже, як же тобі скоро буде по-дитячому хотітися відмотати життя назад. І просто залишитися на сцені.

Сообщение прочтено 247 раз
kotati | 2019-10-27 12:22:56

    Моника ЗЕленски приехало. 

Рассказы прассказывать, 

показухи показывать.

Бойцам хамить.

Чуток чудить!

Монаха там не хватает, для остроты сюжета.Smile

Як відомо, комік приїхав у Золоте-4, у намаганнях зобразити із себе головнокомандуючого.

Очевидці розповідають, що він с подивом запитував у захисників, чому вони захищають рідну землю та не хочуть її віддавати ворогу. 

Розповідав, що відступати - це добре. 

Ну, а коли Зеленський с подивом зіткнувся з реальністю, тобто коли  він почув, що народ в особі добровольців має протилежну точку зору - то за звичкою зразу почав хамити захисникам, що ми і бачимо на відео. 

Комік почав хамити та тикати ветеранам, що захищали країну у той час, коли сам Зеленський чотири рази бігав від повістки. 

У той самий час, коли Зеленський знущався з України сидячи у Москві у 2014. 

Цей виблядок хамив тим самим ветеранам, що билися з російськими окупантами у той самий час, коли комік заробляв  у окупантів мільйони доларів і виводив їх на свої кварталівські офшори...

Сообщение прочтено 31 раз
kotati | 2019-10-27 11:56:56

   27 жовтня відзначають своє професійне свято

автолюбителі та далекобійники,

працівники автотранспортних підприємств

і всі, хто не уявляє свого життя без керма і дороги.


Ні цвяха, ні жезла, пані та панове!

Будемо ввічливими на дорозі,

шануймось, бо ми того варті!  Very Happy

 

Пятница 25 октября 2019
Сообщение прочтено 68 раз
kotati | 2019-10-25 17:08:48

Світлина від Патріоти України.

12345Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены