<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Сьогодні, 19 вересня, День вшанування архангела Михаїла!

kotati | 2019-09-19 12:04:51  
Сообщение прочтено 80 раз
Яке свято 19 вересня: що потрібно обов'язково зробити в цей день
   В церковному календарі це день вшанування архангела Михаїла — одного з найбільш відомих біблійних персонажів.
   Інші назви свята: «Михайлов день», «Михайлівські заморозки», «Перша братчина», «Чуди». 
   Вважалося, що з цього дня починаються перші ранкові заморозки. 
   У селах влаштовувалися братчина. 
   Всього в році були дві великі братчина — Михайлівська та Микільська (19 грудня).

Цей день потрібно обов'язково провести з сім'єю, піти в гості до рідних і близьких. Приготуйте щось для столу, можете взяти з собою медовуху (її традиції приносили наші предки). Все, що подадуть, потрібно з'їсти, а навіть якщо щось залишилося, то викидати не можна. Віддайте це голодним і знедоленим. Але краще для них приготувати спеціальні страви. Так можете очистити душу від 100 гріхів.

Народні прикмети на 19 вересня

   Є також традиція у цей день задавати різні питання, але відповідати треба на них чесно, щоб Михайло не покарав. У таке свято не потрібно конфліктувати, сваритися. Постарайтеся обговорити все мирно і тихо, в кінці обов'язково обійміть один одного.

   У цей день вирішували важливі питання сусідів і сім'ї, а старший в селі вислуховував скривджених і приймав рішення, яке не можна оскаржити. 19 вересня не можна працювати. Якщо не послухаєтеся заборони, то можете сьогодні ж захворіти, а будь-які справи погано закінчаться, якщо взагалі колись закінчаться. Тому краще не їхати за товаром, можуть обікрасти або трапиться пожежа. Не залазьте сьогодні на дерева, впадете разом з плодами і завдасте собі каліцтво.

   Жінки раніше на Михайлове чудо лікували хворих лихоманкою тютюном. Його кладуть в узголів'я ліжка і відпоюють водою з дзвонів. На шию хворому треба повісити мішечок з зашитою усередині зміїної шкурою.

   Віруючим треба піти в храм і помолитися за здоров'я не тільки рідних і близьких, але і ворогів. Купіть найбільшу і поставте свічку біля ікони архангела Михаїла. Після виходу з церкви загадайте бажання. Воно повинно обов'язково здійснитися, якщо ви творили добрі справи і не носили в серці злість.

   Архистратиг Михаїл - небесний покровитель Києва. 
 https ://religio ns.unian.u a/religino ssociety/5 71490-arhi stratig-mi hajil-nebe sniy-pokro vitel-kiev a-vidkoli- i-chomu.ht ml

   Михайлів день вважається своєрідним православним Днем Києва, а самі жителі столиці нашої держави шанують Архангела своїм небесним покровителем.

   Особливе шанування Архистратига Михаїла простежується ще з часів великокняжих. А саме: онук Ярослава Мудрого Святополк (не плутати зі Святополком - сином Володимира, який вбив Бориса і Гліба) носив у хрещенні ім`я Михайло

   Саме він заклав на початку XIII століття на Старій київській горі собор, який став однією з трьох головних архітектурних домінант Верхнього Києва, поряд з Десятинною церквою і Софійським собором. Це - Михайлівський золотоверхий і при ньому монастир

   Трохи раніше, в кінці XI століття, за межами основної частини Києва в намисті таких обхідних монастирів, подібних Лаврі, був заснований Видубицький Свято-Михайлівський монастир. І Видубицький монастир був однією з найбільш знаменитих святинь Києва. Ми можемо сказати, що як мінімум на межі XI-XII століть у цих святинях простежується дві важливі сакральні адреси у священній топографії Києва.

   Слава Україні!

Комментарии rss
medels | 19.09.2019 17:47 |

Прими искренние поздравления!

kotati | 20.09.2019 00:55 |

Дякую! Але це все НАМ!Very Happy

tgkh | 20.09.2019 14:25 |

Миша, хоть с опозданием на 1 день, но С ДНЕМ АНГЕЛА !

kotati | 20.09.2019 21:04 |

Дякую!Very Happy

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены