<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Щодо розведення військ у Станиці Луганській

kotati | 2019-06-27 21:54:17  
Сообщение прочтено 74 раз

   Це є помилкою Зеленського. Цим своєї країни не звільнити й Путіна не втихомирити.

Ділянка розведення – приблизно 2 км по фронту, у районі підірваного мосту наші підрозділи відведено на 1 км від лінії зіткнення, визначеної ОБСЄ. Інспекція ОБСЄ повідомляє, що підрозділ супротивника в районі мосту також відведено на 1 км від лінії зіткнення.

Після фіксації ОБСЄ розведення військ у цій зоні буде розпочато розмінування під контролем ОБСЄ.

Мета розведення – українська сторона збирається відновити міст зі Станиці до Луганська, щоб полегшити сполучення для мешканців окупованих територій. У зоні розведення встановлено три відеокамери для контролю обстановки, які цілодобово моніторять ситуацію.

Реалізовано план розведення, визначений у 2016-му, але якого раніше ніколи фактично не виконували із провини російської сторони. У районі мосту, за заявою командування ООС, супротивник припинив стрілянину. Це не одностороннє розведення, і Станиці не здали.

Та в добрі наміри російського командування вірити не варто, панівну над мостом висоту із пам'ятником князю Ігореві, як і раніше, контролює супротивник, вона в зону розведення не потрапляє. Ворог, як і раніше, зберігає тактично вигідні позиції, а дистанція так само дає змогу діставати з важкого піхотного озброєння, не кажучи вже про артилерію всіх калібрів.

 

   Розведення військ заради мосту – політичне рішення президента Зеленського, яке не виправдане військовою обстановкою. Росія почала роздавання паспортів на нашій землі, а ми у відповідь – розведення.

 

   Учора під Горлівкою для обстрілу наших позицій супротивник застосував російську станцію артилерійської розвідки "Зоопарк" у взаємодії зі 120-мм мінометами, 122-мм та 152-мм гаубицями. Лише завдяки грамотним діям наших воїнів і швидкому виявленню та накриттю артилеристами "Азова" російського "Зоопарку" нашим вдалося уникнути втрат.

 

   Розведеннями військ своєї країни не звільнити й Путіна не втихомирити. Тактичне рішення у Станиці не мотивовано стратегією війни, майбутнє війни не визначено.

   У Путіна стратегія є – він проводить політику 

затягування війни на нашій землі, 

асимілювання населення, 

роздавання паспортів тощо!

   В України стратегії немає. У такій ситуації на успіхи і зміну обстановки годі й розраховувати. Розведення військ у ситуації, що склалася, – це помилка Зеленського. Починати з такого на Донбасі не варто було… 

Комментарии rss
kotati | 27.06.2019 22:04 |

Ну а відбувається наступне:

Наразі наші війська перебувають на лінії фортифікаційних споруд, які будувались багато років. ЗСУ тонким шаром розподілені по передовій лінії. Є місця, де кілометр фронту захищає 10 солдат, а де й менше.

Але навіть в таких місцях прорвати оборону непросто. Тому що за роки ЗСУ забрали висоти, взяли під вогневий контроль сектори, організували логістику, викопали двометрові окопи та капоніри, закопали в землю ДОТи. Вибити навіть жменьку людей з укріпленої лінії непросто. А якщо почнеш вибивати – так до них допомога під’їде, бо логістика, продуманий підвіз боєприпасів, друга лінія фортифікації, третя, резерв – задовбешся цей клаптик землі завойовувати.

Сьогодні ми почали віддавати фортифікаційну лінію. Просто так. Наші війська останні тижні були обстріляні крупним калібром. Росія не повернула моряків. Не відпустила і других в’язнів Кремля. Хакнула ПАРЄ.

А ми просто почали відступати назад. Без гарантій. Без прозорості. Просто тому, що так домовився Кучма.

 

kotati | 27.06.2019 22:05 |

Тепер я розповім, що буде далі.

Росія не виконає своїх зобов’язань. Вчергове. Почнуться бої. Загинуть солдати. Загинуть тільки тому, що хтось захотів пограти в піддавки. Ми втратимо ще один шматок контрольованої території. Наші солдати схилять суперника до миру, закопаються в землю, втримають ситуацію. Як зазвичай. Тому що зможуть. У цьому я не сумніваюся.

І ані Зеленський, ані Кучма не візьмуть на себе відповідальність за те, що сталося і станеться.

В офісному планктоні гідранта Мінські домовленості віддані на відкуп Кучмі багна. 

На ПАРЄ взагалі забили. 

Команда ЗЕєбенського зараз займається бізнесом і виборами. 

Хомчак у відповідь на виявлену йому честь готовий виконувати будь-які рішення згори. Критика ЗСУ наверх не піднімається. Так у нас зараз вирішуються питання війни.

ОБСЄ не може контролювати пересування збройних сил РФ. Вони не контролюють кордон, їх спостерігачі допущені всього на два прикордонних пропускних пункти. Тому заяви, що зараз відбувається відвід сил під контролем ОБСЄ – брехня та маніпуляції. Більше того, в ОБСЄ не уявляють, як могла б виглядати місія, яка взагалі зможе контролювати переміщення збройних сил РФ.

Висновок. Ми мали заморожений конфлікт, який передбачав мінімальну воєнну ескалацію. Тому що обидві сторони стояли на зміцнених фортифікаційних лініях зіткнення.

Зараз, завдяки неймовірному таланту Зеленського вирішувати такі ситуації, ми віддаємо фортифікаційну лінію та відступаємо в глибину, даючи можливість супернику вдарити по нас і почати активну стадію ескалації з маневреною війною, наступом, відбиттям штурмів і рештою того, чого не було з 2015 року.

Купляйте патрони та вчіться стріляти. Скоро це вам знадобиться.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены