<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Нацрада вирішила призначити позапланову перевірку каналу NewsOne через телеміст з Росією

kotati | 2019-07-09 13:29:08  
Сообщение прочтено 59 раз

   Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України ухвалила рішення про призначення позапланової перевірки каналу NewsOne.

Про це на позачерговому засіданні домовилися члени Нацради, передає кореспондентка Громадського.

«Я переконаний, що ми доведемо факти розпалювання ворожнечі щодо окремих груп українського суспільства, де українське громадянське суспільство неодноразово учасники передач називають «фашистами». Ми доведемо факти розпалювання. Це вже буде друга санкція щодо телеканалу, яка дозволить нам звернутися до суду щодо відклику ліцензії», — заявив член Нацради Сергій Костинський.

На сьогодні повноваження Нацради обмежені правом застосовувати санкції у вигляді оголошення попереджень, виписування штрафів і зверненням до суду щодо анулювання ліцензії. 

«Ми неодноразово застосовували санкції у вигляді оголошення попередження і штрафу телеканалу NewsOne, проте ми бачимо, що порушення все ж відбуваються. Тому запропоновано провести ще одну перевірку телеканалу», — зазначила заступниця глави Нацради Уляна Фещук.

Фещук додала, що Нацрада пропонує створити робочу групу за участі СБУ, РНБО, НАБУ, НАЗК для запобігання антиукраїнським діям юридичних осіб, щоб ефективно протидіяти викликам в інформаційному полі. 

Також Нацрада попросить Верховну Раду розширити її повноваження, зокрема, в частині призупинення ліцензії.

Нагадаємо, телеканал бізнес-партнера Віктора Медведчука NewsOne і російський пропагандистський канал «Росія24» 12 липня планували провести телеміст під назвою «Треба поговорити».

У зв'язку з цим СБУ ініціювала засідання РНБО та запропонувала запровадити санкції проти телеканалів NewsOne та «112 Україна».

Після цього NewsOne заявив про скасування телемосту з Росієючерез погрози. На каналі стверджують, що хотіли телеміст з українцями в Росії та без політиків і пропагандистів.

Президент України Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст дешевим піарходом, який має на меті розділити українців на два табори. Також він звернувся до президента РФ Володимира Путіна із пропозицією провести переговори в Мінську.

А ГПУ відкрила провадження про замах на держзраду через телеміст NewsOne з РФ, причетних викликали на допит. Генпрокурор Юрій Луценко також заявив, що кінцеві власники NewsOne можуть бути пов’язані з російським «Промсвязьбанком».

Комментарии rss
lawr73 | 10.07.2019 01:05 |

сыкло, которое меня у себя забанило, пишет-

" mstiteltut пишет в mstiteltut не отображать посты из этого блога
Формальный владелец NewsOne отреагировал на обвинение Луценко о связях с РФТарас Козак заявил, что именно благодаря диалогу между Украиной и РФ "нам удастся добиться реального прекращения огня"

ну прикинь, Котана, ну разве можно так бездумно палить контору?

ну ладно, пусть там есть конфликт в Украине, пусть есть ОРЛДО, которые называют себя ЛДНР ... ну РФ тут причем?

не, ну это типа я как бы не понимаю  ....

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены