<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Притчі искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Яна Зінкевич звернулася до президента України:

kotati | 2019-10-28 22:01:44  
Сообщение прочтено 32 раз

   Ніхто за жодних обставин не має права по-хамські, зверхньо погрожувати ветеранові.

 Особливо президент України, який зайняв свою посаду виключно завдяки сотням тисяч таких сміливих людей, які ціною свого життя і здоров’я зберегли країну, яку він має велику честь очолювати. Президент має відповідати цій честі, а не поводитись ніби тепер йому все дозволено і ніякі політичні наслідки не настануть. Адже репутація, як відомо, може втратитись за один день.

   Людина, яка кілька разів ухилялась від призову, не має права говорити ветеранові бойових дій, як йому захищати свою країну.

   Людина, яка має дуже поверхневі знання з управління державою, не має морального права корчити із себе експерта і поширювати нісенітниці про скорочення всіх соціальних витрат , щоб налякати простих людей бідністю та змусити їх добровільно впустити в свої будинки найманців Путіна.

   Те, що ми бачили на відео – це сором і ганьба. Це жахлива зверхність і зневага до тих людей, яким не байдужа доля України. До тих людей, які зараз в часи російського реваншу на вагу золота.

   Пам’ятаєте це радянське відчуття “малоросійської другосортності”, цю їдучу плісняву, яку ми так довго стирали власною кров’ю на Майданах і на війні – ви відчуваєте, як нею зараз тхне?

   Саме тому на абсолютно нормальні питання від учасника бойових дій, питання не про випуски “Ліги сміху”, а про національні інтереси і долю сотень мирних мешканців президент реагує звинуваченнями та залякуваннями. 

   У президента немає конструктивної відповіді на ці питання, але є погрози і ресурси ці погрози втілити. Так робили в СРСР – слідкували за “нєугодними”, погрожували обшуками і втілювали їх, приїжджаючи на воронках серед ночі, позбавляли повноважень і волі людей, які різко виступали проти незаконності, вседозволеності та зловживання посадовими ресурсами.

   Зверхня та некоректна розмова президента з добровольцем справедливо викликала хвилю обурення. Втім, таку манеру розмови дозволяє собі не лише пан Зеленський. На початку року Олександр Дубінський (з партії “Слуга Народу”) дозволив собі жартувати про вбивство українських громадян – він пропонував отруїти газом тих, хто прийшов на форум Петра Порошенка.

   Ті, хто бачив на власні очі людські страждання, просто не можуть сміятись над подібними жартами. Так само як не можуть сміятись на таким люди, які ще не втратили здоровий глузд. А таких людей, пане президенте, в нашій країні дуже багато.

   Зеленський в розмові (та і загалом ця фраза постійно проскакує в його мові ледь помітним лейтмотивом) раз чи два нагадав, що його обрала більшість.

   Пане президенте, практика показує, що люди здатні змінювати свою думку. Ви вікрито пишаєтесь літніми результатами виборів та перемогою, але подивіться у вікно – вже осінь. Хто знає, які ідеї могли визріти за цей час в головах ваших тодішніх прихильників.

   Не думаю, що їм сподобається, як ви караєте депутатів інших фракцій, а на слова своїх колег по партії дивитесь крізь пальці. (Приклад – «школярські вибачення» з трибуни депутатів-кнопкодавів від СН замість відмови від мандату. Не всі ще ж забули славнозвісний меморандум депутатів СН?)

   Людям більше не подобається вибірковість – вони хочуть справедливості. Люди хочуть мати можливість реалізовувати свої вміння, працювати і будувати країну для себе, а не для чергового пана. Вони занадто дорого заплатили за це право і наврядчи тепер повернуться у статус російських “слуг”.

За матеріалами Яна Зінкевич

Комментарии rss
kotati | 28.10.2019 22:17 |

На своїй сторінці в Фейсбук Helgi Sharp зробив пост . Публікуємо допис мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено.

Нардеп фракции “Слуга народа” Александр Качура ОФИЦИАЛЬНО пожаловался в ГПУ и ГБР в связи с высказываниями Софии Федины в адрес Зеленского.

Хорошие новости.

Почему хорошие?

   Во-первых, говорю как юрист: у нас не мордор, и такие высказывания не тянут даже на административную ответственность – не говоря уже об уголовной..

   Во-вторых, сейчас “слугам” на голубом глазу вспомнят уже подзабытые эбонитовые палочки, сравнение Украины с порноактрисой, расстрел Голобородьком парламента в фильме, по мотивам которого он ошибочно был избран президентом, пожелания Дубинского вытравить газом всех участников съезда ЕС и многое другое.

   А Софию Федыну поздравляю с тем, что на этот раз именно она оказалась теми граблями, о которые “слуги” в очередной раз разобьют свой лоб. И будут разбивать его до тех пор, пока до их жопы не дойдёт, что органом мышления является не она, а тот самый лоб.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены