<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Істерика Зеленського - він звинуватив МЗС у тому, що вони професійно захищають інтереси держави (Відео)

kotati | 2019-06-27 22:23:30  
Сообщение прочтено 92 раз

   На цій цирковий виставі, по іншому назвати і не можна, тремтячий від злоби Зеленський звинуватив МЗС та його очільника пана Клімкіна у тому, що після того, як РФ вчора не виконала рішення трибуналу ООН по нашім морякам - МЗС висловило рішучій протест та закликала РФ негайно виконати вимоги трибуналу ООН.

   Зеленський буквально сказився від того, що МЗС України відкинуло вимо гу РФ судити українців, після передачі їх нам, за "порушення морського кордону РФ" по законах РФ. 

Цита та:  "Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест з приводу невиконання Російською Федерацією Наказу Міжнародного трибуналу з морського права від 25 травня 2019 року та продовження незаконного утримання 24 українських моряків – членів екіпажів військових кораблів Бердянськ, Нікополь і Яни Капу.

25 червня МЗС України отримало ноту Міністерства закордонних справ Російської Федерації, у якій міститься цинічна пропозиція щодо надання українською стороною письмових гарантій участі України у продовженні кримінального переслідування українських моряків відповідно до російського законодавства.

Вважаємо цю пропозицію Росії неприйнятною та такою, що загострює спір між Україною та Росією стосовно імунітетів військових кораблів. Про це українська сторона уже поінформувала Міжнародний трибунал з морського права.

У цьому зв’язку вимагаємо від Росії без будь-яких подальших умов виконати Наказ Міжнародного трибуналу з морського права і невідкладно звільнити захоплених 24 українських моряків."

Так що? Виявляється, Зеленський таємно домовився з Москвою, що вони плюють на рішення міжнародного трибуналу ООН, передають моряків, ми визнаємо свою провину!!! та судимо наших бійців по російським законам!! - а Зеленський подає це нам як свою велику перемогу? Інакше цю істерику не пояснити. 

А тут МЗС, бачте, послало росіян якомога далі, та хоче щоб Москва виконувала вимоги міжнародного права, а не таємні домовленості с Зеленським. Ось така проста істина.

Ось вам і "секрет" стратегії Зеленського - це зливати інтереси держави окупантам, та видавати це за особисті перемоги. Саме те, що ніколи не робив і не зробив би Порошенко. Тому росіяни і включили на повну пропагандистську машину на допомогу Зеленському с меседжем - "аби хто, тільки не Порошенко" на виборах. Як ми бачимо - їх задум спрацював. 

Ну що, виборці ЗЕєбіла - ви зробили це разом!! Повністю злили державу та наші інтереси.

Яке багно!

Комментарии rss
kotati | 27.06.2019 22:31 |

Да, да, козел, ты к этому тоже причастен. 

Kotanna | 28.06.2019 09:10 |

В армейской терминологии это имеет определение - "ПОЛНАЯ ПОТЕРЯ УПРАВЛЕНИЯ". 

Президент абсолютно не знает, чем живет и как его страна! 

Конференция обиженного ребенка! Да я все знал, да мне все говорили...

Чего не сказал, даже своей делегации? 

Да нихера ты не знал! И даже сейчас ничего не знаешь и не делаешь. 

И самое поганое и не собираешься делать! Пока страна "катится по инерции". 

Но так не может быть долго! Готовься.

Ну что, обмылки, выбрали!Kotanna | 28.06.2019 09:30 |

Володимир Ар'єв прокоментував слова президента про те, що депутати не зробили нічого в ПАРЄ.

"У мене зустрічне запитання до президента: Ви тільки вислухали відмови в Берліні, Парижі та на цьому все? Ви, маючи всі можливості й інструменти, як глава дипломатії, не запропонували жодних зустрічних умов? Чому не знайшли часу зустрітися з українською делегацією, яка просила про зустрічі? Ми б пояснили, що міг зробити президент. Чому не набрали Порошенка, який би теж міг пояснити, що робити, як це робив не один раз? Не треба перекладати свій провал на інших", – написав він.

Він нагадав Зеленському, що на наступній сесії Асамблеї останній зможе зі своїми депутатами показати, на що здатний він.

Відреагував на виступ президента і народний депутат Борислав Береза.

"Пане президенте, нам усі ці роки перші особи Європи говорили, що вже все вирішено... Ми не розуміли, ніколи не погоджувалися, й опиралися. Так, ми йшли наперекір. Ламали їхні плани і руйнували їхні спроби. Ми відстоювали Україну всіма можливими і неможливими способами", – написав він.

Береза закликав Зеленського провести правильні призначення, щоб не довелося втрачати вже окуповані Крим і Донбас.

Українці також приєдналися зі звинуваченнями і задалися питанням, чому Зеленський не зробив нічого, якщо знав про повернення Росії в ПАРЄ.

"Чому мовчав? Чому з реакцією чекав добу? От брехло", – написали вони.

Зеленському також вказали на те, що тепер він сам зрозумів, як це – дізнаватися все з інтернету.

"А ми ось про вас із відеороликів і серіалів!" – зазначила журналістка Зоя Казанжи. 

Вона висловила думку, що президент просто шукає, на кого повісити свій промах.

Главу держави також порівняли зі "злою ображеною дитиною".

Маємо ЗЕлюпа! 

Kotanna | 28.06.2019 09:43 |

   Звинувачення Володимира Зеленського на адресу міністра закордонних справ Павла Клімкіна свідчить про домовленості президента України, які зробив за спиною не тільки МЗС, але й всього суспільства. 

   Про це у ток-шоу "Прямий ефір" заявив політичний Борис Кушнірук. "Сьогоднішня істерика насправді відображає те, що за спиною фактично суспільства і за спиною свого власного уряду і МЗС якісь ведуться домовленості, про які насправді суспільство не знає нічого", - заявив експерт. https://bit.ly/2YqC6k4

Kotanna | 28.06.2019 18:43 |

https://www.facebook.com/O.Liashko/videos/2245337805534804/?t=11

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены