<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
4
5
7
8
9
10
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Медведчук: Наш план з врегулювання конфлікту на Донбасі схвалили в Москві, Донецьку і Луганську; слово – за Києвом

kotati | 2019-06-09 17:37:25  
Сообщение прочтено 46 раз

Медведчук: Наш план з врегулювання конфлікту на Донбасі схвалили в Москві, Донецьку і Луганську; слово – за Києвом

Джерело: 112.ua

   План “Опозиційної платформи – За життя” з врегулювання конфлікту на Донбасі схвалили в Москві, Донецьку і Луганську, тепер слово за Києвом. Про це під час Всеукраїнського об’єднавчого з’їзду “Опозиційної платформи – За життя” заявив голова політради партії Віктор Медведчук.

   “З цього дня ми починаємо реалізовувати ту програму, яка означатиме наш шлях до перемоги, наш шлях, який вийде на фінішну пряму 21 липня. Ми зобов’язані принести мир в Україну. Ми зобов’язані врегулювати ситуацію на сході країни, припинити бойові дії. Наш план, ухвалений у цьому приміщенні на з’їзді нашої партії 29 січня, впроваджується в життя, і я хочу доповісти вам сьогодні те, що ви й так добре знаєте, що мирний план-концепція, затверджений нашою партією, підтримано, і з приводу нього виражено згоду обговорювати і домовлятися і в Донецьку, і в Луганську, і в Москві. Відповідь залишається за Києвом”, – заявив Медведчук.

   Голова політради “Опозиційної платформи – За життя” також додав, що цієї відповіді не дали ані Петро Порошенко, ані Володимир Зеленський.

   “Цю відповідь ми не отримали ані від президента Порошенка, якому не потрібен був мир на Донбасі, йому потрібна була війна, йому не потрібні були люди Донбасу, тому що вони ніколи би не проголосували за нього. Ми цієї відповіді не отримали і від пана Зеленського та його команди. Ми чуємо різні заяви, відмовки, дешевий популізм і не більше. Ми зобов’язані реалізувати цей мирний план, і цей мирний план залежатиме, зокрема, й від того, яким складом і в якій кількості ми прийдемо до парламенту, отримавши довіру наших громадян. Тому що ми повинні дати відповідь Донецьку, Луганську та Москві в контексті того, що мирний план, виконання мінських угод – це те, що ми обов’язково зробимо й обов’язково реалізуємо”, – заявив Медведчук.

Джерело: www.112.ua

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены