<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Щодо інавгурації Зеленського або як депутати намагаються себе врятувати

kotati | 2019-05-15 10:49:07  
Сообщение прочтено 41 раз

   Тягнуть, зрозуміло, через можливі дострокові вибори Ради, а також тому, що не хочуть «лягати» під Зеленського, мовляв, не треба на нас тиснути, записувати різні відео - ми, коли захочемо, тоді й проголосуємо. Частина політиків, старий істеблішмент, не сприймають Зеленського як президента, і тому хочуть трішки поставити його на місце, це очевидно.

   Тому в сьогодні питання про інавгурацію розгляне комітет, а в четвер, ймовірно, будуть голосувати, і найімовірніше, проголосують за дату інавгурації - не раніше 28 травня, щоб убезпечити розпуск, або ж буде домовленість із Зеленським про те, що депутати проголосують за дату інавгурації, зручну йому, але Раду розпускати не будуть.

   Мабуть у них є бажання змінити виборчу систему, знизити до 3% прохідний бар'єр, завести багато різних фракцій і збільшити свій контроль, скажімо так, над хаосом у менш структурованому парламенті, тим самим не дати можливість Зеленському сформувати більшість з двома або одним суб'єктом, адже тоді вони будуть у програшній ситуації. Це зрозуміло.

   Головним союзником Володимира Зеленського зараз є величезна довіра населення, яку люди висловили, проголосувавши за нього. І зараз він може сказати, що хотів провести якісні зміни, яких вимагає суспільство, але ці старі політики не дають цього зробити. Але!

Але, тут не стільки парламент не йде до нього, скільки він сам не йде до парламенту. Найімовірніше, якби у Зеленського було бажання, він би міг призначити людей, які вже могли збирати депутатів, щоб провести голосування.

Але, він не йде цим шляхом, він йде шляхом виключно непублічним, або вони ведуть переговори з власниками «акцій» основних політичних сил.

Насправді, сам Зеленський не зацікавлений у дострокових парламентських виборах. Оскільки, в такому разі, йому потрібно свою політичну силу побудувати, треба підготуватися, а для цього потрібен час, натхнення, спроможності й розум.

Хоча свербіж триває, депутати поки не вийшли за рамки дозволеного – у них є 30 днів, щоб призначити дату інавгурації, тому вони поки тягнуть кота за хвіст.

Народні обранці в основному думають про контроль потоків, розподіл солодкого, смачного, жирного «пирога».

Й меншою мірою їх хвилює питання загрози з боку Росії тощо, вони хочуть побільше виторгувати для себе, зокрема в питанні інавгурації і початку діяльності нової команди.

Але, незважаючи на те, що шанси на дострокові вибори вже мізерно малі, в Україні можливо все: якщо є політична воля, то можна «нагнути», використати потрібну аргументацію, і, в принципі, їх провести. Тобто не відкидається можливість проведення дострокових виборів. Водночас, якщо інавгурацію призначать на 28 травня - це трохи зменшує шанси.

О така херня, малята!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены